14 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mart 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Aşk önceliğin olacak. Sevdiğin kişiye zaman ayırabileceksin. Güzel şeylere odaklanmak ve romantizme zaman ayırmak sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dışarı çıktığında, insanların arasında girdiğinde mesafe ve maske kurallarına özen göstermen gerekecek. Hijyene ve mesafeye daha fazla dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa birlikte vakit geçirmek keyfini yerine getirecek. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin.

Para

İleriye dönük birikim konularında daha başarılı olabilirsin. Paranı çarçur etmemeli ve biraz birikime odaklanmalısın. Bugün biraz daha hesaplı davranabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün biraz daha sakin ve huzurlu bir gün geçirmek önceliğin olacak. Zihnen kendini daha da rahat ettirmek için biraz dinlenmeyi düşünebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini toparlamak için dinlenmeye vakit ayırabilirsin. Biraz uyuyabilir, keyfince sakin bir gün geçirebilirsin. Enerjini toplaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin ve keyifli bir gün geçirmek size iyi gelebilir. İnsan içine girmeden, baş başa sakin bir gün önceliğiniz olmalı. Böylece daha iyi anlaşabilirsiniz.

Para

Parasal kaygıları bir kenara bırakman gerekebilir. Sahip olduklarına şükretmek ve yola devam etmek sana iyi gelecek. Bugün biraz daha sakin olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişim kurmak bugün önceliğin olmalı. Eğer bir süredir görüşemediğin arkadaşların varsa bugün birbirinize zaman ayırabilirsiniz. Arkadaşlık daha ağır basabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sana iyi gelebilir. Kendin için mutfağa girebilirsin. Güzel bir yemek yemek sana güzel bir enerji ve keyif getirecek.

Aşk

Aşkta yeni bir başlangıç yapmak sana iyi gelebilir. Güzel ve keyifli bir sohbet ile aşkta yeni bir sayfa açabilirsin. Aşk konularına daha fazla odaklanabilirsin.

Para

Maddi konularda sadece kendini düşünerek hareket etmeyeceksin. Sevdiğin insanları da göz önünde bulundurman ve onlar için de masraf yapman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanla vakit geçirmek önceliğin olabilir. Aranızdaki iletişimi artırmanız iyi olabilir. Bu konuda senin çabaların daha ağır basabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tembellik etmemelisin. Biraz da olsa hareket etmek sana kendini iyi hissettirecek. Biraz yürüyüş yapabilir veya ev içerisinde ufak tefek esneme hareketleri yapabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açman gerekebilir. Eğer hayatında birisi yoksa bugün aşk konularında gelişmeler görebilirsin. Romantizm bugün daha ağır basacak.

Para

Maddi konularda için biraz daha rahat olacak. Yarınları düşünerek hareket etmek yerine bugün sahip olduklarınla yetinmek sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Uzun zamandır ziyaret etmediğin bir ortama girebilirsin. Bir süredir ihmal ettiğin kişilere vakit ayırabilirsin. Her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak ve temiz havayı içine çekmek sana iyi gelecek. Zihnen ve bedenen kendini daha iyi hissetmek için biraz yürüyebilir ve temiz havaya girebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde daha nazik olman gerekebilir. Kelimeleri dikkatli seçmelisin. Karşındaki insanın kalbini kırmaman gerekecek.

Para

Farklı yerlere gitmek gibi konulara para ayırabilirsin. Maddi olarak biraz daha harcamaya açık olabilirsin. Yapacağın masrafların hesabını tutmak iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlara jestler yapabileceğin bir gün olacak. İnsanları düşünerek nezaketini konuşturabilirsin. Güzel iletişimler sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek senin için iyi olabilir. Gün içerisinde içtiğin suyu artırmak senin için iyi olacak. Tükettiğin su miktarını ölçebilir ve yeni bir alışkanlık kazanabilirsin.

Aşk

Biraz kendince zaman geçirmek ve aşk konusunda düşünmek iyi olabilir. Sadece aşk ve romantizme değil de sevdiğin diğer kişilere ve konulara odaklanmak da sana iyi gelebilir.

Para

Hediyeler almak, sevdiklerini mutlu etmek seni de mutlu edecek. Maddi konularda için daha rahat olabilir ve biraz daha rahat para harcayabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün sevdiğin birisinden alacağın bir haber seni çok mutlu edebilir. Sevdiğin insanlarla iletişimde olmak bugün kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Biraz daha özenli beslenmek sana iyi gelebilir. Mideni fazla yormayacak şeyler yemelisin.

Aşk

Aşk konularında kendini çok atak hissetmeyebilirsin. Biraz kendi içine kapanman olası. Yaşananları gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda doğru kararlar almak için iyi bir gün olacak. Masraflardan kaçınmak ve para biriktirmek konularında daha emin olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün hayal gücün kuvvetli olacak. Eğer bir sıkıntı ile karşılaşırsan bununla başa çıkabilecek bir çözüm üretebilirsin. Kendine inanacağın bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri bugün sana iyi gelecek. Vücudunu hareket ettirmek ve kaslarını, eklemlerini esnetmek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa bugün yeni bir ilişkiye kendini daha açık hissedebilirsin. Hayatına yeni bir insanı sokmadan önce kendi hislerinden ve düşüncelerinden emin olmak isteyebilirsin.

Para

Maddi konularda yeni kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Daha doğru ve mantıklı kararlar alabilir, ileriye dönük yeni konulara vakit ayırabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Yeteneklerini ortaya koyabileceğin bir uğraş ile ilgilenebilirsin. Keyif alarak güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Emeklerin ve hayallerin birbirleriyle uyuşacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz sana iyi gelecek. Biraz da olsa hareket edebilmelisin. Yürüyüş yapmak, evde de olsa bazı esneme hareketleri yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onun ilgisini çekebilecek davranışlarda bulunabilirsin. Aşk konusunda kendini daha iyi ifade edebilir, ilgilendiğin kişiye bunu yansıtabilirsin.

Para

Eğer kendin için para harcamak istiyorsan bugün tam günü olabilir. Madden kendine karşı daha nazik ve cömert olabilirsin. Kendi isteklerine odaklanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Çözüm üretmek söz konusuysa bugün güzel kararlar alabilirsin. Daha mantıklı ve yaratıcı olman olası. Çözüm üretme konularında kendini aşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek sana iyi gelebilir. Bu aralar tembelliğe vakit harcamamalısın. Biraz daha aktif bir hayat tarzı sana iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Eğer yeni bir insandan hoşlanıyorsan ona vakit ayırabilir, güzel ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsin.

Para

Parasal mevzularda aklına yatmayanları çözmek ve güzel sonuçlara kavuşmak için doğru adımları atabilirsin. Kendine güvenerek güzel bir biçimde hareket edeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Yeni şeyler araştırabilir, zihnini farklı konulara açabilirsin. Araştırmak, öğrenmek önceliğin olabilir. Bugün bu konulara odaklanacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Sağlıklı beslenmeye vakit ve para ayırmak yapacağın iyi bir yatırım olabilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile güzel bir zaman geçirmek için planlar yapabilirsin. İleriye dönük yeni kararlar alabilir ve bu konuda isteklerinizi birbirinize anlatabilirsiniz.

Para

Maddi konularda ileriye dönük kararlarını sorgulayabilirsin. Bazı konularda düzeltmeler yapmak ve maddi açıdan kendine dikkat etmek iyi olabilir. Paranı hemen harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2021 Pazar)

Genel

Çevrenden birisine destek olman gerekebilir bugün. Sevdiğin kişilere destek olmak sana iyi gelebilir. İnsanlarla empati yeteneğini geliştirerek daha doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmalısın. Hijyene ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Maske ve dezenfektan kullanımına özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanabilirsin. İleriye dönük, keyif alacağınız bir konuda plan ve program yapmak ilişkinize iyi gelecek.

Para

Sadece kendi ihtiyaçlarına odaklanmamak farklı bir bakış açısına girmene vesile oalbilir. Maddi konulara daha farklı odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel