15 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Mart 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlara zaman ayırmak önceliğin olabilir. Bir süredir görüşemediğin kişiler varsa onlarla iletişim kurmak için biraz zaman ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde egzersiz yapabilmek için bir alan yaratabilirsin. Kendine bir ortam açmak önemli olabilir. Biraz evde de olsa hareket etmen gerekecek.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla arandaki iletişimi kuvvetli tutmak sana iyi gelebilir. Aranızdaki muhabbeti artırmak biraz daha öncelikli olabilir bugün.

Para

Bugün kendinden emin davranacaksın. Emeklerinin nasıl sonuçlar vereceğinden emin olacaksın. Bu kendine güven güzel bir biçimde maddi karşılık verebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Kendinle barışacaksın. Hislerini görmezden gelmeyeceksin. Hissettiklerini açıkça ifade etmek ve neler düşündüğünü bilmek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Biraz kendine zaman ayırmak, dinlenmek zihnen ve bedenen sana iyi gelebilir. Haftaya daha sakin başlamak ve sinirlerini yatıştırmak önem kazanabilir.

Aşk

Aşk konularında daha baskın kararlar almak isteyeceksin. Bunun sebebi de hislerinden emin olmak olacak. Hoşlandığın birisi varsa ona ufak bir mesaj atabilirsin.

Para

Ortak işler söz konusuysa herkesin üstüne düşeni yapmasını isteyebilirsin. Bunu isterken sakin bir biçimde ve yapıcı davranarak ifade etmende fayda var. Katı kuralcı olmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla fikir alışverişi yapmak, tıkandığın bir konuda farklı bir bakış açısı yakalamana vesile olabilir. O yüzden insanlarla konuşmalı, sohbetleri artırmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürümek sana iyi gelecek bugün. Biraz kaslarını hareket ettirmek ve kan dolaşımını hızlandırmak önceliğin olmalı. Daha aktif olmalısın.

Aşk

Aşkta bazı konuları oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri zorlamamalısın. Kendi halinde, sakin bir gün geçirmek önceliğin olmalı.

Para

Bugün elindekiler sana yetecek. Şükredeceksin. Sahip olduklarının keyfini çıkaracaksın. Bu ruh hali sana çok daha pozitif gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

İş ortamında güzel gelişmeler seninle olacak. Bir süredir uğraş verdiğin bir konu varsa eğer güzel sonuçlanabilir. Emeklerinin karşılığını alacağın bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ne ekersen onu biçersin lafını sağlıkta görebilirsin. Vücuduna ne kadar özen gösterdiysen bugün o kadar rahat geçebilir. O yüzden iyi alışkanlıklar edinmelisin.

Aşk

Neler hissettiğinden emin olacaksın. Hoşlandığın kişiye karşı atacağın adımda netlik gündeme gelecek. Beklentiler ve acabalar ile hareket etmeyeceksin.

Para

İş konularında yeni gelişmeler gündemde olacak. Eğer bir süredir yeni bir iş istiyorsan bugün güzel bir haber alabilirsin. İş kapıların açılacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

İletişimde daha başarılı olabilirsin bugün. Çevrene derdini anlatabilir, güzel konuşmalar yapabilirsin. Bazı kapıları güzel sohbetlerle açman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanların biraz daha rahat davrandığını görebilirsin dışarıda. Ancak bu senin de aynı şekilde önlemleri ihmal etmen gerektiğini göstermiyor. Mesafe ve maske kurallarına özen göstermelisin.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Kendini sevdiğin kişiye ifade etmek, istek ve beklentilerinden bahsetmek güzel gelişmeler oluşturabilir.

Para

Bir süredir üstünde uğraştığın bir iş varsa o konuda güzel kazançlar elde etmeye başlayabilirsin. Maddi konularda güzel gelişmeler göreceksin. Eline geçecek olan parasal gelişmeler keyfini yerine getirecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Kariyer konularına daha net odaklanabilirsin. Daha önceden almadığın bazı kararları daha dikkatle alabilirsin. Yeni gelişmeler görmen ve fırsatlarla karşılaşman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini devam ettirmek önem kazanabilir. İşleri belli saatlere bölmek ve arada dinlenmek sana iyi gelecek. Vücudunu çok fazla yormamalısın.

Aşk

Aşk farklı şeydir takıntı farklı şey. Bugün ikisi arasındaki farkı netleştirmen gerekecek. Neye takıntı yaptığını neye gerçek hislerini döktüğünü görmen gerekebilir.

Para

Dikkatli davranmak sana bir şeyler kazandırabilir. İş konularında özenli olmanın sonucunu görebilirsin. Emeklerinin karşılığını alacaksın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sevincini katlayacak güzel gelişmelerle karşılaşman olası. İçin rahat edecek. Mutlu olacaksın. Hayatında olup bitene daha pozitif yaklaşman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Organlarının sağlığını artırmak için neler yediğine özen gösterebilirsin. Vitamin ve mineralleri taze sebze ve meyvelerden tüketmek sana iyi gelebilir. Düzgün bir yeme planı çıkarmalısın.

Aşk

Sohbetler, flörtleşmeler daha baskın olabilir. Aşkta daha mutlu olabilirsin. Yeni gelişmelerle geçmişte yaşanan negatiflikleri unutacaksın.

Para

İstediklerini elde etmek için doğru adımları atabilirsin. Emeklerinin arkasında durarak ve isteklerine yönelerek güzel gelişmeler görmen olası. Maddi konularda başarı seninle olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

İş konuları seni daha mutlu edebilir bugün. Güzel bir terfi veya bir teklif alabilirsin. Seni çok mutlu edecek iş gelişmeleri görmen olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini artırmak için biraz daha fazla hareket edebilirsin. Hareket kabiliyetini artırmak ve enerji düzeyini yükseltmek önceliğin olmalı bugün.

Aşk

Aşkta ilk adımı atan taraf olmadığın sürece şu an içinde bulunduğun durumda gelişme görmen zor olabilir. Biraz cesaret ile hareket etmeli ve kendini ifade etmelisin.

Para

Güzel gelişmeler görmek seni çok neşelendirebilir. Maddi olarak elinin rahatlaması ruhen de seni rahatlatabilir. İş ve maddi konulara daha pozitif odaklanacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Yarım kalan işleri halletmek, istediğin konulara odaklanmak sana daha keyifli bir enerji sunabilir. Yorgunluk ile içine çökmeyeceksin, aksine daha da mutlu olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kırmızı eti azaltman gerekebilir. Balık veya tavuk tüketimini artırabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek adına bazı tercihlerini değiştirebilirsin.

Aşk

Aşkta keyifli etkiler seninle olacak. Güzel ve yeni bir sohbet başlayabilir. Aşka kendini açabilirsin. Güzel bir flörte başlamak kalbini ısıtacak.

Para

Kafana koyduğunu gerçekleştirmek, hedeflerine kavuşmak seni çok mutlu edecek. Daha güzel kararlar almana ve ileriyi düşünerek birikim yapmana da vesile olabilir bu durum.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Zihnen ve kalben uyumlu olacaksın. Aklından geçen içine sinecek. Keyfini yerine getirecek gelişmeler görebilir, daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin sürekliliğini ve yüksekliğini sağlamak için bolca su tüketmen gerekecek. Şekerli içecekler yerine su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini içine atmamalısın. Kendini ifade etmen gerekecek. Biraz daha açık konuşmak sana iyi gelecek. Hoşlandığın birisi varsa ona açılman gerekebilir bugün.

Para

Aldığın maddi kararların daha doğru ilerlediğini görmen olası. Eğer bir birikim veya yatırım söz konusu ise güzel gelişmeler görebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ayakların yere daha sağlam basacak. Çünkü bugüne kadar başardıklarına güveneceksin. Kendinden emin bir biçimde iş ve diğer konulara odaklanabileceksin. Bunun keyfini çıkarmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin tükenmemesi için işleri belli başlı saatlere bölmek ve arada dinlenmek önemli olabilir. Bugün molalar vermek için dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Aşkta cesarete güvenmen gerekecek. İlk adımı atmaktan çekinmemelisin. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla iletişim kurman daha iyi olabilir.

Para

Para konusunda için rahat olacak. Bazı kararlarından emin olacaksın. Güzel gelişmeler görmen yakın olabilir. Kendinden emin bir biçimde yola devam edebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Maddi olarak elin rahatlayabilir. Keyfin yerine gelebilir. Eğer bir süredir beklediğin bir para varsa bugün eline geçebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak daha rahat nefes almana vesile olabilir. Bugün egzersiz konularında açık havada yürümeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Aşk konularını kendi haline bırakmak, bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Eğer hayatında birisi varsa aranızdaki iletişimi inatla ittirmemelisin bugün. Bazı şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Kendine maddi açıdan yeni hedefler koyabilirsin. Daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Güzel ve keyifli gelişmeler seninle olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel