14 Mart 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mart 2023 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Fikirlerini etrafındaki insanlara açmak için iyi bir gündesin. Bir süredir bir kenarda izlediğin ve gözlemlediğin kişilerle bir şeyler paylaşmak onlarla arandaki iletişimin daha da iyi ve yapıcı bir hal almasını sağlayabilir. Fikrini söylemekten kaçınma bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerjik hissedeceğin bir gün. Bu enerjiyi sağlığını daha iyi bir hale getirmek için kullanabilirsin. Egzersiz yapmak ve yediklerine dikkat etmek bugün kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa ve yeni insanlarla tanışman zorlaştıysa kendin için vakit ayırabilirsin. Güzel bir film aç, kendine bakım yap ve bol bol müzik dinle. İyi etkilerin hayatına girmesi için negatif ruh halinden kurtulman gerekecek.

Para

Bazen maddi konularda başkalarının fikrine açık olabiliyorsun. Bugün de böyle bir gün olacak senin için. Nasıl harcamalar yapman gerektiğini başkalarından duymak seni daha da rahatlatabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugünü sakince geçirmeye çalışmalısın. Kendini fazla yormadan, üzmeden, tek bir konuya odaklanıp adımlar atmalısın. Böylece daha az yorulacak ve birden fazla işi halledebileceksin. Bugün biraz yavaşlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga, meditasyon ve nefes egzersizleri kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Bu tür konulara odaklanarak kendine en uyan egzersizi seçebilirsin bugün. Böylece çok daha rahatlayacak ve zihnini boşaltabileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye olan hislerinden bahsedebilirsin bugün. Bu kişiyle arandaki yakınlaşma ve güzel etkiler, aşkın havada uçuşmasına sebep olacak. Kendini ifade etmekten çekinmemelive bu kişi için bir adım atmalısın bugün.

Para

Maddi konulardaki kaygıların seni çok yorabilir bugün. Artık enerjinin tükendiğini hissedebilirsin. Bugün paradan çok kaygılarla başa çıkma günü. O yüzden maddi konularda kendine bir iyilik yaparak bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Hem hislerini hem de mantığını rahat kontrol edebileceksin bugün. İç sesin sana tek bir şeyi söyleyecek. O yüzden kafanın karıştığı mevzularda çözüm üretmeye çalışmak bugün yapacağın en iyi şey olacak. Daha verimli bir gün için kendine zaman vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer yeni bir diyet programı hazırlıyorsan kendine nazik olman gerekecek. Bazı gıdaları toptan kesmek veya zorlanacağın saatler koymak bu diyeti senin için çekilmez kılabilir. Daha yapıcı olmalısın.

Aşk

Bugün aşk senden yana! Hoşlandığın kişi ile çok keyifli vakitler geçirebilirsin. Kendini daha rahat ifade ederek nasıl hissettiğini karşındaki insana aktarmak, aranızdaki bağın daha da kuvvetlenmesine vesile olacak bugün.

Para

Maddi konularda güzel kazançlar elde etmek için birden fazla planının olması sende anksiyete yaratmıyor, aksine başarını garantiliyor gibi bugün. O yüzden para kazanmak için atacağın adımları nasıl çoğaltacağını düşünebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Son dakika değişiklikleri seni yorabilir. Ancak ilgilenmen gereken önemli meselelerin düzgün işlemesi için her detayı göz önünde bulundurmalısın. Bugün ilgini vermen gereken birden fazla mevzu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sadece kendi sağlığına değil, sevdiklerinin sağlığına da odaklanacaksın bugün. Herkesin iyiliği için bir şeyler yapabilirsin. Güzel ve sağlıklı bir yemek hazırlamak seni çok daha mutlu edecek.

Aşk

Bugün romantizmin dozu artabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki uyum artabilir veya yeni bir insan ile hislerinizi paylaşabilirsiniz. Güzel ve eğlenceli gelişmeler kapıda.

Para

Bugün kendini mutlu etmek için harcamalar yapmaktan kaçınmalısın. Bir bütçe belirleyerek bu bütçeye uyman daha iyi bir gün geçirmeni sağlayabilir. Gereksiz masraflardan uzak durmalı ve mutlu olmak için paraya sarılmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün senin için çok güzel geçecek. Üstünden yaratıcılık akacak resmen. Halletmek istediğin konularda güzel adımlar atacak ve herkesi şaşırtacaksın. İstediğin her konuda güzel gelişmeler seninle olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda etrafındaki insanlarla daha fazla konuşman gerekecek. Nasıl hissettiğini ve neleri değiştirmek istediğini çevrendekilerle paylaşabilir ve onların desteğini alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve o kişiye nasıl hissettiğini belli etmek için zaman ayırmalısın bugün. Karşındaki insanın senin sevginden emin olması için biraz daha fazla iletişim kurmanız gerekebilir.

Para

Maddi konularda şans senden yana olacak. Daha fazla para kazanmak için yeni fikirlerin varsa bu fikirleri eyleme dökebilecek güzel fırsatlar elde edebileceksin. Kazanç konularında daha rahat olacaksın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün kendi hayatına odaklanacağın ve ne yapmak istediğine karar vereceğin bir gün olacak. Gerek kısa süreli planlar gerekse uzun dönem planları olsun birçok farklı konuda fikir sahibi olacaksın. Kendin için bir strateji geliştirebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygularının kontrollü olması zihninin sağlam bir temelde olduğunu gösterir. Eğer ani tepkiler vermeye yatkınsan bugün, zihnini boşaltmak için açık hava egzersizlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Duygularının artacağı bir gün olacak. Eğer hayatında birisi varsa bu kişiye yönelik hislerin giderek artabilir. Eğer kimse yoksa, yeni bir insana karşı hisler beslemeye başlayabilirsin. Bugün senin için aşk önemli olacak.

Para

Faturalarının tarihini geçirmemeye çalış. Belli bir mühleti olan ödemeleri kontrol ederek daha sonra başının ağrımasını engelleyeceksin. Olabildiğince dikkatli olarak bu harcamaları düzene sokmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Duygularını ve düşüncelerini dikkatle tartıp hareket edeceğin bir gün olacak. Kendine güvenin artarak hareket edeceksin bugün. Böylece halledilmesi gereken mevzuları çözmek senin için zor olmayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı yiyecekler tüketmek senin için önemli olacak bugün. Kızartmalardan ve ağır yemeklerden uzak durmalı, bol bol sebze tüketmelisin. Böylece hem sindirim sistemini yormayacak hem de sonra pişman olmayacaksın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle arandaki hislerin daha da kuvvetlendiğini hissedebilirsin bugün. Eğer yeni bir insana karşı ilgi duyuyorsan bugün bu kişiye olan hislerinden emin olabilirsin. Kendini tartma ve aşkı ölçme günü.

Para

Parasal konularda rahat davranman gerekecek. Elinde bir süredir uğraştığın şeyler bugün daha fazla harcama yapmanı gerektirebilir. Bu tür harcamalara takılmazsan eğer daha güzel kazançlar elde edebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün bulunduğun ortamlara uyum sağlayacaksın. Etrafını gözlemlemek ve gerektiği yerde hareket etmek gibi konular senin için zor olmayacak. Çevreni dikkatle inceleyerek birçok konuda öne geçecek güzel ayrıntılar yakalayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda kendine yeni bir hedef belirleme vakti gelmiş olabilir. Düzeltmek istediğin şeyleri belirlemek ve gerektiğinde profesyonel yardım almak bugün senin için daha iyi olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiye ona karşı olan hislerinden bahsedebilirsin. Bugün aşk konusunda bir risk alıp adım atma vakti. Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek için iyi bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda hedefine odaklanacaksın. Bazı konularda etrafındaki insanlar seni çok hırslı görebilir. Ancak parasal anlamda güzel bir yola çıkmak için bugün daha fazla çalışman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Eski dostların ile aran açıldıysa bunları düzeltmek için bazı şeyler yapabilirsin bugün. Sadece olumlu anılara odaklanmalı ve arkadaşlığına verdiğin değeri düşünerek hareket etmelisin. Bazı arkadaşlıklarının devam etmesi söz konusu bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularında dikkatli olmak demek belirli bir rutine sahip çıkmak demektir. Bazı hareketlerin sürekliliği senin daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bugün planlarından şaşmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile bir görüşmen olabilir bugün. Eğer ortamda yeni bir aşk varsa bu kişi ile arandaki uyum giderek artabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişi ile her şey çok nazikçe ve sakince ilerleyecek.

Para

Bugün büyük harcamalardan kaçınmalısın. Kendine zaman ayırmalı ve olabildiğince az masraf yapmalısın. Dikkatini vermen gereken daha önemli konular olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sınırlarına biraz daha saygılı olman gerekecek. Başkaları ile muhatap olurken fazla müdahaleci davranabilirsin. Her fikrini paylaşmamalı ve biraz mesafeli davranmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Davranışlarının şekillenmesine sebep olan bir şey de kaygılardır. Kaygılar genel olarak stresten gelse de bazen kendimize nazik davranmadığımız için de büyüyebilirler. Bugün zihnini boşaltmalı ve kendine nasıl bir iyilik yapacağını düşünmelisin.

Aşk

Bugün arkadaş ortamında bir insandan çok hoşlanabilirsin. Yeni bir aşk kapını çalabilir. Ancak aceleci davranarak karşındaki insanı sıkıştırmamalı ve kendine biraz zaman tanımalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda sözünün geçtiği insanlar sana patronluk taslayabilir. İnsanların tam olarak nasıl davranacaklarını kestirememek para ile alakalı konularda kafanı karıştırabilir. Ani kararlar almamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Detaycı olman gerekecek bugün. Bazı olayların en ince detayına bakmak, genel olarak ortaya koyduğun emeğin karşılığını daha rahat almana vesile olabilir. Kolay kolay vazgeçmemeli ve dikkatli incelemelisin bazı şeyleri.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Nefes egzersizleri, yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek vücudunun çevrene karşı daha iyi tepkiler vermesini sağlayacak. Stresten uzak olmak ve sindirim sistemini yormamak sana yarayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki kuvvetli bağ, aranızda oluşan gergin durumlara rağmen yerinde kalıyor. Bugün gerilmenize rağmen sakin bir gün geçirebilir ve olayları büyütmeden keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Para

Bugün maddi konulardaki kaygılarını bir kenara bırakmalı ve kendine odaklanmalısın. Parasal konuları oluruna bırakmak daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayacak. O yüzden bugün maddi konuları çok fazla dert edinmemeye çalışmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla fikir ayrılığına düşebilirsin. Bazı konularda kendini ifade etmek senin için zor olabilir. Karşındaki insanın yerine kendini koyarak daha rahat bir iletişim kurmak isteyebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Doğanın sana sunduğu ilaçlara daha fazla dikkat etmen gerekebilir bugün. Bazı besinleri doğal kaynağından almak vücuduna daha fazla yarayabilir. Özellikle vitaminleri meyve ve sebzelerden almaya bak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sessizce güzel vakit geçirmen bugün sana daha iyi gelebilir. Birlikte gideceğiniz romantik bir film, aranızdaki bağın daha da artmasını sağlayabilir. Bugünü sakince geçirmelisiniz.

Para

Bugün algılarını açık tutmalısın. Parasal konularda güzel fırsatlar elde edebilirsin. Önemli olan bu fırsatları nasıl değerlendirdiğin olacak. O yüzden gözünü dört açmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel