14 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mayıs 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Aşırıya kaçmamak her şeyde önemli. Sağlıkta, parada ve insan ilişkilerinde. Bugün biraz içe dönmen sana iyi gelebilir. Başkasına veya başka şeylere fazla bağlanmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerinde dikkatli olmalısın. Kendini fazla zorlamamalı, aşırıya kaçmamalısın. Bayram diye yediklerini abartmamanda fayda olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini kazanacaksın diye bir şeyleri fazla zorlamaman gerekecek. Dikkatli davranmalı ve aşkı zora sokmamalısın.

Para

Maddi olarak kendini fazla zorlamamak önem arz edebilir. Ve tabii inat etmemek. İstediğin şeyleri elde etmek adına kendini yormamak önemli olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Arkadaşlarınla iletişime geçmen sana iyi gelebilir. Sevdiğin kişilere vakit ayırman sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Bugün insanlarla iletişime odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hislerine sırtını dönmemen gerekecek. İçsel olarak ne noktada olduğunu görmeli, stresi kontrol edebilmelisin. Bunun için hislerini insanlara açman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile iletişimi artırmak aranızda daha keyifli bir enerji oluşmasını sağlayabilir. Sürekli bir şeyleri karşı taraftan beklememeli, bazı konuşmaları başlatan sen olmalısın.

Para

Maddi olarak kendi kararların öncelikli olacak. Başkasının fikirlerine veya planlarına uymak yerine kendi hedeflerine odaklanabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Hayatına bir anlam katacak önemli konulara odaklanabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek önem kazanabilir. Daha mantıklı davranacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareket etmelisin bugün. Egzersiz için kendine alan açabilirsin. Biraz daha egzersiz ve hareket daha iyi bir kan dolaşımı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli konuşmalara dahil olmak size iyi gelebilir. Aşk konularında ciddi davranacak ve aranızdaki sohbeti ciddiye alacaksınız.

Para

Maddi olarak kısa vadede değil de uzun vadede neler elde edebileceğine odaklanabilirsin. İleride elde edeceğin şeyler için bugünden harekete geçebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün biraz dinlenmek sana iyi gelebilir. Geri çekilip olan bitene bakmak daha iyi olabilir. Kendini fazla yormamak önemli değişimler getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek de diğer konular kadar sağlıkta önemlidir. Bugün bunu es geçmemelisin. Eğer son zamanlarda çok yorulduysan bugün dinlenmen gerekecek.

Aşk

Bugün yanlış anlaşılmaların aşk konusunda seni zora sokmamasına özen göstermen gerekebilir. Kalbinin kırılmaması için aşkta dikkatli olmalısın.

Para

Birikim yapmak ve masraf kısmak için iyi bir gün olacak. İleriye dönük harcamalar için bugünden kendini koruyabilirsin. Maddi olarak kendini zorlamaman iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Aşk konusunda büyük kararlar almak için iyi bir gün olmayabilir. Daha dikkatli olmalı ve konuştuğun şeylerde özenli davranmalısın. Kendini nasıl ifade edeceğin birçok konuda önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Her şeyin fazlası zarar. Bugün bunu unutmamalısın. Yediklerini abartmamalı veya egzersiz konusunda kendini fazla zorlamamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki konuşmalarda açıklık çok önemli olabilir. Büyük adımlar atmadan önce iki tarafın da birbirine dürüst olduğunu görmen gerekebilir.

Para

Maddi olarak kendi kararlarının arkasında durman önemli bir tavır olacak. Başkasının lafıyla hareket etmek yerine kendi isteklerini ifade etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Kendini ifade ederken çok net olmalısın. Bunun etkisini daha baskın göreceksin. İmalar, laf dokundurmalar sana pek de yaramayacak, daha açık olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konularında özenli davranman fark yaratabilir. Evine giren çıkan eşyaların hijyeni, genel olarak evinin hijyeni önemli olabilir. Temizlik seni virüse karşı koruyabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle açık konuşmak birçok konuda önem kazanabilir. İlişkinizin gidişatı ve neye odaklancağınız bugünkü iletişimin açıklığına bağlı olabilir.

Para

İnsanlarla iletişimini daha açık ve net bir hale getirdiğin zaman maddi konularda bunun etkisi pozitif bir biçimde hayatına yansıyabilir. Bunu unutmamanda fayda var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Her şeyin kitabına göre olması gerektiğini kim söyledi? Bugün hayattan beklentilerin de yaşadıkların da her zamankinden farklı olabilir. Bu değişime açık olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için değişimden çekinmemelisin. Eğer daha sağlıklı olmak için bazı alışkanlıklardan vazgeçmen gerekiyorsa bundan kaçmaman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda yanlış anlaşılmaların olmasını istemiyorsan eğer iletişimde net olmalısın. Bir şeyleri kafanda kurup ona göre hareket etmemelisin.

Para

Parasal konulardaki beklentilerin ve gerçekler farklılaşabilir. Ama bu kötü olacak diye bir kural taşımıyor. Değişim, silkelenmeni ve daha iyi şeylere odaklanmanı sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

İnsanlardan neler beklediğini kendi içinde kurmamalısın. Kendini, istediklerini açıkça ifade etmek önem kazanabilir. Bugün net olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun dengesini koruman gerekecek. Sağlıklı beslenmek, yeteri kadar dinlenmek ve yeteri kadar egzersize odaklanmak… Her şeyin bir düzende olması enerjini yenileyebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimde daha açık olmalı ve kendini net ifade etmelisin. Bu ilişkiden beklentilerini konuşman önemli olabilir.

Para

Maddi olarak kendi kararlarının arkasında durmalısın. Ayrıca etrafında bu konuda sıkıntı çıkaranlar varsa onlarla yüzleşmelisin. Bir şeyleri içine atma zamanı değil!
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Acele kararlar almamalısın bugün. Aklında bir hedef olsa dahi bugün olanı biteni gözlemlemen gerekecek. Hızlı hareket etmek sana zarar verebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlik ile güne odaklanman yorucu olabilir. Kendine zaman ayırmalı ve bu duygusal gerginliği aşmak için kendine zaman tanımalısın.

Aşk

Bugün kendini aşka açmakta zorlanabilirsin. Kendince zaman geçirmen daha iyi olabilir. Aşk veya ilişkiler konusunda büyük beklentilere girmemelisin.

Para

Maddi konularda kendini zorlamaman önemli olabilir. Bugünden büyük adımlar atmak seni zorlayabilir, o yüzden dikkatli davranmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Kendi hislerini net bir biçimde görmen gerekecek. En başta kendine karşı dürüst olman gerek bugün. Eğer kendine karşı dürüst olursan gerisi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bugünün enerjisini değiştirebilir. Daha fazla su içerek kendine iyilik edebilirsin. İçtiğin su miktarının hesabını tutabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bir adım atmadan önce gerçekten nasıl bir ilişki istediğini düşünmen gerekebilir. Bu kişi ile alakalı hislerini sorgulayabilirsin.

Para

İş konularında ne istediğini açıkça kendine ifade etmen gerekebilir. Aklına yatmayanları gözardı etmemeli ve bunu ifade edebilmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

İnsanlara karşı dürüst olmak bugünün gidişatını belirleyecek. Gereksiz yalanlar uydurup kendini zora sokmamalısın bugün. Açık ve net konuşmak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatındaki denge şaştıysa eğer bunu toparlamak senin elinde olacak. Yediklerini kontrol altında tutmalı, bol bol su tüketmeli ve hareket etmekten kaçınmamalısın.

Aşk

Aşk konularında açık olmak dürüst olmak büyük fark yaratabilir. Bugün bu konulara odaklanmalı ve daha dikkatli konuşmalar yapmalısın.

Para

Maddi konularda elindeki neyse ona göre hareket etmelisin. Kendini zora sokmamalı ve olmayan parayı harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün tutamayacağın sözler vermekten kaçınman sana iyi gelebilir. Gereksiz yere kendini zora sokmamalısın. Bir şeyleri kendi haline bırakmak ve "kısmet" demek daha doğru olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık söz konusu olduğunda kendi yediklerine ve içtiklerine odaklanman gerekebilir. Sağlığın için daha doğru kararlar alman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle egolarınız çakışabilir. Her iki taraf da benim dediğim olacak tavrına bürünebilir. Bir şeyleri zorlamamak iyi olacak.

Para

Maddi olarak başkalarına söz vermemelisin. Ortaya bir para koyacağını söylemek seni zorlayabilir. Bugün kendine yetmen en iyisi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel