15 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Ekim 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Yaşadığın yerin çevresindeki aksaklıklar canını sıkabilir. Yolların tıkanması, evin çevresinde oluşan kalabalıklar seni rahatsız edebilir. Ancak kendi sinir ve stres katsayını düşürmeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmeye ihtiyacın olabilir. Ancak bu imkan sağlanana kadar da kendin için güzel şeyler yapabilirsin. Oturduğun yerde daha fazla esneme hareketleri yaparak kaslarını çalıştırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda biraz mesafe olabilir bugün. Yan yana olsanız da aklınız başka bir yerde olabilir. Bazı konularda birbirinizi zorlamamak ve kendinize alan yaratmak size daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda kendini sıkıntılı hissetmen mümkün. Ancak bu sıkıntıyı kendi başına yaşaman gerekmiyor. İçini sıkan mevzuları sevdiklerinle paylaşmak sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin insanların gerginliklerini çözmek için sana gelmeleri olası bugün. Bu kişileri insanların olduğu bir ortama sokman onların kendilerini kontrol etmeleri için bir fırsat doğurabilir. Sinir ve stresin seni de etkileyeceği bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşü, kendine zaman ayırman ve ağır işlerden uzak durmak vücudunun ihtiyacı olan molayı sağlayabilir. Vücudunu dinlendirmek ve daha rahat hareket etmesi için bu kabiliyeti sağlamak bugün önceliğin olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda görünmez bir duvar olduğunu hissedebilirsin. Bu duvarı yıkmak için onu daha iyi tanımalı ve iletişimini direkt bu kişi ile yapmalısın. Aranızdaki iletişimin artması birbirinizi çok daha iyi anlamanızı sağlayacak.

Para

Maddi konularda fikirlerini paylaşmak sana güzel getiriler sağlayabilir. Odaklanacağın konularda güzel kazançlar görebilirsin. Maddi olarak elde edeceğin öz güven sana daha iyi fırsatlar çıkarabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişiye destek olmak, onunla güzel vakitler geçirmek keyfinin yerine gelmesini sağlayabilir. Her ikinizin de son zamanlarda yaşadığı gerginliklerin üstesinden gelebilmeniz için birbirinize vakit ayırmanız gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana çok iyi bir etki sağlayabilir bugün. Bu hareketlere özen göstermek hareket kabiliyetini artıracak ve kaslarında biriken gerginlikleri ve ağrıları atmanı sağlayacak. O yüzden bugün bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşk fikri sana daha çekici gelebilir. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiye vakit ayırmak yüzünü güldürebilir bugün. Bu kişiyi şımartmak isteyebilirsin.

Para

Bugün birikim konularına özen göstermen gerekebilir. Geleceği düşünerek hareket etmek ve kötü günler için para ayırmak sana daha iyi gelecek. Günün güzel enerjisine kapılıp bütün paranı gereksiz yere harcamamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Evini temizlemek isteyebilirsin bugün. Bu tür konulara özen göstererek dikkatini negatiflikten kurtarabilirsin. Temizliğe ve düzene özen göstererek hayatının da bir düzene girmesi için kendine destek olabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen ve düzen ile mikroplara karşı önlem alman gerekebilir bugün. Kendini bulunduğun ortamlarda daha iyi hissetmek ve daha rahat nefes alabilmen için hijyene özen göstermen gerekecek. Bu sürecin zihinsel gerginlikleri çözmesi de olası.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Birbirinize olan bakışınızda bazı değişimler gerçekleşebilir. Aşk ve ilişki konularında daha farklı düşünebilir ve bunun için bir adım atabilirsin.

Para

İnsanlarla iletişimini yüksek tutarak seni sıkan mevzuları çözmeyi başarabilirsin. Sıkıntıları, açmazları sevdiklerinle konuşmak maddi konularda daha farklı bir bakış açısı kazanmana vesile olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin insanların dikkatlerinin dağınık olduğunu fark edebilirsin bugün. Aile üyelerinden birinin rahatsızlığı, sevdiğin kişinin dikkat gerektiren bir mevzusu, insanların önceliklerini değiştirebilir. Bu kişilere destek olmak yapabileceğin en iyi şey olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı şeyleri içine atmak ve insanlarla yeterince iletişim kurmamak stres ve gerginliği artırabilir. Bazı şeyleri insanlara açmak zor olsa da meditasyon ve yoga gibi egzersizlerle zihnini dinginleştirmen gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin kafasını toparlamasında ona destek olmak ve onun sıkıntısını paylaşmak aranızda daha iyi bir iletişimin olmasını sağlayabilir. Bazı konularda anlayışlı davranman ileride daha iyi bir muhabbete sahip olmanızı sağlayacak.

Para

Maddi konularda aldığın kararlara dikkat etmen gerekebilir. Seni bu kararları almaya iten dürtülerin nereden geldiğini görmek isteyebilirsin. Dikkatlice düşünmeli ve kendi davranışlarını incelemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Gece rüyalarında gördüklerine dikkat etmen gerekebilir. Eğer son zamanlarda daha fazla kabus görmeye başladıysan bilinç altına atmış olabileceğin şeylerin seni rahatsız ediyor olması olası. O yüzden seni sıkan mevzularla yüzleşmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve yorgunluk vücudunu güçsüz düşürebilir bugün. Kendini toparlamak ve enerjini yükseltmek için düzgün beslenmeli ve gün içerisinde ne kadar sıvı tükettiğine dikkat etmelisin. Ağır hareketlerden kaçınman da iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda seni sıkan bazı mevzular var ve sen bunları görmezden geliyorsan bu konuları konuşmanın vakti gelmiş olabilir. Aranızda daha fazla iletişim olması bu sıkıntıların sendeki etkisinin azalmasını sağlayacak.

Para

Parasal anlamda çevrendeki insanların hareketlerini anladığını düşünebilirsin. Bu kişilerin neden ve nasıl adımlar attığını görmen mümkün ancak yine de onlarla aranda bir sınır olması gerekebilir. Sadece sen onları daha iyi anladın diye aranızda iyi bir iletişim olmayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün insanlarla bazı konuşmalar yapman gerekiyorsa eğer ne konuştuğundan emin olman gerekecek. Dedikodularla veya kulaktan dolma bilgilerle insanlara bir şeyler anlatmamalısın. Daha sonradan pişman olacağın şeyler söylememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada bol yürüyüş ve nefes egzersizleri sana daha iyi bir etki bırakabilir bugün. Sağlığın için yapacağın güzel tercihlerde açık havada daha fazla bulunmak olmalı. Bugün kendine yeni bir rota belirleyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşurken dikkatli kelimeler seçmen gerekebilir. İkinizin de gergin olacağı bir gün olabilir. Bu gerginliği artıracak yorumlar veya sözlerden kaçınman gerekecek.

Para

Parasal konulardaki sıkıntıları dile getirmediğin sürece içini kemirmeye devam edebilirler. O yüzden maddi konularda çevrendekilerle daha paylaşımcı olmalı ve sorumluluklar üzerinden iş bölümü yapmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin farklılaştığını hissedebilirsin. İkiniz de daha farklı insanlar olmaya başlamış olabilirsiniz. Aranızda doğabilecek gerginlikleri yumuşatmak ve ufak tefek konulara odaklanmak için senin çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün. Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almasını sağlayabilir. Kan tahlilleri yaptırmak ve değerlerini ölçtürmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin değişmesi, aranızdaki gerilimin artmasına sebep olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında eskisinden daha farklı düşünebilir ve ona göre davranabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda ego yapmaman gerekecek. Kendi bildiğinden şaşmamak ve sağlam adımlar atmak iyidir. Ancak gereksiz inatlarla kalp kırmak kötüdür. İkisinin arasındaki ayrımı senin görmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Halletmen gereken işlerin sorumluluğu sana biraz ağır gelebilir. Artık senin kontrol etmediğin bazı şeyler için daha fazla endişelebilirsin. Ancak bir şey senden çıktıktan sonra bunun gerginliğini taşımaman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı esneme hareketlerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Kaslarında biriken gerilimi atman ve daha rahat hareket etmen sağlığın için daha iyi bir hareket olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı konularda aynı fikirde olmak sana iyi gelebilir. İkinizin de hayattan beklentisinin benzer oluşu ve birbirinize eşit derecede değer vermeniz keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak.

Para

Strateji geliştirmek ve uzun vadeli planlar yapmak sana daha iyi gelecek. Hızlıca, kısa yoldan para kazanmanın zor olduğunu görebilir ve istikrarlı adımlar atmak isteyebilirsin. Yavaş yavaş hedeflerine ulaşmaya başladığını hissedebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Gün içerisinde öfke düzeyinin gereksiz yere yükseldiğini hissedebilirsin. Bunu kontrol etmek ve ani patlamalarla başa çıkabilmek için daha fazla fiziksel aktiviteye odaklanman gerekebilir. Duygusal gerginliği atmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz sadece kaslarını çalıştırmak ve formunu korumak için işe yaramaz. Aynı zamanda duygusal birikimleri kontrol etmeni de sağlar. Negatif etkileri vücudundan atmak için daha hareketli olabilirsin bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Bu sıkıntıları görmezden gelmek ve boşlamak yerine yapıcı bir şekilde çözmeniz gerekecek. Eğer sevdiğin birisi yoksa aşk konularında daha farklı düşünebileceksin.

Para

Parasal konularda fikirlerini kendine saklamak daha doğru olabilir. Çevrendeki insanlarla kendini kıyaslamamalı ve kendi işine bakmalısın. Kendi enerjini düşürmemek için maddi konularda dikkatli olman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün canın sıkılabilir. Canını sıkacak bir şey olacağından değil, tamamen boşluktan. Kendini daha farklı şeyler yapman gerekiyormuş gibi hissedebilirsin. Bu ruh halinden kurtulmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha aktif olmak ve açık hava yürüyüşlerine vakit ayırmak hem ruh halini iyileştirmene hem de kaslarını çalıştırmana yarayacak. Bugün egzersiz ve koşu konularına daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda daha yapıcı bir iletişim olabilir bugün. Aranızda gerçekleşen gerilimler karşısında alınganlık yapmak yerine sorunu çözmek için daha sakin ve yapıcı olmak size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda kafanın karışması söz konusu. Böyle bir durumda kendini yalnız bırakılmış gibi hissedebilirsin. Ancak güvendiğin insanlara bu konuyu açman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişinin sana ekstra bir özen göstermesini bekleyebilirsin bugün. Romantik konularda daha istekli olabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa sana kendini iyi hissettirecek bir insan ile tanışmak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve sağlıklı adımlar atmak önceliğin olabilir bugün. Hayatında değiştirmek istediğin alışkanlıklara daha rahat odaklanabilirsin. Kendin için alacağın kararlar sağlığın için daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirmek sana yetmeyebilir. Bu kişinin sana kendini daha özel hissettirmesini bekleyeceksin. Karşındaki insan ile alakalı gireceğin bu beklentileri ona ifade etmen aranızda daha yapıcı bir enerji oluşturacak.

Para

Maddi konularda hedeflerine ulaşmak için çaba göstermen gereken bir gün. Ancak bu çabayı gösterirken kendini yormayacak, aksine, hedeflere ulaşmanın verdiği heves ile hareket edeceksin. Bugün üretkenliğin üstünde olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel