15 Ağustos 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Ağustos 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla birlikte hareket etmek seni başarıya daha çabuk yaklaştırabilir bugün. Birbirinizin üstündeki etkiniz sayesinde hayatlarınızı olumlu yönde etkilemek mümkün olabilir çünkü. Daha başarılı bir geleceğe doğru insanlarla birlikte ilerlemen daha olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Genel olarak zihnini boşaltmak için biraz uğraşman gerekebilir bugün. Dikkatini toplamak için meditasyon yapman iyi olabilir. Gün içinde hareketsiz kalmamaya da özen gösterebilirsin. Kısa da olsa yürüyüş yapmak hem zihnini boşaltıp hem de kaslarını çalıştırmana fırsat tanıyacak.

Aşk

Sevdiğin insandan uzak olmak bir şeylerin bitmesi anlamına gelmez her zaman. Onunla görüşmek için teknolojiden yararlanmaktan vazgeçmemelisin mesela. Aşka zaman ayırmak için ille de yüz yüze olunması gerekmeyebilir, bugün bunu daha net görebilirsin.

Para

Arkadaşlarınla birlikte bir ortaklık düşünebilirsin bugün. Bir araya gelmeniz sizi iş anlamında daha güçlü kılabilir hatta. Sorumluluklarınızı baştan iyi belirlemeniz ileride başarıya daha kolay ulaşmanızı da sağlayabilir ayrıca.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimin bir hayli önemli olduğu bir gün geçirebilirsin. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemeye dikkat etmelisin. İsteklerinde net olmak başkalarıyla kurduğun iletişimin güçlü olmasını sağlayabilir. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün genel olarak yediklerinde daha dikkatli olman gerekebilir. Sindirim konusunda sıkıntı çekmemek adına daha özenli davranman gerekebilir. Yağlı ve tuzlu şeylerden uzak durmak şu an için daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler düşündüğün kadar hızlı ilerlemiyor olabilir. Bugün bunun etkilerini daha net görebilirsin. Ancak hayat her zaman hızlı ve aktif hareketlerden oluşmaz. Bazen bazı şeylerin zaman içerisinde demlenmesi gerekir. Bu aşk konusu da böyle bir şey olabilir, acele etmemelisin.

Para

Yeni iş görüşmeleri yapabilirsin bugün. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirip kendi isteklerini belirtmen daha mümkün olabilir. Bazı şeyleri önden karşı tarafa iletmek ve isteklerinde net olmak büyük fark yaratabilir. Şans senden yana!
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Alacağın bir telefon haberi sayesinde işlerin için beklenmedik gelişmeler yaşanabilir bugün. Karşına çıkacak yeni fırsatlar için yeni planlar yapman da mümkün olacak ayrıca. Hevesle de olsa ani kararlar almaman şu an için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni alışkanlıklar kazanmak için daha istekli olman mümkün olabilir bugün. Bir uzmanın yardımıyla bu değişiklikleri yapmak daha kolaylaşacak. Egzersiz ve diyet konularında kendini geliştirebileceğin şeylere zaman ayırabilirsin.

Aşk

Etrafında birisi seninle daha çok konuşmak için dikkatini çekmeye çalışabilir bugün. Aşk için bu insana bir şans vermek isteyebilirsin. Yeni şeylere imkan vermek hayatında güzel gelişmelerin yaşanmasına sebep olabilir çünkü. Aşka kendini kapatmamalısın.

Para

Yakın zamanda alacağın bir haber sayesinde iş konusunda kendini daha güvende hissedebilir, bazı şeylerin daha iyiye gittiğini görebilirsin. Şansın senden yana döndüğünü fark etmek ve işlerin yoluna girdiğini görmek seni neşelendirecek. Yine de çok ani tepkiler vermemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanlarla anlaşmak seni zorlayabilir bugün. Haftaya biraz zorlayıcı etkilerle başlayabilirsin. Ancak sakin kalmaya çalışmak ve ani tepkiler vermemek günün daha farklı geçmesini sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlamak ve haftaya daha sakin başlamak sana iyi gelecek. Kendini yormadan ve sıkmadan bir güne odaklanmak isteyebilirsin. İnsanlarla olabildiğince az muhatap olmak bu konuda iyi olabilir.

Aşk

Aşk için başka bir günü beklemelisin. Bugünkü etkiler burcunda o kadar da yapıcı aşk gelişmelerini desteklemeyebilir. Bir şeylerin göz göre göre ters gitmemesi ve iyi gidecekken kötü olmaması için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.

Para

Bugün iş ve maddiyat konularına hızla odaklanmaman en iyisi. Hata yapmamaya çalışmalısın. Gereksiz konulara fazlasıyla odaklanıp esas meseleyi kaçırmamalısın. Bunun için de biraz yavaş hareket etmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini kanıtlaman beklenebilir senden. Gerek iş ortamında gerekse sevdiklerinin arasında senin halletmen gereken şeyler olabilir. Kolları sıvayıp sorumluluk aldığın sürece bir şeyler daha iyi sonuçlanacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygı ve strese karşı önlemler alman gerekebilir. Kendini bu konularda daha iyi hissedeceksen eğer bir doktora danışman da iyi olabilir. Stresin gününü yönetmesine izin vermemek biraz çaba gerektirebilir.

Aşk

Mevcut ilişkinin seni daha mutlu edecek şekilde ilerlemesini sağlamak senin için önemli olabilir bugün. Bunun için de partnerinle birlikte daha fazla zaman geçirmek iyi bir seçenek olabilir. Uzlaşma ve ortaklaşa kararlar almak önem kazanabilir.

Para

Bugün iş yerinde yaptıklarının ödüllendirilmesini bekleyebilirsin. Kariyerin için önemli olacak gelişmelerin üstlerin tarafından fark edilmesi senin için önemli bir hal alabilir. Sorumluluklarının bilincine varıp ona göre hareket edeceğin bir gündesin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugünlerde hayatına heyecanı tekrar katmak için uğraşman gerekebilir. Arkadaşlarınla birlikte hareket etmek senin için daha iyi olacak o yüzden. Yeni etkinlikler denemek isteyebilirsin bugün. Bu etkinliklere arkadaşlarla birlikte girişmen senin için çok daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla önlem almak isteyebilirsin bugün. Her zamankinden daha fazla dikkatli olmak senin için daha iyi olacak çünkü. Virüse karşı daha tedbirli davranmak kendini iyi hissetmene yardımcı olacak. Sağlığa ekstra özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda eğer yeni bir adım atmaya hazır hissediyorsan bundan çekinmemelisin. Hoşlandığın kişiye karşı ilk adımı senin atman fark yaratabilir. Pozitif bir tavır ile aşka yaklaşmanın etkisini daha net görebilirsin.

Para

Bugün yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmak için yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin. Girişken davrandığın sürece yeni şeylerle karşılaşma ihtimalin artabilir. Değişime ve gelişime açık olmak sana genel olarak iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün maddiyat konuları daha fazla gündemde olabilir. Ancak bunlar canını sıkacak nitelikle konular olmayacak. Parasal açıdan haftaya çok daha sağlam bir şekilde başlayabilir, keyfine göre harcamalar yapacak noktaya gelebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarında düzenleme yapmak senin için iyi olabilir bugün. Hayat tarzına ufak dokunuşlar sayesinde enerjini daha da artırman olası. Yemek düzenini bozmamaya, öğünleri atlamamaya dikkat etmelisin. Şekerli gıdalarla arana ufak mesafeler koymak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hiç beklemediğin bir anda yeni bir aşk için heyecanlandığını fark edebilirsin. Tekrar heyecanlanmanı sağlayacak biriyle tanışmak senin için önemli bir hal alabilir. Aşkta sürprizlerle karşılaşabilir, kendini yeni konular içinde bulabilirsin.

Para

Bugün parasal açıdan kendi elini kuvvetlendirebileceksin. Hatta çevrendeki insanlara da bu konuda akıl verebilirsin. İnsanlarla bu konularda daha fazla fikir alışverişi yapmak sadece kendin için değil, onlar için de iyi sonuçlanabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla birlikte olmak senin için önemli olabilir bugün. Onlarla aynı ortamda bulunmaktan keyif alabilirsin. İnsanlara zaman ayırmak genel olarak ruh halini daha iyi etkileyebilir. Keyifli sohbetler seni bekliyor!

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kişisel bakıma özen gösterebilirsin. Saç bakımı, cilt bakımı gibi konularda daha dikkatli davranabilirsin. Daha sağlıklı olmanın yanında ayrıca daha iyi görünmeye ve hissetmeye de odaklanabilirsin. Bunun için kendine zaman yaratman iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda her zamankinden daha da hevesli olabilirsin. Hayatında birisi yoksa eğer bugün bu durumlarda değişimler ve gelişmeler yaşanabilir. Aşka kendini açabileceğin ve güzel şeyler yaşayabileceğin bir gündesin.

Para

İşlerinle ilgilenmek senin için daha kolaylaşabilir bugün. Programının seni rahatlatacak şekilde işlemesi elindeki işlerin zamanında bitmesini sağlayabilir. İş konularında seni zorlayacak veya sıkıntıya sokacak şeylerle karşılaşmaman daha mümkün bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatına tam gaz devam edeceksin bu hafta. Bu da halletmen gereken bir sürü iş olabilir demek. Yapacağın seçimlerin karşına çıkaracaklarını öngörüp hareket etmek senin için her konuda daha iyi sonuçlanabilir. Hızla hayata karışırken hata yapmamaya özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnini canlı tutmak için fazladan çaba harcaman gerekebilir. O yüzden de bugün meditasyon yapmak senin için yararlı olacak. Zihnini boşaltmak ve daha sakin bir enerjiye kavuşmak meditasyon ile mümkün olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla gelecek hakkında daha fazla konuşma imkanın olabilir bugün. Hatta ilişkinizin gidişatı için daha çok fedakarlık yapmanız gerekebilir. İşin sonunun istediğiniz yere doğru gitmesi sizi genel olarak mutlu edecek, o yüzden bu konularda kendinizi geri tutmamalısınız.

Para

Bugün kariyerin konusunda önemli kararlar alman gerekebilir. Önünde önemli seçimler seni bekleyebilir hatta. Bir şeylere cesurca yaklaşabilirsin ama yine de hata yapmamaya çalışmak da senin için iyi olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Yapman gereken işleri kendi haline bırakırsan eğer canını sıkabilirler. O yüzden işler kontrolden çıkmadan müdahale etmekte yarar var. Programını daha dikkatli hazırlamak senin için önemli olabilir bu aralar. Planlı hareket ettiğin sürece gün seni yormayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde daha rahat hareket edebilmek için bir şeyleri önden planlaman gerekebilir. Planlı bir gün geçirmek enerjini de daha rahat kontrol etmene ve daha az yorulmana vesile olabilir. Bugün kendini bu konularda geliştirmelisin.

Aşk

Bugün aşkta yeni şeylere odaklanmanın etkisini görebilirsin. Ufak flörtler, keyifli sohbetler kalbini ısıtabilir. Henüz aşk konusunda büyük beklentilere hazır olmasan da ufak tefek güzel konuşmaların etkisi seni memnun edecek.

Para

Yapılması gereken ödemeler başında büyük bir kalabalık oluşturabilir bugün. Yapılması gerekeni ertelememen önemli olacak o yüzden. Her şeyi zamanında yapmak seni ileride daha da rahat ettirebilir iş konularında.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Yakın arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek senin için iyi olabilir bugün. Birlikte yeni etkinliklere katılmak, onlarla daha çok zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olabilir. İnsanlarla ne kadar iyi anlaşırsan günün o kadar güzel geçebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dışarıda daha çok zaman geçirmeye hazır olmakta yarar var. Haftaya hızlı başlayabilirsin çünkü. Sevdiğin kişilerle keyifli zamanlar geçirmek genel olarak kendini çok daha iyi hissetmenin önünü açabilir!

Aşk

Aşk şu andaki önceliğin olmayabilir, hele de bugün. Ama yine de kendini bir şeylere tamamen kapatmamalısın. Zira hiç beklemediğin bir anda yeni bir insanla tanışman olası. Yeniliklere açık olmak senin için çok daha iyi olacak.

Para

Bugün işlerden çok insanlarla arandaki mevzulara odaklanabilirsin. Keyfini yerine getirecek arkadaşlıklar iş konularında yolunu aydınlatabilir. İş ve paraya odaklanmadan önce insanlarla ilişkine bakabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Haftaya hızlı başlamak sana çok iyi gelebilir. İnsanlarla aranı iyi tutmak özellikle bu haftanın daha güzel geçmesini sağlayabilir. Keyfine göre güzel aktivitelere insanlarla birlikte katılmak için fırsatlar yaratmalısın!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini içine kapatmaman gerekecek. İnsanlarla sosyalleşmek sana çok iyi gelebilir. Keyifli ve güzel şeylere onlarla birlikte odaklanmanın sende yaratacağı etki bütün hafta sürebilir.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkinin seni memnun etmediğini düşünmek üzücü olabilir. Yapıcı davranarak birçok şeyi yoluna koyabilirsin ama. Bugün sevdiğin kişiyle birlikte ilişkinize odaklanıp daha iyi kararlar almanız gerekebilir.

Para

Parasal konularda başarıya giden yol insanlarla nasıl anlaştığından geçebilir. Bugün keyifli ve güzel sohbetler, arkadaşlıklar ve iş ilişkileri genel olarak diğer konulardan daha baskın olabilir. İşten önce insan ilişkilerine odaklanmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel