15 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Kasım 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugünün enerjisi sende çok pozitif olacak. Keyfin yerine gelecek. İşlerini bir düzene sokabileceksin. Hayatında daha pozitif olan şeylere odaklanabileceksin. Hayatından keyif alacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sana daha iyi gelebilir. Tabii abartmamak koşuluyla. Neler yediğinden çok ne kadar yediğin önemli olabilir. Öğün ve porsiyon dağılımına dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa onunla iletişimin daha iyi bir hale gelebilir. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa o zaman onunla da aranı daha iyi bir hale getirebilirsin. Bugün iş iletişimde bitecek.

Para

Rahat bir gün geçirmek senin de hakkın. Maddi kaygılara odaklanmadan, keyfine bakarak… Bugün bu ruh haline girmen ve maddi kaygıları bir kenara bırakman olası. Keyfini çıkar.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün dikkat çekeceksin. Etrafındaki insanlar sana daha fazla özenebilir. Daha fazla insan ile iletişime geçebilir ve keyifli konulara odaklanabilirsin. Bu güzel enerji seni yükseltecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konularında kendin için olduğu kadar etrafındakiler için de sorumluluk alma vakti. Özellikle virüsün kol gezdiği bu vakitte bu virüsün seyahatine fazla fırsat vermemek sana düşebilir.

Aşk

Bazen sadece flört etmek de insanın kalbini ısıtabilir. Aşk konusunda büyük beklentilere girip ciddi ilişki istemek yerine güzel bir iltifat, hoş bir sohbet sana daha iyi gelebilir.

Para

Paranı kime ve neye harcayacağın önemli olabilir. Maddi açıdan daha güzel kararlar alabilirsin. Hem paylaşımcı olmak hem de kendi isteklerine odaklanmak iyi bir denge istese de bunu başarabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün daha popüler olacaksın. Etrafındaki insanlar tarafından daha fazla tercih edilebilirsin. Her konuda yüzlerini sana dönebilirler. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Maske takmak bir lüks olmamalı. Bugün virüse karşı daha özenli olman gerekecek. İlk fırsatta maskeyi yüzünden çıkarmanın bir marifet olmadığını kendine hatırlatmalısın.

Aşk

Aşk konusunda yeni flörtler, güzel sohbetler daha fazla ön planda olabilir. Çevrendeki insanların ilgisini üzerinde toplaman ve güzel sohbetlere dahil olman olası. Flört kanallarını açık tutmalısın.

Para

Resmi belgeler, ödenmesi gereken faturalar veya kredi taksitleri gibi konularda dikkatli olmalısın. Parasal açıdan daha mantıklı kararlar almak için önemli bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olacak. Bir şeylere daha rahat odaklanabileceksin. Keyifli gelişmeler için kendini açman hayatında daha güzel şeyler görmene vesile olabilir. Bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yürüyüş ile kan dolaşımını artırmak sana daha iyi gelebilir. Evde boş boş oturmamalısın. Dışarı çıkıp hareket etmek sana daha iyi gelecek. Enerjini daha da iyiye kullanabileceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir ortamda görüşmen olası. Eğer birbirinize vakit ayıramıyorsanız bugün bu sıkıntıyı aşabilirsiniz. Yine de birbirinizden çok fazla şey beklememek daha önemli olabilir.

Para

Parasal konularda daha iyi yol kat edebileceksin. Mantıklı kararlar alman, daha güzel adımlar atman olası. Maddi konulara sıkıntıyla değil hevesle bakacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Kendini kuvvetli ve özgüveni yüksek bir biçimde bulman olası. Ayakların yere daha sağlam basacak. Kendini daha iyi ifade edebileceksin. Ve tabii bir sürü hayran edineceksin böylece.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yüksek görmek sana daha iyi gelecek. Her şeye yetebilecek gibi hissedebilirsin. Ancak bu enerjiyi nereye yönlendireceğine karar vermek de önemli olacak. Bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni çok daha farklı bir noktaya taşımasını beklemek ikinize de haksızlık olabilir. Bugün birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmek size daha iyi gelecek. Kendi enerjinizi kendiniz yükseltmelisiniz.

Para

Gelecekte almak istediklerin için bugünden hazırlık yapmak sana daha iyi gelecek. İleriyi düşünerek hareket etmek senin için önemli olabilir. Daha güzel kararlar almak ve hesabını bilmek senin için öncelikli olmalı.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün hayal gücün çok kuvvetli çalışacak. Güzel kararlar almakta kendini zorlamayacaksın. Bir şeylere daha rahat odaklanabilir ve yeni fikirler üretmede kendini aşabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve negatif enerjileri üstünden atabileceğin bir gün olacak. Zihnini boşaltabilecek ve daha keyifli olabileceksin. Gerginliklerden arınmak fiziksel olarak kuvvetlenmene de vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında beklentilerini gözden geçirebilirsin. Seni gereksiz yere arkaya çeken bazı istek ve alışkanlıklarından kurtulmak isteyebilirsin. Bir şeylere daha hafif bakman olası.

Para

Kendine yatırım yapabileceğin bir gün. İstediğin bir şey için para harcayabilirsin. Daha keyifli bir biçimde paraya odaklanman olası bugün. İsteklerine öncelik verebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün yeni arkadaşlar edinebilirsin. Daha keyifli sohbetlere kendini açabilirsin. İnsanlara kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Hayatına daha güzel bir enerji katabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek için neyi bekliyorsun? Gün içerisinde enerjini belli bir seviyede tutmak ve kan dolaşımını artırmak için daha fazla su tüketmen gerekecek. Su içmeyi alışkanlık haline getirmelisin.

Aşk

Romantik bir film izlemek içini ısıtabilir. Hayatında birileri olmasa da aşk konularına daha samimi bakabilirsin. Romantik filmler, şarkılar, bir kitap sana daha iyi gelebilir.

Para

İş ilişkilerini kuvvetlendirmek için önemli bir gün olabilir. İnsanlarla daha güzel anlaşmak ve iş konusunda daha mantıklı kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Her şeye parasal kazanç olarak bakmamak ve insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek önemli bir konu olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün zihnini güzel konulara açabilirsin. Hayal gücün daha fazla çalışabilir. Daha güzel kararlar alabilirsin. Zihnini yeni konulara açmak hiç fark etmediğin konularda yol kat etmene vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir beden için sahip olman gerekenlere odaklanabilirsin. Daha iyi beslenmek, daha iyi bir egzersiz programı ve iyi bir uyku düzeni sana iyi bir sağlık sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir sohbet bütün enerjini yükseltebilir. Birbirinize ayıracağınız beş dakika bile size iyi gelecek. Bugün güzel bir iletişim kurabilirsiniz.

Para

Zihnini farklı bir biçimde çalıştırmak ve yeni gelişmeler bulmak senin için önemli olabilir. Her zaman işleyen yollardan farklı olarak yaratıcı düşünmen gerekecek. Yaratıcı fikirler sende daha iyi işe yarayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün zihnini yeni konulara açmak, hayatın için daha fazla şey istemek senin için önemli olacak. Nelere odaklandığın, nelere başlayacağın önem teşkil edebilir. Dikkatini nelere verdiğine özen göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Homini gırtlak, pufidi kandil, tumba yatak… Ne güzel demiş Sezen Aksu. Tembelliğin formülünü söylemiş resmen. Bugün uzak durman gereken üçlü işte bunlar olacak.

Aşk

Aşk konularında istediğin gibi gelişmeler görmemek demek hayatın boyunca yalnız kalacağın anlamına gelmez. Sadece o istediğin gibi gelişmeler kısmına dikkat etmen gerekebilir. Beklentilerini gözden geçirebilirsin.

Para

Sahip olmak istediklerini bir kağıda dökmek ve bunlar için bir öncelik sırası belirlemek senin için önemli olabilir. Parasal açıdan neleri halledebileceğini gözlerinle görmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün insanlar arkadaşın olmak isteyecek. Etrafında her zamankinden fazla insan olabilir. Başkalarının seninle iletişime geçmek istediğini görebilirsin. Sebebi de ortama sağlayacağın pozitif enerji olacak tabii ki de.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir ortam için düzen ve organizasyon önemli olacak. Hem yaşam alanını derleyip toplamak hem de gün içerisinde enerjini neye yönlendireceğine karar vererek iş planı çıkarmak zihnen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi sık boğaz edecek konulara girmemen senin için önemli olacak. Karşı tarafın kendi aklıyla, kendi kararlarıyla bir şeylere dahil olması önemli olabilir. Bugün biraz geri çekilebilirsin.

Para

Hayatta nelere sahip olmak istediğini gözden geçirebilir ve uzun vadeli planlar yapabilirsin. Elde etmek istediklerin için planlı ve düzenli gitmek sana güzel bir yol kat ettirebilir. Bugün planlara odaklanmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeylere zihnini vermekte zorlanabilirsin. Aklında birden fazla mesele olabilir. Bu durumları aşmak için kendince bir zaman geçirmen ve neyin sende böyle bir etki yarattığını bulman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Hem yaşam alanını hem de iş yaptığın alanı temiz tutmak isteyebilirsin. Virüsle savaşta hijyen konusunda daha fazla yol kat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin canını sıkan meselelerde ona destek olmak demek, her işe karışmak demek değildir. Ona destek olmak için bazen tek yapman gereken onu dinlemek ve onun yanında olduğunu hissettirmendir. Bugün bu farkı görmen gerekebilir.

Para

Yarım kalan işleri bitirmeden yenilere başlamayı istemek iyi sonuçlanmayabilir. Bugün elindekilere odaklanmalısın. Büyük ve ani adımlar atmak yerine sahip olduklarınla yetinmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün konuşmadan önce düşünmen senin için daha hayırlı olabilir. Bazı büyük laflar etmeden önce bu lafın nereye gittiğini bilmelisin. Düşünerek hareket etmek seni hatadan koruyacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha sağlıklı olmak için ufak ufak da olsa harekete geçebilirsin. Ev içinde yapabileceğin egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında biraz durup düşünmek sana daha iyi gelecek. Bazı konularda kendini gereksiz yere zorlamamalısın. Biraz durup kendi iç sesini dinlemek sana önemli şeyler söyleyebilir.

Para

Maddi durumlar için düzenli bir plana sahip olmak sana daha iyi gelecek. Mantıklı kararlar almak, daha güzel konulara odaklanmak sana kâr getirebilir. Sahip olduğun düzeni iyileştirebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel