15 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

İstemediğin şeyler için söz vermemelisin. Bir yere gitmek istemeyebilir veya bir aktiviteye katılmamak isteyebilirsin. Bu durumda kendi isteklerine göre hareket etmek daha iyi olabilir. Kendine karşı nazik olmalı ve durduk yere bünyeni zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı hazırlaman ve bunu bir rutin haline getirmek için dikkatli olman gerekebilir bugün. Kendi sağlığını ön plana alarak kararlar almalı ve daha sağlıklı bir şekilde organize olabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Aranızdaki bazı mevzuları çözmek için iki tarafın da zamana ihtiyacı olacak. Bugün ilişkiler konusunda acele kararlar almamalısın.

Para

Bugün şanslı bir gündesin. Maddi konularda rahat edebileceksin. Ve kendin için daha güzel adımlar atabileceksin. Parasal durumlar kaygıdan çok keyif verecek sana bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsin. Bazı konularda harekete geçmek için iyi bir gün olacak. Yarını beklemek veya bazı şeyleri ertelemek yerine bugünden halletmen sana çok daha iyi enerjiler sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İletişim konularına özen göstermek, zihninde biriken stres ve gerginlikleri atmanda faydalı olabilir. Bugün strese karşı en etkili çözüm, iletişim ile seni geren mevzular hakkında bir yol kat etmek olabilir. Bu gerginliğe sebep olan kişi ile açık açık konuşmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda güzel muhabbetler olabilir bugün. Bu muhabbetlerin istediğin gibi gelişmesi için bazı şeyleri kendi içinde çözmen gerekecek. Hoşlandığın kişiye karşı atacağın adım için karar vermen gerekebilir.

Para

Parasal olarak bir sıkıntın varsa, bunun çözümü hiç beklemediğin bir yerden gelebilir bugün. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve mutlu olabilirsin. Para söz konusu olduğunda sürprizlere hazır olmalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısın. Ortada negatif bir hava olabilir bugün. Ancak bu durum kavga gerektirmeyecek. Hareketlerinde ve söylediklerinde dikkatli olmak gereksiz kavgalara girmeni engelleyecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün cildine özen göstermelisin. Bol bol nemlendirmeli ve güneşe karşı korunduğundan emin olmalısın. Cildinde hassasiyet meydana gelmemesi için bugün biraz daha fazla özen göstermen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa eğer, ona karşı bir adım atmama konusunda bir karar alman gerekebilir bugün. Bazı şeylerin kendi kontrolünde olmasını isteyebilirsin. Karşı tarafla nasıl ve ne zaman iletişime geçeceğini düşünebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda kafanı dinlemek sana daha iyi gelebilir bugün. Para harcamadan önce dikkatle düşünmek veya masrafa girmeden bir gün geçirmek bugün sana daha iyi enerjiler verecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün eyleme geçmek sana daha iyi gelebilir. Halledilmesi gereken konularda öne çıkacaksın. Bazı sorumluluklarını yerine getirmek ve kendin için daha iyi şeylere odaklanmak enerjinin de yükselmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini iyi hissedeceksin. Enerjin gün içerisinde oldukça yüksek olabilir. Bu güzel enerjiyi egzersizler için kullanmak sağlığın için daha iyi olabilir. Kaslarını çalıştırmak ve esnetmek bugün kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile senin için önem taşıyan bir konu hakkında konuşmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Sevdiğin kişinin fikirlerini ve önerilerini almak sana daha iyi gelecek. Paylaşarak sıkıntılarını azaltabileceksin.

Para

Maddi konularda dikkatli davranacağın bir gün. Parasal olarak yapmak istediklerini dikkatle planlayacağın ve geleceğin için daha sağlam adımlar atacağın bir gündesin. Bu güze etkiyi uzun dönem planlar kurarak değerlendirebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün bir kenarda oturup beklemek istemeyeceksin. Halledilmesi gereken işler için kolları sıvayabilirsin. Bazı konuları tek başına halletmek sana daha iyi gelecek. Hayatında düzeltilmesi gerektiğini düşündüğün konulara odaklanabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine özen göstermen gereken bir gün. Çevrendeki insanları öncelik aldığın her an, kendi sağlığını ötelemiş olursun. Bugün kendi vücuduna ve zihinsel sağlığına odaklanmalı ve günü kendine ayırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arada var olan belirsizlik canını sıkabilir. Onun da sana karşı bazı hisleri olduğunu düşünsen de aranızdaki iletişim eksikliği bugün aklında olacak. Bu durumu çözmek için senin bir adım atman gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda seni kandırmak isteyenler olabilir. Etrafındaki insanlarla parasal konularda konuşurken daha dikkatli olman gerekecek. İnsanların senden para istemesine karşı dikkatli olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Hayatının gidişatı ile alakalı dikkatli gözlemler yapabileceğin ve uzun vadede halletmen gereken konulara odaklanabileceğin bir gündesin. Bugün gelecek planları yapmak ve yeni stratejiler geliştirmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün duygusal hissedebileceğin bir gün. Bu duygusallığın sebebi zihinsel olarak yorgun düşmen olabilir. Bazı konuları kendi içinde çözmek için kendine zaman tanımalısın bugün. Zihinsel yorgunluğu üstünden atmak için kendine karşı nazik olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sırlar oluşabilir. Birbirinize güvenmediğiniz için değil belki ancak birbirinizin kalbini kırmamak için sakladıklarınız olabilir. Bugün birbirinize karşı dürüst olmanız daha iyi bir seçenek olacak.

Para

Maddi konularda düşünmek ve yeni stratejiler geliştirmek için güzel bir gün. Bugün eyleme geçmek yerine bazı şeylerin planlarını yapabilir ve düşünebilirsin. Harekete geçmeden önce dikkatle düşünmek, para kaybetmenin önüne geçecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafına karşı daha nazik olman gerekebilir. Bazı konularda yargılayıcı olmamalı ve sadece gözlem yapmalısın. Fikirlerini hemen ifade etmekten daha sonra pişman olabilirsin. O yüzden bol bol gözlem yapmak ve fikirlerini paylaşmamak daha iyi olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını dikkatle belirlemen gerekebilir. Önceliği neye vereceğini dikkatle seçebilmelisin. Sağlık söz konusu olduğunda ertelemek yerine bugünden harekete geçmen senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranda istediğin gibi bazı gelişmeler yaşanabilir. Aranızda daha fazla iletişim olması ve birbirinizle daha dikkatli konuşmanız, aşk konularını gündeme getirmenizi kolaylaştırabilir.

Para

Maddi olarak risk almak isteyebilirsin. Kazancını artırmak için bu adımı atman gerekebilir. Masrafları kısmak ve elinde daha fazla para birikmesini sağlamak senin için önemli olacak bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün eyleme geçmek isteyeceksin. Hayatında yolunda gitmeyen bazı konuları yoluna koymak önceliğin olabilir. Uzun vadede yapabileceklerini düşünerek hareket etmek sana daha yapıcı bir hava katacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken negatif enerjiyi atmak için dikkatli olman gereken bir gün. Açık havada yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir. Enerjini yenilemek ve kendini daha iyi hissetmek için doğayla iç içe olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda keyifli bir muhabbet olabilir bugün. İkiniz de birbiriniz için güzel şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Aşk konusunda güzel gelişmeler ve keyifli bir gün geçirebilirsin.

Para

Bugün maddi konularda daha rahat davranacaksın. Farklı masraflara girmek isteyebilirsin. Ancak hemen harcamalara sarılmak, gereksiz yere para kaybetmene sebep olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlara karşı biraz daha nazik olman gerekebilir. Gerek sözlerinle, gerekse tavırlarınla, sevdiğin insanları kırabilirsin. O yüzden davranışlarında dikkatli olmalı ve kelimeleri dikkatli seçmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda negatif enerji birikebilir bugün. Kendini huzursuz veya rahatsız hissedebilirsin. Bu hissin fiziksel kaynaklı olmadığını, zihinsel bazı yüklerden geliştiğini fark edebilirsin. Yoga ve meditasyon gibi konular sana daha faydalı gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir karar almak ve bir adım atmak bugün önceliğin olacak. Nasıl bir yol izleyeceğine sen karar vereceksin. Aşk konularında son sözü kendinde tutacaksın. İlişkiler konusunda ya tamam ya devam diyebilirsin.

Para

Maddi konularda dikkatli olman gereken bir gün. Bazı kararlar almadan önce iki kere düşünmelisin. Daha sonradan pişman olacağın harcamalardan uzak durmak bugün senin için önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün hayatının kontrolünü eline alacağın bir gün. Güne ne kadar pozitif başlarsan senin için o kadar iyi olacak. Enerjini olumlu bir seviyede tutmak, halletmen gereken mevzulara odaklanmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak gücün yerinde olacak. Ancak bazı şeylerin zihinsel olarak yorgunluk oluşturması muhtemel. Gün içerisinde kendine vakit ayırmayı ve dinlenmeyi unutmamalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında evet veya hayır demek, bir karar almak her zaman daha iyidir. Kararsız kalmak ve bazı şeyleri ertelemek yerine bugün aşk konularında daha fazla kontrole sahip olabilirsin.

Para

Maddi konularda farklı fikirler üretebilirsin bugün. Kendine yeni hedefler koyabilir veya farklı bir yol ile para kazanmak isteyebilirsin. Yeni stratejiler geliştirmek için iyi bir gün olacak bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların seni ötelemesine izin vermemelisin. Varlığını kabul ettirmen ve yere sağlam basman sana daha iyi gelebilir. Karşındaki insanlara karşı dik durman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin vücudundaki etkisini kontrol etmen gerekebilir. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketerek kendin için daha iyi şeyler yapabilirsin. Kaslarındaki gerilimi atmak bugün önceliğin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişinin farklı yönlerini görebilirsin bugün. Bu kişinin daha önceden hiç fark etmediğin özelliklerini görebilir ve ona daha da hayran kalabilirsin. Aranızdaki aşk giderek artacak bugün.

Para

Bugün parasal konularda alman gereken kararlar için iki kere düşünmen gerekecek. Bazı mevzuları çok dikkatli olarak incelemen gerekebilir. Bir karara varmadan önce düşünmek için kendine zaman vermeli ve harcamalarını ona göre düzenlemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Uzun zamandır görüşmediğin kişilerle güzel vakitler geçirebilirsin. İnsan ilişkilerinde keyfin yerine gelecek. Bazı kararları daha kolay alabilecek ve hayatın için daha yapıcı olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı gıdalarla beslenmek sana daha iyi gelecek bugün. Sindirim sistemini yormamak ve vücudunun ihtiyacı olan besin ve mineralleri almak enerjinin daha da yükselmesini sağlayabilir.

Aşk

Bugün senden hoşlanan birisi ile karşılaşabilirsin. Bu kişi ile aranda güzel muhabbetler olabilir. Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Veya güzel bir flört ile günü sonlandırabilirsin. Karar senin.

Para

Maddi konularda seni kandırmaya çalışanlara karşı dikkatli olman gerekebilir bugün. Vaatlere kanmamalı ve kendi bildiğinden şaşmamalısın. İnsanlar parasal konularda aklına girmesine izin vermemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel