15 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Kendine güvenin artacak. Ayakların yere daha sağlam basacak bugün. İsteklerine odaklanmakta, keyifli bir vakit geçirme konularında kendine yakışanı yapacaksın. Bu güzel enerji seni daha da yüceltebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrende seni rahatsız eden şeylerle daha rahat başa çıkabilirsin. Stres yönetimini artırabilir ve keyfine odaklanabilirsin. Duygusal gerginlikleri geride bırakmaya çabalamak senin için önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek rekabetler olabilir. Bazı konularda birbirinizi aşmak isteyebilirsiniz. Özellikle birbirinizi mutlu etmek ve jest yapmak konusunda bir şeyler çığırından çıkabilir. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Para

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak için güzel bir gün olabilir. Maddi olarak "yetmez" diye düşünmeyeceksin çünkü. Hem kendine hem de sevdiklerine para ayırabilir, keyifli aktiviteler için bu parayı kullanabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Güzel gelişmeler beklemek hakkın. Ve güzel gelişmeler yolda! Şu aralar pek de güzel şeyler olmadığını hissetsen de hayatında bir yükselişe geçeceksin. Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda nasıl hareket edeceğini karıştırmamalısın. Kafana yatmayan şeyleri iki kere araştırman ve ona göre davranman öncelikli olabilir. Yeni kararlar alıp kendi enerjini artırman olası, bu güzel enerjiye sahip çıkmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek için bazı planlar yapabilirsin. Aranızdaki eğlenceyi artırmak ve birlikte gülebilmek enerjinizi çok güzel seviyelere taşıyabilir. Her şeye daha hafif bakabilirsiniz.

Para

Bugün ufak tefek işleri yoluna koymak için iyi bir gün olabilir. Bir süredir gözardı ettiğin meseleleri çözmek için fırsatın olabilir. Bu güzel zamanı detayları güzel bir yola koyarak harcayabilir ve kendini mutlu edebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendi yeteneklerini daha net görebilirsin. Kendini keşfedebilirsin adeta. Güzel konulara odaklanmak ve başarıya yaklaşmak için kendinle barışacaksın. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel bakıma özen göstermen gereken bir gün olabilir. Saç ve cilt bakımı, sıcak bir banyo ve hijyen konuları öncelikli olabilir. Kendine odaklanman duygusal gerginlikleri aşmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiyle daha samimi konuşmalara girmek biraz seni gerebilir. Bazı konuşmalar beklenmedik yollara sokabilir sizi. Bunu aşmak ve olayları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bugün para bir yana dostluk bir yana demen gerekebilir. Bir şeyleri para ile değerlendirmeyebilirsin. Her şeyi maddi kazanca bağlamayabilirsin. Kendini daha mantıklı ve sakin bir çerçevede sevdiklerine anlatabilecek ve dostluklara, iletişime özen gösterebileceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Eğlenmek ve keyifli vakitler geçirmek için güzel bir gün. Bir şeyleri planlamak ve strese dahil olmak yerine keyifli şeylere odaklanmak senin için öncelikli olabilir. Bol bol gülebileceğin ortamlara girmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini daha da artırabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmekten kaçınmamalısın. Bu konuda dikkatli olmak ileride daha kalıcı bir iyi alışkanlığa dönüşebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha evvelden oluşan gerginlikleri çözmek için zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri çözmek isteyeceksiniz ama bunun için duygusal gerginliklere dalmamanız gerekecek. Biraz zaman size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirebilir ve keyifle arkana yaslanabilirsin. Halledilmesi gereken meseleler kolaylıkla çözülebilir ve sonunda emeklerinin karşılığını alabilirsin. Maddi açıdan mutlu olacağın bir gün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Yeni arkadaşlıklar edinmek için iyi bir gün olabilir. Kendini daha rahat ifade edebilirsin. Çevresel koşullara daha fazla uyum sağlayıp kendini göstermen olası. Kendini içine kapatmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için bir yürüyüşe çıkabilirsin bugün. Biraz hareket etmek sana daha iyi gelebilir. İnsanlara mesafeni koruyarak bir yürüyüş yapmak enerjini artıracak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin kaprisler yaptığını düşünebilirsin. Ancak ona çıkışmadan önce neden böyle davrandığını kendi içinde çözmeye çalışabilirsin. Karşındaki insanı anlamak seni daha güzel kararlar almaya itebilir.

Para

Bugün keyfine göre bir gün geçirebilirsin. Maddi açıdan kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Uzun zamandır ihmal ettiğin şeylere vakit ve para ayırabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların biraz dalgın olduğunu fark edebilirsin. Onların fark etmediği meseleleri sen daha net görebilirsin. Bu algıda açıklık seni çok daha güzel noktalara taşıyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için doğru kararlar vermek, vücudunu tanımaktan geçer. Nelere ihtiyacın olduğunu görmek için vücuduna dikkat etmelisin. Kan değerlerini ölçtürmek, sağlığına özen göstermek bugün önceliğin olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sadece kendini düşündüğünü hissedebilirsin. Onun neden böyle davrandığını düşüneceksin. Ve aranızdaki iletişim hakkında bir şeyleri düzeltme ihtiyacınız olduğunu sezebilirsin. Bu konulara özen göstermelisin.

Para

İş görüşmeleri, toplantılar ve gelecek planları gününü meşgul edebilir. Eğer yeni kararlar alınacaksa bu kararları dikkatle alman gerekecek. Maddi konularda mantıklı kararlar almak için aceleci olmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyler bozulabilir, gecikebilir veya seni zora sokabilir. Bu durumda ne yapacağına odaklanman gerek. Yakınmak ve söylenmek yerine yapıcı davranmak seni bir adım ileriye taşıyabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel bakım ve temizlik gibi konular öncelik kazanabilir. Aynada gördüğün kişiyle barışmak isteyebilirsin. Kendine vakit ayırdıkça stresin etkilerinden de kurtulabileceksin.

Aşk

Aşk konusunda daha yapıcı olabilirsin. Hayatında kimse yoksa bile olaylara daha pozitif ve romantik bakabilirsin. Yeni kişilere ilgi duyman olası. Bir şeyleri aceleye getirmediğin sürece mutlu olacaksın.

Para

Senden uzakta olan birisi ile iş konuşmaları yapabilir veya farklı bir ortamda bulunan insandan ilham alabilirsin. İş ve maddiyat konularında daha sağlıklı kararlar alarak ayakları yere basan bir figür olacaksın. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İşini bilen kişilerle muhatap olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı konuşmalar, mantıklı iletişimler kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bir şeyleri çözebilmek enerjini artırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak hem sindirim sistemini hafifletecek hem de enerjini artıracak. Vücudunu şekerle yormamak, daha rahat hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

Aşkta öne geçmek veya sevdiğin kişiyi yenmek gibi bir şey olmadığını kendine hatırlatman gerekecek. İlişkinize kazanılacak bir skor veya oyun gibi bakmamalısın. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamaya dikkat etmelisin.

Para

Bugün maddi konularda aceleci olmamalısın. Bir şeyleri zamana yaymak ve etrafında olan bitenleri dikkatle izlemek için biraz beklemen gerekebilir. Gözlem yeteneğin sana daha güzel kazançlar getirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Şımarık insanların senden faydalanmaya çalışmasına fırsat vermemelisin. Eğlenmek ve kendine zaman ayırmak istediğin süreci kendi çıkarları için kullanmalarına fırsat vermemen gerekecek. Kendince bir gün planlamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek için kendince hazırlıklar yapabilirsin. Mutfağa girmek ve sağlıklı bir öğün hazırlamak sana çok daha fazla enerji sağlayabilir.

Aşk

Eğer beyaz atlı prens bekliyorsan… Bekleme. Öyle birisi yok. Aşkta gerçekçi olmak ve verdiğin ilgi kadar ilgi gördüğünü anlamak için önemli bir gün olabilir. Kendi algını bu konularda değiştirebilirsin.

Para

Bugün seni mutlu edecek şeylere para ayırabilirsin. Keyifli ve güzel konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan ufak tefek şeylerle ilgilenmek senin için yeterli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların bir anda seninle konuşmaya çalışması seni şaşırtabilir. Ancak bazı iletişimlerin seni germemesi için kendine dikkat etmen gerekecek. Etrafında olan biteni gözlemlemek ve konuşmaları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini daha da artırmak için şekerli gıdalardan biraz uzak durman gerekebilir. Kan şekerini zıplatan yiyeceklerden uzak durmak daha uzun süreli bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak. Bünyeni şeker ile gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik bir durum gündeme gelebilir. Olaylara bakış açını farklılaştırman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve ona göre hareket etmek için biraz durup düşünmen gerekecek.

Para

Bugün bir şeylere karar vermek zor olabilir. Ancak bu karar sürecinde elindeki paraya göre hareket etmen gerekecek. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalı ve sakin bir gün planlayarak parayı elinde tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Birden fazla yeteneği olan bir insansın. Ama bugün hiç fark etmediğin bir yeteneğini daha keşfedebileceksin. Kendini tanımak, olaylara biraz daha farklı bir gözle bakmak seni çok daha mutlu edebilir. Kendine bile inanamayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak bir egzersiz rutini oluşturmak için nelere sahip olman gerek? Bugün bunun hazırlıklarını yapabilirsin. Evinin rahatlığında spor için kendini disipline sokman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek rekabetlere girebilirsin. Birbirinizi aşmak ve daha fazlasını yapmak konusunda iki taraf da daha çok çaba gösterebilir. Bu rekabeti dozunda bırakmak ise size kalacak.

Para

Bugün maddi konularda bir şeyler daha fazla içine sinebilir. Daha önceden tam olarak göremediğin veya anlamlandıramadığın konular bir mantığa oturacak. "Şimdi anladım" diyebilir ve daha doğru kararlar alabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Hayatındaki ilişkileri, arkadaşlıkları bir düzeye çekmen gerekebilir. Bir şeyleri iyileştirmek, daha pozitif konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Yolunda gitmediğini düşündüğün şeylere daha rahat odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek hem zihnini berraklaştırmana hem de gereksiz enerjileri üstünden atmana vesile olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmeyi alışkanlık haline getirmek için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında ne istediğini bilerek hareket edeceksin. Kendini ifade etmen kolaylaşacak ve isteklerine odaklanabileceksin. Kendi mutluluğunu ön plana çıkarabilirsin bugün.

Para

Kendine karşı parasal açıdan dürüst olmalı ancak etrafındaki insanlara ne kadar paran olduğunu söylememelisin. Kendine bir alan yaratmak ve geleceğini planlamak, kendi masraflarını göz önünde tutmak daha önemli olabilir. El aleme para dağıtmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel