14 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ocak 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

İçinin rahat edeceği ve geleceğine daha pozitif odaklanacağın bir gün olacak. Çünkü bugün emeklerinin karşılığını alabilirsin. "Ne ekersen onu biçersin" lafı bugün sana güzel şeyler hatırlatacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine karşı nazik olmalı ve bir şeyleri zorlamamalısın bugün. Daha sakin bir gün geçirmek ve zihnini yormamak, anın tadını çıkarmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel şeyler konuşabilirsin. Birlikte bir şeyler kutlamak isteyebilirsiniz. Aşkta da arkadaşlıkta da güzel şeyler kazanacaksın bugün.

Para

Bugün kazançlar konusunda daha dikkatli olabilirsin. Emeklerinin karşılığını almak seni mutlu edebilir. Projelerinin sonucunda sana güzel getiriler gelmesi keyfini yerine getirecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Mantığını konuşturman gereken bir gün olacak. Gerek iş konusunda gerekse günlük meseleler konusunda… Duygusal olduğun ve buna göre tepkiler verdiğin zamanlarda hata yapma ihtimalin artabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım için iyi bir gün olabilir. Sıcak bir banyo ve ayna karşısına geçmek enerjini yenilemene vesile olacak. Bugün sağlık konularında hijyene ve bakıma özen göstermelisin.

Aşk

Duyguları dile getirmek bir şeydir, duyguları tarafından yönetilmek başka bir şey… Hislerini ifade etmekten çekinmesen de bu hislerin sana farklı farklı, karakterine aykırı kararlar aldırmasına izin vermemelisin.

Para

Maddi konularda duygusal olmaman gerekecek. Mantığınla kararlar almalısın. Kendine bir bütçe oluşturarak o bütçe içerisinde kalmalı ve kendini gereksiz yere yormamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün. Zihnini halihazırda devam eden işlere daha fazla verebilirsin. Eksikleri gidermek ve yeni projelerden önce eskilerini bir yola koymak daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hijyene ve organizasyona özen gösterebilirsin. Yaşam alanını ve iş yerini daha düzenli bir hale getirebilir, kullanmadığın eşyaları kaldırabilirsin. Bu durum zihnini boşaltmana vesile olacak.

Aşk

Geçmişte kalan bir aşk etkisi tekrar gündeme gelebilir. Ama bu durum sana düşündüğün gibi bir mutluluk vermeyebilir. Geçmişi geçmişte bırakmayı öğrenmelisin.

Para

Bugün yeni şeylere odaklanamayabilirsin. Alışveriş sana uzak olabilir. Sahip olduğun eşyaların kıymetini bilebilir, bozulanları hemen elden çıkarmak yerine onları kurtarmaya çalışabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Sonradan pişman olacağını bildiğin şeylere balıklama dalmamalısın. Bugün kendini kontrol etmeyi öğrenmen gerekecek. Daha keyifli etkiler için bu kontrolü sağlaman şart.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs ile alakalı dikkatli davranman gerekebilir. Hijyene ekstra özen gösterebilirsin. Yaşam alanını temiz tutmak ve hijyene ekstra özen göstermek sana daha rahat bir nefes aldıracak.

Aşk

Bütün gemileri yakmaman gereken bir gün olacak. Daha yapıcı, uzlaşmacı olmalısın. Bir şeyleri sonlandırmak için acele etmemeli ve daha sakin iletişimler kurmalısın.

Para

Gereksiz harcamaları yaptıktan sonra üzerine ağlamak da kötü bir alışkanlık… Bunu aşman gerekecek. En başta o parayı harcamamak için dikkatli davranmalı ve bütçe belirlemelisin kendine.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendi hedeflerine odaklanacaksın. Başkalarının sana çizdiği konuşmalarda rol almak yerine kendi isteklerini, kendi hedeflerini konuşmak isteyeceksin. Bu durum sana daha ferahlatıcı gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatı başkalarına göre yaşamamalısın. Başkaları ne derse onu yapmamalı, kendi hayatına odaklanmalısın. Bu durumun zihnini çok yorduğunu fark edebilirsin bugün.

Aşk

Yeni bir aşka odaklanmadan önce geçmişten gelen etkilerin tamamen ortadan kaybolduğunu görmen gerekecek. Çivi çiviyi söker diye bir aşktan başkasına atlamamalısın.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlar seninle iletişime girmek isteyebilir. Ancak sen insanlarla para konuşmak istemeyebilirsin. Bunu dengelemek sana düşecek ne yazık ki.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün çevrene eskisi kadar odaklanamayabilirsin. Bir şeyleri kendi içinde tutman olası. Çevrene ilginin azalması kötü bir durum değil, böylece kendi düşüncelerine ve önceliklerine daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gününü planlamak, işleri belli saatlere bölmek ve kendine nefes alacak zaman bırakmak önceliğin olabilir. Biraz da olsa dinlenmeye fırsat bulabilmen gerekecek. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Aşk

Bazı konuşmalar tam olarak içine sinmeyebilir. Ancak bu durumda nasıl tepkiler vereceğin önemli olabilir. Ani ve büyük tepkiler vermekten kaçınabilirsin.

Para

Maddi konuları organize etmen gerekecek. Her telden çalmamalısın. Biraz daha dikkatli davranmalı ve paranın nereden gelip nereye gideceğini planlamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendince eylemlere girmen olası. Başkalarına göre değil de kendine göre yaşamak isteyeceksin. Bu keyifli günün tadını çıkarmalı ve daha rahat hareket etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek demek egzersizden uzak durmak demek değildir. Evinin konforunda dahi olsa esneme hareketleri yapabilirsin. Vücudunu biraz da olsa hareket ettirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha güzel ve keyifli konulara odaklanabileceksin. Aranızdaki iletişim daha iyiye gidecek. Kendini iyi hissedişin ilişkine yansıyabilir.

Para

Bugün kendine para harcayabilirsin. Yapman gereken masraflara bugün vakit ayıracaksın. Bunu lüks olarak da görmemelisin. Her insanın kendine yatırım yapmaya hakkı vardır, unutmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Sakin bir gün geçirmek ve kafanı toparlamak önceliğin olabilir. Neden kendine farklı farklı yollarla işkence etmeye çalıştığını görmen gerekebilir. Kaygılardan uzak durman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kısa bir yürüyüş ve açık havada bol bol nefes almak (insanlardan uzak tabii) sana daha iyi gelebilir. Hem kan dolaşımını artırmalı hem de ciğerlerine temiz havanın girmesini sağlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha sakin bir iletişim olabilir. Bir şeyleri zorlamamalısınız. Hesap sormalar, ses yükseltmeler kalbinizi kırabilir. Bundan uzak durmak daha doğru olacak.

Para

Bugün kendini de çevrendekileri de zorlamaman gerekecek. Kendine farklı masraflar üretmemelisin. Elindeki işlere odaklanmak ve harcamaları düzenlemek başlı başına bir mesai olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Kendini kandırmaya açık bir gün olabilir bugün. Kendine karşı dürüst olmakta zorlanabilirsin. Ancak bir şeyleri zorlamamanın önemini görmen gerekecek. Dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir. Sağlıklı bir bünye için gün içerisinde tükettiğin su miktarına dikkat etmelisin. Su tüketimini artırarak daha iyi bir enerji düzeyi yakalayacaksın.

Aşk

Aşk konusunda gerçekçi olmalısın. "Bana onu mu demek istedi, bunu mu ima etti" diye düşünerek kendini kandırmamalısın. Her şeyi olduğu gibi, net almalısın, lafları dolandırmaman gerekecek.

Para

Parana sahip çıkmak önemli olabilir. "Ama ihtiyaçtı, ama şuydu, ama buydu" diyerek parayı harcamaya yer aramamalısın. Biraz bekleyip neler olacağını görmek sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Etrafına çizdiğin imaj gerçekleri yansıtmıyorsa bugün kendine bir çekidüzen vermen gerekecek. Gereksiz yere kendini farklı göstererek beklentilere girmemelisin. Olduğun insanın hakkını vermelisin önce.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Başkası gibi davranmak zihnen seni yorabilir. Hayatını olduğun gibi kabullenmeli ve bunun üzerinden çaba göstermelisin. En başta kendine yalanlar söyleyerek zihinsel gerginliklere girmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi etkilemek için farklı davranmamalısın. Sırf onunla ortak ilgi alanı yaratmak için kırk yıl düşünsen aklının gelmeyeceği şeyler hakkında ahkam kesmemelisin.

Para

Bugün bir şeyleri "-mış gibi" yaşamamalısın. Etrafındakilere sanki elinde daha fazla para varmış gibi yansıtmak ileride başını ağrıtabilir. Para konusunda dürüst olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

"Bir şeylere rağmen" tavrı seni çok yorabilir. Bir şeyleri biraz akışına bırakman gerekecek. Çünkü kimse sana "bir şeylere rağmen" bir duruma girdiğin için madalya takmayacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemler almalısın bugün. İnsanlarla mesafene dikkat etmen gerekebilir. Özellikle market gibi insanların toplaştığı yerlerde bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkı fazla zorlamamalısın. Bazı şeyler kendiliğinden yolunu bulmalı. Bir ilişkiye emek vermek farklı, onu oldurmaya çalışmak farklıdır. Bunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Bugün bir şeyleri zorlamaman gerektiğini göreceksin. Sosyal konularda da parada da "ille de benim dediğim" tavrı sana bir şey katmayacak. Açık fikirli olmayı öğrenmen gerek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün geleceğin hakkında önemli beklentilere girmen gerekiyormuş gibi seni yönlendirmeye çalışan kaygılara bir dur demen gerekecek. Günün tadını çıkarmalı, şükretmelisin. Fazlasına bugün odaklanman gerekmeyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaygılı düşünceleri bir kenara bırakmak zordur, en başında kaygıları gerçek düşüncelerden ayırmak zordur. Ancak bugün kendini neden zora soktuğunu sorarak kendine, bazı cevaplar bulabilirsin.

Aşk

Aşkta sakin bir gün geçirmen olası. Bir şeyler yolunda gidebilir. Bu güzel ve keyifli etkiye şükretmeli ve sevdiğin kişinin desteğini aldığın için mutlu olmalısın.

Para

Bugün büyük meselelere girmemek senin için daha iyi olabilir. Kendini gereksiz yere yoracak maddi durumlara girmemelisin. Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel