14 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Etrafında olan biteni daha dikkatli görebilecek, iç sesine kulak verebileceksin. Bazı konularda sezgilerinin kuvvetinin arttığını görmek, hata yapmanın önüne geçebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve insanları daha dikkatli algılamak önceliğin olabilir. Çevrendeki insanların duygu ve düşüncelerine kendini açmak sende stres oluşturabilir. Bu stresi üstünden atabilmek için meditasyon gibi konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha istekli olabilirsin bugün. Hayatında yeni bir aşk olmazken bile bu konulara vakit ayırabilirsin. Yeni kişiler tanımak ve onlarla keyifli vakitler geçirmek için ortamlar yaratmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün maddi açıdan içinin daha rahat olacağı bir gündesin. Hem kazancın hem harcamaların kontrol altında olabilir. Kendini daha iyi hissetmek, gününe maddi açıdan daha rahat yaklaşmana vesile olabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanlar sana bir şey söylemese bile onların ne demek istediğini anlayabilirsin bugün. Karşındaki insanların hisleri ve düşünceleri sana açık bir kitap gibi ulaşılabilir olacak. Algılarının açık olmasını iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi hep yüksek tutmak için yediklerine özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı beslenme ve dikkatli hareketler, sağlığın için daha iyi adımlar olabilir. Yediklerini dikkatli seçmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı olman gerekebilir. Farklı bir insanın sana ilgisinin olduğunu görebilirsin. Aşk konularında kendini güzel durumlara açmak sana daha iyi gelecek. Beklenmedik aşk itirafları alman ve bunlara güzel yaklaşman olası.

Para

Maddi konularda sevdiğin kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsin. Ancak onlara dikkatli açıklamalar yapmak gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. Parasal konularda hesabını bilmeli ve onlara da bunu açıklayabilmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Sosyal olabileceğin ortamlar sana daha fazla keyif verebilir bugün. Bir şeyleri tek başına yapmak yerine yeni insanlarla tanışabileceğin şekilde hareket etmek sana iyi gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı arkadaşlar edinebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir egzersiz rutini oluşturmak için iyi bir gündesin. Bu rutini daha keyifli bir hale getirmek sana daha fazla enerji katabilir. Sıkıcı egzersizler yerine keyif alacağın şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzle ve keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsin ama bazı aksiliklere hazırlıklı olman gerekecek. Beklenmedik durumlar ve ufak tefek aksilikler modunu düşürebilir. Zaman konusunda kendini farklı bir duruma adapte etmen gerekebilir.

Para

Bugün hem para kazanacak hem de para harcayacaksın. İkisini de dengede tutman gerekebilir. Maddi harcamalara girmek seni germemeli. Bir şeyleri oluruna bırakmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişi ile vakit geçirmek haricinde çok az şeye dikkatini verebilirsin. Aşk konuları daha fazla gündemini meşgul edebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün planlamaya öncelik vermek etrafındaki insanların sana tepki vermesine sebep olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel hijyen ve temizlik konularına özen göstermen gerekebilir. Kişisel bakım konularına öncelik vermen, aynada gördüğün kişiyi daha da sevmene vesile olacak. Bu güzel etkinin sana daha iyi bir enerji vermesi için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile vakit geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmediğini görebilirsin. İkinizin de keyif alacağı bir vakit ayarlamak ve birbirinize vakit ayırmanız, aranızdaki uyumun daha da artmasına vesile olacak bugün.

Para

Parasal kaygılar aklında olsa da kendine vakit ayırmak için çaba göstermeye daha yatkın olabilirsin. İş ve maddi kaygılar yerine kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeylere konsantre olman zor olabilir. Kafanı toparlamak zorlaşabilir. Kendini bir şeyler için zorlamamalısın. Eğer gerçekten önem taşıyan konularla ilgilenmen gerekiyorsa bunları ertelemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler duygusal gerginlikler yaratabilir. Bu konulara odaklanmak ve zihnini boşaltmak için çaba göstermek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ruh haline girebilmek için canını sıkan konularla başa çıkabilecek bir ortam yaratman gerekecek kendine.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini dile getirmek daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa senin nasıl hissettiğini bilmeli. Bu kişi ile daha keyifli gelişmeler görebilmek için hayatına bir netlik katman gerekebilir.

Para

Etrafındaki negatif insanlarla arana sınır çekmen gerekecek. Parasal olarak senden faydalanılmaması için çaba göstermen gerekebilir. Bu tür konularda kendine dikkat etmek ve kendi kararlarını tek başına almak daha iyi olabilir senin için.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

İçini sıkan bir his olabilir bugün. Bu hissin nereden geldiğini görmek için kendine zaman ayırman gerekebilir. Son zamanlarda yaşananların muhasebesini yapmak için kafanı toparlamak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme ve egzersiz konularına özen göstermek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Kendin için yeni adımlar atmak ve güzel kararlar almak enerjini yükseltecek. Bugün bu konularda plan yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında beklentilerini daha net şekillendirebilirsin. Aşk konularında ne görmek istediğini kendine açıkça söylemek sende daha iyi bir etki oluşturacak. Daha rahat ve keyifli kararlar almak için bugünü değerlendirmen gerekebilir.

Para

İnsanlarla fikir ayrılığına düşmek maddi konularda seni düşündürebilir. Kendine ait bir parasal bağımsızlık istiyorsan, ona göre hareket etmelisin. Paranı kendin kazanmak ve kendin harcamak için çevren ile arana sınır çekmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin yavaş ileriyor olması seni üzmemeli bugün. İleriyi düşünerek hevesle atılman gereken şeyler olabilir. Hemen vazgeçmemeli ve yarını düşünerek hareket etmelisin bugün. Böylece daha güzel adımlar atabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşlenmiş gıdalar tüketmeyi azaltmak sağlığına daha iyi gelebilir. Şekerli yiyecekler ve işlenmiş gıdalar sağlığına zarar veriyor olabilir. Daha sağlıklı beslenmek ve taze besinler tüketmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir kişiye ilgi duyabilirsin. Karşı tarafın dikkatini çekmek için kendine çekidüzen göstermen gerekebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanların senin maddi kaynaklarınla sana patronluk taslamaması için dikkatli olman gerekecek. Çevrendeki insanlarla parasal açıdan sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Kendi parana hakim olmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Olaylara sakin ve keyifli bir şekilde yaklaşmak o kadar da kolay olmayabilir. Ancak bugün şansını zorlaman gerekecek. Yaşananlara karşı sakin kalmak ve keyifli konulara odaklanmak beklemediğin kadar güzel gelişmeleri kapına getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmek ve zihnini boşaltmak sana iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için kendine gereken ortamı hazırlaman lazım. Kafanı boşaltmak için temiz ve huzurlu bir alan yaratmak birçok şeyin başlangıcı olabilir.

Aşk

Aşk hayatında güzel değişimler görmek için kendine odaklanman gerekebilir. Yeni şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak, olaylara bakış açını değiştirecek. Aşk konularına yapıcı bakman sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konulara odaklanmamak ve diğer konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Büyük paralar elde etmek veya bu büyük paraları harcamak için bir başka gün sana daha iyi gelebilir. Bugün diğer konular daha fazla gündeminde yer edinebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı konularda gecikmeler yaşaman olası. Ancak bu gecikmelerin canını sıkmasına izin vermemelisin. Bazı şeylere adapte olmayı kolaylaştırman ve kendi kafanı toparlamak için kendine zaman ayırman daha önemli olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hedeflere odaklanmak ve sağlıklı adımlar atmak daha kolay olabilir bugün. Enerjini yükseltecek şeylere vakit ayırmak seni mutlu edebilir. Sağlıklı beslenmek ve hareket etmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda keyifli etkiler görmen olası. Kendini daha rahat ifade edebilir ve karşı tarafın ilgisini kazanabilirsin. Karşı tarafın seni fark etmesi ve sana değer vermesi seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda yaşanan iyi gelişmeleri bir süreliğine de olsa kendine saklaman gerekebilir. Etrafındaki insanlara gösterişe girmemek senin için önemli olacak. Paranı kendine saklamalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etraftan duyacağın şeyler, alacağın haberler canını sıkabilir. Ancak bütün duyduklarınla gününü zehir etmemeli ve kendi gündemine odaklanmalısın. Başka taraflardan gelecek haberlerle gününü şekillendirmemen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin ve disiplin sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamak için vücudundaki dengeyi koruman gerekecek. Dengeli hareketler, beslenme ve dinlenme sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı konulara istediğin gibi bir pozitiflikle bakamıyor olabilirsin. Karşı taraf ile aranızdaki anlaşmazlıklar canını sıkıyor olabilir. Bu tür konuları çözebilmek için ilk önce kendi içinde bir açıklık kazanman gerektiğini unutmamalısın.

Para

Maddi konularda detaylar önemlidir ancak bu detaylarda kendini kaybetmemen gerekecek. Biraz etrafına bakınmak ve kendi işinden kafanı kaldırmak sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda kendini çok zorlamamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugünü kendine ayırmak ve halledilmesi gereken işlere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Ev işlerini görmek, halledilmesi gereken konulara öncelik vermek, gerekli konuşmaları yapmak… Kısacası bugün, bitmesi gereken şeyleri sonlandırmak için güzel adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini dengelemek ve daha sağlıklı kararlar almak sana daha iyi bir enerji katacak. Vücudunun ve hayatının dengesini korumak için rutinine sadık kalmalısın.

Aşk

Aşk konularında hislerini ifade etmek senin için önemli olabilir. Karşı tarafa kendini ifade etmek sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Hayatında daha sağlıklı etkiler görmek için iletişime özen göstermen gerekebilir.

Para

Daha fazla hareket etmek, daha fazla üretmek para kazanmak için yeterli olmayabilir bugün. Elindeki paralarla idare etmek ve ileriyi planlayarak hareket etmek sana maddi konularda daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Aşk konularında sevdiğin kişi ile bazı fikir ayrılıkları yaşaman olası. Çok önemli konular olmasa da aranızdaki enerji bugün çok da uyuşmayabilir. Bu konularda ısrarcı olmamak ve farklı şeylere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak bazı tıkanıklıklar yaşaman olası. Zihnini meşgul eden ve dikkatini dağıtan konuları çözmek için meditasyon gibi konulara odaklanman gerekebilir. Kendine zaman ayırmak ve düşüncelerini dinlemek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında dikkatli hareket etmen gerekebilir. Görmek istemediğin etkileri kesmek ve kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Aşk konusunda uyum ve birliktelik zor olabilir bugün.

Para

Parasal konularda güzel gelişmeler görmen olası. Ancak cebinde paran olması seni mutlu etmek için yeterli olmayabilir. Maddi konular ile kişisel konuları dengede tutman gerekebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel