14 Ocak 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ocak 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün düşüncelerin diken üstünde olabilir. İyi şeylere odaklanmak isterken bütün negatiflikler aklına gelebilir. Bu sıkıntıyı üstünden atmak için keyifli konulara odaklanmalı ve sağlığını düşünerek hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Gerginlik ve stresi üstünden atmak için sevdiğin şeylere odaklanman gerekebilir bugün. Daha rahat bir gün geçirmek ve kafanı toparlamak için neyden keyif alıyorsan ona odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında yaşadığın şeyler sana ilerisi için ışık yakabilir. Deneyimlerine, geçmişte kalan konulara odaklanmak, ileride yapabileceğin hataların önüne geçecek. Bugün geçmişten ders çıkarmalısın.

Para

Maddi olarak bir baskı altında olabilirsin. Bu baskının bir süre daha devam etmesi olası. Bu süreçte kendine nasıl destek olacağın önemli olacak. Kendi önceliklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak senin için önemli bir konu haline gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Daha fazla iş yapmak mı daha akıllıca iş yapmak mı? Esas soru bu olacak. Üretken kalmak için elinde birden fazla iş olması yerine daha rahat hareket etmek ve daha pozitif olmak, faydalı gelişmeler sağlamanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin kalmak, kendini dinlemek ve rahat etmek bugün sana çok daha iyi etkiler sağlayacak. Vücudunu ve zihnini dinlendirmenin sende daha büyük etkileri olabilir. Dinlenmekten kasıt tembellik olmadığı sürece güzel bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha yakınlaşabilirsin bugün. Aranızda daha keyifli bir durum oluşabilir. Bu güzel gelişmeler seni daha mutlu edecek. Aşk konularına daha pozitif bakabileceksin bugün.

Para

Bugün fazlaca para harcayabilecek bir kapasiten olabilir. Ancak paranı sağlama almalısın. Gereksiz masraflardan uzak durmalı ve büyük harcamalara girmemelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bir süredir gerçekleşmesini beklediğin veya gelmesini beklediğin bir durum sonunda ayağına gelebilir. Bir anda bütün gündemini değiştirecek bir durum ile karşılaşmak sana biraz şaşırtıcı gelse de sakin kalmayı becerebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Taze besinler tüketmek sana daha iyi gelebilir. Ve protein temelli gıdalarda beyaz eti tercih etmek seni canlandırabilir. Bugün balık tüketmeyi düşünebilir ve sağlıklı bir öğün çıkarabilirsin.

Aşk

Romantik bir gün geçirmek isterken daha farklı şeylerle ilgilenmen gerekebilir. Kendine aşk konularında daha iyi bir ortam hazırlamak isterken ciddi mevzularla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Beklentilerin ve gerçeklikler ile çatışmamalısın bugün.

Para

Bugün parasal konularda fazlaca hevesli olabilirsin. Ancak bir masrafa girmeden önce iki kere düşünmelisin. Bugünkü heveslerin yarına kalmayabilir, o yüzden geçici şeyler için büyük masraflara girmemen daha doğru olabilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni ve güzel bir haber alabilirsin. Duyacağın şeyler veya öğreneceğin bir konu sana çok daha fayda sağlayabilir. Keyifli haberler almak ve insanlarla daha güzel iletişimler kurmak için bu iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine özen göstermek ve kendini mutlu etmek daha iyi gelebilir sana. Biraz kişisel bakım ve hijyene odaklanmak, sevdiğin şeylere vakit ayırarak zihnini boşaltmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında önemli kararlar alabilirsin bugün. Yeni bir ilişkiye başlama veya bir ilişkiyi bitirme kararları gibi. Her neye karar verirsen ver seni daha iyi bir noktaya götürecek.

Para

Maddi konularda en ufak adımlar bile sana güzel getiriler sağlayabilir. Bir kenara çekilip beklemek yerine eyleme geçmelisin. Yeni bir düşünce geliştirmek, bir adım atmak, araştırmalar yapmak sana paranın kapısını açabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Baktığın her şeyde görülmeyeni görebileceksin. Etrafındaki insanların niyetlerini daha rahat görebilecek ve daha rahat iletişim kurabileceksin. Bu güzel enerjiyi keyifli şeylere kullanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Süt ve süt ürünlerinin vücuduna yarayıp yaramadığını görmen gerekebilir. Bazı bünyelerde bu tür ürünler faydadan çok zarar verebilir. Bu konuya özen göstermek sağlığına daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında iki kere düşünmen gerekebilir. İçinde bulunduğun ilişki hakkında kendini tam emin hissetmeyebilirsin. Bu konuları düşünmek ve kendi kararını vermek için biraz zaman sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün maddi konularda ciddiyeti bir kenara bırakman gerekebilir. Keyfine göre bir gün geçirmek ve istediğin şeylere para harcamak, sana çok daha keyifli bir gün sağlayacak. Parasal beklentileri bir kenara bırakmak ve gününe odaklanmak daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Farklı konularda konuşmak ve odak noktanı genişletmek sana daha iyi gelebilir. Bu tür konular, maddi konulardaki beklentilerini değiştirmene de vesile olacak. İnsanlarla keyifli muhabbetler kurmak sana çok daha iyi bir etki katacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve meditasyon konuları sana daha iyi bir enerji sağlayabilir bugün. Gerginlikleri üstünden atmak için fiziksel aktivitelere dikkat etmen gerekecek. Vücudunu yeterince esnettiğinden emin olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı yeni şeyler öğrenebileceğin bir gün. Bu kişinin ne yaptığı, nerede olduğu, kimle konuştuğu seni normalden daha fazla merak ettirebilir. Aşk konularında merak daha ön planda olacak.

Para

Maddi konularda bazı beklentilerin tam yerini bulamayabilir. Ama bu durumun seni çok fazla etkilemesine izin vermemelisin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve kendini parasal konularda yormamak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla arandaki iletişim seni heyecanlandırabilir. Sağlıklı iletişimler kurmak ve etrafındaki insanların fikirlerine saygı duymak seni daha iyi hissettirecek. Bugün çevrendekilere özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve hareketlerini kontrol edebileceğin bir egzersiz sana çok iyi gelebilir. Dans veya yoga gibi konular hem vücudunu kontrol etmeni kolaylaştıracak hem de nefesini düzenleyecek.

Aşk

Aşk konularına vakit ayıracak bir enerji bulamayabilirsin bugün. Ancak keyifli bir romantik komedi açmak ve rahatına bakmak bile bu konularda daha keyifli düşünmene vesile olabilir. Bugün kendini mutlu etmelisin.

Para

Parasal gelişmeler, kendi hızlarında gerçekleşir. Bazı şeyleri aceleye getirmek veya sonuca bağlamak pek de işe yaramayabilir. Bugün maddi konulardaki beklentilerini acele ettirmemeli ve biraz sakin davranmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendirmek birçok diğer konuda da sana iyi gelebilir. Bazı konularda fikir almak ve farklı konulara yönelmek kendin için daha doğru kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Sağlığın için daha dikkatli adımlar atmalı ve bazı şeyleri kontrol altında tutmalısın. Sağlığın için destek almak ve sıkıntı yaşamadan bir şeyleri kontrol altına almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında yaşadığın sıkıntıları çözmek için iki yolun olacak. Ya bazı şeyleri sonlandıracaksın ya da yapıcı davranarak durumları çözmeye gireceksin. Ancak atacağın adım her ne olursa olsun bu bekleme sürecinden daha iyi olacak.

Para

Maddi konularda araştırmaların ve deneyimlerin ne söylerse söylesin, içinden bir ses yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu söyleyebilir. Bugün bazı şeylerin içine sinmemesi olası. O yüzden büyük paralar harcamaktan ve masrafa girmekten kaçınmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Sosyal ortamlar sana güzel bir enerji katabilir. Ancak kendine göstermen gereken özeni unutmamalısın. Eğer bazı şeyleri dengede tutabilirsen ve hem insanlara hem de kendine aynı derecede vakit ayırabilirsen çok keyifli bir gün seni bekliyor olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal yüklerden kurtulmak, bazı şeylere daha dikkatli odaklanmanı sağlayabilir. Sağlıklı sebze ve meyveler tüketmek de zihinsel aktivitelerini artıracak. Bugün zihnini kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Aşk konularında etrafında olan biteni daha iyi analiz edebilirsin bugün. Hem kendi hislerini hem de karşındaki insanın hislerini daha dikkatli görebileceksin. Bu konulara biraz kafa yormak aşk konusunda ne noktada olduğunu görmene vesile olacak.

Para

Bugün iç sesine güvenerek etrafındaki insanlara yaklaşmalısın. Maddi konularda senden faydalanmaya çalışanlara karşı durmalı ve kendi parasal durumunu kendi başına kontrol etmelisin. Bugün algılarını açık tutman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Yeni ve keyifli insanlarla tanışabileceğin bir gün olacak. Etrafında daha eğlenceli ve iyi niyetli insanlar olabilir. Bu kişilerle keyifli muhabbetler kurmak genel olarak enerjini daha da artırabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni bir diyet ve egzersiz programı sana daha iyi sonuç verebilir. Daha önceden işe yaramayan şeylere odaklanmak ve bunları halletmeye çalışmak sende daha güzel bir etki yaratacak. Bugün bu konuları planlamaya girişebilirsin.

Aşk

Bugün etrafındaki insanların seni tartışmalara çekmesine izin vermemelisin. Özellikle de aşk konularında. Eğer tartışmalara girmemek için dikkatli ve nazik olursan o zaman çok daha keyifli enerjilere kendini açabileceksin.

Para

İleride hayatında değişmesini istediğin şeyleri nasıl finanse edeceğini düşünerek güne başlayabilirsin. Planlı hareket etmek ve hedeflerine odaklanmak, sana imkansız görünen şeylerin o kadar imkansız olmadığını gösterecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün senin için önemli olan bir konuda yeni şeyler öğrenebilirsin. Bazı mevzularda duyman gereken konuşmalar kulağına gelebilir veya resmiyet gerektiren konularda daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi ihtiyaçlarına odaklanman her zamankinden önemli olabilir. Sadece etrafındaki insanlar tüketiyor diye sana iyi gelmeyen yemekleri yemek seni yorabilir. Bugün kendi ihtiyaçlarına göre beslenmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanlarla aşk konularında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Dostlarının bu konulardaki düşünceleri, senin sahip olduğun düşüncelerden farklı olabilir. Bu konularda sakin kalmak ve birbirinize saygı duymak daha önemli olabilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların da senin kadar sorumluluk alması gerekli. Bu konularda etrafındaki insanlara dikkat etmen sana daha sağlıklı gelebilir. Paranı başkaları için harcamamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek ve yeteneklerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kendini geliştirmek için zaman harcamak sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Bugün yeni şeyler öğrenmeye odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir yürüyüş, açık havada derin nefesler almak sağlık açısından sana daha iyi gelebilir. Bu konuya sadece gerginlik ve stresten kurtulmak için odaklanmamalı, hayatından keyif almak ve sağlığına şükretmek için bakmalısın.

Aşk

Hislerin hakkında konuşmak isteyebilirsin bugün. Eğer hayatında birisi varsa bu kişi ile daha ciddi konuşmalara girebilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir hisse adım atmana vesile olacak bir kişi ile konuşman olası.

Para

Maddi konularda seni sıkan konulardan kurtulamıyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak bugün kendini daha iyi bir güvenceye alabileceksin. Sakin kalmak ve elindekilere sahip çıkmak sana yetmeli.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel