15 Nisan 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Nisan 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini açmak ve daha keyifli şeylere odaklanmak için ileriye dönük planlar yapman gerekebilir. Sadece bugünü ve yarını düşünmemeli, geleceğin ile alakalı pozitif kararlara odaklanmalısın bugün. Hiç beklemediğin güzel gelişmeleri başlatabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı beslenmek gündemine gelebilir bugün. Hem enerjini artırmak hem de sindirim sistemini fazla yormamak için sebze ağırlıklı bir menü denemelisin bugün. Sağlığını ön planda tutman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel konuşmalar yapmak aranızda daha iyi bir etkinin oluşmasına vesile olabilir. Aşk konularında daha dikkatli ve uyumlu olacaksın bugün. Sevdiğin kişiyi anlayacak ve kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Para

Masrafları ertelemek sana daha fazla zarar getirebilir. O yüzden bir şeyler bozulduysa yarını beklememelisin. Ev eşyaları ve sürekli kullandığın cihazlar için masrafa girmek aslında bir yatırım olarak görülmeli.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylerin ertelenmesi canını sıkabilir. Ancak senin için önemli ve keyifli şeylere odaklanmak ve beklentilerini geride bırakmak daha iyi olacak. Sadece gerçekleşmesini istediğin şeylere değil, daha farklı konulara vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni şeyler keşfetmek için önce zihnini güzel olan şeylere açman gerekebilir. Zihnindeki yorgunluğu atmak için kendine zaman tanırsan zihinsel olarak daha sağlıklı hissedeceksin. Farklı konulara odaklanmak için zihnini boşaltabilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni etkilere açman gerekecek. Bu etkilere kendini açmak için önce zihnini boşaltman gerekebilir. Aşka hazırlıklı girmen gerekecek. Bugün bu hazırlığı yapmak için dikkatli düşünebilirsin.

Para

Üretken olmak ve daha fazla şeye odaklanmak isteyebilirsin. Zihnini senin için önemli olan konulara odaklamak sana daha güzel kazançlar getirebilir. Bugün parasal açıdan daha keyifli geçebilir senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlar seni bir yerlere davet edebilir ancak bir yere gidecek hevesin veya isteğin olmayabilir. Günü kendine ayırmak ve istediğin şeylerle zaman geçirmek sana daha iyi gelecek. Vaktini boşa harcamamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana çok iyi gelecek bugün. Bir şeylere odaklanmanı kolaylaştıracak ve kaslarını hareket ettirecek bu egzersizlere odaklanmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Vaktini boşa harcamak istemediğin için kafanda bir öncelikler listesi yapabilirsin. Ancak sevdiğin kişi seninle daha fazla vakit geçirmek isteyebilir. İkinizin de aynı anda üretken olabileceğiniz şeyleri birlikte yapmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Yeni fikirlere kendini açmak için elin hemen cebine gitmemeli. Parasal konularda seni yormayacak konulara odaklanman daha iyi olabilir. Eğer yeni bir mevzu için para harcaman gerekiyorsa iki kere düşünebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri yavaştan almak sana daha iyi gelebilir. Kendini çok fazla yoruyor olabilirsin. Biraz dinlenmek ve etrafında olan bitenin gidişatına bırakmak daha iyi olacak. Vücudunu fazla yormamaya bakmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi bir uyku çekmek için kendine gereken ortamı hazırlaman gerekebilir. Sağlıklı bir dinlenme süreci için temiz ve sıcak bir ortam ayarlayabilir, daha rahat kıyafetler giyebilirsin. Gece uykuna dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda keyifli gelişmeler görebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha güzel vakitler geçirmen olası. Eğer hayatında kimse yoksa kendini yeni ve güzel etkilere açabileceksin. Aşkın seni sarması olası bugün.

Para

Para harcamadan önce planlı hareket etmek sana iyi gelebilir. Bugün ileride harcayabileceğin paralar için planlar yapabilirsin. Bazı konulara bugünden zaman ayırıp bir şeyleri yoluna koymak sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Gecikmeler, beklemeler ve sıkıntı gününü negatif etkileyebilir. Bir şeylerin gerçekleşmesini beklemek yerine kendi hayatına odaklanmak daha iyi olabilir. Sana keyif veren konulara vakit ayırmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durman gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek ve paket gıdalardan uzak durmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Sağlıklı beslenmenin etkisini daha iyi görebilir, daha dikkatli hareket edebilirsin.

Aşk

Flörtleşmeler ve keyifli konuşmalar sana iyi gelebilir bugün. Derin bir aşk veya bir sevgi bağı olmasa da ortada, keyifli konular hakkında sohbet etmek sana çok daha yapıcı bir etki getirebilir.

Para

İnsan ilişkileriyle parasal konular arasında bir denge yakalaman gerekebilir. Hem iş hem de arkadaşlık önem kazanacak. Hayatına bir denge kazandırmak sana daha iyi kazançlar getirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla iletişimin söz konusu olabilir. Bir şeylere dikkat etmen gerekecek. Yüz yüze yapılmayan konuşmalarda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bunları düzeltmek için en başta dikkatli davranmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa girip kendi yemeğini kendin yapmalısın. Bir şeyler için kendi başına hazırlık yapmak sana daha sağlıklı gelebilir. Vücudunun ihtiyaçlarını düşünerek hareket edebilir ve sağlığına özen gösterebilirsin.

Aşk

Bugün romantik bir vakit geçirmek isteyebilirsin. Sevdiğin kişiyle ortak planlar yapmanız olası. Birbirinize vakit ayırmak ve sakin bir ortamda birlikte kafa dinlemek sana iyi gelebilir. Aşkta daha yapıcı etkiler görebilirsin.

Para

Kendini çok fazla yoruyor olabilirsin. Parasal açıdan büyük beklentilere girmek seni gereksiz bir yorgunluğa itiyor olabilir. Bugün farklı konulara odaklanmak ve parasal mevzularda aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Her zaman kolaylıkla işleyen bir şeyler bugün seni zorlayabilir. Bu konularda olumlu kalman gerekecek. Bir şeylerin yavaşlaması sinirini bozmamalı. Kendini oluruna bırakmalı ve günle uyumlu gitmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek, ayakları uzatmak ve derin bir nefes almak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Vücudunu fazla yormamalı ve biraz dinlenmeye vakit ayırmalısın. Kas ağrılarının önünü almak için vücudunu dinlendirmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek zorlaşabilir. Ona karşı hislerini bir türlü dile getiremeyebilirsin. Bu konuda kendine zaman vermek ve doğru kelimelerin gelmesini beklemek seni üzmemeli. Aceleyle hareket edip pişman olmadan önce kafanı toparlamalısın.

Para

Kendi işini kendin görmek sana daha iyi paralar getirebilir bugün. Kendi heveslerine etrafından ortak aramamalı kendi işini kendin görmelisin. Bazı şeyleri bir başına halletmen daha kıymetli olmasını sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla iletişiminde azalma olabilir bugün. Bazı iş içerikli konularda kendini tam ifade edemeyebilirsin. Bir şeyler için doğru zamanı beklemek sana daha iyi gelebilir. Harekete geçmeden önce hazırlık yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen gerekebilir. Sağlıklı beslenmek, bol su tüketmek, hareket ve iyi bir uyku. Sağlığın için en önemli şeyler bunları dengelemene bağlı. Bugün bu denge için daha dikkatli kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sosyal ortamlarda bulunman gerekiyor olabilir. Ancak bu ortamlara girmeden evvel kendini zihinsel olarak buna hazırlaman gerekebilir. Yeni bir aşkı hayatına dahil etmeden önce iç sesini dinlemek için biraz kafanı toparlaman gerekebilir.

Para

Maddi konularda hazırlıklara girmen gerekebilir. İlerisi için elini atacağın masrafları düşünebilir ve daha dikkatli hareket edebilirsin. Parasal konularda mantıklı kararlar alarak daha sağlam ilerleyebileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni konulara odaklanabilir, farklı hedefler seçebilirsin. Bir şeyleri daha rahat araştırabilir ve öğrenmeye açık olabilirsin. Bu güzel etkiyi kendini yeni şeylere adamaya ve öğrenmeye vermelisin. Böylece çok daha keyifli bir süreç başlatabileceksin hayatında.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar dinlenmek, sağlıklı beslenmek ve derin nefes egzersizleri sana çok iyi gelecek bugün. Vücuduna nazik olmak ve sağlıklı olan şeyleri tercih etmek sende fark yaratabilir. Bol bol oksijen tüketmek ve dinlenmek senin için önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile kozmik uyumun gündeme gelebilir bugün. İçinde bulunduğunuz ortam, şartlarınız ve ilk bakışta uyumsuz gelen her şeyin altında sizi birbirinize çeken şeyin ne olduğunu merak edebilirsiniz.

Para

Maddi konulara öncelik vermek isterken insanlarla muhatap olmak durumunda kalabilirsin. Kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Halletmen gereken şeyin para değil de insanlar olduğunu görmek seni biraz yorabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Birden fazla konuda çaba göstermen gerekebilir. Bazı şeyler için hazırlıklar yapman gerekebilir. Yoğun tempo veya gerginlik seni biraz yorabilir. O yüzden gün içerisinde biraz kendine vakit ayırmayı denemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir papatya çayı veya sakin bir ortamda kafa dinlemek sana daha iyi gelebilir. Uyku düzenini programlamak ve kendine vakit ayırmak, vücudunun dinlenmesini kolaylaştıracak. Bugün bu konuya özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Farklı ortamlara girmek veya yeni konulara odaklanmak hayatına yeni bir insanın da girmesine vesile olabilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanırken güzel bir aşka yelken açabilirsin. İlgini ve merakını yeni bir insan cezbedebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanlara pek fazla güvenmemek sana daha iyi gelebilir. Biraz mesafe ve iletişimde dikkatli olmak sana yarayacak. Parasal açıdan dikkatli olman ve çevrende güvenmediğin kişilerle bu konuları paylaşmaman daha önemli olabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin. Onları sözlerinle, hareketlerinle etkileyebilirsin. Daha keyifli konuşmalara girmek sana çok iyi gelecek. Sevdiğin kişilerin yüzünü güldürebilecek ve yeni arkadaşlar edinebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz dinlenmek ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Hem kendine hem de sevdiklerine daha iyi dikkat edebilmek için önceliği kendine vermen gerekecek. Biraz dinlenmek, enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kendin olman gerekecek bugün. Sevdiğin kişinin sana odaklanması sadece sen kendine odaklandığında daha mümkün olacak. Başkası olma kendin ol lafını bugün yaşayabilirsin.

Para

Maddi konularda içine sinmeyen masraflara girmemelisin bugün. Aceleci davranmak sana para kaybettirebilir. Eğer bir masraf yapılması bekleniyorsa "neden" diye sorman gerekecek. Her tuzum var diyene koşmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Eski arkadaşlarının nerede oldukları, ne yaptıkları dikkatini çekebilir. Onlarla iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı eski dostlukları canlandırmak sende daha keyifli ve olumlu bir etki yaratacak. İnsanlarla konuşmaların seni mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanırken aklına, bu ihtiyaçların neden oluştuğu gelmeli. Sağlıklı kararlar almak için vücudunu iyi dinlemen gerekecek. Ağrılar oluşmadan sebebini ortadan kaldırmak gibi önlemlere girişebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sürprizler yaşayabilirsin. Beklenmedik gelişmeler, yeni bir etki hayatına girebilir. Bir şeyleri anlamak ve hızlı hareket etmemek senin için önemli olacak ama esas olarak dikkatini bu kişiyi tanımaya vereceksin.

Para

Maddi konularda bir şeyleri zamana bırakmak sana daha iyi sonuçlar verebilir. Israrcı ve inatçı olmak sana yaramayabilir. O yüzden beklentilerini gözden geçirmek ve aceleci davranmamak sana daha iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel