15 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Mayıs 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Kendini sorgulamak güzel bir his değildir. Ancak bazen yapılması gerekir. Bir şeyleri yoluna koymak ve güzel çözümler elde etmek için insanın ilk olarak kendisine bakması gerekir. Bugün bu konuya özen gösterebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. İhtiyaçlar söz konusu olduğunda dikkatli davranman gerekecek. Vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek için bugün kendini dinlemen gerekebilir.

Aşk

Kararlarında istikrarlı olmak aşk konularında yere daha sağlam basmana vesile olabilir. Belirsizlikleri ortadan kaldırmak için ne istediğini bilmen ve ona göre tavır koyman gerekebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanların maddi durumları ile alakalı bir şeyler düşünürken aslında kendinden kaçıyor olabilirsin. Başkalarını eleştirdiğin noktaları aslında sen yapıyor olabilirsin. O yüzden bugün iğneyi kendine batırmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri dengelemek ve kendini daha iyi hissetmek için çabalara girebilirsin. Kendini ifade ettiğin konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek. Güzel gelişmeler için bir uyum ve denge yakalaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi ve doğru yönlendirebilmelisin. Gereksiz konularda kendini harcayacağına, sağlıklı ve yavaş hareketlerle güne devam etmelisin. Enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmen gerekebilir bugün.

Aşk

İç sesine daha fazla güvenmen gerekebilir. Eğer bir şeylerin yolunda olmadığını söylüyorsa, o zaman onu daha fazla dinlemelisin. Aşk konularında içine sinmeyen mevzular daha fazla gündeme gelebilir.

Para

Maddi açıdan daha planlı olman gerekebilir. Boşa harcayacak bir kuruşun bile olmamalı. Her şeyi dikkatle planlamalı ve harcamaları bu özenle gerçekleştirmelisin. Bu şekilde daha sağlıklı bir maddi alışkanlık edinebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

İş konularında sahip olduklarına daha farklı bir gözle bakman olası. Bir şeyleri değiştirmek için gereken sağlam adımları atabilirsin. Kendine güvenerek girişeceğin işlerde başarılı bir biçimde çıkabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel denge sağlamak sana daha iyi gelebilir. Sadece tek bir yöne odaklanmamalısın. Egzersiz konularında, zihnini boşaltabileceğin tercihlerde bulunmak, sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle uyumunuzu ölçeceğiniz bir gün olabilir. Nelere güldüğünüz, nasıl tepkiler verdiğiniz, birbirinize benzeyen yanlarınız… Bir şeyler sizi daha çok birbirinize çekebilir.

Para

Maddi açıdan halledilmesi gereken işlere daha rahat odaklanabilmelisin bugün. Bir şeyleri sonlandırman ve kesin bir çözüme kavuşturmak istiyorsan eğer, bugün üretken olman gerekecek. İş bitiriciliğini konuşturmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Eğer kendine güvenini azaltan konularla uğraşıyorsan, bugün bunlara bir son verebilirsin. Kendine tekrar güveneceğin ve güzel gelişmeler göreceğin bir güne başlaman olası. Bir şeyler seni zorlasa da günün sonunda başarıyla rahatlayacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içinde kendine zamanı yetirmek için çok çaba gösteriyor olabilirsin. Halletmen gereken şeyler sende gereksiz bir yorgunluk oluşturuyor olabilir. Bugün iş bölümünü daha sağlıklı yapmalı ve gün içerisinde dinlenebilmek için kendine zaman bırakmalısın.

Aşk

Bugün ilişkiler konusunda çok büyük bir gelişme olmasa da seni umutlandıracak güzel bir şey yaşanabilir. İlerisi için umutla bakmana vesile olacak bir konuyla karşılaşmak sana kendini iyi hissettirecek bugün.

Para

Maddi açıdan sağlıklı kararlar almayı kendine alışkanlık edinmelisin. Maddi harcamaları bir düzene oturtmak ve daha planlı olmak seni büyük sıkıntılardan çıkarabilir. O yüzden şimdiden kendini bu tür konulara yöneltmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

İçine sinmeyen şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Kafana yatmayan, seni iki kere düşündüren konuları gündeme alabilir ve bunları sonlandırmak için bir çabaya girebilirsin. Sağlıklı kararlar almak için kendini zorlamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için biraz egzersiz yapman gerekebilir. Ev içerisinde yapabileceğin egzersizlere ve esneme hareketlerine odaklanmak kan dolaşımın için çok iyi bir yol olabilir. Bugün tembellik yapmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle kafanı kurcalayan mevzularda konuşman olası. Bazı konularda birbirinize daha açık olabilirsiniz. En başta birbirinize karşı nasıl davranacağınızı kestiremeseniz de bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstereceksiniz.

Para

Lükse düşkünlük kötü bir fikir olabilir bugün. Tutumlu olman ve gereksiz masraflara girmemen gerekecek. Alabileceğin iki şey varsa ucuz olanı tercih etmek sana daha iyi gelebilir. Paranın hesabını iyi yapmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Geleceğin için önemli olan konulara odaklanmak isteyebilirsin. Hem kendi hayatında hem de çevrendekilerin hayatında bir iz bırakmak isteyebilirsin. Bugün gelecek konularında daha farklı düşüncelerin olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz, dinlenme ve sağlıklı beslenme… Bu aralar vücudunun ihtiyacı olan üçlü işte bu. Hem hareket kabiliyetini artırmalı hem de günün sonunda yeteri kadar dinlendiğinden emin olmalısın. Sindirim sistemini yormamak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmekte zorlanabilirsin belki. Kendini biraz içine kapatman olası. İki tarafın da birbirine zaman ve alan tanıması bu aşk konusunda önemli olabilir. Bir şeyler için birbirinizi zorlamamalısınız.

Para

Maddi açıdan sıkıntılara odaklanarak güzel gelişmeler görmen zor gibi. Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak ve elindekilere şükretmek daha iyi olabilir. Bu konularda sakin olmak sana daha güzel fırsatlar getirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafında yeni bir insan olabilir. Veya bir süredir tanıştığın birisi hayatında daha fazla yer edinebilir. En başta bu kişiyi etrafında görmek istemesen de daha sonra ona bakışını değiştirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve dengeli beslenme konularına ekstra özen göstermelisin. Sağlıklı hareketlerde bulunmak ve beslenmeni dengede tutmak, sana çok daha farklı ve iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün bu konularda düzenlemeler yapabilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan birisiyle denk düşebilirsin. Sana ilgisini belli etmek isteyen bu kişiyle daha fazla vakit geçirmen veya sohbet etmen olası. Kendini aşkta güzel etkilere açman gerekecek.

Para

Bugün kendini çok meşgul bulabilirsin. Halletmen gereken işler, yapılması gereken alışverişler… Seni zihnen ve madden yorabilecek şeylerle karşılaşman olası. O yüzden sakin kalman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri yanlış anlamaya meyilli olabilirsin bugün. O yüzden dikkatli davranman gerekecek. Eğer okunması gereken belgeler varsa iki kere okumak, halledilmesi gereken işler varsa daha fazla özen göstermek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek isteyebilirsin. Bu dönemlerde yüz yüze görüşmeler yapmak zorlaşsa da onları düşündüğünü gösteren hareketlere girebilirsin. Sevdiklerini düşündüğünü göstermek, duygusal olarak yorgunluğunu giderebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsin. İkinizin kutlaması gereken bir şeyler olabilir. Birbirinize bir şekilde zaman ayırmak her ikinize de iyi gelecek bugün.

Para

Maddi açıdan şikayet etmeyi bırakmalı ve elindekilerle yetinmelisin. Para biriktirmek, tasarruf yapmak gibi konularda daha sağlam adımlar atman ve ilk fırsatta cebinden para çıkmasını engellemen gerekecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların davranışları sana batmaya başlayabilir. Ufak tefek şeyler gözünde büyüyebilir. Bu sıkıntılı düşünce, bir şeylere tahammülünün azaldığını göstermekte. Ruh halini daha iyi bir noktaya getirmek için kendine öncelik göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şeker ve işlenmiş gıdaları daha az tüketmek sana daha iyi gelecek. Gereksiz yere vücudunu yoran işlenmiş gıdaları tüketmek yerine daha sağlıklı beslenmeye odaklanmalısın. Bir şeylerde değişime gitmen gerekebilir.

Aşk

Bir şeyler soğumadan halledilmeli. Aşk konusunda da bu böyle. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda bir tartışma yaşandıysa, bugünden bu durumu çözmek için bir şeyler yapman gerekebilir. Sevdiğin kişiye verdiğin değeri göstermelisin.

Para

Maddi açıdan kendini soktuğun durumlardan yine kendin çıkabileceksin. Çevrendekilerden destek beklememeli ve kendi adımlarına güvenmelisin. Parasal konularda kendi emeklerine güvenmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Eğer kariyer konusunda değişime gitmek istiyorsan bugün bu konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Karşına daha iyi fırsatlar çıkabilir, parasal açıdan kendini daha sağlama alabilirsin. Gözlerini dört açmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine bir amaç vermek, sağlığında daha iyi noktalara gelmene vesile olabilir. Özellikle bu amaç direkt olarak vücudun ile alakalıysa… Bugün kendine yeni hedefler koyabilir ve vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek için çaba gösterebilirsin.

Aşk

İnsanlarla iletişimini artırmak aşk konularında daha pozitif etkiler görmene vesile olabilir. Eğer son zamanlarda kendini bu konularda iyi ifade edemiyorsan bugün içine sığındığın kabuklardan çıkman gerekecek.

Para

Maddi açıdan etrafındaki insanlara daha fazla güvenebilirsin. Etrafındaki insanlarla uyumunun artması sana daha iyi gelebilir. Çevrendekilerle uyum sağlamak bütçeni de sağlıklı bir biçimde ayarlamana vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan konular varsa bugün bu konular hakkında konuşman gerekebilir. Bir şeyleri içine atmamalı ve değişimin öncüsü olmalısın. İçine sinmeyen konularda sağlam planlarla gelmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için çabaların olabilir. Beslenme düzeninde farklılıklara gidebilirsin. Daha sağlıklı şeyler tüketmek için kendine vakit ayırabilir, mutfağa daha fazla girebilirsin bugün.

Aşk

Bugün farklı bir insan ile keyifli bir sohbetin olabilir. Bu sohbet bir flörtleşmeye kadar gidebilir. O yüzden kendini bu tarz konulara daha fazla açman gerekecek. Aşkta gösterdiğin ilgi kadar ilgi görebilirsin.

Para

Maddi konularda sakin düşünmen gerekecek. Bir şeylerin hevesini çıkardıktan sonra elde kalana odaklanman ve daha planlı hareket etmen gerekebilir. Paranı sakin harcamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün gerçek hayata dönmen gerekecek. Bir şeylerin gerçekteki ederini gözlerinle görmelisin. Sadece hayal edip potansiyele odaklanmak sana yetmeyebilir. İşleri eyleme dökünce neler olacak görmek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere odaklanmakta zorluk çekiyorsan eğer bugün bu konuya vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve neden odaklanamadığını görmen gerekebilir. Stres ve gerginliklere karşı önlem alman ve dikkatli davranman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı hislerinin soğuduğunu, bir şeylerin değiştiğini hissedebilirsin. Aranızdaki bu duygusal mesafenin nereden geldiğini görmek isteyebilirsin. Bugün ilişkinde ya tamam ya da devam demen gerekebilir.

Para

Maddi konularda bazı durumlar artık alışkanlık haline gelebilir. Ama dikkat et ki o alışkanlık haline gelenler pozitif şeyler olsun. Eline geçen maddi gelişmeleri güzel bir gözle görmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel