15 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Aralık 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Günün erken saatlerinde kafan dağınık olabilir. Halledilmesi gereken birçok iş bir anda seni zorlayabilir. Hatta kırk yılın çarşambası bir araya gelmiş gibi seni etkileyebilir bir şeyler. Ancak günün sonunda daha keyifli konulara odaklanabileceksin. O yüzden olabildiğince enerjini saklaman gerek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde enerji düşüklüğü yaşamamak için neler tükettiğine özen göstermen gerekebilir. Beslenmeni kuvvetlendirmek bir yana, kafein tüketimini azaltarak ve bol vitamin içeren bitki çayları tüketerek de kendine bir iyilik edebilirsin. Bu duruma özen göstermelisin.

Aşk

Aşka dair kendi beklentilerini gözden geçirip bir durum değerlendirmesi yapman gerekebilir. Bu durum sana çok daha iyi gelecek. Enerjini toplayıp yeni bir aşka odaklanmadan önce kendine öncelik vererek düşüncelerini toparlamalısın.

Para

İşler oldukça yorucu ve sıkıcı olabilir. Ancak dayanman gerekecek. Maddi anlamda kendini daha da kuvvetlendirebilmek için bu konularda özenli davranman gerekebilir. İşe odaklanmak her ne kadar yıldırıcı olsa da parasal getirisi iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Günün keyfini çıkarmaya bakmalısın. Gün içerisinde enerjin oldukça yüksek olabilir. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Günün sonunda enerjinin büyük ölçüde düşmesini engellemek için gün içerisinde keyifli şeylere odaklanmakta fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin öğleden sonra biraz düşebilir. Ama dikkat et ki bağışıklığın da zayıflamasın. Bunu engellemek için bitki çayları içebilir, C vitamini içeren besinler tüketebilirsin. Bu tür konulara özenmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda hızlı davranman gereken bir gün olabilir. Hislerini karşı tarafa geçirebilme konusunda şanslı olabilirsin. Bu şans devam ederken hoşlandığın kişiyi bir kahve içmeye davet etmen iyi olabilir.

Para

Var olan iş yükünün üstüne yenilerini aramamalısın. Elindekilerle yetinmek sana iyi gelebilir. İşleri erken saatte yoluna koyduktan sonra bir şeylere daha rahat da odaklanabilirsin ayrıca. Buna özen göstermen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Gün içinde fazla dikkat çekmemen senin hayrına olabilir. Bazı meseleleri güneş battıktan sonra halledebilirsin. Bu durum senin yararına olacak bugün. Hangi saatte neyi konuşacağını özenle seçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde stresli etkilerle karşılaşman olası. Hatta çevrendeki insanların sana kendi negatif enerjilerini empoze etmesi de olası. O yüzden gün içerisinde kendini bu tür negatifliklerden korumayı öğrenmen gerekebilir.

Aşk

Gün içinde seni rahatsız eden şeyleri gün sonunda sevdiğin kişiyle konuşmak çok iyi gelebilir sana. Bir şeyleri daha net görebilirsin bu vesileyle. Ayrıca sevdiğin kişiden alacağın destek de paha biçilemez olabilir.

Para

İş konularında çok fazla dikkat çekmeden ve sakin bir gün geçirmek senin yararına olabilir. Bugün var olan etkiler seni fazla zorlayabilir. O yüzden en iyisi kendini koruma altına almak olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün senin için oldukça iyi geçebilir. Ancak günün sonunda dinlenmeyi de unutmamalısın. Keyfin yerindeyken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyebilirsin. Ancak bu durumun seni ekstra yormamasına özen göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmek için tercihlerini gözden geçirmelisin. Güzel ve keyifli bir günü daha da iyi bir hale getirecek şey, sağlıklı kararlar aldığını bilmektir. Bugün kendini ihmal etmemek oldukça önemli olabilir.

Aşk

Aşka dair düşüncelerini toparlaman gereken bir gün olabilir. Zira bir karar alman gerekebilir yakında. Ve bu süreçte bir şeylerin iyiye gitmesi için senin içsel olarak bir şeyleri yoluna koyman gerekebilir.

Para

İş konuları kendiliğinden yoluna girebilir. ortaya koyacağın emek doğru bir biçimde sonuçlanabilir. Bir şeyler seni o kadar da zorlamadan ve yolunda giderek seni şaşırtabilir hatta. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar kullanman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

İnsanın kendi disiplinine odaklanması her şeyden önemli olabilir. Eğer bir iş çıkması gerekiyorsa bugün, öz disiplininle bunun altından kalkabilirsin. Emek ve sağlıklı bir iş planı sana çok iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Var olan enerjini iyi değerlendirmen gerekecek bugün. Kendini fazladan yormak yerine var olan iş yükünü elden çıkarman iyi olabilir. Bu süreçte daha sağlıklı beslenebilir ve enerjini farklı şeylerden çok işe verebilirsin.

Aşk

Bir ilişki içerisindeysen karşı tarafa bunu hissettirmen gerekebilir. Zira sevdiğin kişi senin onu ihmal ettiğini düşünebilir. Bu tür gereksiz yanılsamalara düşülmemesi için de biraz çaba göstermen gerekebilir.

Para

İş konularında halledilmesi gereken meseleler olabilir. Bu meseleleri yoluna koyabilmek için senin kolları sıvaman gerekecek. Emeklerine güvenmeli, mantıklı bir iş planı çıkarmalısın. Öz disiplin ve istikrar seni başarıya götürecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Günün erken saatleri daha rahat ilerleyebilir bugün. O yüzden işlerini öğlene kadar halletmeye bakmalısın. Bu konuda gecikmelerin yaşanması, seni enerji bakımından biraz zorlayabilir. Bu konuda dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güne erken başlamak sana çok iyi gelebilir bugün. Hava nasıl olursa olsun, işlerin yoğunluğu ne olursa olsun güne erken başlamalısın. Kendin için erken uyanmak sana daha zinde bir ruh hali sağlayabilir çünkü.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir akşam yemeği çok iyi olabilirdi. Eğer bunun için fırsatın varsa bunu değerlendirmen gerekecek. Sohbet edebileceğiniz, keyifli ve sakin bir gün sana çok iyi gelebilir.

Para

İş konularında kendini daha iyi yönlendirebileceksin bugün. Bazı konular daha rahat ilerleyebilir. Özellikle de halledilmesi gereken belgeler varsa bunları erkenden yoluna koyabilirsin. Banka işlerini de erkenden aradan çıkarmanda fayda var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde dikkatin dağınık olabilir. Kafanda türlü türlü şey olabilir hatta. Ancak günün sonuna doğru düşüncelerini toplayıp dikkatlice hareket etmen gerekecek. Özellikle de bir sonraki hafta ile alakalı hazırlıkları şimdiden yapman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak zor olabilir bazen. Bugün senin buna odaklanman gerekecek. Kendine yeni görevler yüklemeden önce biraz dinlenip kendini toparlaman gerekebilir. O yüzden bugün biraz meditasyon iyi gelecek sana.

Aşk

Aşk konusunda dikkatini toplayamayabilirsin. Bu konuda kendini zorlamaman önemli bir hal alabilir. Bazen bu tür etkilerin kendiliğinden akıp gitmesi gerekir. Senin de aşkta biraz akışa güvenmen gerekebilir.

Para

Var olan şeylere şükretmek önemli bir hal alabilir senin için. Ve eğer sevdiğin insanların sana desteğini göreceğin bir gün ise bunun için ayrıca müteşekkir olabilirsin. Daha fazlasına sahip olmadan önce var olanın kıymetini bilmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Güne erken başlamak, işleri erkenden yoluna koymak sana yarayacak. Eğer halledilmesi gereken işler varsa bugünden harekete geçebilirsin. Günün erken saatlerinde daha fazla enerjin olabilir, o yüzden bu detaya dikkat etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzeninin bozulduğunu düşünüyorsan bugün bu konuda bir şeyler yapabilirsin. Daha sağlıklı bir uyku çekmek için temiz çarşaflar, telefon ekranından uzak kalmak ve yatağa erken girmek gibi detaylar büyük fark edebilir. Buna öncelik vermelisin.

Aşk

Aşka zaman ayırmak bugün biraz zor olabilir. Ancak yine de sevdiğin kişinin kalbini kazanacak bazı jestlerde bulunman iyi olabilir. Hiç beklemediği bir anda ufak tefek mesajlar atmak, güzel ve düşünceli hediyeler yollamak aranızı daha da iyi bir hale getirebilir.

Para

Maddi anlamda daha fazlasını elde edebileceğin bir gün olabilir bugün. İşe daha fazla odaklanabilirsin. Daha fazla işi bir anda elden çıkarabilirsin. Bu konularda güzel çabalarının karşılığını alacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün aşk konularında kısmetsiz olduğunu düşünebilirsin biraz. İnsanlarla yakınlık kurmak konularında şanssız olduğunu düşünerek kendine haksızlık etmemelisin ama. Bazı şeyler şu anda istediğin gibi gitmese de ileride bu durum değişebilir. Umutlu kalmanda fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Neler tükettiğine dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Beslenme rutininde bir şeyleri değiştirmen gerekebilir. Farkına varmadan son zamanlarda çok fazla yağ tükettiysen mesela bunu dengelemeyi tercih edebilirsin. Az yağlı seçenekler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk bugün seni memnun etmese de nerede ne gibi hatalar yaptığını görmen gerekebilir. Tabii bunu yaparken kendine nazik de olman gerekecek. Ortada bir suç olduğunu ve bu suçun da sana ait olduğunu düşünmek kötü bir yanılsama olabilir. Bu tuzağa kendini çekmemelisin.

Para

Parasal anlamda için biraz daha rahat olabilir ve bunu da çevrene yansıtabilirsin. Maddi açıdan odaklanman gereken şeyler olsa da bütçeni buna göre ayarlayabileceksin. Para sana sıkıntı çıkarmayabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün karar almak seni zorlayabilir. O yüzden de özellikle önemli konularda bir şeyleri biraz erteleyebilirsin. Acele etmemek ve daha dikkatli düşünmek, karar aşamanı senin için kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Var olan enerjini artırmak için neler yapabileceğine dikkat etmelisin. Egzersiz rutini, sağlıklı bir beslenme tarzı ve bolca vitamin takviyesi sana iyi gelebilir. Sağlıklı olabilmek için içten dışa bir yaklaşım sergilemelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir karar alman gerekiyorsa bunu acele etmeden yapman gerekecek. Gönül işlerini aceleye getirmemelisin. Kalbinin daha hızlı atması ve bir şeylere heyecanla odaklanmak hata yaptırmamalı sana. Sakin kalabilmelisin bu süreçte.

Para

Var olan şartları değiştirmek adına yeni kararlar alman gerekebilir. Ancak bu kararları alırken aceleci olmamayı da öğrenmen gerekecek. Bir şeyleri düşünmek tahmin ettiğinden daha fazla zaman alabilir. Bu süreçte kendini biraz geri çekebilirsin parasal olarak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Gün ilerledikçe bir şeylerin daha rahat ilerlediğini de görebilirsin. Günün başında zor gibi duran meseleler, günün ortasında ve sonunda daha rahat bir şekil alabilir. Bu süreçte senin kendi enerjini yüksek tutman önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca vitamin ve mineral takviyesi alman gerekebilir. Bunun için de bazı araştırmalar yapabilirsin hatta. Sana neyin iyi gelebileceğini görmek ve ona yatırım yapmak iyi olabilir. Bağışıklığını kuvvetli tutmak bu aralar önemli olabilir.

Aşk

Bir ilişki içerisindeysen günün sonlarına doğru sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin. O yüzden bazı görüşmeleri günün ilerleyen saatlerine alman daha iyi olacak. Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etmek bütün enerjini yenileyebilir.

Para

Var olan sisteminin ne kadar iyi işlediğini test edebilirsin bugün. Ve işine gelmeyen, sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarmak için neler yapabileceğine de odaklanabilirsin böylece. Bir işin görülmesi gerekiyorsa hangi noktada tıkanıyor, daha net bir biçimde açığa çıkabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Eğer birileriyle bir şeyler konuşman gerekiyorsa günün erken saatlerinde bu işi halletmen gerekebilir. Zira günün ilerleyen saatlerinde kimseyle bir şey konuşacak halin kalmayabilir. Yorgunluğun seni ele geçirmesine izin vermeden iletişim konularında yol almalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde enerji seviyenin giderek düştüğünü hissetmen olası. Bu durum ile başa çıkabilmek için yediklerine ve içtiklerine daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Sağlıklı bir beslenme rutini sana daha fazla şey katabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendi enerjini toplaman gereken bir günden geçebilirsin. Bugün biraz kendi içine kapanman olası. Bu durumu iyi bir gözle karşılamalısın. Aşk her zaman dışarıda olan biten ile alakalı şekillenmez. Bazen kendi hislerimizin de ne yöne gideceğine kendimiz karar verebiliriz.

Para

İş konularını günün erken saatlerine almanda fayda var. Eğer önemli bir toplantı gerekiyorsa bunu erken saatlerde halletmelisin. Bir şeyleri günün sonuna kadar sürdürmemen ve erkenden yola koyulman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel