14 Nisan 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Nisan 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün meşgul bir gün geçirebilirsin. Kafanı vermen gereken birden fazla konu olabilir. Halletmen gerekenleri bir yola koymak zamanını alabilir. Ancak kendini meşgul tutmak sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini çalıştıracak, seni hareket ettirecek şeylere odaklanabilirsin bugün. Planlar yapmak, temizliğe odaklanmak bunlardan olabilir. Geleceğin için güzel kararlar alarak bunlar için çaba göstermek de enerjini artırabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda güzel şeylere odaklanmak istiyorsan yeni etkileri hayatına sokman gerekebilir. Daha önceden seni hayal kırıklığına uğratmış şeylerin mucizevi bir şekilde değişmesini beklemek yerine hayatına daha farklı bir etki sokmak daha etkili olabilir.

Para

Bozulan şeyleri hemen yenisiyle değiştirmemeli, elindekini düzeltmeyi öğrenebilmelisin. İlk sıkıntıda elin cebine gitmemeli. Sahip olduklarının kıymetini bilerek hareket etmelisin. Hayat bunu sana bugün hatırlatabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Teknolojiye dikkat etmelisin bugün. Kendini yeni şeyler öğrenmeye açmak sana yarayabilir. Bilgisayar ve telefonla ilişkini artırmak, yeni şeyler öğrenmek, ileride daha güzel paralar kazanmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine iyi planlar yapabilirsin bugün. Düzgün yeme planları, egzersiz planları gündeme gelebilir. İstediğin fiziğe sahip olmak için öz disiplinini kuvvetlendirebileceğin bir gün olacak senin için.

Aşk

Bazen bir kapı kapanır, bir diğeri açılır. Aşk konularında da durum böyle. Sana istediğin mutluluğu veremeyen ve seni muallakta bırakan bir durumu kesmen, karşına çok daha iyi bir etkinin çıkmasına vesile olabilir. Kendini yeni etkilere açman gerekecek bugün.

Para

Maddi açıdan şu aralar sıkıntıda olabilirsin. Ancak bunun geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Maddi açıdan ileride elin daha da rahat olacak, o yüzden bugün için kendini çok sıkmamalı ve gereksiz masraflara girmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Eğer kariyer ve eğitim konularında değişime gitmek istiyorsan, araştırma yapmak için iyi bir gün olabilir. Yeni bir şeyler öğrenmek ve daha keyifli kararlar almak için kendini hazır hissedebilirsin. Çevrendeki insanlarla iletişimini bu konuda artırabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini sıkışmış hissedebilirsin. Bu hissi aşabilmek için insanlarla iletişimi açık tutman gerekecek bugün. Kendini ifade edemiyor gibi hissetmemeli ve güvendiğin insanlara kendini açabilmelisin. Stres ve gerginliği bu şekilde yenebileceksin.

Aşk

Kendine özen göstermek ve aynadaki insan ile barışmak, etrafındaki insanların ilgisini çekebilir. Bugün birçok insandan iltifat alabilirsin. Kendine özen göstermen, yeni bir insanın da dikkatini çekebilir. Flört havalarına girmen gerekecek bugün.

Para

Masrafa girmen gerekebilir bugün. Bu masrafı nasıl yöneteceğin önemli olacak. Gereksiz yere lükse kaçmamalı ve kendine bir bütçe oluşturarak o bütçede kalmalısın. Kendini ve cebini gereksiz yere yormamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün farklı bir şeyle ilgilenmen gerekebilir. Aniden karşına ilgilenmen gereken yeni bir konu çıkabilir. İnsanlar senden destek isteyebilir ve bir anda bir hareket halinde bulabilirsin kendini. Bu değişimin sana yaradığından emin olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yarın bir şeylerin değişmesini istiyorsan bugünden harekete geçmelisin. Egzersiz ve spor konuları özen isteyebilir. Yeni şeyler öğrenebilirsin. Evinin konforunda nasıl spor yapacağını görebilir kendini bu konulara alıştırabilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişiyle son zamanlarda aranızda bazı gerginlikler olduysa bugün bu durumu düzeltmek için bir yol bulabilirsiniz. Sağlıklı bir iletişim kurmak ve birbirinize zaman vermek size iyi gelebilir. Aşkta eski mutluluğa tekrar geri dönebilirsiniz bugün.

Para

Etrafındaki insanlara daha fazla destek olmak isteyebilirsin. Sürekli olarak kendinden ödün vermen gerekebilir. Ancak maddi açıdan bu konuda dikkatli olman gerekecek. Paranı kendine ayırmak ve başkalarına harcarken dikkatli olmak seni bir tehlikeden koruyabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyler ilginç bir biçimde mutlu edecek seni. Farklı bir şeye odaklanmak isterken karşına çıkacak olaylar sana mutluluk getirecek. Hem üretken olacağın hem yorulacağın hem de mutlu olacağın bir gündesin. Ancak kendini hemen harcamalara kaptırmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aklına koyduğunu yapabileceğin bir noktadasın. O yüzden yeni kararlar almak ve sağlığına odaklanmak senin için çok iyi olabilir. Yeni kararlar almak sana yarayacak bugün. Egzersiz ve diyet konularında daha istikrarlı olabilirsin.

Aşk

Bugün ilginç bir insan ile tanışman olası. İlgini çekecek çok farklı birisi gündemine oturabilir. Bu yeni insanı tanımak ve kendi hislerini görmek için kendine zaman verebilirsin. Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin bugün.

Para

Masrafları kontrol etmek kendin için yapacağın en iyi şey olabilir bugün. Maddi olarak dikkatli davranmak ve masrafları kısmak sana çok daha iyi gelecek. İlerisi için daha iyi harcamalar yapabilmek adına bugün bir şeyleri kısman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Değişim istiyor olabilirsin. Bir süredir seni mutlu etmeyen konularda bir değişim araman olası. Bu değişime iyi bir yön vermek için insanlarla iletişimini artırmalı ve çevrenden tavsiyeler almalısın. Hiç beklemediğin kadar iyi şeyler duyabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık açısından yeni hedeflere odaklanıyorsan, o zaman gerçekçi hedefler seçmelisin. Eğer vücudunun değişimini görmek istiyorsan gerçekçi kalman gerekecek. Bir ayda yirmi kilo vermek gibi imkansız ve sağlıksız şeylerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ufak ufak yeni bir etkiye kendini açabilirsin. Zamanla daha güzel iletişim kuracağın birisiyle flörtleşmen olası. Kalbini yeni aşk etkilerine açmak ve muhabbete kendini hazır hissetmek mutlulukta şansını artıracak.

Para

Bir bütçe ayarlamak ve ona göre hareket etmek hem sana hem de sevdiklerine daha fazla yarayabilir. Maddi açıdan daha sağlıklı hareket edebilmek için dikkatli davranman gerekecek. Parasal açıdan bir şeyleri düzene koymak ve bir bütçe ayarlamak sana düşebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Hayatında güzel değişimler baş gösterebilir. Kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Bazı değişimler seni düşünmediğin kadar mutlu edebilir. O yüzden bu konularda kendini mutluluğa açmalı ve hayatta iyi şeyler olabileceğine inancını tazelemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık ile alakalı hedefler koyabilirsin kendine. Egzersiz rutini, sağlıklı beslenme gibi konular gündeminde olabilir. Daha aktif bir hayat tarzına odaklanmak ve yapabileceğin egzersizlerin listesini çıkarmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Güven konularına özen göstermeniz gerekebilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı ne kadar ve nasıl güven gösterdiğinizi görebilirsiniz. Bu konularda daha sağlıklı ve güzel sonuçlara varabilmek için birbirinize kalbinizi açmanız gerekecek.

Para

Duygusal anlamda destek sağlamak, maddi destek sağlamaktan daha önemli olabilir. Çevrendekilere destek olmak için sadece parayı düşünmemelisin. Maddi konularda bir şeyler zamanla yoluna girebilir, bugün insan ilişkilerine bakmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün gününü aydınlatacak çok keyifli bir haber alabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda alacağın bu keyifli haber seni çok yükseltebilir. Güzel şeylere odaklanmana vesile olacak haberler alabilmek için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hep bir arada kalmış gibi mi hissediyorsun? Her zaman iki kişi veya durum arasında cebelleşiyor musun? O zaman sınırlarını kontrol etmen gerekiyor olabilir. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurmak ve nerede durduğunu bilmek stres ve gerginliklerin hayatından çıkmasını kolaylaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda duygusal olarak değişimler olabilir. Aranıza bazı mesafeler girebilir veya iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermemek ve hızlı karar almamak sana daha iyi gelecek. Olan biteni gözlemlemek daha iyi kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Ne kadar para harcadığına dikkat etmen gereken bir zamandan geçiyor olabilirsin. Çevrendekilere bir şeyler almak istiyor olabilirsin. Ancak bunun için acele etmemelisin. Maddi konularda harcama değil, biriktirme zamanı senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermek isteyebilirsin bugün. Halledilmesi gereken konular, yarım kalan meseleler önceliğin olabilir. Bu konularda hem keyifli hem de kalıcı çözümler bulman olası. Kendini üretkenliğe vermelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine biraz zaman ve alan tanımalısın. Kafanı toparlayabileceğin bir yerde vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri atabilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Ayrıca bu alanda sana iyi gelecek egzersizlere de başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklılaşan hisleri ve düşünceleri daha net görebilirsiniz. Daha önceden sizi mutlu eden şeyler artık sizi o kadar da ilgilendirmiyor olabilir. İlgi alanlarınızın değişmesi ve farklı şeylere yönelmeniz sizi bu ilişki hakkında düşündürebilir.

Para

Masrafları geciktirmemelisin. Bir şeyleri geciktirmek fazladan para harcamana sebep olabilir. Bir şeyler ikiye katlanmadan ve gereksiz faiz binmeden bugünden halletmenin yolunu bulmalısın. Daha sonrası için değil, bugünden harekete geçmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün konuştuğun insanlar seni ilginç bir konuyla tanıştırabilir. İlgini çekecek, merak edeceğin bir konuya zaman ayırabilirsin. Bir şeyleri daha fazla öğrenmek isteyebilir ve zihnini bu konulara açabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım konuları bugün sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek ve stresten arınmak için kendine bakım yapabilirsin. İyi bir maske, saç bakımı ve genel temizlik kendini toparlamanı sağlayacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda kafanda şüpheler varsa onlara odaklanabilirsin bugün. Aranızda iyi gitmeyen şeylerin temelini görmen gerekebilir. Aşk konusunda ilk başta kendine dürüst olman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymanın ilk yolu inkarı bırakmaktır çünkü.

Para

Gereksiz gördüğün şeyler için parayı kolayca cebinden çıkarmamalısın. Maddi açıdan tasarrufa girmek daha iyi olabilir. İki ay sonra aklından bile geçmeyecek şeyler için para harcamamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün evi toparlamak önceliğin olabilir. Temiz ve sade bir görünüm sana iyi gelecek. Hem ruh haline hem de genel olarak evin işleyişi için temizlik ve düzen konularına özen gösterebilir, bir şeyleri toparlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak birbirini tetikler. Bir kere kendine iyi gelecek şeylere odaklandın mı gerisi gelir. Öz disiplinini kuvvetlendirmek ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek için bugün harekete geçmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir karar alman gerekebilir. Süregelen konuları bir şekle sokmak için ciddi bir karar alman gerekecek. Kendine karşı dürüst olmalı ve yolunda gitmeyen şeyleri görmelisin. Bir şeyleri ileri tarihe bırakmaman gerekebilir.

Para

Kendini güvenceye almak her şeyden önemli olabilir. Gereksiz masrafları kısmak ve tasarrufa gitmek, zor zamanlarda yapabileceğin en iyi şey olabilir. Maddi açıdan dikkatli davranmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)

Genel

Teknolojiye özen göstermen gerekebilir. Eline daha fazla paralar geçmesi ve çağı yakalayabilmek için bu konulara özen göstermen gerekebilir. Teknolojiden anlamak bugün sana yarın da başkalarına yarayabilir. O yüzden bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zaman düzenlemesi yapmak sana çok iyi gelebilir. İş bölümü, saatlere göre plan gibi konular hem stresi azaltacak hem de gün içerisinde enerjini neye vermen gerektiğini kolaylaştıracak. O yüzden bugün iş bölümü ve zaman yönetimine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye biraz zaman ayırmak ikinize de iyi gelebilir. Bazı fikirlerin senden çıkması, onunla güzel bir sohbete girmek ikiniz için de daha iyi olacak. Sevdiğin kişiye onu düşündüğünü göstermen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendine çok yüklenmemelisin. Bir şeylerin ters gitmesi senin kontrolünde olmayabilir. Önemli olan bu terslikten nasıl kalkmak olacak senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel