14 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mart 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Kendine güvenmen ve hatta kendinle gurur duyman gereken bir gün olabilir. Etrafındaki insanlara kendini kanıtlayabilirsin. Elini attığın işlerde büyük başarılar elde etmen olası!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermek ve biraz kalori kontrolü yapmak iyi olabilir. Özellikle de kilo vermek gibi bir niyetin varsa bir şeylere bugünden daha özenli yaklaşabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel kutlamalar yapabilirsin. Güzel haberleri birlikte paylaşmak, kutlamak sana çok iyi gelecek. Enerjin daha da artabilir bugün. Sevdiğin kişiyle güzel konuşmalar geçebilir.

Para

İşte yükselebilirsin bugün. Eğer bir terfi veya gelişim bekliyorsan bugün turnayı gözünden vuracaksın. Bir şeylerin çok daha iyi gitmesi tamamen senin kendi emeklerine bağlı olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün herkesin bir tetikte olduğunu görmen olası. Duygusal olarak gerginlik yaşayanları daha net görebilirsin. Bu durumu çözebilmek adına biraz daha dikkatli davranmak ve kelimeleri daha özenli seçmek iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugünü kendine göre geçirmen daha iyi olacak. Tek başına kafa dinlemek iyi bir enerji sağlayabilir sana. Keyfince ve sakin bir gün planlamak, başkasına bağlı olmamak enerjini artıracak.

Aşk

Aşk konularına o kadar sıcak yaklaşmayabilirsin bugün. Kafanı dinlemek ve sakin bir gün geçirmek daha öncelikli olabilir. Eğer hayatında biri yoksa keyfine bakacağın bir gün olacak.

Para

İş ortamlarında iletişim daha önem kazanabilir. Kimle nasıl konuşacağına dikkat etmelisin. Bir şeylerin sakince yolunda gitmesi için gereksiz yere yorumlarda bulunmamak iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Keyfini çıkaracağın birden fazla şey olabilir. Sevdiğin insanlarla zaman geçirebilirsin, seni eğlendiren bir aktiviteye katılabilirsin, keyifli bir zaman geçirebilirsin. Bu tür etkilere kendini açman ve hemen her şeye hayır dememen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün keyifli bir gün olacak. Bunun kıymetini bilmelisin. Enerjin yüksek olacak. Stresten uzaklaşacaksın. Kendini çok daha iyi ve rahat hissetmen olası. Güzel bir günü kendine çekebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel konuşmalar yapabilirsin. Eğer son zamanlarda zorlayıcı etkiler gördüysen bunların azalması olası. Sıkıntıları çözmeye daha yakın olabilirsiniz.

Para

Bugün maddi açıdan için rahat olabilir. Haftaya daha sakin başlayabilirsin. İşte ne yapacağını bilerek ve harcamalarda ne kadar paranın kullanılacağını bilerek kendini zorlamayacağın bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Kendini kontrol edemediğin durumlarda ani kararlar almaman iyi olabilir. Eğer seni acele ettiren faktörler varsa esas bunlara karşı dikkatli olmalısın. Bazı şeyleri daha sakin bir kafayla düşünmeye ihtiyacın olabilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini biraz egzersize verebilirsin. Fiziksel kabiliyetini artırmak duygusal dalgalanmaların da önüne geçebilir. Bugün daha aktif olmanın zihnindeki etkilerini daha baskın görebilirsin.

Aşk

Bugün bir ilişkiyi bitirmek gibi bir konu gündemdeyse eğer aceleci olmaman gerekecek. Yıkıcı davranmamak ve bazı şeyleri konuşmaya açık olmak zaman gerektirebilir. Kendini bir şeyler için zorlamamalısın.

Para

Çevrendeki insanların maddi konularda sürekli bir acelesi olabilir. İş ortamında her mailde "acil" başlığı atılabilir. Ancak bu kaygılara kendini kaptırmaman ve kendi hızından şaşmaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün duygular baskın olacak. Olaylara mantıkla değil de duygularla yaklaşman olası. Duygusal davranarak sonradan kendini zorlayacak noktalara getirmemek ise irade isteyebilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gerginlik ve stres seni yorabilir. Haftaya bu şekilde başlamak seni zorlayabilir. Biraz daha sakin bir gün geçirebilmek için tek başına zaman geçirmek, meditasyon gibi konulara odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Aşkta kıskançlıklar gündeme gelebilir. Yıkıcı davranışlar da öyle. Bugün karşındaki insan ile aranızda sağlıklı ve yapıcı bir iletişim tutmak zor olabilir. Bir şeyleri konuşmak için başka bir günü beklemen iyi olacak.

Para

Maddi konularda kendini riske atmamak önemli olabilir. Duygusal davranarak ve bazı kararları mantıkla değil de duygulara göre alarak gereksiz masraf yapabilirsin. Para konularında dikkat etmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün duygusal geçebilir senin için. Ancak önemli kararları ani duygu patlamaları ile almamak önemli olacak. Kendi hislerini hazmetmek ve bir şeyleri sakin bir kafayla düşünmek için zaman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendince zaman geçirmek, dinlenmek ve zihnini boşaltmak önemli olabilir. Haftaya büyük bir hızla başlamak yerine sakin bir tonda başlamayı tercih etmen duygu patlamalarını kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Bütün gemileri yakmak isteyebilirsin. Ani tepkiler vererek aşkta üzücü olaylar yaşanmasına sebep olabilirsin. Bugün daha sakin ve dikkatli davranmak önem kazanacak. Biraz daha sakin olmak isteyebilirsin.

Para

Parasal mevzularda yıkıcı olmaman gerekecek. Duygusal hareket edip kendini zarara sokmamalısın. Kendini iyi hissetmek adına fazla alışveriş yapmak seni sonradan üzebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Hayal gücün daha fazla çalışacak bugün. Zihninin daha fazla çalıştığını ve yeni konulara odaklanabildiğini göreceksin. Çözüm gerektiren konulara bu etkiyi yönlendirmen çok başarılı bir günü getirebilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli ve özenli davranman iyi hissettirecek sana kendini. Çevrendeki insanlar önlemlere o kadar özen göstermese de sen gösterebilirsin. Dezenfektasyona dikkat etmek daha iyi olacak bugün.

Aşk

Hislerini karşı tarafa açman gerekiyorsa eğer bugün doğru enerjiyi yakalayabilirsin. Kendini çok daha iyi ifade etmen olası. Aşkını karşı tarafa daha rahat açabilir ve o kişiyle daha iyi bir zeminde konuşabilirsin.

Para

Zihninin bazı konularda daha fazla çalıştığını görmek seni daha mutlu edebilir. İş ve para kazanma konularında yeni fikirler bulman ve bunları çözebilmen sana çok iyi gelebilir. Yaratıcılığı verimlilikle buluşturacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün evde fazla zaman geçiremeyebilirsin. Sürekli yapman gereken şeyler olabilir. Dışarıda vakit geçirmek iyi gelebilir. Alışveriş yapabilir, sevdiğin bir etkinliğe katılabilir ve insanlarla zaman geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini gün içerisinde sürdürebilmek önem kazanabilir. Yediklerine dikkat edebilirsin bugün. Ara öğünlere özen göstererek gün içerisinde daha enerjik kalmaya dikkat etmen olası.

Aşk

Aşkta daha güzel gelişmeler görmen olası. Senden hoşlanan biri sana açılabilir. Bu durum beklenmedik bir gelişme olabilir. Seni daha da mutlu edecek bir konuşma yaşanabilir.

Para

Bugün para harcamak keyfini yerine getirecek. Para harcamak bir külfet olmayacak çünkü. İstediğin şeylere para ayırabilecek ve bunun için de mutlu olacaksın. Ve en önemlisi bunun için kimseye hesap vermeyecek olman.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Güne odaklanırken geçmişten ders çıkarıp bugüne zaman ayırmak biraz çaba isteyebilir. Geçmişe baktığında bir şeyleri daha objektif görmen gerekecek. İster insna ilişkilerinde isterse işte olsun kendi davranışlarının sonuçlarını görebilmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su ve bitki çayı tüketmek sana kendini iyi hissettirecek bugün. Vücudunun enerjisini tekrar toplamak ve toksinlerden arınmak için daha fazla su tüketebilirsin. Bunu kontrol altında tutmak ve ne kadar su içtiğini hesaplamak için telefon uygulamaları kullanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki konuşmalarda iğneyi biraz kendine batırman gerekecek. Eğer gerçek anlamda ilerleme kaydetmek istiyorsan yanlışları görmezden gelmemelisin bugün. İlişkide yaptığın hataları gözden geçirmek iyi olabilir.

Para

Aynı hatalara düşmemek günün konusu olabilir. Maddi konularda önceden yaptığın bazı şeyleri tekrarlamamak için geçmişten ders çıkarmak öncelikli olabilir. Bugün dikkatli düşünmen gereken bazı konular olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Günün büyük bir kısmı telefonda geçebilir. Bir süredir iletişime geçemediğin insanlarla telefon görüşmeleri yapabilirsin, iş ile alakalı bazı meseleler telefonda çözülebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hem kendin hem de sevdiklerin için mutfağa girip sağlıklı tarifler denemen olası. Daha sağlıklı beslenmek için hem kendine hem de onlara rehber olabilirsin. Bu konularda öne geçmen olası.

Aşk

Bugün aşkta daha pozitif etkiler görebilirsin. Mesajlaşmalar, telefonlaşmalar seni hoşlandığın kişiye daha da yaklaştırabilir. Aşk konusunda daha güzel etkilerle karşılaşabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin.

Para

Yazılı olarak çözülemeyen işler telefonda veya yüz yüze konuşarak çok daha kolay çözülebilir. Bugün bu konuda daha fazla yol kat edebilirsin. İşe daha sıkı sarılabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün daha sağlıklı plan ve programlar çıkarabilirsin. Yeni haftanın meselelerini daha mantıklı bir biçimde düşünmek ve yoluna koymak için bir şansın olacak. Doğru kararlar vermeye daha yakın olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada yürüyüşler yapmak sana çok iyi gelecek, sadece fiziksel açıdan da değil. Zihninin daha da berraklaştığını ve bazı konulara daha da net odaklanabildiğini görebilirsin bugün.

Aşk

Bitmesi gereken bir ilişki varsa bunu uzatmamalısın. Zira seni mutsuz eden şeyleri sakız gibi uzatmanın alemi yok. Kendini ve kalbini korumaya almak, mutluluğun için bazı adımlara tmak durumunda kalabilirsin.

Para

Eğer bitmesi gereken bir iş varsa bugün bunu çözüme ulaştırabileceksin. Bir süredir elini oyalayan ve seni zihnen yoran bir iş varsa bunu çözmen olası. O yüzden kendine daha da güvenebilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Güne ve haftaya acele etmeden başlaman iyi olabilir. Daha sakin bir tonda güne başlaman bir şeyleri daha net görmene vesile olacak. Kendini bir şeyleri yakalamak veya halletmek için acele ettirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde molalar vermek ve kendini zorlamamak iyi olabilir. Haftaya gümbür gümbür başlamak zorunda değilsin, hele hiç istemiyorsan… Gün içerisinde dinlenebilmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşka odaklanmadan önce zihnini toplamak isteyebilirsin. Eğer yolunda gitmeyen bir mesele varsa bunu tam anlamıyla çözmeden önce biraz kendine zaman tanımak ve düşüncelerini toparlamak önceliğin olabilir.

Para

Bugün işe kendini vermeden önce daha sağlıklı bir iş planı çıkarman iyi olabilir. Bir oturuşta her şeyi halletmek gibi gerçek dışı çabalara girmemek için iş programı çıkarmalı ve sakin olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel