15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Aralık 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün eğleneceksin. Keyfin yerine gelecek. İstediğin şeylere odaklanabilecek, hayatının keyfini çıkarabileceksin. Ama bütün bunları yapabilmek için işlerini erken saatte gündemden çıkarman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli bir yemek yemek sana çok iyi gelecek. Daha sağlıklı ve sevdiğin yemekleri tüketmek bütün enerjini yerine getirebilir. Bugün mutfağa girmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hayatında birisi olmasa bile yeni birisinden hoşlanman olası. Bu kişiyi tanımaya vakit ayırabilirsin. Karşındaki insanı anlamak için güzel bir zamanın olabilir.

Para

Bugün para kazanmaktan çok harcamaya vakit ayırabilirsin. Seni mutlu eden şeylere yatırım yapman olası. Daha güzel şeyler satın alman ve kendine jestler yapman ruh halini çok iyi etkileyebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün çok tepki çekmemek, üstüne düşen görevleri yerine getirmek sana daha iyi gelebilir. Aceleci olmamalı, tepki toplamamalısın. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve kendinden emin olmak daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Strese karşı dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Etrafındaki insanlarla iletişimini biraz da olsa azaltmak sana daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak ve stresin etkilerini yok etmek seni daha iyi bir ruh haline sokabilir.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen konuları konuşmak için acele etmemen gerekecek. Karşındaki kişi ile doğru zamanı kollaman gerekebilir. Bir şeyleri şu an için oluruna bırakman sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan kendini zora sokacak kararlar almaktan çekinmelisin bugün. Gereksiz masraflarla kendini yormamalısın. Israr ve inatla gidişatı bozarak para kazanma yollarını baltalamamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün keyfin yerine gelebilir. Güzel olaylarla karşılaşabilirsin. Hiç beklemediğin gelişmeler, sürprizler bütün enerjini başka bir noktaya çekebilir. Keyifli bir güne hazır olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfince bir gün geçirmek bütün enerjini değiştirebilir. Eğlenceli bir aktiviteye zaman ayırmak, keyifli bir yemek yemek sana çok iyi gelecek. Bugün seni mutlu eden detaylara odaklanabilirsin.

Aşk

Hayatında birisi olmayabilir. Ama bu durum seni o kadar da etkilemeyecek. Hayatından keyif alma söz konusu ise için daha rahat olabilir, aşka daha rahat bakabilirsin.

Para

Maddi açıdan güzel getiriler elde edebilirsin. İşlerin yoluna girebilir. Daha fazla para kazanabilir ve kendini daha da sağlama alabilirsin. Bugün para senin dostun olacak, düşmanın değil.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kafan karışabilir. İşleri yoluna koymakta zorlanabilirsin. Her şey çok hızlı gelişebilir. Bu durumla başa çıkmak için dikkatli davranman ve güne erkenden başlayarak işleri yoluna koyman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketmen gereken bir gün olacak. Gün içerisinde daha sürekli bir enerji için su içmen gerekebilir. Daha iyi su tüketimi sağlamak bedeninde çok daha iyi bir etki yaratabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile uzlaşmazlık yaşanabilir. Bunları aşmak senin elinde olacak. Yapıcı davranman gerekebilir. Sözlerine dikkat etmen ve nazik olman size çok daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan kafana yatmayan masrafları kıssan ne olur? O parayı harcamazsan ne olur? Bugün bu sorulara cevap arayabilir, sonucunda kendine vereceğin cevaplar önemli olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün işlerini erken saatlerde yoluna koymak sana daha iyi gelecek. Zira bir şeyleri ertelersen elinde çok fazla büyüyebilirler. On dakikada bitmesi gereken işler üç saate çıkabilir. Kafanın bu kadar dağılmaması için işleri erkenden halletmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek için iyi bir gün olacak. Esneme hareketleri ile eklemlerini, kaslarını hareket ettirebilir, daha rahat nefes alabilirsin. Bugün ev içinde bile olsa egzersize özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda seni mutsuz eden durumlarla yüzleşmen gerekebilir. Kendini ifade etmen ve neler istediğini, beklediğini söylemen daha iyi gelişmelere vesile olabilir. İçini sıkan şeyleri ifade edebilmelisin.

Para

Birikime gitmen olası. Yarınları düşünerek paranı biriktirmeye başlayabilirsin. Farklı yatırım araçlarını öğrenerek neler yapabileceğini gözden geçirebilir, daha mantıklı kararlar alabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendi düşüncelerine yabancılaşmaman gerekecek. Nasıl hissettiğini, neler yapmak istediğini önce kendine ifade etmelisin. Hayatının birçok alanında atacağın adımlar bu dürüstlüğe bağlı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkat etmen gerekebilir. Hijyene özen gösterebilirsin. Evini ve çalıştığın ortamı temizlemek, mikroplara ve virüse karşı önlem almak sana kendini daha iyi hissettirebilir, hem fiziksel hem de zihinsel olarak.

Aşk

Seni mutsuz eden bir ilişki içerisindeysen bununla yüzleşmen gerekecek. Bir şeyleri ertelememelisin. Düzelir diye kenara atmamalısın. Bugün içine sinmeyen konuları gündeme getirmek ve yüzleşme sağlamak sana bağlı olabilir.

Para

Parasal konularda yapacağın masraflar için önden hazırlık yapabilirsin bugün. Daha güzel kararlar alarak yola çıkabilirsin. Para biriktirmek sana kendini daha iyi hissettirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün işlerini erkenden halletmek sana iyi gelebilir. Bir şeyleri erken saatlerde yoluna koymak günün geri kalanını daha keyifle geçirmene vesile olabilir. Bugün önceliklere dikkat edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bir içecek içmek, ayaklarını sıcak tutmak sana daha iyi gelebilir. Soğuk yüzünden enerjinin çekilmemesi için bünyeni sıcak tutmanın yollarını aramalısın bugün. Daha iyi bir enerji için kendini ısıtman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyenleri ifade etmen gerekecek. Bir şeyleri içine atmamalı, daha rahat ifade edebilmelisin. Bunun için de canını sıkan şeylerle yüzleşmen gerekebilir.

Para

Gereksiz masrafları kısmak için iyi bir gün. Seni durduk yere zora sokan masrafları kesmek seni çok mutlu edebilir. Etrafındaki insanlara da bu konuda örnek olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün insanlarla iletişimini iyi bir biçimde artırmak sana iyi gelecek. Anlamlı konuşmalar yapabilirsin. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Sıkıntıları çözmede çevrendekilerden daha iyi destek alabilirsin. İletişime kendini açmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin bir aktiviteye zaman ayırmak ruh halini tamamıyla değiştirebilir. Keyifli aktiviteler, sana neşe katacak şeyler… Bugün kendini mutlu etme operasyonu yapmalısın.

Aşk

Aşkta büyük beklentiler olmayabilir belki ama yine de içinde bulunduğun durumdan memnun olabilirsin. Kafanı rahatlatabilir, kendi hayatına, neler istediğine odaklanabilirsin.

Para

Maddi konularda ortak kararlar alınması bu sefer yararına olabilir. Çevrendekilerin de en az senin kadar sorumluluk alması sana iyi gelecek. Maddi açıdan bir şeyleri bölüştürmek seni mutlu edebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni kararlar almakta zorlanabilirsin. Bir şeylere odaklanman zorlaşabilir. Kafanı yormak ve odaklanmaya çalışmak seni gereksiz sıkıntılara sokabilir. Mümkünse bir şeyleri erteleyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmak sana kendini daha iyi hissettirecek. Üstüne düşeni yapmak ve önlem almak hem hastalığa karşı hem de hastalık korkusunun tetiklediği kaygılara karşı iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortam yaratmak bütün enerjini değiştirebilir. Daha keyifli ve neşeli olmanız için bir şeylere birlikte odaklanmak isteyebilirsiniz. Ufak bir oyun size daha iyi gelebilir.

Para

Yapılması gereken bir masraf varsa bunu erteleme yoluna gidebilirsin. Zira bugün alacağın kararlar seni zarar ettirebilir. Maddi açıdan aceleci olmamak paranın cebinde kalmasını kolaylaştırabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün işler gün içerisinde kendiliğinden daha iyi bir hale gelebilir. Aceleci olmamak ve işleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelecek. Kendini gereksiz yere yorarak kaygılara boğmamalı ve bir şeyleri bırakıvermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olmalısın. Karın ağrıları, kasılmalar, tutulmalar gününün kalitesini düşürebilir. Stresin sebep olabileceği fiziksel durumlar için önlem alman gerekecek. Bunun için güne su içerek başlayabilirsin.

Aşk

Seni seven kişinin kıymetini bilmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiyle iyi anlaşmak, birbirinize karşı daha samimi olmanız aranızda güzel bir etki yaratacak. Bunun için ilk adımı sen atabilirsin.

Para

Maddi açıdan ısrar ters tepebilir. O yüzden olanları kendi haline bırakmak daha iyi olacak. İşlerin kendiliğinden çözülmesi için durumlara zaman tanıman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün erken saatlerde insanlarla iletişime geçmek sana daha iyi gelebilir. Halledilmesi gereken meseleleri erkenden çözebilir, günün ilerleyen saatleri için iyi planlar yapabilirsin. Bu konulara özen göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına, sıhhatine özen göstermek için bir şeyleri ertelememelisin. Ağrılara çözüm bulmak, onların oluşmasını engellemekten daha zor olabilir. Bugün bedenini, bünyeni dinlemeli ve sıkıntılar için önlemler almalısın.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden konularla yüzleşmen gerekebilir. İletişim bir şeylerin çözümü olabilir. Kendini tam anlamıyla ifade etmek, karşındaki insanın da aynını yapma isteğini tetikleyebilir.

Para

İş ilişkilerini kuvvetlendirmen gerekebilir bugün. Kimlerle muhatap oluyorsan onlarla iletişimini kuvvetlendirmelisin. Mantıklı ve iş bitirici tarafını konuşturman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bu sabah bir telaşla güne başlayabilirsin. Ama gün içerisinde düşüncelerini daha rahat toparlayabileceksin. O yüzden işlerini gün içerisine yayman ve acele etmemen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve kaygılarla başa çıkmak için biraz kafanı dinlemen gereken bir gün olabilir. Gün içerisinde yoğunluğun fazla olsa da sonrasında kendine zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemelisin. Yeni birisinden hoşlanıyorsan eğer o kişinin kendisine gökten vahiy inmiş gibi bir gün senden hoşlanarak uyanmasını beklemek seni gereksiz yere yorabilir. Neler beklediğine dair dikkatli düşünmen gerekecek.

Para

Maddi konularda aceleyle karar almak seni rahatsız edebilir. Seni sürekli acele ettirenlere karşı sert bir tavır koyabilirsin. Parasal konularda sınırlar çekmek isteyebilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel