14 Şubat 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Şubat 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine bazı jestler yapabilirsin. Uzun zamandır istediğin ancak alamadığın şeyleri satın almayı düşünebilirsin mesela. Kendini mutlu etmek, kendine yatırım yapmak daha mantıklı ve güzel gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz yürüyüş yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kaslarını esnetmen, derin nefesler alman ve hareket etmen sana çok daha iyi gelecek. Hareket kabiliyetini artırmak stresi de üstünden atmayı kolaylaştırabilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisinin seninle konuşması olası bugün. Bu kişinin sana kendini ifade etmesi için ona bir şans tanıman gerekecek. Ani ve hızlı kararlar almadan ve bütün kapıları sertçe kapatmadan güne odaklanabilirsin.

Para

Bugün kendin için para harcayabilirsin. Maddi konularda kendine bir kıyak geçmen olası. Parayı sadece ihtiyaçlar veya zor zamanlar için harcamayı düşünmemeli, seni mutlu edecek şeyleri satın almak için de kullanabilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

İş ortamlarında kendini daha fazla kanıtlayabilirsin. Diğer insanlardan daha fazla çaba göstereceğin bir konu ile dikkatleri üstüne çekmen olası. Çevrendeki insanlar ortaya koyduğun emeği daha da fark edebilir, bu da seni çok memnun edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı için biraz daha hareket etmek isteyebilirsin. Bunun için daha fazla merdiven kullanmak veya yürüyüş yapmak sana kendini iyi hissettirebilir. Eğer masa başında çok zaman geçiriyorsan bu kez de esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta aklına tam yatmayan şeyler olabilir. Bunlarla yüzleşmek için doğru zamanı bekleyebilirsin. Kendini aşk konularında doğru bir biçimde ifade edebilmek için bir şeylerin zamanla ve kendi halinde şekillenmesi iyi olabilir.

Para

Maddi olarak başkalarına hesap vermeyeceksin. Kendinden emin bir içinde kendi kazançlarına ve masraflarına odaklanabileceksin. Bugün para konularında başkalarının sözüyle hareket etmemen iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Kendinden emin olarak bir şeylere odaklanmak büyük değişimler getirebilir. Senin zayıflığından veya tam emin olamayışından faydalanmak isteyenlere karşı daha dik durman gerekebilir. Her konuda kendine güvenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Son zamanlarda yediklerine ve içtiklerine çok dikkat etmediysen eğer bugün biraz ödem biriktiğini görmen olası. Bu ödemi vücudundan atmak için biraz daha fazla su içebilir ve biraz daha hareket edebilirsin. Hareket ve sıvı tüketimi sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkı ciddiye almak istiyorsun ancak bugün bunun için doğru şartlar oluşmayabilir. Bazı şeylerin zamanla ve kendiliğinden doğru bir hale bürünmesi gerekebilir. Bugün beklentilerini kontrol edip karşı tarafa zaman tanıman gerekebilir.

Para

Maddi olarak ne noktada durduğunu en başta kendin için görmen gerekecek. Başkasına bir konuda hesap vermek olarak değil de kendin için maddi olarak ne noktada durduğundan emin olabilirsin. Para konularında özenli davranacaksın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklar, sosyal ortamlar ve iş partnerlikleri dikkat çekebilir. İnsanlarla nasıl iletişimler kuracağın, olaylara nasıl odaklanacağın önem kazanabilir. Daha yapıcı kelimeler kullanmalı ve iletişimde uzlaşmacı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle günü kötü geçirmemek için kendince bir zaman harcaman iyi olabilir. Açıp bir kitap okumak, sevdiğin müzikleri dinlemek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kendi iç sesini duyabileceğin aktiviteler sağlığına da iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanıyorsan eğer bugün bu konuya daha fazla çaba sarf edebilirsin. Doğru anlaşıldığından emin olmak biraz zaman ve efor isteyebilir. Aşkta büyük beklentilerden çok iletişime odaklanabilirsin.

Para

Bugün iş ortamlarında insanlarla tartışmamak büyük bir efor isteyebilir. O yüzden dikkati elden bırakmaman iyi olacak. Kendini mantıklı bir biçimde ifade edip insan ilişkilerinde sağlıklı sınırlar çizmen iş konularında özen gerektirebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Kalbini yeni bir aşka açmadan önce eskiden kalan hislerin tamamen bittiğinden emin olmak isteyebilirsin. Bugün gönül meselelerine biraz daha fazla odaklanman olası. Daha doğru kararlar alabilmek ve mantıklı hareket etmek için kendini gözlemlemek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli davranman gerekecek bugün. Dezenfektasyona özen gösterebilirsin. Özellikle de toplu taşıma araçlarını sıklıkla kullanıyorsan maske ve dezenfektasyon ürünlerini kullanmaya daha dikkat edebilir, daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Aşkı aceleye getirmemen gerekecek. Eğer yeni bir flörtleşme durumu içerisindeysen, kendini biraz geri çekmen iyi olabilir. Bazı şeylerin hızlıca şekillenmesinden önce senin kendi hislerinle yüzleşmen gerekebilir.

Para

Hayatını idame ettirecek kadar kendini güvence altına almak büyük bir öncelik olabilir. Ancak hayatındaki her şeyi parasal gelişmelere göre de şekillendirmemen gerekecek. Bugün paranın bir amaç değil de bir araç olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün haftanın bütün enerjisini kendi hareketlerinle netleştirebilirsin. Bütün bir haftanın nasıl gideceği, senin olaylara nasıl odaklanacağın ve planlarını nasıl yapacağın ile şekillenebilir. Daha doğru kararlar almaya başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bolca su tüketmek senin kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Vücudunda son zamanlarda yediklerinden ve içtiklerinden dolayı bir ödem biriktiyse bunu atabilmek için daha fazla su içebilirsin. Kahve veya çay yerine su tercih edebilirsin.

Aşk

Aşkta yüzün gülecek bugün. Bazı şeyler daha güzel ve keyifli bir biçimde şekillenebilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki konuşmalar daha iyi bir hale gelebilir.

Para

İş ve para konularında daha doğru kararlar alman seni mutlu edebilir. Daha doğru ve net bir biçimde bir şeylere odaklanman sana mantıklı gelecek. Keyfini yerine getirecek iş konuları ile gündeme dikkat çekebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Güne sakince başlamak ve olayları gözlemlemek sana çok daha iyi gelebilir. Çevrendeki insanlardan daha farklı davranman gerekebilir. Bunun için de analiz yönünü açman ve olaylara biraz uzaktan bakman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Haftayı planlamak senin için iyi olabilir. Bazı şeyleri hemen bugüne yetiştirmeye çalışarak kendini yormak yerine işleri günlere bölmek ve enerjini daha dikkatlice kullanmak sana iyi gelecek. Kendini çok yormamalısın.

Aşk

Aşk konularında önce kendine karşı dürüst olman gerekebilir. Hislerini bir başkasına açmadan önce kendi içinde bulunduğun durumu net görmen gerekebilir. Aşkta bir şeyleri acele ettirmemelisin.

Para

Bugün para harcarken acele etmemen senin için iyi olabilir. Maddi olarak büyük kararları hemen bugünden vermemen gerekecek. Kendini bu tür konularda zorlamaman ve acele ettirmemen daha doğru olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Günü dikkatlice planlamak istesen de isteğin dışında bazı olaylar yaşanabilir. Bu tür değişimlere ve aksaklıklara bir esneme payı bırakman gerekecek. Kendini sıkıştırmamak ve her şeyi ille de bugün yapmak zorunda değilsin. Bunu kendine hatırlatman iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Günü stres ve gerginlikle yönetmemen gerekecek. Biraz daha rahat ve sakin davranman gerekebilir. Bunun için nefes egzersizleri ve meditasyona odaklanabilirsin. Stresin seni yormaması için önlemler alman gerekebilir.

Aşk

Aşkı aceleye getirmemen gerekecek. Eğer bugünü sevdiğin kişiyle geçirmek gibi bir planın varsa ama bazı aksaklıklar araya girdiyse bunu büyütmemen iyi olabilir. Her şeyi ille de bugün konuşmanız gerekmeyebilir.

Para

Maddi anlamda büyük kararlar almadan önce dikkatlice düşünmen gerekebilir. Yeni gelişmelerin oluşması için bir fırsat alanı tanıman gerekebilir. Acele etmemek bu konular daha iyi şeylerin yaşanmasına vesile olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Beklenmedik olayların karşına çıkması planlarının aksamasına sebep olabilir. Ne olursa olsun azimli olmaktan vazgeçmemelisin. Programına uygun hareket etmeye çalıştıkça işlerin yoluna girmesi mümkün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yaratıcı ruh halini korumak senin için önemli olacak. Zihnini gelişmeye açık tutmak sana iyi gelecek. Meditasyon yapmak sana bu konuda yardımcı olabilir. Hafif yiyecekler tercih etmek dikkatinin dağılmasını engelleyecek.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara yer vermemek senin için önemli olacak. Sorunları en başından engellemeye çalışmak gün boyunca daha rahat etmeni sağlayabilir. İnsanlara yaklaşımında tedbirli olmaya devam etmekte yarar var.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında hiç olmadığın kadar üretken olduğunu görebilirsin. Fikirleri hayata geçirmek için aceleci davranmamalısın. Fikirler olgunlaşmadan harekete geçmekten uzak durmak iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki gelişmeler planladığından bağımsız şekilde gelişebilir. Her duruma karşı hazır olmaya çalışmak her zaman yararlı olacak. Birkaç tane acil durum planı yapmak çalışma düzenini korumanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sosyal olarak hareketli olabilirsin. Her an harekete hazır olmak sana iyi gelecek. Günü istediğin şekilde tamamlamak için enerjini yüksek tutmalısın. Ağır yiyeceklerden uzak durmak iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla arana mesafeler girmesi canını sıkmamalı. Bu durumun geçici olduğunu bilmek moralini yükseltmek için önemli olacak. İletişimi canlı tutmaya özen göstermek ilişkinin güçlenmesini sağlayabilir.

Para

Maddi durumun konusunda daha fazla önlem alman gerekebilir. Elinden geleni yapıp önlemlerini almak senin için iyi olacak. Kontrolünün dışındaki şeyleri düşünerek kendini üzmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

;duyacağın şeylerin moralini bozmasına izin vermemelisin. İşleyişine planladığın gibi devam etmek senin yararına olacak. İşlerinle ilgilenirken eğlenmeyi de ihmal etmemek günün keyifli geçmesini sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarının senin için ne kadar önemli olduğunu hatırlayıp onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Her zamankinden daha iyi hissetmek için önemli bir fırsat eline geçebilir. Yemek konusunda aşırıya kaçmamalısın.

Aşk

Partnerinle beraber olası geleceğiniz hakkında planlar yapmanız mümkün. Konu başlıklarının seni sıkıp korkutmasına izin vermemelisin. Kendini düzgün şekilde ifade etmekten kaçınmamakta yarar var.

Para

İşlerinin gelişimi hakkında yersiz yere kaygılanmamaya dikkat etmelisin. Kontrol edemeyeceğin gelişmeler için kendini üzmeye ve yormaya gerek olmamalı. Kendini geliştirmeye odaklanmak daha iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2022 Pazartesi)

Genel

Sorumluluklarını ihmal etmemeye devam etmelisin. Kendine daha çok zaman ayırmak için programına sadık kalıp yapılması gerekeni zamanında halletmelisin. Bu sayede istediğin şeylerle ilgilenebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzak kalmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmeyi deneyebilirsin. Bu sayede stresten uzak durmak mümkün olabilir. Yemek konusunda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok beraber olmak için daha çok uğraşman gerekebilir. Günü birlikte geçirmek ilişkinin geleceği için önemli olacak. İlişkinin geleceği için daha olumlu kararlar alabilirsin.

Para

Paranı harcarken daha dikkatli olmalısın. Maddi dengeni yeniden düzenlemek senin için önemli olacak. İleride sıkıntı yaşamamak için düzenini tekrar kurmak yararlı olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel