15 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Mayıs 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün samimi hislerin daha baskın olabilir. Çevren ile bir savaş halinde olmayacaksın. Yapıcı enerjiler sana daha iyi gelişmeler getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ayağın toprağa basmalı. Daha rahat ve huzurlu bir enerji için buna ihtiyaç duyabilirsin. Ufak bir yürüyüş de sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir iletişim kurman olası. Aranızda daha güzel ve sakin bir gün geçebilir. Hislerinizi yapıcı bir dille ifade edebilirsiniz.

Para

Parasal olarak daha rahat edeceğin bir döngünün başında olabilirsin. Bu konularda rahat olabilirsin. Masrafları kısmak da sana iyi bir kontrol hissi verebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Hislerini insanlarla paylaşmak için iyi bir gün olabilir. Düşüncelerini içine atmamalısın. Aklındakileri dile getirmen iyi olabilir. Bu konuda kendini açmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal gerginlikleri aşabilmek adına iletişime özen göstermen gerekebilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanlarla dertleşmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek önemli olabilir. Aşkta ne noktada durduğunu bu kişiye dile getirmelisin. Bu bir değişim yaratabilir.

Para

Parasal konularda aklına yatmayan bir şey varsa bunu dile getirebilir daha doğru kararlar alabilirsin. Maddi konularda daha net olacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bir süredir konuşmadığın birisi ile aranızdaki iletişim artabilir. Bu kişiyle arkadaşlığını canlandırabilirsin. Yapıcı konuşmalar daha baskın olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık fikirli olmalı ve yeni şeyler denemelisin. Özellikle de mutfakta… Daha sağlıklı beslenmenin etkilerini görmen olası. O yüzden güzel ve yeni beslenme seçeneklerine bakmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha yapıcı olmak aranızda daha iyi bir iletişim yaratabilir. Aşk konularını zorlamamak ve birbirinizi kırmamak önemli olabilir.

Para

Maddi konularda kendini zorlamadan bir gün geçirmek ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün masraf yapmak için acele etmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Duygularının seni yormasına izin vermemelisin. Bugün biraz kendine zaman ayırabilir ve daha sakin bir gün geçirebilirsin. Böylece hislerini gözden geçirebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve duygusal yorgunluğun seni daha fazla yormaması için bugün bir mola vermen gerekecek. Dinlenmeli, uyumalı, insanlarla daha az muhatap olmalısın.

Aşk

Aşk konularını zorlamamanda fayda var. Çünkü bugün zorlamayla bir şeyleri yoluna koyamayacaksın. Bazı şeyler olduğu gibi kalsa şu an için iyi olabilir.

Para

Parasal konularda aceleci olmaman iyi olabilir. Acele kararlarla gereksiz masraflara girmek yerine sahip olduğun masrafları azaltmak daha iyi olabilir hatta.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlar seni çok rahat anlayacak bugün. Kendini ifade etmene bile gerek kalmadan hem de… Ama bu durumu senin aleyhine kullanmalarına izin vermemek için mesafeni korumalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs yüzünden kendi sağlığını tehlikeye atmamak için hijyene ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Maskeleri de sık sık değiştirmeyi unutmamalısın.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmeler görmen olası. Flörtleşmeler yaşayabilir, insanlarla iletişimini artırabilirsin. Ama yine de kendini çok zorlamaman gerektiğini unutmamalısın.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanların etkisi baskın olabilir. Ama bir noktada son sözü söyleyenin sen olduğunu unutmamalı, bir şeyleri başkasının fikrine bırakmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafında olan biteni daha dikkatle gözlemleyebilirsin bugün. Doğru kararlar almak ve olanları daha net görmek adına dikkatli davranacak ve zihnini olan bitene açabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularına eşit derecede önem vermek sana çok iyi gelecek bugün. Sağlığına odaklanmak adına bugün yapacağın değişimler de kalıcı olabilir ayrıca.

Aşk

Aşkı aceleye getirmemende fayda var. Her ne kadar enerjin yüksek olsa da karşı tarafı zorlamamalı ve ısrarcı davranmamalısın. Tekliflerde zorlayıcı olmaman gerekecek.

Para

Parasal konularda analiz yeteneğin gelişebilir. Doğru kararlar alarak daha iyi kazançlara açılabilirsin. Bu konulara özen göstermelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Kendi hislerini göz ardı edip başkalarının düşüncelerine göre kararlar alıyor olabilir misin? Bugün olan biteni kendi gözlerinle görmen gerekecek, başkasının fikriyle değil.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmen bugün sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Hem kendi bünyeni daha iyi bir noktaya getirmek için hem de zihnini boşaltmak için buna ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi hakkında kötü konuşanlar olabilir. Kendi kafalarındaki fikri sana empoze etmeye çalışanlar da… Aşkta bu etkiye izin vermemelisin.

Para

Parasal konularda karar alırken başkası ne demiş, ne yapmış ile ilgilenmemen gerekebilir. İsteklerini göz önünde bulundurman önem kazanacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün insanları kafanda hızla yargılamaman gerekecek. Genellemeler yapmamalı, daha dikkatli davranmalısın. Başkasının davranışlarını kestirip atmaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gerekebilir. Çileğin de tam mevsimi! C vitaminini bol bol çilek yiyerek karşılayabilirsin. Tabii diğer meyveleri de unutmaman gerek!

Aşk

Hoşlandığın kişiyi kendi kafanda kategorize etmemelisin. Sezen Aksu' nun da dediği gibi "beni kategorize etme, benle oynama, yaftayı yapıştırıp bana isim takma"… Bugün hoşlandığın kişiyi gerçekten tanıman gerekecek.

Para

İş ve maddi konularda detaycı olabilirsin. Parasal kararlarında dikkatli davranmak sana çok şey kazandırabilir. O yüzden baştan savmalık yapmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine göre sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini toplamak öncelikli olabilir. İnsanlarla arana biraz mesafe koyabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında önemli olan şey insanlarla mesafeni korumak olabilir. Daha sağlıklı bir gün için bu mesafe kurallarına ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşktan büyük beklentilerin olmayabilir bugün. Kendi içinde daha sakin ve rahat olabilirsin. Aşk konularında adım atmak sana pek iyi gelmeyebilir.

Para

İş konularını biraz ertelemek sana zarar vermeyecek. Eğer zihnini bu konuda toparlayamıyorsan bir şeyleri zorlamamalı ve daha sakin bir gün geçirmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün isteklerini içinde tutacaksın. Ne düşünürsen kendi içinde halletmeye çalışabilirsin. Etrafındaki insanlar bunu oldukça gizemli bir tavır olarak görebilir ve bundan etkilenebilirler.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerinin vücudunu nasıl etkilediğini daha net görebilirsin. O yüzden bazı değişimlere gitmen olası. Sadece kilo vermek adına değil, daha sağlıklı bir bünye için yediklerini değiştirebilirsin.

Aşk

Aşk konularına sıcak bakmak zorlaşabilir bugün senin için. Kendince kararlar almak ve başkalarından bağımsız olmak ilişki konuları ile çakışabilir.

Para

Kendi işini kendin görmek, kendi başına göre hareket etmek bugün insanlara ilham verebilir. Kendine yetmek kavramını daha net göreceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini insanlara nasıl sunacağın önem kazanabilir. Dikkatli giyinmek, kendine özenmek iyi bir adım olabilir. İmajını düzeltebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Stresten arınmak ve özgüvenini kuvvetlendirmek için kişisel bakıma zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendi kendini motive etmelisin. Belki kapına beyaz atlı prens gelip bütün hayatını değiştirmeyebilir ama kendi aşk hayatının kontrollerini ele almanın zamanı gelmiş olabilir!

Para

Bugün insanları etkilemek iş ve parasal konularda daha önemli gelişmeler yaratabilir. Karşı tarafa bir şeyleri ciddiye aldığını göstermek için kendine dikkat etmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla ilişkilerin, iletişimin önemli olacak. Kendini ifade ediş biçimin, kelimeleri seçişin önem kazanabilir. Nasıl konuşursan öyle karşılık göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atmak önceliğin olabilir. Daha sağlıklı bir bünye ve zihinsel bütünlük için yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Meditasyon da sana iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini nasıl ifade ettiğin önem kazanabilir. Aşkta güzel gelişmeler görmek istiyorsan eğer ona göre konuşmalı, dikkatlice kelimeler seçmelisin.

Para

Parasal kararlarında çevrendekilere danışacaksan eğer bunu bir zorunluluk haline getirmemeli, karşı taraftan kibarlıkla bunu talep etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel