15 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlara uymak zorunda değilsin. Eğer onların yaptığı şeye katılmak istemiyorsan kendine başka aktiviteler bulman gerekebilir. İlle de grupla takılmak zorunda değilsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir dilim pasta yiyerek bütün dengeli beslenme biçimini çöpe atmış olmazsın. Bugün kendine biraz iltimas geçmen gerekebilir. Keyfini çıkaracağın şeyler yemek sana kendini kötü hissettirmemeli.

Aşk

Aşk konusunda aklına yatmayan mevzularla yüzleşmen gerekebilir. Bu konuda önce kendi hislerinle yüzleşmeli, daha sonra iletişime geçmelisin. Önce kendi içinde bir netlik görmen gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda kendini gözetmen gerekecek. Gereksiz masraflardan uzak durarak ve sadece önemli ihtiyaçları gidererek bir şeyleri kontrol altına alman olası. Masrafları abartmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün yavaş ama kararlı adımlarla hedefe yürüyeceksin. İstikrarlı olmak, ani çıkışlardan daha çok işe yarayabilir. Neye odaklanırsan odaklan istikrarlı olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz meditasyon sana iyi gelebilir. Kendine zaman ayırabilir, biraz düşünebilirsin. Zihnini dinlendirmen ve hayatında daha olumlu şeylere odaklanman sana iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızdaki iletişimi devam ettirmek sana iyi gelebilir. Ama bunu yaparken karşı taraftan beklentilere girmeden ve arkadaşça iletişimler olarak sürdürmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda planlı programlı ilerlemen seni gereksiz masraflardan koruyabilir. Paranın kıymetini bilecek ama gereken masrafları da halledebileceksin. Sorumluluklarının daha fazla farkına varabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendinden ödün vermemelisin. Çevrende sürekli sanki senin bir fedakarlık yapman gerekiyormuş gibi konuşanlara karşı dik durman gerekecek. Kolay kolay evet dememen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında özenli davranman gerekebilir. Mesafe ve maske kurallarına daha fazla dikkat edebilirsin. Evinin hijyenini sağlamak da bugün bu konularda daha sağlam adımlar atmanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda hep veren taraf sen olmamalısın. Bir şeylerin karşılıklı olduğunu hatırlaman ve hatırlatman gerekecek. Fedakarlık iki taraflı olmalı.

Para

Maddi konularda senden bir şeyler isteyenler olabilir. Bu isteklerin temeline inmek ve bir şeyleri iki kere düşünmek daha doğru olacak. İnsanların senden faydalanmasına izin vermemeli ama yardım gereken yerde de kesenin ağzını açmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün halletmen gereken işleri halledebileceksin. Yapman gereken şeylere öncelik verebilir ve sorumluluklarını bilebilirsin. Elinden hiçbir şey kurtulmayacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dengeli beslenme biçimleri daha çok dikkatini çekebilir. Gün içerisinde ne tükettiğini kaydedebileceğin uygulamalar kullanabilir ve kendini daha dikkatlice gözlemleyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında iletişime özen göstermen gereken bir gün olabilir bugün. Nelerden konuştuğuna da ayrı bir özen göstermen gerekebilir. Sevdiğin kişiyle daha yapıcı ve anlayış dolu iletişimler kurmalısın.

Para

Halledilmesi gereken iş konularına öncelik vermen olası. Eğer yarım kalan veya halledilmesi gereken meseleler varsa bunlara daha net odaklanabilirsin. İş ve maddiyata odaklanmak sana iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Davranışlarında ani değişimler olabilir. Bu değişimler agresyondan kaynaklı gibi gelebilir sana ama daha iyi gelişmeler için bu değişim gerekli olabilir. Kendini dizginlememelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygularınla yüzleşmen gerekecek. Duygusal çıkışlardan kaçınmamalısın. Hislerini serbest bırakmak ve duygularınla daha net bir biçimde yüzleşmen zihnen daha rahat etmene vesile olabilir.

Aşk

Aşkta fikir değiştirmen olası. Eğer içinde bulunduğun bir ilişki varsa ve bu ilişki seni mutlu etmiyorsa bir şeyleri sonlandırmayı tercih edebilirsin. Bu değişim sana iyi gelecek.

Para

Maddi konularda yeni kararlar, yeni adımlar, yeni gelişmeler gündemde olacak. Bu yeniliklerde adım atan taraf sen olmalı ve emeklerinin arkasında durmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Birden fazla konu gündeminde olabilir. O yüzden dikkatini topladığından emin olmalısın. Neye ne kadar enerji ayırdığını planlamak ve gün içerisinde odaklanacağın şeyler için bir zaman çizelgesi çıkarmak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerji seviyeni korumak için doğru beslenmek iyi olabilir. Enerjini yüksek tutacak gıdalar tüketmek ve bol bol su içmek bedenen kendini daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Aşka odaklanırken bir şeyleri çözmek amaçlı bakmalısın. Eğer ortada sıkıntılı mevzular varsa bunları çözmek ve yapıcı olmak sana düşebilir çünkü. Dikkatli davranman gerekecek.

Para

Bugün eksik kalan işleri halletmek önemli olabilir. Parasal açıdan daha iyi gelişmeler için bir şeyleri boş vermemeli, bugünden halletmelisin. Bunun için yeterince enerjin olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanları yargılamadan, onlar hakkında hemen çıkarımlarda bulunmadan hareket etmen gerekebilir bugün. Çevrendeki insanları anlamaya çalışmalısın, yargılamaya değil. Bu da emek isteyecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel ve bedensel bir denge kurman gerekecek. Bu denge senin için önemli olabilir. Bugün bu denge için ne gibi değişimler yapman gerektiğini gözetebilirsin.

Aşk

Aşk konularında çevrendeki insanların yaşayış biçimini gözden geçirebilirsin. Ama bu sana onları yargılama hakkı vermiyor. Bugün aşk konusunda açık fikirli olman önemli olabilir.

Para

İş konularında aklına yatmayan şeylerle yüzleşirken agresif olmana gerek yok. Veya maddi konularda bir şeyler senin düşündüğünden farklı oldu diye kötü oldu demek değildir. "Kendi isteğin" ve gerçekler ile bir bağ kurman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Uzun zamandır görüşemediğin arkadaşların varsa onlarla iletişime geçmek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Arkadaşlıklarına özen göstermen gerekebilir. Bugün iletişime açık olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmek senin için öncelik olabilir. Rahat oturmak, uyumak, zihni boşaltmak sana çok daha iyi gelebilir. Bu tür dinlenmelere özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konuunda bir şeyleri içine atman iyi olmayabilir. İletişime açık olmalısın. Eğer hayatında birisi yoksa yeni kurulacak bir iletişim kalbini daha da ısıtabilir. Aşkta iletişim baskın olacak.

Para

Harcamalar konusunda kendini dizginlemen gerekebilir. Çok fazla açılmamalısın. Bunun için kendine bir bütçe belirlemek ve bunun dışına çıkmamak doğru bir karar olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün çevrende kalan iyilikleri fark etmen gerekecek. Son zamanlarda genel olarak kötü şeyler yaşansa da sahip olduğun şeylere şükretmenin önemini görebilirsin. Daha olumlu olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlığını düşünmek iyi bir adım olabilir. Ailenin sağlığını gözden geçirebilir ve yardıma ihtiyacı olan kişiler varsa onların sağlığı için çaba gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişim seni daha da merak ettirebilir. Çünkü karşı taraf seninle alakalı daha fazla detay öğrenmek isteyebilir. Bu süreci birbirinizi tanımak için iyi değerlendirebilirsiniz.

Para

Şükretmek ve paylaşmak sana kendini iyi hissettirebilir. Son zamanlarda evine, canına, çevresine zarar gelen kişilere yardımcı olmak seni kendi sahip oldukların hakkında düşündürebilir. Paylaşımcı olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Eğer yardıma ihtiyacın varsa bunun için sesini çıkarman gerekebilir. Destek istemek ve bunu dile getirmek daha sağlıklı iletişimlere ve daha iyi ilişkilere vesile olabilir. Çevrenden yardım beklediğini söylemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bolca su tüketmek ve ufak egzersizler yapmak sana kendini iyi hissettirebilir. Açık havada yürüyüş yapabilir veya evinde esneme hareketlerine girişebilirsin. Su tüketmek de kaslarının daha rahat hareket etmesini sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini düzeltmek sana düşebilir. Eğer aklını kurcalayan meseleler varsa bu konuda adım atabilir ve konuşmayı sen başlatabilirsin. Bir şeyleri karşı tarafın vahiy inmiş gibi fark etmesini beklememelisin.

Para

Maddi olarak bütün sorumlulukları tek başına üstlenmen hem gereksiz hem de oldukça yorucu olabilir. Çevrendeki insanların da bu konularda elini taşın altına koyması gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün başka insanların işine karışmaman gerekecek. Kendi işine odaklanmalı ve dedikodudan uzak durmalısın. Eğer çevrende dedikoduya açık insanlar varsa aranızdaki sınırı iyi korumalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselebilir. Bu enerjiyi doğru yönlendirmen gerekebilir. Egzersiz veya yürüyüşler sana iyi gelebilir. Kendini deşaj etmek için yeni yollar da keşfedebilirsin.

Aşk

Aşk konularında araya üçüncü kişiler sokmak pek de iyi bir tercih olmayabilir. Eğer söyleyeceğin bir şey varsa direkt olmalı, karşındaki insanı muhatap almalısın. Aynı şekilde sen de, senin hakkında başkasından duyduklarına inanmamalısın.

Para

İş konularında duyduklarınla değil emin olduğun, bildiklerinle hareket etmen gerekebilir. Eğer yakın bir süreçte adımlar atman gerekiyorsa kulaktan dolma bilgilere güvenmemelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Eğer dinlenmen gerekiyorsa dinlenmelisin. Bunun için birisinden izin almana veya bunu sürekli ertelemene gerek yok. Hastalıklardan korunmak için kendine zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hasta olmadan önlem almanın, hasta olduktan sonra tedavi olmaktan daha kıymetli olduğunu görmen gerekebilir. Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemeli ve kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Hislerini karşı tarafa açmak için neyi bekliyorsun? Bir şeyleri dile getirmek sana düşebilir. Hoşlandığın kişiyle iletişim başlatmak için bir mesaj atabilirsin bugün. Bundan çekinmemelisin.

Para

Bugün maddi mevzuları ertelemek sana iyi gelebilir. İş konularını başka bir güne bırakabilir, gün içerisinde başka konulara öncelik verebilirsin. Zihnini dinlendirmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel