15 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Ağustos 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylere ego ile bakmak yerine alçak gönüllü davranmak sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri yarışa dönüştürmemelisin. Etrafında olan biteni farklı bir ışıkta görmek için kendini geri çekmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İş bölümü yapmak gereksiz yorgunluklardan kurtarabilir seni. Bir şeyleri tek başına yüklenmek yerine çevrenden destek almalısın. Böylece kendini daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Adım adım hareket ederek ne kadar çok sıkıntıdan kurtulabileceğini görebilirsin. Bir şeyleri tek tek ele almalısın. Eğer bir ilişkide doğru gitmeyen konular varsa hepsine birden yüklenmek yerine tane tane hareket etmen gerekecek.

Para

Bir şeyleri kafanda çok fazla geçiriyor olabilirsin. Bugün biraz farklı konulara odaklanman gerekebilir. Maddi kaygılar bugün sana yaramayacak, o yüzden en iyisi biraz daha rahat olmak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlardan destek görmek için kendini onların etkisine açman gerekebilir. Bütün işleri tek başına halletmeye kalkarak gereksiz bir yorgunluğa girmemelisin. Kendine biraz zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnin biraz daha dolmuş olabilir. Stres ve gerginlik sende bazı ağrılar yapabilir. Hem zihnini boşaltmak hem de ağrıların ve kasılmaların önüne geçmek için esneme hareketlerine vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

İletişimi kuvvetlendirmek için biraz susmak gerekebilir. Bir şeylere hep kendi bakış açından odaklanıyorsan ve hep kendini haklı görüyorsan biraz geri durman gerekecek. Aşk konularında karşı tarafa fırsat vermelisin.

Para

Bugün birçok işi halletmen gerekecek. Ancak maddi anlamda büyük gelişmeler beklememelisin. Başka şeylere odaklanmak ve keyifli bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün aklında birden fazla soru olabilir. Bu sorular için sevdiğin insanlarla iletişimini artırabilirsin. Çevrendekilerle iletişimi artırmak ve yeni şeyler öğrenmek sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek hazırlamak ve sevdiklerinle aynı masa etrafında toplanmak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı bir yemek sadece doğru besinlerle değil, sofranın etrafındaki kahkahalarla ve keyifle daha da belirlenebilir.

Aşk

Canın sıkkın olduğunda bütün gemileri yakacak hale gelmek aslında biraz kolaya kaçmaktır. Bir şeylere yapıcı bakmak ise gerçekten zor olandır. Bugün yapacağın tercih bütün gidişatı değiştirebilir.

Para

Uzun vadeli planlara odaklanmak şu an için seni gereksiz yere yorabilir. Bugün daha kısa sürede elde edebileceklerine odaklanmak daha iyi olabilir. Kısa vadeli masraflar için iyi bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara biraz haksızlık etmiş olabileceğini fark edebilirsin. Bir şeylere fazlaca bencil bir gözle bakmış olman olası. Bugün paylaşıma, ortaklaşa iş yapmaya, cömertliğe odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığına odaklanmak bugün daha iyi gelebilir. Çevrende kendini ihmal eden kişiler görüyorsan eğer onlar için bazı düzeltmeler yapabilirsin. Başkalarına daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli olaylara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bugün kendini gereksiz yere yormadan, sevdiğin kişiyle can sıkıcı konuşmalar yerine daha rahat olaylara odaklanabilirsin.

Para

Bir şeyleri kestirip atmamalı, sonucuna vardırmaya çalışmalısın. Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek için emeklerinin peşine düşmen gerekecek. "Sonra hallederiz" lafına inanmamalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün elmayı armuttan ayırman gerekecek. İki farklı olayı birbirine karıştırıp "aynı işte" diye kolaya kaçmamalısın. Olayların nasıl farklı ilerlediğini kendine hatırlatıp gereksiz yorgunlukların önüne geçmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmek senin için daha iyi olabilir. İşlenmiş ve şekerli gıdalardan uzak durarak su tüketimini artırmak sana daha iyi bir enerji sağlayacak. Bugün enerjini yükseltmek için sıvı tüketimini artırmalısın.

Aşk

Bugün bir şeylerin daha kötüye gitmemesi için kendini kontrol etmen gerekebilir. Gereksiz gerginliklerle sevdiğin kişinin kalbini kırmamalısın. Beklentilerini dizginleyerek daha rahat bir gün geçirebilirsin.

Para

Bugün büyük değişimler yapmak sana yaramayabilir. Maddi açıdan kendini fazla zora sokmamalısın. Gereksiz hareketlerle parasal kayba uğramamak için değişimleri başka bir güne saklaman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

İçinin daha rahat edeceği bir gün olabilir. Bazı olaylar seni istediğin kadar mutlu etmese de bugün sahip olduklarına şükredeceksin. Geçmişi geçmişte bırakıp bugün etrafında olanlara şükretmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizi boşlamamalısın bugün. Öz disiplinin için günlük rutinlerini sağlamlaştırman gerekebilir. Egzersiz için "bugün de olmayıversin" demek sana yaramayacak.

Aşk

Sözlerinize dikkat etmek ve birbirinize karşı kullandığınız kelimelerde ölçülü olmak size daha iyi gelebilir. Gereksiz kalp kırıklıklarının önüne geçmek için iletişiminizi daha mantıklı ve sakin tutmanız gerekecek.

Para

Yeni bir fikre kendini kaptırabilirsin. Daha güzel paralar kazanmak için hevesin yerinde olacak. Maddi adımlar atmak için iyi planlamalar yapabileceksin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün risk alman gerekebilir. Bir şeyleri daha iyi bir noktaya getirmek için ufak adımlar atmak istiyorsan, atmalısın. Harekete geçmek sana daha iyi sonuçlar getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Esneme hareketleriyle vücudunda biriken gerginlikleri atman olası. Bugün daha rahat hareket etmek için kendine zaman ayırıp esneme hareketlerini yapmalısın. Bu konuları internetten araştırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda ufak bir mesafe olabilir bugün. İletişiminiz ne kadar iyi olursa olsun duygusal olarak bir boşlukta olabilirsiniz. Bir şeyleri zorlamamak size daha iyi gelebilir.

Para

Bir şeyleri uzatmak sana fayda sağlamayabilir. Geçmişte kalan bir konuyu evire çevire gündeme getirmek maddi açıdan seni kurtarmayacak. Daha farklı konulara odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatına yaratıcılık katman gerektiğini fark edebilirsin. Daha keyifli bir durum için zihnini açman ve farklı yollar üretmen gerekebilir. Genel olarak daha güzel gelişmeler görmek için her zamankinden farklı hareket etmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve düzene özen gösterdiğinde için daha rahat edebilir. Evini temizlemek, her şeyi yerli yerine koymak zihnini boşaltmana vesile olacak. Yaşam alanlarını güzelleştirmeye vakit ayırabilirsin.

Aşk

Yapıcı düşünmek aşkta sana daha faydalı olabilir. Sevdiğin kişiyle bir şeyleri yoluna koymak için birbirinize karşı anlayışınızı artırmanız gerekecek. Daha sağlıklı iletişimler için pozitif olmalısınız.

Para

Bugün maddi konuşmalar sana daha iyi şeyler katabilir. En başta sıkıcı gelen konular, sen onları anladıkça daha önemli ve iyi bir noktaya gelecek. Maddi olarak kendini eğitebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün ortamlarda ufak bir gerginlik olabilir. Bu gerginliği tek başına çözmek için acele etmemelisin. Bazen etrafımızdaki gerginliklerle bizim alakamız yoktur. Bir şeyleri kenardan izlemek ve fazla müdahale etmemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Algılarını açmak için biraz kendine zaman ayırman gerekebilir. Biraz dinlenmek sana iyi gelecek. Kendince güzel bir vakit geçirmek senin için daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Yapıcı iletişimler aşkta daha güzel etkiler getirebilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Kendini ifade etmek ve olayları bir düzene koymak açısından şanslı bir gün olacak.

Para

Bugün iş konuşmalarında daha dikkatli olman gerekecek. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Bazı konuları daha rahat konuşmak için uygun bir an beklemek senin için önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kimsenin fark etmediği bir fırsatı görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Mantığınla olaylara odaklandığında ve acele etmediğinde daha iyi gelişmeler gördüğünü fark edeceksin. Daha sağlam hareket etmek için güzel bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Beslenme biçimini değiştirmek için yeni araştırmalar yapabilirsin. Sindirim sistemini yormadan ve ağrılara fırsat vermeden beslenmek için dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki güven konularını halletmek için biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Bugün birbirinize verdiğiniz değeri daha rahat ifade ederek bir şeyleri düzeltebilirsiniz.

Para

Paylaşımcı olmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan kendini çok fazla içine kapatmamalı ve etrafındaki insanların isteklerine kendini açmalısın. Cömertliğin iyi bir şey olduğunu hatırlaman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk ve sevgi konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer bir süredir bu konularda bir gelişme olmuyorsa kendini şaşırtacak durumlarla karşılaşabilirsin. Aşka daha fazla vakit ayırman olası bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin için önemli olabilir bugün. Sağlığın için içtiğin su miktarını artırmalısın. Şekerli içecekler tüketmek yerine tercihini sudan kullanabilirsin bugün.

Aşk

Bugün esnek bir plan yapmak aşk için daha iyi olabilir. Bir şeyleri ille de bugün halletmeye çalışmak seni de sevdiğini de gereksiz yere yorabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve plan değişikliklerine hazırlıklı olmalısın.

Para

Bir şeylere mantıkla yaklaştıkça gördüklerinden mutlu olmayabilirsin. Parasal açıdan mantığına güvenmen gerekecek yine de. Bazı durumların daha iyiye gitmesi için sakin bir bekleyiş daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Ağustos 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylere egosal bakmak sana iyi gelmeyecek. Hep bana demek seni yarı yolda bırakabilir. Bugün çevresel faktörlere odaklanmalı ve bir şeyleri kafanın dikine giderek değil de uzlaşmacı olarak görmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Güzel bir yürüyüş sana çok daha fazla enerji katabilir. Güne erken başlamak ve bir boy yürüyüp gelmek seni yormayacak, aksine sana daha fazla enerji sağlayacak bugün.

Aşk

Bugün iletişim önemli olabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi artırmak ve konuşulması gereken konuları gözardı etmemek senin için daha önemli olacak. Bir şeyleri boşvermemelisin.

Para

Bugün maddi konularda geri durman gerekebilir. Kendini bu konuda fazla büyük beklentiye sokmamak sana daha iyi gelecek. Gereksiz gerginliklerle kendi enerjini düşürmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel