14 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Temmuz 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün eski alışkanlıklarını terk etmek zorunda kalabilirsin. Senin için yeni olacak yöntemler denemek, sorunların çözümü için farklı bir bakış açısı geliştirmene yardımcı olabilir çünkü. Değişime açık olmanın faydasını görmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konularını ciddiye alman gerekebilir. Hasta sayısının arttığı şu günlerde kendi bağışıklığını kuvvetlendirmen önemli bir konu haline gelebilir. Hatırlatma dozlarından kaçmaman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla yapacağın telefon konuşmaları senin için önemli olacak bugün. Aranızdaki mesafenin olumsuz etkisini azaltmak için irtibatı kesmemeniz önemli bir konu haline gelebilir. Onunla konuşmaktan daha fazla keyif alabilirsin.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları her zamankinden farklı bir yaklaşım gerektirebilir senin için. Yaklaşımını buna göre değiştirmek senin için önemli ve kazançlı olabilir hatta. Değişim ve kendini geliştirmek gibi konular daha baskın olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla iç içe olmak için doğru bir zaman olmayabilir senin için. Ters cevap verip kalp kırmaktan kaçınmak gerekebilir hatta. Başkalarıyla konuşurken kısa ve net olmak olumsuzluk yaşamanı engelleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirmek senin için daha iyi olabilir bugün. Yürüyüş yapmak, kafanı dinlemek isteyebilirsin. Yemek seçimini de hafif olanlardan yana kullanmak gün içinde daha rahat etmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kafa dinlemek, sakin bir ortamda düşünmek isteyebilirsin. Yeni adımlar atmak için doğru zaman olmayabilir. Kendini biraz geri çekmen, aşkta daha doğru kararlar almanın önünü açabilir.

Para

Bugün iş konusunda insanlarla inatlaşmaman gerekecek. Yapman gerekeni yapıp gereksiz iletişimlere girmemen gerekebilir. Herkesin kendi üstüne düşeni yapması daha iyi sonuç verebilir zira.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların düşüncelerinin senin üzerinde etkili olmasına izin vermemelisin bugün. O düşüncelerin senin eylemlerini etkilemesi geleceğin beklediğin gibi şekillenmesini engelleyebilir zira. Kendi bildiğinde ısrarcı olman önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde kendini yorgun hissedebilirsin biraz. Enerjini yenilemek için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek o yüzden. Egzersizleri daha az yorucu olacak şekilde ayarlayabilir, hafif yiyecekler tercih ederek sindirim sistemini hafifletebilirsin.

Aşk

Yeni ortamlara girmek konusunda utangaç olmaman gerekebilir bugün. Yeni biriyle tanışma ihtimalini artırmak için sosyalleşmekten çekinmemelisin mesela. Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek ileride bir ilişki ihtimalini açabilir sana.

Para

Aklındaki fikirlerin sağlam girişimlere dönüşmesi için çalışmaya devam etmen gerekecek bugün. Bunun için kendini geliştirmek ve kendi çabalarını gözden geçirmek önemli olabilir. İstikrar ve sabır da senin için önemli olacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Yapmak zorunda olduğun işleri ertelememelisin, hele de bugün. İleride altından kalkamayacağın bir yük oluşturmaması için şimdiden uğraşman gerekebilir zira. İşlerini zamanında bitirmek için daha düzenli ve planlı çalışmak sana yardımcı olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha özenli davranmaya başlamalısın bugün. Hareketsizlikten şikayet etmek yerine harekete geçmek senin için daha iyi olacak mesela. Uzun yürüyüşler yapmak sana bu konuda yardımcı olabilir.

Aşk

Aşk hakkında acele etmek sana hata yaptırabilir. Var olan durumları gözden geçirerek hareket etmen önemli bir konu haline gelebilir. O yüzden bugün hoşlandığın kişi ile alakalı bir adım atmadan önce biraz düşünmelisin.

Para

Alacağın haberler önüne yeni fırsatlar çıkarabilir bugün. Bunları değerlendirirken daha özgür davranmak isteyebilirsin, o yüzden elinde oyaladığın iş bırakmaman gerekebilir. Yeni işler için bir şeyleri bugünden bitirmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin şeylere odaklanmak ve günü kendine göre belirlemek için iyi bir gün. Hayatını kontrol ettiğini fark etmelisin artık bugün. Başkasının etkisindense senin kararların daha geçerli, bugün bunu daha çok görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla keyifli bir sofra etrafında toplanmak sana ihtiyacın olan enerji ve neşeyi sağlayabilir bugün. Daha sağlıklı beslenmek ve keyifli bir zaman geçirmek genel olarak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek, birbiriniz hakkında yeni şeyler keşfetmenize sebep olabilir bugün. Bu sayede heyecanınızı canlı tutmayı başarıp ilişkinin renklenmesini de sağlayabilirsiniz üstelik. Aşkta daha pozitif etkiler görebilirsin.

Para

Yaptığın planları gözden geçirmek ilerleyişin sorunsuz olmasına yardımcı olabilir bugün. Çıkması muhtemel sorunları önceden tespit etmek başka fırsatları daha hızlı değerlendirmeni de sağlayabilir. Dikkatini toplamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Seni mutlu edecek değişimler kapında olabilir. Hayatının gidişatını etkileyecek olayların sonucu olarak birkaç değişiklikle karşılaşabilirsin hatta. Başta bu değişiklikleri garipsesen de zaman ilerledikçe senin için iyi olduğunu fark etmen olası.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber düzenlenecek birkaç aktivite keyfini yerine getirebilir bugün. Daha sağlıklı bir gün geçirmek için aktiviteleri doğru seçmen gerekecek ama. Çok yemekten kaçınmak da gün içinde rahat etmene yardımcı olabilir.

Aşk

Uzun zamandır dikkatini çeken insanla daha fazla görüşme şansın olabilir bugün. Bu fırsatı değerlendirirken aşırıya kaçmamalısın ama. Kendini doğru bir şekilde ifade etmek şansının yüksek olmasını sağlayabilir senin için.

Para

İş ortamında düşündüğün değişikliği yapmak daha kolay olabilir. Aldığın kararları uygulamaya geçmekte hızlı davranmak isteyebilirsin. Yaptığın değişikliğin bir aksama yaşanmadan hallolması seni hem şaşırtıp hem de mutlu edecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki olayları kişiselleştirmek seni yıpratmaktan başka bir şeye yaramayacak bugün. Senin dışındaki dünyanın işleyişi hakkında daha rahat olman gerekebilir. Her şeyi kendine yapılmış bir hakaret olarak algılamamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormaktan vazgeçmelisin bugün. Her iş için gönüllü olup ilk yorulan insan olmak bir fayda sağlamayacak çünkü. Kendi enerjini ve kendi gününü tamamen ihtiyaçlarına göre düzenlemelisin.

Aşk

Geçmişte yaşanmış bir ilişki, bugün bir şekilde karşına tekrar çıkabilir ve bu da seni biraz rahatsız edebilir. Bu konunun seni kötü yönlendirmesine, kararlarını kötü etkilemesine izin vermemelisin. Geçmişten bir iyi gelişme gelmeyebilir zira.

Para

Bugün iş ortamlarında tam olarak içine sinmeyen şeyler olabilir. Bu durumu sana yapılan bir saldırı olarak görmeye de meyilli olabilirsin üstelik. Ancak hataları düzeltebilmek için biraz zaman gerekebilir. Buna açık olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendini fiziksel ve zihinsel olarak daha iyi hissedebilirsin.. Hayatına daha çok hareket katma fırsatını bu sayede bulacaksın zaten. Enerjik ruh hali, mevcut işlerinde belirgin ilerleme göstermene büyük katkıda bulunabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi daha da kontrol altına alabilirsin bugün. Bu da sana daha iyi bir ruh hali sağlayabilir. Zihnen ve bedenen kendini yenilenmiş, daha rahat hissedebilirsin. Bu iyi enerjinin kıymetini bilmelisin bugün.

Aşk

Aklını kurcalayan konuları çözüme kavuşturmak için girişimlerin olabilir bugün. Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında daha çok konuşman gerekebilir mesela. İletişimleri bir şeyleri çözmeniz kolay olacak.

Para

Bir süredir ters giden bir mevzu bugün rahatlıkla çözülebilir. Ve bu da seni daha da rahatlatabilir. İçinin rahatlığı işlerine de yansıyabilir. Stresten arınmak ve yüklerden kurtulmak daha güzel gelişmeleri sana çekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Gelecek bir telefon haberi gün içindeki planlarını gözden geçirmeni gerektirebilir bugün. Kararlarında daha esnek olmak, yeni durumlara uyum konusunda daha az sıkıntı yaşamanı sağlayabilir, o yüzden buna dikkat etmelisin. Planlarını esnek tutmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda daha radikal kararlar almak isteyebilirsin bugün. Uzmanlar yardımıyla gereken değişiklikleri yapmak daha kolay olacak senin için. Hayatına bir düzen ve rutin katman önemli olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için şartların oluştuğunu fark edebilirsin bugün. Aceleci davranmak yerine yavaş ve emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsin ama. Her anın tadını çıkarıp hakkını vermek, yaşadığın ilişkinin daha özel olmasına yardımcı olabilir.

Para

Beklemediğin bir yerden eline para geçebilir bugün. Bu para sayesinde uzun zamandır ertelediğin alış verişleri yapma şansın olabilir. Kendine yatırım yapmaktan veya hayat standardını daha iyi bir hale getirmekten çekinmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Herkesle her şeyi paylaşmamalısın bugün. Senin için önemli ve değerli olan insanlarla mutlu anlarını paylaşmak daha iyi olacak zira. Özel anlarının daha da anlamlı olmasını sağlamak adına daha seçici ve dikkatli davranmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni egzersiz programları denemek isteyebilirsin bugün. Senin için uygun olan değişikliği iyi seçmek, sporun senin için daha yararlı olmasını sağlayabilir hatta. Yemek konusunda da daha dikkatli olmak senin için daha iyi bir enerji demek olabilir.

Aşk

Bugün aşka dair yaşananları önce kendi içinde hazmetmen gerekebilir. Olanlar hakkında konuşmadan önce tam olarak neler yaşandığını kendine ifade edebilmelisin. Kendi başına bir karar almadan başkasıyla iletişim kurmaman gerekebilir.

Para

Bugün iş fırsatları veya fikirlerini herkesle hemen paylaşmaman iyi olacak. Çevrende sen farkına varmasan da seninle bir rekabet halinde olanlar olabilir. Bu negatifliği kendine çekmemek için biraz ketum olabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

İş konusunda çok verimli bir döneme girebilirsin bu aralar. Bu sürede yeni fikirler, projeler peşinde koşmak isteyebilirsin hatta. Çevrendekilerden de destek görebilir, bunun etkisiyle daha net adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Tek başına kalıp kaygı ve strese yer açmamalısın bugün. Arkadaşlarınla birlikte olmak dikkatini olumlu şeylere vermene yardımcı olabilir. Uzun yürüyüşler yapmak da senin için çok faydalı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere alışman gerekebilir bugün. Girdiğin yeni ortamlar sayesinde etrafında seninle konuşmak, tanışmak isteyenler olabilir zira. İnsanlara ulaşılabilir imajı çizmen, yeni arkadaşlıklara karşı kendini daha rahat açmanı sağlayabilir.

Para

Yeni projeleri hayata geçirmek için daha fazla beklememelisin bugün. Karar alıp hızlı bir şekilde harekete geçmek senin için daha iyi olacak zira. Çevrenden alacağın ufak yardımlarla birlikte giriştiğin işlerin üstesinden çok daha rahat gelebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün olası anlaşmazlıkların seni etkilemesine izin vermemelisin. Başkalarının söylediğine aldırış etmeden kendi bildiğini yapmaya devam etmen gerekebilir. Tartışma ortamının seni engellemesine, durdurmasına izin vermemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Değişen havalara karşı önlem aldığından emin olmalısın bugün. Hazırlıksız yakalanmamak senin için önemli olabilir. Güneşin negatif etkilerinden korunmak önceliğin olabilir.

Aşk

Hoşlandığın insandan beklediğin haberi alamamak seni üzmemeli bugün. Olayları kafanda kurup kendini üzmek yerine hamleni yapıp gerisini akışına bırakmak senin daha iyi olacak. Bugün aşk konusunda bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Para

Bugün iş ortamlarında bazı anlaşmazlıklar olabilir. İnsanlarla iletişimini sağlam kurman gerekecek. Yanlış anlaşılmalar, aksayan meseleler seni durdurmamalı. İş konusunda özenli ve planına göre hareket etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel