15 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Haziran 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün birçok sıkıntının çözüldüğünü, hayatının daha da yoluna girdiğini görmen mümkün. Sanki gökten bir peri inmiş de sihirli sopasını üstüne sallamış gibi işlerin yoluna girebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine dikkat edeceğin bir gün olacak. Enerjini boşa harcamamalı, güneşten korunmalı ve bol bol su tüketmelisin. Vücudunun ve enerjinin kıymetini bilerek hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha keyifli durumlar oluşabilir. Birbirinize verdiğiniz değeri daha açık dile getirebilir, fiziksel olarak da birbirinize daha yakın hissedebilirsiniz.

Para

Yeni bir iş arayışındaysan eğer bugün şanslı olabilirsin. Güzel haberler alman, yeni iş görüşmelerine gitmen olası. Bu sana inanılmaz bir mutluluk verebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak bugün önceliğin olabilir. Onunla daha iyi anlaşabilmek, ona jestler yapmak aranızda daha keyifli sohbetlere vesile olabilir. Önceliği buna verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir bünye için neler yapman gerek? Daha sağlıklı beslenmen? Egzersiz? Uyku düzenini yoluna sokman? Her şeyin temelinde öz disiplin olduğunu görmen gerekebilir mesela.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli ve samimi sohbetler için biraz çaba gösterebilirsin. O kişinin keyfini yerine getirecek adımlar atmak seni de memnun edebilir.

Para

Parasal konuları bir düzene koyman ve birikime öncelik vermen iyi olabilir. Masraflardan çok para biriktirmeye odaklanabilir, paranın kıymetini daha iyi bilebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün mutluluktan ışıldayabilirsin. Bu da çevrene yansıyabilir. Keyfini yerine getirecek gelişmeler birbiri ardına gerçekleşebilir. Hayatta güzel şeyler olduğunu görmen sana çok iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıları tamamen geride bırakacağın, keyfine bakacağın bir gün olabilir. Enerjini keyfince harcayabilecek, istediğin şeylere odaklanabilecek berraklığa sahip olabileceksin.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir aşk konusu gündeme gelebilir. Bu süreçte önemli olan bir şeyleri aceleye getirmemek ve hislerinden emin olmak olacak.

Para

Parasal olarak beklediğin gelişmeler bugün yoluna girebilir. Eğer bir kazanç elde etmeyi umuyorsan bugün iyi haberler gelebilir. Para direkt olarak eline geçebilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

İletişimde sıkıntılar yaşayabilirsin bugün. Sen A derken herkes Z anlayabilir. Bunu düzeltmek için bir şeyleri zorlamamalı, kendini açıklamak için ekstra çabalara girmemelisin. Sadece kendi işine bakman yeterli bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermelisin bugün. Gece geç saatlere kadar uyanık olmak bedeninin dengesini bozabilir. Bunun önüne geçmek için erken uyuma alıştırmaları yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişim zorlaşabilir. Birbirinizi anlamakta veya kendi derdinizi anlatmakta sıkıntılar yaşanabilir. Yine de bütün gemileri yakman ne kadar doğru olacak, bunu düşünmelisin…

Para

Bugün başkalarından destek beklemek için doğru bir gün olmayabilir. Parasal açıdan kendine yetmeli, planlarını da kendi kazancına göre yapmalısın. Başkalarından fayda görmen zorlaşabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Kendine güvenebileceksin en başta. Atacağın adımlardan emin olman daha fazla yol kat etmene vesile olabilir. Doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenme tercihlerinde bulunabilirsin bugün. Yağlı ve tuzlu yemekleri kesebilir, daha taze sebze ve meyveleri beslenmene dahil edebilirsin. Bu sana iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda acele etmeden, sakince davranmak iyi olabilir. Hoşlandığın birisi varsa eğer onu daha iyi tanımak ve sakin konuşmalara girmek, bir şeylere onu acele ettirmemek doğru olabilir.

Para

Bugün parasal mevzularda yenilikler gündeme gelebilir. Yeni bir iş konusu veya yeni bir proje seni çok heyecanlandırabilir. Parasal açıdan daha mantıklı davranabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Mevcut şartları değiştiremediğinden emin misin? Yoksa bu bir yanılsama veya endişe ile verilmiş bir karar mı? Kendini esnek tutmak, planlarında esnek davranmak iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlıklı kararlar almaya kendini itmen gerekecek. O meşhur konfor alanını değiştirmen gerekebilir. Sağlığın için değişimler yapmalı, daha farklı hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer aranızdaki durumu gözden geçirmek isteyebilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişkinin gidişatını düşünmek ve analiz etmek, mantığınla karar almak daha doğru olabilir.

Para

Bir şeyleri ertelemeye yanaşabilirsin. İş konularında bazı mevzuların daha iyi bir biçimde yoluna girmesi için bugün esnek davranmalı, aceleci olmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün sözleşmeler imzalamak veya parasal meselelere odaklanmak için doğru bir gün olmayabilir. O yüzden dikkatini ekstra bir seviyeye çıkarmalı ve mümkünse bir şeyleri ertelemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada biraz yürümek sana iyi gelebilir. Dikkatini toparlamak, biraz rahat nefes almak ve gerginlikten uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Nefes egzersizleri yapmalısın bugün.

Aşk

İletişimde sıkıntılar varsa bir şeyleri zorlamamak iyi olabilir. Kendini ifade etmek için yanlış kelimeler tercih edebilirsin. Bir şeyleri zorlamamak daha iyi olacak bugün.

Para

Banka işleri, parasal meseleler, sözleşmeler söz konusu ise bir şeyleri ertelemen iyi olabilir. Acele ederek kendini hataya sürüklememelisin. Dikkatli kararlar alman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün maddi konularda ekstra dikkatli olman gerekebilir. Ani isteklerle harcamalar yapmak sonradan pişman olmana sebep olabilir. O yüzden bugün dikkatli kararlar almalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz egzersiz sana kendini iyi hissettirebilir. Daha rahat nefes alıp verebilmek sana çok iyi gelecek. Bunun için de egzersiz şart olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer aranızda daha iyi iletişim için şans oluşabilir. Bu şansı iyi değerlendirmeli ve daha dikkatli iletişimlere zaman ayırabilirsin.

Para

Parasal meselelerde dikkatli olman sonrası için iyi olabilir. Bugün önlem almak, daha sonradan telafi etmenden daha kolay olacak. O yüzden masraflara karşın dikkat etmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sana yalanlar söylediğini düşünebilirsin. Ama buna alınıp küsmek yerine hislerini, düşüncelerini ifade etmen iyi olabilir. İnsanların neleri fark ettiğini bilmesi gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginliklere karşı kendini korumaya alman gerekebilir. Strese karşı meditasyon ve esneme hareketleri yapman fiziken ve zihnen sana iyi gelebilir. Önceliğini buna verebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha açık bir iletişime sahip olman sana iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa onunla artık bu konuşmayı yapman gerekebilir.

Para

İş ortamlarında insanlarla daha iyi anlaşabilmek için kartlarını açık oynaman ve karşı tarafın da açık oynamasını beklemen gerekebilir. İşte dürüstlük bir ihtiyaç olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

İş konularında kafan karışabilir. Veya bir karar aşamasında olup önünü tam olarak göremeyebilirsin. Bu süreçte en önemli şey kendini acele ettirmemek ve zorundaymış gibi hissetmemek olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini gerip kasmaman gereken bir gün olabilir. Hatta tutulmalara, ağrılara karşı ekstra özen göstermelisin. Vücudunu susuz bırakmamak ve üşütmemeye çalışmak önemli olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiden destek görmek isteyebilirsin. Bunun için iletişime geçmen ve bunun için talepte bulunman gerekecek. Karşı tarafın gökten vahiy inmiş gibi sana koşmasını beklememelisin.

Para

İş mevzularında önünde birden fazla seçenek varsa eğer bunları dikkatlice değerlendirmen gerekebilir. İlle de bugün bir karar alman gerekiyormuş gibi telaşlarından faydalanmaya çalışanların oyununa düşmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini sorgulamaman gerekecek. Yeteneklerine, kendine güvenmelisin. Bunların bir işe yaramadığını düşünmek endişe konuşması olabilir. Buna kulak vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini germemen önemli bir konu olabilir. Kendi üstüne gitmemeyi, kendine karşı nazik olmayı öğrenmen gerekecek. Tabii buna ağır ve yorucu hareketlerden kaçınmak ve gece uykusunu iyi çekmek gibi hareketler de dahil olacak.

Aşk

Aşkta kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilir misin? Kendinden beklentilerini gözden geçirmen iyi olabilir. Bir aşk veya ilişki konusunda kendini çok fazla zorlamamak önem kazanabilir.

Para

İşine dört elle sarılman gerekebilir bugün. Emeklerini derlemek ve bir sonuca varmak için karşına güzel fırsatlar çıkabilir. İş konularında daha baskın adımların olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün hedeflerine odaklanmalısın. İstikrarlı gidişini, kendi başarılarını kutlamalısın. Kendi emeklerinin kıymetini bilmen çok daha önemli olabilir. Önce sen, kendini tebrik etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu çok fazla yormaman iyi olabilir. Çok ağır ve yorucu hareketlerden kaçınman iyi olabilir. Biraz daha sakin bir gün planlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha rahat bir iletişim kurman olası. Aranızda daha önceden sıkıntı olan konuları çözmeye daha da yaklaşabilirsiniz. İlişkide uzlaşmacı olacaksın.

Para

Bugün kendine bir kıyak geçebilir, biraz keyfince para harcayabilirsin. Sana iyi gelecek, keyfini yerine getirecek şeylere para harcaman iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel