14 Şubat 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Şubat 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirmek isterken dedikodular ve ilginç konuşmalarla ortalık gerilebilir. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmemek ve olan bitene hakim olmak sana düşecek. Sakin kalmak sana yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelebilir. Taze sebze ve meyveler tüketmek vücuduna daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bu konulara öncelik vermek kendini iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bu kişiyle daha yakın ve samimi iletişimler kurabilirsin bugün. Aranızdaki muhabbet sizi daha iyi bir noktaya götürebilir. Hoşlantı bir aşka dönüşebilir ve bu durum sizi daha ciddi konuşmalara itebilir.

Para

Maddi konularda bir şeylerin netleşmesi için kendine zaman vermen gerekebilir. Karanlıkta yol almamak için biraz aydınlığı beklemen gerekecek. Bugünden bazı maddi adımlar atmak ileride seni pişman edebilir, o yüzden beklemek daha doğru olacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Ekonomik durumlar, dünyayı ilgilendiren haberler dikkatini çekebilir. Ancak olaylara karamsarlıkla bakmamalısın bugün. Bazı haberlerin bilerek ve istenerek abartıldığını görmen, bu konulardaki fikirlerini etkileyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel hareketleri artırman gereken bir gün olabilir. Kendi işlerini kendin görmek ve biraz daha fazla yürümek sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak sağlığın için güzel bir adım olabilir bugün.

Aşk

Hislerine çok fazla güvenmemen gerekebilir bugün. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim bu hisleri kolayca tetikleyebilir çünkü. Sakin kalmak ve olaylara temkinli yaklaşmak bu ilişkide daha sonra pişman olabileceğin hareketlere girmeni engelleyebilir.

Para

Parasal konularda yaptığın anlaşmalara dikkat etmen gerekebilir. Maddi açıdan önemli olabilecek konularda yazılı sözleşmeler daha doğru olabilir. Eğer ortada netleşmesi gereken bir mevzu varsa yazılı olarak kaydetmen önemli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün ilginç haberler alabilirsin. Farklı gelişmelerle karşılaşman olası. Ancak her şeye hemen tepki vermek yerine doğruluğunu gözden geçirmek daha doğru olabilir. Sağlıklı adımlar atmak için ani tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olabilir. Hem su tüketimini artırmak hem de hareket kabiliyetini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı bir süreç için bu ikisine eşit düzeyde önem göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında değişimi kabul edebilirsin. İlişkiler konusunda seni mutlu etmeyen bir durum ile iç içeysen bu konuda senin adımlar atman daha doğru olabilir. Kendi mutluluğundan kendin sorumlu olacaksın bugün.

Para

Maddi konularda yapılması gereken harcamaları biraz öteleyebilirsin. Bazı harcamaları iki kere düşünmek daha doğru olabilir. Eğer çok acil bir durum yoksa para harcamayı ertelemen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafta çok fazla dedikodu dönebilir. Ancak her duyduğuna inanmamalısın bugün. Çevrende konuşulan konulara, kimin neyi konuştuğuna dikkat etmek ve algıları açık tutmak seni hata yapmaktan alıkoyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin için bir egzersiz programı çıkarmak, yeni kararlar almak daha doğru olabilir. Çevrendekilere uymak yerine sana iyi gelen şeylere odaklanmak sağlığın için daha doğru olabilir. Bugün kendi önceliklerini dikkatle belirlemelisin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranızdaki mesafeler biraz daha kapanabilir. Karşındaki insanı tanımak ve onun da seni tanıması, aranızda daha keyifli bir durum oluşturabilir. Bugün birbiriniz ile iletişim kurmak için çaba gösterebilirsiniiz.

Para

Bugün parasal konular sana daha kolay gelebilir. Maddi açıdan yeteneklerini konuşturabilirsin. Kendini daha rahat hissedeceğin kararlar alabilir ve parayla güzel bir ittifak kurabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Etrafında olan biten şeyler sana garip geliyor olabilir. Bazı konuları anlamlandırmakta zorlanabilirsin. Bunun sebebi yanlış anlaşılmalar olabilir. O yüzden etrafındaki insanlarla sağlıklı iletişimler kurmak önceliğin olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmediğin konularda bazı adımlar atabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek, daha fazla hareket etmek gibi konular gündemini sarabilir. Hem beslenmene hem de hareket kabiliyetine odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Mutluluk bir günlük gerginlikle bozulacak bir şey değildir. Bu gerginliğe rağmen yapıcı olmak ve aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak da mutluluğu etkiler. O yüzden canımız sıkılmasın diye bir şeyleri ertelememeli ve içini sıkan şeyleri dile getirebilmelisin bugün.

Para

Parasal olarak ileriyi düşünerek hareket etmen gerekecek bugün. Gereksiz masraflara girmemeli ve ilerisi için para ayırmalısın. Birikim ve yatırım konuları daha baskın olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmeyi deneyebilirsin. Daha önceden ilgini çekmeyen ancak bu aralar kendini yakın hissettiğin konularda araştırmalar yapman olası. Ancak her şeyi tek bir günde çözebilmeyi düşünmemeli ve bu konularda kendine zaman tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı olmak ve kendini daha iyi hissetmek için vücudunun ihtiyaçlarına kulak vermen gerekebilir. Bugün sağlığın için vereceğin öncelik ilerisi için önemli olabilir. Kendini hangi noktada daha sağlıklı görmek istiyorsan ona odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Daha önceden gündeme gelmeyen bir mevzu bugün aklını çelebilir. Aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak ve biraz sakin kalmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda aldığın kararlar mantığına dayanmalı. Parasal açıdan bazı şeylere duygularla yaklaşmamalısın. Paranın kıymetini gözlerinle görmek için bu mesafeyi dikkatli bir biçimde oluşturman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendin için zaman ayırmak daha iyi olabilir. İlerisi için alacağın kararları sakin bir kafa ile almak ve aceleci olmamak sana yarayacak. Hem kendin hem de sevdiklerin için bazı konuları senin düşünmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Tükettiğin kalori miktarını hesaplamak ve belli bir düzenin altında tutmak sana iyi gelebilir. Bu konuda kendini desteklemek için mutfağa giren taraf sen olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin iyi yönlerini görmek ve onu daha iyi tanımak için farklı konulara odaklanabilirsiniz. Aranızdaki muhabbeti daha ilginç bir noktaya taşımak senin elinde olabilir. Karşındaki insanı tanımak ve onu daha iyi anlamak için çaba göstermelisin.

Para

Parasal konularda çözüme varmak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Bir şeylere zaman vermek ve kendini zorlamamak daha önemli olabilir. Bir şeyleri yavaşça çözmeye çalışmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün makineler ile aran o kadar da iyi olmayabilir. ATM' ler, telefonlar, banka ile alakalı diğer durumlar sana sıkıntı çıkarabilir. O yüzden sakin kalmaya çalışmalı ve geçici sıkıntılarla gününü kendine zehir etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekebilir. Daha sağlıklı hissetmek için kararlarını bu yönde alman gerekebilir. Kendin için daha iyi kararlar alarak bunları uygulamak bugün seni yormayacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimi bir sonraki düzeye taşıyabilirsiniz. Aranızda daha sağlıklı ve sağlam bir uyum olabilir. Birbirinize karşı bakış açınız daha da kuvvetlenebilir. O yüzden birbirinize vakit ayırmanızda fayda var.

Para

Maddi konularda dikkatli masraflara girmen gerekecek. Parasal açıdan isteklerine göre değil de ihtiyaçlarına göre hareket etmek büyük bir değişim yaratabilir. Parasal anlamda hesabını bilmelisin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Farklı ortamlardaki insanlarla iletişim kurmak seni biraz yorabilir. Yüz yüze yapılmayan görüşmelerde yanlış anlaşılmalar olması olası. Bu tür konularda iletişimi kuvvetli tutmak için çaba göstermen gerekecek. Sakin kalmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sana daha iyi gelebilir. Hayatına bir hareket katmak vücudunda biriken enerjileri doğru bir şekilde kanalize etmene vesile olacak. Hareket kabiliyetini artırmak ve esneme hareketlerine odaklanmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında değişimlere odaklanabilirsin. Farklı konulara, farklı insanlara odaklanmak kalbini daha sıcak tutabilir. Aşk konularında aynı hatalara düşmemek için gidişatını değiştirmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konulara duygularını katmamalısın bugün. Yapılacak masraflara duygusal yaklaşmak gereksiz olabilir. Mantığınla hareket etmek ve bir şeylere mesafeli olmak daha doğru olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sürekli iletişim kurduğun bir insan bugün daha garip davranabilir. Karşındaki insanın tavırlarını, davranışlarını sorgulayabilirsin. Ortamı sakin tutmak ve daha sağlıklı iletişim kurmak için senin çaba göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına bir düzen getirmek ve daha sağlıklı ortamlar hazırlamak için düzen ve temizliğe özen göstermen gerekecek. Yaşadığın alanları mikroplardan arındırmak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Bugün daha sosyal ortamlara girebilirsin. Veya birden fazla insan ile muhatap olabilirsin. Aşk konularında farklı etkilere kendini açabilirsin bugün. Beklenmedik yerlerden karşına aşk çıkması olası, o yüzden kendini içine kapatmamalısın.

Para

Parasal konularda gerçekçi olmalısın. Elindekilerle hareket etmek sana daha fazla şey kazandırabilir. Maddi açılardan düşündüğünde ufak adımlar daha sağlıklı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Konuşmalar kolaylıkla tartışmalara dönebilir bugün. Bunun sebebi bazı konulara fazlaca tutkuyla yaklaşman olabilir. O yüzden sakin kalmaya çalışmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplin öncelikli bir konu olabilir. Aldığın kararları uygulamak ve daha sağlıklı bir duruma gelmek için çaba göstermek bu öz disipline bağlı olabilir. Günün sonunda senin sağlığını senden daha fazla düşünen olmadığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

Doğru konularda konuşmak, daha çok konuşmaktan önemli olabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi göz önünde bulundururken önemli konuları dile getirmelisin. İletişim konuları çok özen gerektirecek bugün.

Para

Maddi konularda eline daha fazlası geçmesi için kendine daha öz güvenli yaklaşman gerekecek. Emeklerinden, çabalarından emin olmak ve karşı tarafın bunu görmesini sağlamak sana iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin bir kişiye destek olmak için önceliklerini değiştirebilirsin bugün. Eğer ortada bir tedirginlik ve kaos hakimse senin sakin kalarak işleri yoluna koyman gerekebilir. Bugün iş bitiriciliğini konuşturman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

kendine daha fazla özen göstermek isteyebilirsin bugün. Kişisel bakım, temizlik ve hijyen konuları daha da gündeme gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek için atacağın adımlar aynada gördüğün kişiyi sevmene vesile olacak.

Aşk

Bugün duygular çok baskın olabilir. Ufacık konular bile büyük duygular çağrıştırabilir. Kendi hislerini daha iyi görmek ve kendini iyi hissetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konularını sakince ele almalısın bugün.

Para

Maddi konularda büyük atılımlar yapmak için yeterli ve gerekli kaynakların olmayabilir, ancak ufak bir adım atmak seni istediğin hizaya sokabilir. Bugün maddi konularda ufak da olsa bir adım atman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel