15 Mart 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

İletişim konularına özen göstermen gerekebilir. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. İnsanların seni olması gerektiği gibi algılaması için bu kanalları açık ve sakin tutmak sana düşebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Ortamını güzelleştirmek zihnini boşaltmana vesile olabilir. Temizlik ve düzen konularına özen gösterebilirsin. Dekorasyon ve ışık konularına özen göstermek sende daha iyi bir enerji yaratabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin karşı taraftan bozulduğunu düşünerek kendine işkence etmemelisin bugün. Bazı şeylerin zamanla daha iyi bir hale geleceğini unutmaman gerekecek. Herkesin her zaman daha iyiye odaklanma gibi bir lüksü olmayabilir. Sen kendini ifade ettiğin sürece bazı şeyler karşı tarafa kalabilir.

Para

Yemek yapmak, şiir ve para kazanmanın ortak yönleri vardır. Hepsinde kolları sıvayan ve zihnini çalıştıran insanlar olur. Senin de para kazanmak için hem yaratıcı olman hem de emeklerini artırman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bir şeylere zaman ayırırken neye öncelik vermen gerektiğini karıştırabilirsin. Her şey senin için birbiri kadar önemli gelebilir. Ancak bir düzen oluşturmak adına dikkat etmen gerekecek. Hızlı adımlar atmak yerine planlamaya daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi değerlendirmek için biraz rahat davranman gerekebilir. Sadece rutinine sadık kalmak yerine daha keyifli etkinliklere vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler harcamak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkiye daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişiyi anlamak ve onunla iletişimini artırmak için farklı adımlar izlemen gerekebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin bugün.

Para

Eğer maddi konularda içinde bulunduğun durum seni sıkıyorsa ve ilgini kaybediyorsan bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsin. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek ve işlerine odaklanmak için yeni ve yaratıcı fikirlere odaklanman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Aşk konularına daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin bugün. Hayatında bazı şeylerin daha romantik bir temelde ilerlemesini isteyebilirsin. Bu konularda kendini güzel etkilere açman gerekebilir. Aşk konusunda daha fazla düşünebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin kalmak ve hislerine hakim olmak önemli olabilir. Gerginlik ve stresin seni agresifleştirmesine izin vermemelisin. Bazı düşünceleri ve negatif hisleri kontrol altına almak genel enerjine yansıyabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişime özen gösterebilirsin. Aranızda daha derin bir bağ oluşması için çaba gösterebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda beklentilerini daha açık dile getirebileceksin bugün.

Para

Disiplin, özveri ve sorumluluk duyguları ağır basabilir. Maddi konularda planlama yapma aşamasına girebilirsin. Kendini bu konularda daha iyi hissetmek için iyi bir düzen kurman gerekebilir kendine.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Kariyerinde daha iyiye bir gidiş hedeflerken bugün kendini biraz yorgun hissedebilir ve hedeflerinden uzaklaşmış gibi görebilirsin. Bu negatif hissin kalıcı olmadığını bilmelisin. Kendine haksızlık yapmaman ve hemen sonuçlara atlamaman gereken bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekebilir. Gece uykularını düzene sokmak gün içerisindeki enerjini de iyi etkileyecek. Kendini daha enerjik görmek için erken uyumaya özen göstermen gerekebilir. Papatya çayı gibi şeyler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir konuya vakit ayırabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi anlayacağınız ve güzel bir şekilde hareket edebileceğiniz bir gün olabilir. O yüzden birbirinize zaman ayırmak size daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda dikkatli hareket etmek sana daha çok şey kazandırabilir. Bir anlık dikkatsizlikle yaşananlara odaklanarak kendini üzmek yerine geleceğe odaklanıp "nasıl yapabilirim" diye düşünmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için her zamankinden fazla çaba göstermen gerekebilir. Ancak bu durum sende negatif hislere yer açmamalı. Kendin için belirlediğin istekler adına daha esnek davranmak ve kendini bu konuya adapte etmek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara karşı sabrının tükendiğini hissediyorsan kendini biraz geri çekmenin vakti gelmiş olabilir. Kafanı boşaltmak, dinlenmek ve kendine odaklanmak daha iyi olabilir. Biraz geri durmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Kafan karışabilir aşk konusunda. Bu karmaşayı çözmek için zamana ihtiyacın olabilir. Kendine zaman tanımak ve olan biteni dikkatli bir biçimde düşünmek sana daha iyi gelecek. Adım atmak için acele etmemelisin bugün.

Para

Zamanını ve paranı ileriye odaklayarak saklamalısın. Ufak tefek meselelerde kendini ve bütçeni yormak yerine büyük resme odaklanman gerekecek. Gereksiz masrafları kısman gerekebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Enerjini emen ve seni yavaşlatan şeylere karşı savaş açabilirsin bugün. Sana yaramayan ve seni üzen şeylere bir sınır çekmek için iyi bir gün olabilir. Etrafındaki insanlarla bir uyum yakalamak adına daha fazla çaba gösterebilir ve sınırları kendin belirleyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak için keyifli konulara odaklanmak seni daha iyi hissettirebilir. Çevrende sana iyi gelmeyen enerjileri kontrol altına almak için ilk önce kendi zihnini boşaltman gerekecek. Sakin kalmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularına farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Eğer hayatında birisi varsa onunla arandaki iletişimi daha farklı düşünebilirsin. İlişkiler konusunda bir şeyleri yeniden keşfedebilir ve bunları hayatına adapte etmek isteyebilirsin.

Para

İnsanlarla uyum yakalamak parasal açıdan sana daha iyi gelebilir. Gerek masraflarda gerekse kazanç konularında ortaklaşa hareket etmek ve herkesin sorumluluğunu yerine getirmesi içini daha rahat ettirecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün ruhen ve bedenen bir dengede olmak isteyebilirsin. Bu dengeyi yakalamak için her zaman dikkatini verdiğin bazı şeylerden kendini geri çekmen gerekebilir. Bir şeyler için kendini öne atmamalı, bazı şeylerin sana kendiliğinden gelmesine fırsat tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendini daha iyi hissetmek için kendine zaman vermen gerekebilir. Biraz sakin bir gün geçirmek ve kişisel bakım konularına özen göstermek stres ve gerginliği üstünden atmana vesile olacak.

Aşk

İlişki konularında bir şeyleri yavaştan alman gerekebilir. Hızlı hareket etmek, ısrarcı davranmak veya isteklerini yerine getirmek için kendini zorlamamalısın. Bazı şeylere zaman tanımak senin için daha iyi olabilir.

Para

Analitik düşünmenin sonucu daha sağlam adımlar atman olabilir. Parasal konularda gözlem yapmak ve hareketlerinde ölçülü olmak sana beklediğinden daha güzel sonuçlar getirebilir. Maddi açıdan daha dikkatli hareket edebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün işe daha fazla özen göstermen gerekebilir. Her zaman kolayca çözülen şeyler bugün senin daha fazla vaktini alabilir. Bu konuları planladığın ve esnek davrandığın sürece her şey yoluna girecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Temizlik konularına özen gösterebilirsin. Yaşadığın alanları temizlemek, hayatına bir düzen getirmek senin için daha iyi olabilir. Enerjini hijyen konularına vermek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı ısrarcı olmamalısın bugün. Bazı şeyleri düzeltmek, yoluna koymak veya keyifli vakit geçirmek için doğru zaman olmayabilir. Hem kendine hem de sevdiğine zaman tanımak daha iyi olabilir.

Para

Enerjini sana yarayacak şeylere saklamalısın. Gereksiz gördüğün konulara fazla zaman ve enerji ayırmamalısın. Parasal gelişmeler sana beklediğin yerlerden gelmeye başlayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişim seni biraz yorabilir. Arada bir negatiflik olacağı için değil, gün ile alakalı beklentileriniz farklı olacağı için. Daha sakin bir gün geçirmek isteyebilir ancak farklı şeyleri halletmen gerekebilir. O yüzden planlarda esnek olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda gerginlikler olabilir. Kaslarına, hareketlerine dikkat etmelisin. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketimi, hareket kabiliyetini kuvvetli tutmanı sağlayabilir. Tutulmalar yaşamamak için dikkatli olmalısın.

Aşk

Daha önceden yaşananları gözden geçirmek ve hataları düzeltmek için çaba göstermek aşk konusunda daha iyi olabilir. Kendini biraz üzgün hissedebilirsin. Ancak bu durumlara odaklanmak ilerisi için daha iyi olabilir.

Para

Bir şeyleri planlama ve masrafları kısıtlı tutma sana daha iyi gelebilir. İsteklerine ulaşmak için tam gaz bütün paranı harcama moduna girmemelisin. Planlı ve düzenli hareket etmek sana daha iyi şeyler getirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün aklına güzel fikirler gelebilir. Bu fikirleri bir kenara yazmak sana iyi gelecek. İlham alacağın birçok şey görebilirsin. Kendini dış etkilere açmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda biriken enerjiyi sağlıklı bir şekilde üstünden atman gerekebilir. İyi bir egzersiz programı, grup dersleri ve hareketli bir etkinlik sende daha iyi bir hava yaratacak. Enerjini dikkatle kullanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Bir şeyleri istemek iyidir ancak bu konularda kendine zaman ve biraz da şans vermek daha iyi olabilir. Acele etmemek ve isteklerini dile getirirken dikkatli olmak senin için daha iyi olabilir.

Para

Bir şeylere dikkatini vermek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Üretken olmak, parasal konulara odaklanmak daha önceden görmediğin fırsatları görmene vesile olabilir. Bugün algıları açık tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlara girmek sana daha iyi gelebilir. Kendini ifade etmenin önem kazanacağı ortamlarda bulunmak zihnini açacak. Bir şeyleri dikkatle düşünmeden evvel, kendini nasıl ifade ettiğine de dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna esneklik katman gerekebilir. Hem esneme hareketleri hem de yoga gibi meditasyona öncelik veren egzersizler sende daha iyi olacak. Zihnini ve bedenini bir dengede tutman gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün sahip olduğun bir ilişki varsa onun geleceği hakkında düşünürken bulabilirsin kendini. Bu ilişkinin nereye gittiğini kestirmeye çalışabilirsin. Ancak kendine negatif etkiler çekmemek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Tasarruf planları geliştirmek için iyi bir gün olabilir. Bugün algıların maddi konularda daha açık olacak. Masraf kısma ve dikkatli adım atma konuları sana daha iyi sonuçlar getirebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)

Genel

Emeklerinin karşılığını almak için sabırsız davranabilirsin. Güzel gelişmeler kapıda olsa da bu sabırsızlık konusuna bir çare araman gerekebilir. Kendini gereksiz yere üzmemeli ve sıkıntılara girmemelisin bugün. Güzel şeylere odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini bir şeye tamamen verme senin için zor olabilir. Dikkat dağınıklığı, heyecan ve gerginlik seni yorabilir. Zihnini boşaltman ve sakin bir ortamda birkaç dakika geçirmen senin için her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Bugün içinden geçen hisler sana bile ilginç gelebilir. Bir anda aşk konusunda daha farklı hissettiğini fark edebilirsin. Kendi içindeki hisleri anlamak ve kendine zaman vermek daha önemli olabilir. Bir eyleme geçmeden önce biraz düşünmen gerekebilir.

Para

Parasal konularda dikkatle inceleyip öğrenme moduna geçmen gerekebilir. Kendi masraflarını ve hesabını güncellemen, ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün dikkatini biraz parasal konulara verebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel