14 Mayıs 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mayıs 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Eline daha fazla para geçebilir bugün. Bir zam veya ekstra bir gelir sağlayabilirsin. Bu durumu kutlamak isteyeceksin. Gereksiz masraflara girmemek, en güzel kutlama olabilir senin için. Sevdiklerinle keyifli bir telefon konuşması sana bir kutlamadan daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnat ve gerginlik stresin sonucudur. Kendini bu strese kaptırmamalısın. Enerji akışını sağlamak, inat etmemekle başlar. Değişim başlatmak ve daha sağlıklı kararlar almak için sürekli bir şeylere ters çıkmayı bırakman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularına istediğin kadar odaklanamayabilirsin bugün. Bir şeylere çok ciddi bakman olası. Aşk ve mutluluk için bir şeyleri daha hafif görmen ve kendini rahat bırakman gerekebilir. Bugün kafanı toplamayı öncelik edinebilirsin.

Para

Yeni fikirler üretmek ve farklı iş kapıları düşünmek isteyebilirsin. Birden fazla konuda daha fazla gelişme görebilirsin. Maddi açıdan daha farklı düşünmek sana çok daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Aşk ve hislere daha fazla özen gösterebilirsin bugün. Beklenmedik gelişmeler görmen olası. Kendini bu konulara kaptırmak, ileride olabileceklere bakış açını da değiştirecek. Kendini aşkın etkilerine açman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Odaklanmak ve konsantrasyon önemli bir konu olabilir senin için. Zihnini bir yere odaklamak için çevrende bir temizlik ve sükunet arayabilirsin. İçinde bulunduğun yaşam alanını derleyip toplamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Onunla iletişime geçmek isteyebilirsin. Daha farklı hislere sahip bir biçimde bulabilirsin kendini. Her ne olursa olsun kendini bu hislere kapatmaman gerekecek.

Para

Bazen bir şeylerin dengesini tutturmak çok zor olabilir. O tür zamanlarda bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Maddi kaygılarla bir şeyleri düzeltmek için kendini yıpratmamalı ve daha güzel günleri beklemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Sana iyi gelecek, zihnini açacak ve daha yaratıcı olmana vesile olacak şeylere odaklanmak isteyebilirsin bugün. Bol bol müzik dinlemek, yeni şeyler okumak, daha pozitif şeylere yer açmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha güzel konulara odaklanmak stresin vücudundaki etkilerini elimine etmeye yarayabilir. Kendini daha iyi hissetmek ve gerginliklerden uzak kalmak için güzel şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif olabilirsin. Sevdiğin kişiyle aranızda daha iyi bir iletişim olabilir. İki tarafın da isteğinin aynı olduğunu görebilirsin. Bu konulara güzel bir vakit ayırmak içinin rahatlamasına yarayacak.

Para

Para biriktirmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Ani isteklerle masraflara girmek yerine paranı kendine saklaman gerekecek. Neye gerçekten ihtiyacın olduğunu görmek, gereksiz harcamaların önüne geçebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla iletişim öncelikli olabilir. Telefon konuşmaları, e-mailler, mesajlaşmalar… Dikkat gerektiren şey, ne okuduğunu anlaman olacak. Yanlış anlaşılmalara düşüp zaman kaybetmemek için ne okuduğuna, ne söylediğine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu iyi bir şekle sokmak istiyorsan eğer bugünden harekete geçmen gerekecek. Daha iyi bir egzersiz programı ve iyi bir öz disiplin sağlamak önemli olabilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de egzersizlerinde hareketlerine özen göstermelisin.

Aşk

Bir şeylere duygusal yaklaşabilir ve negatif düşünebilirsin. Gereksiz yere kendini veya sevdiğin kişiyi yorman olası. Bu duygusal karmaşayı çözmek için biraz kafanı dinlemen gerekebilir.

Para

Eğer çok önemli bir ihtiyaç için harcamayacaksan o zaman paranı biriktirmen gerekebilir. Bugün gereksiz masrafları kısman gerekecek. Kendini rahata alıştırmadan önce güvenceni kuvvetlendirmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayata daha pozitif odaklanabilmek için yeni şeyler okuyup öğrenebilirsin. Hayata bakış açını değiştirecek şeylerden ilham alabilirsin bugün. Zihnini yeni şeylere açarak daha güzel şeyler geliştirebilir ve geleceğin için daha güzel adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Sağlığın ile alakalı kafana takılanları gündeme getirebilir ve doktorlara danışabilirsin. Bir şeyler için önlem almak, daha sonradan tedaviye girmekten daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki ilişkinin dengelerini sağlam bir şekilde oturtmanız gerekecek. Bu ilişkinin hayatınızdaki yerini sorgulayabilirsiniz bugün. İçine sinmeyen şeyleri daha kolay dile getirebileceksin.

Para

Maddi konularda bir şeyler istediğin gibi gitmiyor olabilir. Ancak kendini bu konularda çok fazla yıpratmamalısın. Bazı durumların geçici olduğunu kendine hatırlatman ve ileriye dönük daha pozitif hedefler koyman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Eğer uzun süredir bir şeylerle uğraşıyorsan ve bir sonuç bekliyorsan bugün bu sonuca daha da yaklaşabilirsin. Araştırma, okuma ve eğitim gibi konularda daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. Kendini geliştirmek adına daha fazla şey başarabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna fazla yüklenmeden önce kendini gerçekten iyi hissettiğine emin olman gerekecek. Dengeli bir enerji sağlamalısın kendine. Hem zihinsel hem de bedensel olarak enerjini bütünleştirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı hislerini merak ediyor olabilirsin. Onun sana karşı tavırlarında bir eksiklik olduğunu hissetmen olası. Bu durumu çözebilmek için iletişiminizi kuvvetli tutmanız gerekecek.

Para

Maddi konularda yakında daha iyi gelişmeler görebilirsin. Önemli olan bugünden kendine fazla yüklenmemek. Gereksiz masrafları kısmak ve çok katı olmayan bir bütçe ayarlamak arasında o dengeyi yakalaman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Rüyalar ve hayallerle kendine yeni hedefler koyabilirsin. Rüyanda göreceğin şeylere dikkat etmelisin. Gerçekten istediğin şeylere odaklanabilmek için sana yol gösterebilirler. Bugün algılarını her zamankinden daha fazla açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırman gerekebilir. Kaslarını kuvvetlendirmeli ve kan dolaşımını artırmalısın. Spor ve egzersiz için spor salonlarına gidemesen de evinde yapabileceğin egzersizlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de bir şeyleri olması gerektiğinden fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz. Bir şeylere alınganlık yapma ihtimaliniz yüksek. O yüzden kalp kırıcı sözlerden kaçınmalı ve her şeyi kişisel algılamamalısınız.

Para

İnsanlara yardım etmek isteyebilirsin. Ancak bir şeyleri ölçülü yapman gerekecek. Gereksiz yere büyük masraflara girmemeli ve başkalarına para saçmamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Zihnini açacak konuşmalar yapabilirsin bugün insanlarla. Bazı konularda daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve bir şeyleri daha iyi kavramak adına çok daha başarılı adımlar atabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularında bir rutine sahip olman gerekebilir. Hareketlerini bir düzene oturmalı ve belli bir disipline girmelisin. Böylece vücudunun enerjisini daha iyi bir noktaya taşıyabileceksin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için fiziksel görünümüne daha fazla özen gösterebilirsin. Bir nevi kendi reklamını yapmak isteyeceksin bu kişiye. Sahip olduğun sosyal hesapları elden geçirebilir, onun ilgisini çekebilecek bir duruma getirebilirsin bunları.

Para

Bir şeyleri yoluna koymak için harekete geçebilirsin bugün. Maddi açıdan iyi gelişmeler görmek için geç kaldığını düşünmemelisin. Bugünden harekete geçmek bir sürü şeyi yoluna koymana vesile olabilir. Bu iyi enerjiyi mantıklı değerlendirmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün, odaklandığın konuların sana ne kadar yaradığını ne kadar yaramadığını düşünmen gerekebilir. İş ile alakalı sana neyin iyi gelip gelmediğini düşünebilirsin. Bir şeyleri değiştirmek için daha keyifli adımlar atmak bugün alacağın kararlarla gerçekleşebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini koruman gerekecek. Uyku düzeni ve bol bol su tüketimine özen göstermelisin. Kendini daha iyi hissetmek için yediklerini dengede tutmak ve uyku düzenine özen göstererek bol bol su tüketmek iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir huzursuzluk olabilir. Bu huzursuzluğu görmek ve aranızdaki negatif enerjinin kaynağını bulmak sana düşebilir. Aşk konularında biraz dikkatli davranman gerekecek bugün.

Para

Zihninin uyandığını hissedebilirsin. Bir şeylere karşı ilgin artabilir. Bu odak kuvvetini maddi konularda canını sıkan şeyleri çözmeye verebilirsin. Böylece yeni çözümler ve gidiş yolları bulabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bildiğin ve gördüğün şeyler arasında uyumsuzluk olabilir. İnsanları nasıl tarttığına dikkat etmen gerekecek. Bir şeyleri daha farklı görmeye başlayabilirsin. Ve böylece daha dikkatli hareket ederek işin aslını görebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Geçmişe dönük negatif etkileri üstünden atmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Yoga ve meditasyon gibi şeylere özen gösterebilirsin. Negatif bir havadan çıkıp yarına ve bugüne odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayallere dalman olası. Onunla alakalı bir adım atmadan önce zihninde başka şeyler kurabilirsin. Ancak gerçeklikten çok uzaklaşmaman ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmen gerekecek.

Para

Bir şeylere karşı "hep bana" tavrı sergilememelisin. Çevrendekilerle dengeli bir paylaşıma girmen gerekecek. Sahip olduklarına şükrederek etrafındakilerle bir şeyleri paylaşman daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Canını sıkan şeylere daha rahat odaklanabilirsin bugün. Bir şeyleri yoluna koymak ve kendini daha iyi hissetmek adına radikal kararlar alabileceksin. Yolunda gitmeyeni ya yoluna koyacaksın ya da kapının önüne. Bu net tavrın sana çok şey katabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Vücudunda biriken stresi atmak ve daha iyi hissetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendini toparlamak için biraz esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini güzel etkilere açabilirsin. Bir süredir hoşlandığın birisi varsa onunla aranızda güzel sohbetler dönebilir. Aşk ve mutluluk konularında hayatında iyi şeyler olacağına en başta senin inanman gerekebilir.

Para

Yeni durumlara adapte olman gerekebilir. Parasal açıdan anksiyeteye kapılarak masraf yapmamak için içinde bulunduğun durumu anlaman gerekecek. Biraz geri çekilip analiz yapmak sana iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin şeyleri yapamadığını düşünüyorsan bugün bu konuda bir adım atman gerekebilir. Sana keyif veren, içini rahatlatan şeylere vakit ayırmak kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün isteklerinle alakalı sağlam kararlar alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar dinlenebildiğine emin olman gerekecek. Uyuduğun yerin temiz olduğuna ve seni yeteri kadar dinlendirdiğine emin olabilirsin. Daha rahat uyumak için lavanta yağı gibi şeyler kullanabilirsin.

Aşk

Aşk ile hayranlığı karıştırabilirsin bugün. İlgini çok çeken insana karşı hislerini net bir biçimde görmen gerekebilir. Bu kişiye karşı gerçekten bir hissin olup olmadığını görmek için biraz kendini gözlemelisin.

Para

Hayatta önceliklerini gözden geçirmen gerekebilir. Masraflar için bu öncelikleri hatırlaman gerekecek. Çok da büyük önem taşımayan şeyleri ertelemek için iyi bir gün olabilir. Senin için gerçekten nelerin önemli olduğunu görebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel