15 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Mart 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Uzun zamandır üstünde çalıştığın bir iş veya proje sana güzel bir kazanç getirmeye başlayabilir. Maddi açıdan keyfinin yerine gelmesi olası bugün. Emeklerinin karşılığını çok daha keyifle alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine öncelik vermen gerekecek. Özellikle de kilo kontrolü konusunda. Daha sağlıklı bir vücut için egzersiz ve beslenme konularına daha fazla özen göstermeye başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel konularda konuşmak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Birlikte bir şeyler kutlamak sizi mutlu edecek. Sevdiğin kişiyle bir şeyler paylaşmak enerjini artırabilir.

Para

Eğer çok emek verdiğin ve bir sonuç beklediğin bir iş varsa bugün bu konuda daha başarılı olman olası. Güzel kazançlar elde edebilirsin bugün. Maddi açıdan keyfin çok daha yerine gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

İş ortamlarında iletişime çok daha dikkat etmen gerekebilir. Kelimeleri daha doğru seçmen ve yapıcı olman gerekecek. Davranışlarının yapıcı olması ve uzlaşmacı olman bir şeyleri çözmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çok fazla kahve tüketiyor olabilirsin. Kahve tüketimini daha kontrol altında tutmanın faydası olabilir. Bugün daha az kahve içip yerine bitki çayı tercih edebilirsin. Stresin daha da azaldığını hissedebilirsin böylece.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimine özen göstermen gerekecek. Bir şeyleri gözünde büyütmemeli ve bunu da iletişimine yansıtmamalısın. Daha yapıcı olmanın faydasını görebilirsin bugün.

Para

İş ortamında kimle nasıl konuştuğun daha fazla önem kazanabilir. Yanlış yapmamak veya kendi başını ağrıtmamak için kelimeleri dikkatlice seçmen gerekecek. İki düşünüp bir konuşman iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün hem eve hem de işe zaman ayırman gerekecek. Öncelikleri iyi belirlemen bir şeyleri arka planda bırakmaman için iyi olabilir. Günü çok dikkatlice planlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Masa başında çok fazla oturuyor olabilirsin. Bugün az da olsa biraz hareket etmen gerekecek. Esneme hareketleri ve yoga gibi egzersizler sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırman zorlaşabilir bugün. Aynı şekilde karşı tarafın da farklı öncelikleri olabilir. Bu konuyu kendi haline bırakmak ve güne odaklanmak sizi daha az yoracak.

Para

Evin için masraflar yapman gerekebilir. Seni rahat ettirecek şeyler için para harcaman gerekebilir. Bu konuya gereksiz bir masraf gibi odaklanmamak iyi olacak. Önemli olan daha rahat etmen olmalı.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün aşka zaman ayırmak isteyeceksin. Eğer sevdiğin biri varsa onunla daha fazla görüşmek, ona zaman ayırmak çok önemli olabilir senin için. Romantik buluşmalar için ortamı sen hazırlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek sana kendini iyi hissettirebilir. Ama bu güzel yemeği sevdiğin kişiyle yemek daha da doyurucu olabilir. Ruhen ve bedenen kendini beslemen gereken bir gün olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel planlar yapabilirsin. Buluşma planları, birlikte zaman geçirme ve birbirinize özen gösterme düşüncesi size çok iyi gelebilir. Aşka öncelik verebilirsin.

Para

Harcamalarını abartmadığın sürece bir şeyler yolunda gidecek bugün. Harcamaları kontrol altında tutmak için de bir bütçe belirleyip onun içinde kalmak iyi olacak. Bugün bir şeyleri abartmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün iş çok sıkıcı gelebilir sana. Bazı şeyler gözünde çok fazla büyüyebilir. Bu negatif enerjiden sıyrılabilmek için önceliklerini değiştirebilirsin. Bir şeyleri ertelemek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde kendine öncelik vermen gerekecek. Dinlenebilir, kendince biraz zaman geçirebilirsin. Hatta kişisel bakıma özen göstererek keyfini yerine getirecek şeylere öncelik verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek enerjini yenilemeni sağlayabilir. Ancak bunun için yüz yüze görüşmene de gerek olmayabilir. Telefonlaşmak, mesajlaşmak da sana çok iyi gelebilir.

Para

Eğer çok büyük bir önem veya aciliyet gerektirmeyen bir iş varsa elinde bunu biraz ertelemen iyi olabilir. Zira bu işe vereceğin enerji için doğru bir gün olmayabilir. Başka bir güne program çıkarman iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün eline biraz daha fazla para geçmesi için bir fırsat geçebilir. Ek bir iş veya tek seferlik bir proje seni memnun edebilir. Emeklerin karşılığında daha fazlasını kazanma şansını elde edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konularında özenli davranmayı sürdürmek sana iyi gelebilir. Bugün biraz daha dikkati artırman gerekebilir. Çevrendeki insanların maske kullanımını eskisi kadar dikkatle ele almamasına rağmen senin önlemini alman iyi olabilir.

Aşk

Aşka zaman ayıramayabilirsin. Ancak bu bir sıkıntı oluşturmayacak. Bir şeyleri daha iyi düzenlemek ve kendine zaman ayırmak önem kazanabilir. Önceliklerin içerisinde aşk olmayabilir sadece.

Para

Daha iyi kazançlar elde etmek için verimli olman gerekecek bugün. Günü ve saatleri iyi değerlendirmek önem kazanabilir. Daha az zamanda daha fazla iş bitirmek gibi bir durumda kalabilirsin. Bunu iyi değerlendirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Parasal meselelerin çevrendeki insanlarla sana bir yük olmasına izin vermemen gerekecek. Eğer hep parasal mevzulardan kavgalar çıkıyorsa bunu kontrol altına almak için dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stresin seni zorlamaması için biraz kendi başına zaman geçirmen gerekebilir. Kafanı toplamaya ihtiyaç duyabilirsin. Bireysel olarak bir gün geçirmek ve çevrendeki insanlarla arana ufak bir mesafe koymak stresi kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle gereksiz tartışmalara girmemen gerekecek bugün. Ve bu da biraz zaman isteyebilir. Anlayışlı ve yapıcı olmak biraz sana düşebilir. Geçici mevzular için birbirinizin kalbini kırmamalısınız.

Para

Sevdiğin insanlar ile harcamalar yüzünden kavga etmemelisin. Parasal konular gibi geçici şeyler için kırıcı olmamak ve uzun vadeli sıkıntılar yaratmamak önem kazanabilir. Daha dikkatli ve yapıcı olman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Zihnen ve bedenen bir denge yakalayacaksın bugün. Ve bu sana kendini çok iyi hissettirecek. Hayatına bir denge katmak, nelere odaklandığına dikkat etmek ve fiziksel enerjini boşa harcamamak seni mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bünyeni çok zorlamadan bir şeyleri dengeli hale getirmek seni rahatlatabilir. Egzersizi, beslenmeyi ve dinlenmeyi doğru yerlere oturtabilirsin. Ayrıca meditasyon gibi konulara zaman ayırman da zihnen kendini iyi hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin ne demek istediğini anlayacaksın. Birbirinizi daha farklı bir boyutta anlamanız olası. Birbirinizin niyetini ve düşüncesini anlamak da sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.

Para

Bugün maddi konularda daha mantıklı hareket etmen olası. Kazanç söz konusu olduğunda daha verimli konulara odaklanabilirsin. Harcamalarda ise daha mantıklı kararlarla hareket etmen olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

İş oldukça uzayabilir bugün. Bazen bazı meseleler sakız gibi uzar ve bir türlü bitmez ya. Sen de öyle bir enerjiye girebilirsin. Gün içerisinde kendi keyfini yerine getirmek için sevdiğin şeylere zaman ayırman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin bir şarkıyı dinlemek, bir iki sayfa da olsa kitap okumak seni stres dolu dünyadan çıkarabilir. Stresi kontrol edebilmek için keyif aldığın şeylere zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Aşka zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Eğer sevdiğin kişiyle bazı planlar yaptıysanız bunları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu gözünüzde büyütmemek biraz çaba isteyebilir.

Para

Bitmek bilmeyen işler, bir türlü yoluna girmeyen meseleler seni çok yorabilir. Ancak bu negatiflikleri kişisel bir başarısızlık olarak algılamaman gerekecek. Çevresel koşullar daha baskın olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

İnsanlarla daha fazla vakit geçirebilirsin. Bu seni yorabilir ancak bu durumdan iyi bir sonuç çıkarman olası. Ortaklaşa yapılan işler, sosyalleşmek ve insan ilişkilerine odaklanmak seni mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün masa başında çok fazla zaman geçirerek kendini zorlamamalısın. Biraz daha aktif olmanın faydasını görebilirsin. Hareketli bir gün geçirmek yorucu olsa da seni daha iyi hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir zaman geçirmek ikinize de iyi gelebilir. Bazı hazırlıkları sen yapabilir, karşı tarafı bu güzel görüşmeye sen davet edebilirsin. Birbiriniz için çaba göstermeniz kendini belli edecek bugün.

Para

Bugün bir iş yapılacaksa ekipçe yapılması daha iyi sonuç verebilir. Tek bir kişinin zaman veya emek konusunda sıkıntıya girdiği bir işi bir ekip olarak çok daha kolay ve verimli bi biçimde çözebilirsiniz. Bugün bu konuda ilk adımı sen atabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Yeni konularda ilham bulman olası. Zihnini geliştirmeye yarayacak birçok konuda güzel ve başarılı adımlar atabilirsin. Çevresel durumlara değil de kendi içinde bulduğun ilhama daha çok odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme biçimini değiştirmeye başlayabilirsin. Farkında olmadan çok fazla şekerli gıda tüketiyorsan eğer bugün buna bir son vermeye başlaman olası. Daha sağlıklı beslenerek kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Geçmişi geçmişte bırakmanın tam zamanı. Eğer hala geçmişte kalan ancak beklentilere daldığın bir mevzu varsa bugün bunu kesmen gerekecek. İçinde bunu yapabilecek kuvveti bulacaksın bugün.

Para

Bazen, şartlar ne olursa olsun o adımı atıp cesur olmak gerekir. Bugün bu cesaret ve yenilik kendini iş ortamlarında gösterebilir. Seni memnun etmeyen ortamlardan ayrılmak ve kendini memnun edeceğin projelere dahil olmak önem kazanabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün ne kadar kibar ve yapıcı olursan günün o kadar iyi geçebilir. Çevrendeki insanlarla daha iyi bir boyutta anlaşabilmek senin için önem kazanacak. Bugün biraz daha hassas davranabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin hayatının her alanını yönetmesine izin vermemen gerekecek. Özellikle de fiziksel ağrılar söz konusu olduğunda… Boynunun tutulmaması veya kramplar yaşanmaması için biraz daha su tüketip esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşka daha pozitif yaklaşmanın faydasını görebilirsin. Kelimelerin büyülü bir etkisi olabilir. Daha sakin olmak ve yapıcı davranmak sende büyük etki yaratabilir.

Para

Maddi konularda dikkatli davranman gereken bir gün olabilir. İş ortamlarında yapıcı olmak ve işini görmek için sakin kalmak birçok kapıyı açabilir. Gereksiz yere bazı gerginliklerle ne kendini ne de çevrendekileri germemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel