15 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla arandaki iletişime dikkat etmelisin. Aranızda bazı gerginlikler oluşabilir. Bu gerginlikler karşısında seçtiğiniz kelimelere özen göstermeniz gerekecek. Ani tepkilerden kaçınmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneklik kazanman kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Kaslarını esnetmek için güzel hareketler öğrenebilir veya bol bol su tüketerek kendini daha enerjik hissedebilirsin. Hareket kabiliyetini artırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile alakalı kafanda kurduklarına inanmamalısın. Karşındaki insanı tanımak ve onun gerçekten ne hissettiğini öğrenmek, aklından geçen şeylerden daha farklı olabilir. Bazı konularda yargıya varmadan önce dikkatle düşünmen gerekecek.

Para

Bugün keyifli aktivitelere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Bu aktiviteler için çok fazla para harcamana da gerek olmayacak. Neşeli bir gün geçirmek, maddi konularda daha rahat düşünmeni sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek veya halletmen gereken mevzular için bilgi toplamak enerjinin çoğunu alabilir. Farklı bir konuya odaklanmak her ne kadar güzel ve ilginç gelse de dikkatini toplamak için zamana ihtiyacın olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Kullandığın cihazların, oturduğun koltuğun ve içinde bulunduğun ortamın genel temizliği, gereksiz hastalıklara yakalanmanı engelleyecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel muhabbetler yapabileceğin bir gündesin. Eğer hayatında kimse yoksa, yeni bir insan ile tanışabilir ve bu sohbetleri onunla yapabilirsin. Aşkta güzel etkiler seni bekliyor bugün.

Para

Maddi konulardaki fikirlerini kendine saklamalı ve işine odaklanmalısın bugün. Parasal konularda güzel gelişmeler yakalaman olası. Ancak bu gelişmeleri kendine saklamak daha doğru olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Sen bugün alttan almak isterken karşı taraf savaş isteyebilir. Sakin kalmak ve kavgalara fırsat vermemek senin için önemli olacak. Karşına çıkan mevzuları çözmek için sabırlı olmalı ve ani tepkiler vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu ihtiyaçlar, vücudunun daha iyi bir halde olması demek olabilir. Egzersizlere öncelik vermek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve hareketli bir gün geçirebilirsin. İkinizin de içinde bulunduğu duygusal gerilimi yenebilmesi için aktif olmanız gerekebilir. Birlikte bazı planlar yapmak için iyi bir gündesin.

Para

Bugün parasal konularda inat etmemelisin. Bazı şeyleri kafaya takarak hareket etmek seni zarara uğratabilir. Olayları dikkatle gözlemleyerek bir çıkarım yapmalı ve maddi konularda da ona göre davranmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün yapacağın konuşmalar seni biraz gaza getirebilir. Bazı fikirlerini savunurken kendini çok fazla öne atabilirsin. Bazı şeyleri kişisel algılayabilir ve savunmaya geçebilirsin. Bu durumun sende strese sebep olmamasına dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin vücuduna etkisi biraz artabilir bugün. Ağrılara ve kasılmalara dikkat etmen gerekecek. Bol bol su tüketmek ve sakin bir ortamda bulunmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile bol bol konuşabileceğin bir gün olacak. Bu fırsat aranızda güzel bir etkinin oluşmasını sağlayabilir. Birbirinize vakit ayırmanız ve sizin için önem taşıyan konuları konuşmanız güzel bir aşka açılmanızı sağlayabilir.

Para

Bugün maddi konular hakkında şikayetçi olabilirsin. Veya parasını ödediğin bir şeyden memnun kalmayabilir ve bununla ilgili sıkıntılarını dile getirebilirsin. Hakkını korumak önemli olsa da kibar olmak da bir o kadar önem kazanacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kendine güvenmen gereken bir gün olacak bugün. Yapmak istediğin şeyler için hazırlıklar yapabilir veya anlatmak istediğin konular için kendini hazırlayabilirsin. Çevrendeki insanlara kendini ifade edebilmen ve kontrolü ele alman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarının daha kuvvetli olması ve kan dolaşımını artırman sağlığın için önemli olabilir bugün. Bol bol nefes egzersizi ve hareket sana çok daha iyi gelecek. Güzel bir egzersiz seçmek ve buna düzenli olarak devam etmek için planlar yapabilirsin bugün.

Aşk

Bugün hiç beklemediğin bir yerde aşkla karşılaşabilirsin. Yeni bir insan ile tanışabilir veya bir süredir tanıdığın bir insan ile yakınlaşabilirsin. Bu beklenmedik gelişme, kalbinin hızlı atmasını sağlayacak.

Para

Bugün maddi konularda doğru ya da yanlış yerine senin önceliklerin ve başkalarının öncelikleri olabilir. Nasıl harcamalar yapacağına sen karar vereceksin. Bir şeylerin yanlış gideceğini düşünerek endişe etmemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kendini tedirgin hissedebilirsin bugün. Bazı şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Bu durumu halletmek için kendine zaman tanımak ve farklı bakış açıları ile olaylara odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bugün bazı şeyleri dikkatlice düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sana iyi gelecek gıdalar için alışveriş yapabilir veya yeni tarifler deneyerek daha sağlıklı beslenmek için bir adım atabilirsin. Vücudunun ihtiyaçlarına öncelik vermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile güzel muhabbetler edebileceğin bir gün. Bu kişiye karşı duygularını açmak için kendini henüz hazır hissetmesen de aranızdaki muhabbet sizi daha da yakınlaştıracak bugün.

Para

Bugün maddi konularda güzel haberler alabilirsin. Ancak bu haberleri kendine saklamak isteyeceksin. Bazı konulardaki başarıları çevrendekilerle paylaşmak yerine bunları kendine ayırmak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanların seni tam olarak anlamadığını düşünebilirsin. Karşı tarafın seni anlamasını beklemek yerine kendini ifade edebilmek için bir fırsat yaratmak ve yapıcı olmak sana çok daha iyi enerjiler verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz veya diyet konularında değişime gitmek isteyebilirsin. Her zaman takip ettiğin bir egzersiz varsa bunu değiştirmek veya daha farklı yemekler yemek önceliğin olabilir. Yeni şeyler denemek için iyi bir gün.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Kendi hislerini anlamak ve karşındaki kişiyi daha iyi tanımak için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bazı şeyleri aceleye getirmemelisin bugün.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar görmek isteyeceğin bir gün. Ancak bazı şeyleri zamana bırakmak ve kontrolcü davranmamak sana daha iyi gelecek. Bazı durumların gelişmesi için biraz zaman tanıman gerekebilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün bir arkadaşınla vakit geçirebilirsin. Bir süredir görüşmediğin veya muhabbetinden keyif aldığın bu kişiyle vakit geçirmek, enerjini yenilemek için sana iyi gelecek. Sosyal olmak için iyi bir gündesin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kaslarını kuvvetlendirmek için daha fazla egzersiz yapabilirsin. Hem zihnini boşaltmak hem de esneme hareketleri ile kaslarını kuvvetlendirmek için yoga sana çok iyi gelebilir. Bugün bu konuları öğrenmek için iyi bir gün.

Aşk

Bugün bazı arkadaşların senin aşk hayatına müdahale edebilir. Seni yeni bir insan ile tanıştırmak isteyenler olabilir etrafında. Sosyal ortamlarda bulunmak ve yeni yüzlerle tanışmak aşk konularında seni merak ettirebilir.

Para

Parasal konularda farklılıklar söz konusu olabilir senin için. Bu durum seni kısıtlamayacak, aksine daha farklı şeyler düşünmen için sana güzel bir şans tanıyacak. Maddi konularda hayal gücüne ve kendi stratejilerine güvenmelisin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün aile üyelerinin her biri farklı bir telden çalabilir. Ortak olarak bir şeyler yapmak isterken birden birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Fikir birliğine varmak için uzlaşmacı davranmak en başta sana düşecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün hayatında hoşlanmadığın şeyleri değiştirmek için iyi bir gün olacak. Eğer bir egzersiz yapıyorsan ve bunun sonuçlarından emin değilsen farklı bir şeyler deneyebilirsin. Sana negatif enerji veren şeyleri hayatından çıkarman daha iyi olabilir bugün.

Aşk

Bir süredir tanıdığın bir insana karşı bazı hislerinin olduğunu fark edebilirsin bugün. Bu kişi ile iletişim kurmak ve onu daha iyi tanımaya çalışmak sana daha iyi gelecek. Kendi hislerini anlamak için kendine biraz zaman tanıyabilirsin.

Para

Bugün belgeler ve faturalar dikkatini çekebilir. Bu konularda hata yapmamak için dikkatli davranman gerekecek. Yeni yükümlülüklere girmek ve bir şeylere imza atmak için acele etmemelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün ani kararlar almamalı ve ani tepkiler vermemelisin. İçinde bulunduğun arkadaş grubunda bazı fikir ayrılıkları ve gerginlikler yaşanabilir. Ancak bu durumlara hızlı tepki vermek seni daha da üzecek. O yüzden sakin kalmakta fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresi vücudundan atmak için farklı egzersizlere yönelmen gerekebilir. Daha sakin bir gün geçirmek ve meditasyon konularına odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak bir şeyler yapmak aranızda daha güzel bir enerjinin doğmasını sağlayacak. Gerek birlikte yapacağınız aktiviteler, gerekse ortak kararlar alarak hareket etmek size çok daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda yaşanan değişimler, kendini düşünmene sebep olabilir. Önceliği kendi isteklerine vermen normal ancak bencillik etmemek için etrafındaki insanların görüşlerine de saygı duymalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Yeni şeylere başlamak için güzel bir gündesin. Farklı konulara odaklanmak ve dikkatini bu yeni konulara vermek sana daha iyi gelecek. Bazı şeyleri ertelememeli ve eyleme geçmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi üstüne gidebilirsin bugün. Vücudunun etkileneceği stres kaynağını kendi başına yaratabilirsin. Kendine karşı daha nazik olmak ve anlayışlı davranmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugün senden hoşlanan birisi ile iletişim kurabilirsin. Aşk konularında güzel sürprizlerle karşılaşacaksın. Yeni gelişmeler ile kalbinin daha hızlı atmasına hazırlıklı olmalısın bugün. Aşkta sürprizlere doyabilirsin!

Para

Parasal konularda tedirgin olabilirsin bugün. Ancak endişelerin seni hata yapmaktan alıkoyacak. İç sesini dinlemek ve maddi konularda dikkatli olmak sana güzel kazançlar sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün gözlerinin içi gülebilir. Bu güzel enerjiyi kendini daha iyi hissetmek için kullanabilir veya halledilmesi gereken meseleler için harcayabilirsin. Gün içerisinde güzel haberler alabilir ve mutlu olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücuduna daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Bir süredir çok yoruluyorsan veya meşguliyetinin artacağı bir döneme giriyorsan kendine dikkat etmeli ve hem yediklerine hem de hijyen konularına özen göstermelisin.

Aşk

Bugün kendi işlerine odaklanmak ve tek başına vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişi ile kendi işlerinize bakmak size çok daha yapıcı bir enerji katacak. Bugün birlikte vakit geçirmek yerine tek başınıza takılmak iyi olabilir.

Para

Maddi konulara odaklanmak ve farklı şeylere vakit ayırmamak isteyebilirsin bugün. Parasal konuları bir düzene koymak ve güzel bir strateji geliştirmek bugünün önceliği olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel