14 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Kasım 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Kendini toparlamak için evinde vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. İçinde bulunduğun ortamlarla ilgilenmek ve rahatını artıracak konulara odaklanmak sana iyi bir konfor sağlayabilir. Bugün kendine ve yaşam alanına odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yoga, meditasyon ve derin nefes egzersizleri bugün sana daha iyi gelecek. Vücudunun esnekliğini sağlamak ve zihnini boşaltmak genel olarak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin dikkati dağınık olabilir bugün. Sana istediğin gibi ilgi gösteremeyebilir. Bu durumu çözmek için ona zaman tanıman daha iyi olacak. Karşı tarafın kendi kafasını toparlaması için biraz zaman iyi gelebilir.

Para

Bugün kendine para harcamak sana iyi gelecek. Maddi konularda kendi isteklerine öncelik vermek ruh haline iyi gelebilir. Bugün kendine para harcamaktan kaçınmamalı ve kendini mutlu etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bilgi toplamak ve iletişim kurmak önceliğin olabilir. Son zamanlarda yaşanan bir konu ile alakalı herkesin hikayesini dinlemen gerekebilir. Eğer bir karar alman gerekiyorsa bu kararı almadan önce bütün doğruları öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir denge yakalamak senin için önemli olacak. Zihinsel ve bedensel olarak kendini daha iyi hissetmek için dikkatli davranmalısın. Sadece fiziksel veya sadece zihinsel sağlığa özen göstermemeli, ikisini de dengede tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz tıkanabilir bugün. Bazı sıkıntılı durumların geçici olacağını göz önünde bulundurman gerek. Daha yapıcı davranman ve karşındaki insana biraz zaman tanıman sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda yeni fikirler geliştirmek ve stratejilere odaklanmak sana iyi gelebilir. Bu stratejileri gerçek hayata geçirmek için emek sarf etmen gerekecek. Daha fazla eyleme geçmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Kendini koruma altına almak ve çevrendeki negatif etkilerden korumak isteyebilirsin. Daha iyi şeylere odaklanmak ve kafanı toparlama isteği biraz yoğun olabilir. Hayatında kimlerin nasıl bir etkisi olduğunu görmeye başlamak için iyi bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal yorgunluğu üstünden atmaya çabalamalısın bugün. Stresin vücudunda kötü etki etmemesi için derin nefes egzersizleri ve meditasyon konularına özen göstermelisin. Kafanı boşaltmanın bir yolunu bulman gerekecek.

Aşk

Aklından geçenleri sevdiğin kişiye söylemek seni biraz zorlayabilir bugün. Aşk konularında ortada bir gerginlik olabilir. Bu gerginliği çözmek için adımlar atmak ve daha dürüst davranmak sana iyi gelecek.

Para

Bugün halletmen gereken mevzulara odaklanman ve parasal konularda daha dikkatli davranman sana iyi gelebilir. Dikkatini maddi konulara vermen gereksiz masrafları kesmene vesile olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün dikkatini toplamak senin için zor olabilir. İlgini vermek istediğin birden fazla konu karşına çıkabilir. İyi bir planlama yapmak ve iş bölümünü halletmek daha rahat olmanı sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek ve daha sağlıklı kararlar almak sana iyi gelebilir. Diyet konularında sadece kilo vermeyi hedeflememeli ve bedeninin ihtiyacı olan besinleri tüketmeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında nazik davranmanın önemini göreceksin bugün. Sevdiğin kişi ile aranda daha anlayışlı bir durum oluşması için yapıcı davranman gerekebilir. Gereksiz alınganlıklarla başa çıkmak için dikkatli olmalısın.

Para

Etrafında olan bitene dikkat etmen gerekecek. Maddi konularda elini sürdüğün her şeye dikkat etmelisin. Harcamalar ve ödemeler ile alakalı adımlarını sağlam atman gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hiç beklemediğin yerlerden sana destek gelebilir. İnsanlarla arandaki iletişimde bir değişim yaşanabilir. Etrafındaki insanları görmezden gelmek yerine herkesle güzel bir muhabbete girmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Düzgün bir egzersiz programı kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Hem kaslarını kuvvetlendirmek hem de stresten uzak durmak için günlük bir egzersiz rutini oluşturman gerekebilir. Bugün bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ve alan tanımak aranızda daha yapıcı etkiler oluşmasına vesile olabilir. Bazı konularda aceleci olmamalısın. Karşındaki insana kendini toparlaması için fırsat tanıman gerekebilir.

Para

Hayallerine odaklanmak ve bunları gerçekleştirmek seni mutlu ediyor olabilir. Ancak bu hayaller yerine endişelere odaklanabilirsin bugün. O yüzden biraz gerçek hayata dönmen ve elinde sahip olduklarına şükretmen sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için kafanı toparlayacak bir alanda bulunman gerekebilir. Sana iyi gelmeyen konulardan uzak durmak ve daha rahat hareket etmek daha iyi kararlar almana vesile olacak. Bugünü kendine göre yaşamak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha erken uyanmak ve güzel bir uyku düzeni oluşturmak sana iyi gelebilir. Erken uyuyup erken uyanmak kafanı toparlamanda ve daha rahat olmanda iyi gelebilir. Güne erken başlamak zihnini boşaltmana yarayabilir.

Aşk

Seni geren mevzuları sonlandırmak için beklememelisin. Aşk konularında karşındaki insanın seni mutlu etmemesi bazı şeyleri bitirmek için yeterli olmalı. Değişimden korkmadan hareket etmelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanların parasal konularda sana nasıl yaklaştığını görmen gerekecek. Hayallere odaklanmak ve idealist olmak yerine gerçeklerle yüzleşmen gerekebilir. Kendini biraz korumaya almalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Emek verdiğin konularda sona yaklaşmış olabilirsin. Güzel sonuçlar almak ve hedeflerine ulaşmak için daha fazla enerjin olacak bugün. Bazı konularda daha dikkatli olman gerilmene sebep olsa da işin sonunu düşünerek hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için sağlıklı kararlar almak kadar bu kararları uygulamaya sokmak da önemli olacak. Kendine iyi bir rutin oluşturmak ve daha hareketli olmak sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye gereken özeni gösteremeyebilirsin bugün. Kendi işlerine odaklanmak veya aranızda geçen bir konuşmayı sonraya bırakmak aranızda bazı gerginliklerin oluşmasına sebep olabilir. İletişime özen göstermelisin.

Para

Maddi konularda çevrendekileri sorumlu tutmak ve onları suçlamak yerine kendi yerine bakman gerekecek. Senin bu konularda nasıl adımlar attığın daha önemli olabilir. Suçlu aramak yerine durumu nasıl kurtarabileceğine bakmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki belirsizlikleri çözmek için iyi bir gündesin. Gereksiz yere sürüncemede kalan konuları çözebilecek ve hayatında olan biteni daha rahat anlamlandırabileceksin. Bazı şeylere çözüm getirmek seni rahatlatacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sebze ve meyvelere daha fazla özen göstermeli ve diyetine bunları dahil etmelisin. Daha sağlıklı bir yeme alışkanlığı geliştirmek için lifli gıdalara dikkat etmen gerekebilir. Bugün daha düzgün bir yeme planı oluşturabilirsin.

Aşk

Kendi hayatına odaklanmak aşk konularında yaşadığın olumsuzlukları çözmek için de iyi bir etki sağlayacak. Aşk konusunda kendine daha fazla özen göstermek ileride daha iyi etkilerle karşılaşmanı sağlayabilir.

Para

Maddi konularda fikirlerin sana yeteri kadar para kazandırmayabilir. Kendini paralamak yerine maddi konularda daha iyi fırsatlar beklemen iyi olabilir. Bugün biraz geri çekilmek sana iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün rekabet konuları daha fazla gündeme gelebilir. Çevrendeki insanlarla gereksiz yere kendini kıyaslayabilirsin. Bu negatif düşünceden uzaklaşmak için daha aktif olman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek bugün. Hem kaslarını kuvvetlendirecek hem de stresi üstünden atabileceksin. Gerginliğe bir son vermen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir gerginlik oluştuğunu hissedebilirsin. Bu gerginliği çözmek için birbirinize zaman tanımak ve iletişiminizde daha yapıcı olmak size iyi gelecek. Aranızda olanları zorlamaman gereken bir gündesin.

Para

Elinde fazladan para olabilir bugün. Bu fazla parayı nasıl değerlendireceğine karar vermen gerekebilir. Parasal konularda yatırım ve birikim konularına odaklanmak, keyfi alışverişlerden daha iyi gelebilir sana.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha keyifli bir iletişim kurabilirsin bugün. Daha rahat olman ve sevdiğin insanlarla güzel konulara odaklanman sana iyi gelecek. Daha rahat nefes alacağın bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi sevdiğin insanlarla ortak aktivitelere girerek harcayabilirsin. Grup dersleri, eğlenceli ortamlar ve bol kahkahalı muhabbetler strese karşı ilaç gibi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kendini yalnız hisettiğin bir gün olabilir. Her ne kadar sevdiğin insanlarla çevrili olsan da gönül bağı kurmak istediğin bir sürece girebilirsin. Kendini biraz dış etkilere açman gerekecek.

Para

Bugün sorumluluklarını yerine getirmek için çaba göstermelisin. Gereksiz işlerle oyalanmak ve masraflara girmek yerine senin için önem taşıyan maddi konulara özen göstermen daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Hislerinin yoğunluğu ile agresifleşen insanlara karşı sınır çekmelisin. Bazı sorunları çözmek için çabalasan da karşı tarafın bu konuda sana ne yansıttığı önemli olabilir. O yüzden kendini biraz geri çekmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Çalışma alanını düzenlemek ve temizliğe özen göstermek sana iyi gelebilir. Daha hijyenik bir ortam sağlamak ve daha sağlıklı bir oturma düzeni ayarlamak genel olarak vücuduna iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gereksiz yere gerginlikler oluşturan mevzuları sürekli olarak gündeme getirmek aranızı bozabilir. Bugün, çözemediğiniz mevzulara daha farklı yaklaşmanız gerekecek. Daha yapıcı olmanız gereken bir gündesiniz.

Para

Bugün kendi işine odaklanman ve çevrendeki insanlardan uzak durman sana iyi gelebilir. Bazı kişilerin seninle ilgilenecek vaktinin olmamasını, kendi kafanı dinlemek için kullanabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Yaşadığın ortamda sıkıntı yaratan mevzulara dahil olmak yerine onları çözmeye çaba göstermelisin. Gereksiz kalabalıklardan uzak durmak ve kendi alanına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sorun çözmeye odaklanacağın bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Can sıkıntısına karşı önlem almalısın bugün. Kendini sıkarak strese sokmak ve kaslarının gergin olmasına sebep olmak yerine daha fazla esneme hareketi ve derin nefes egzersizlerine odaklanmalısın. Sıkıntı ile başa çıkmayı öğrenmen gerekebilir.

Aşk

İletişime özen göstermek ilişkilerin en iyi noktasıdır. Eğer sevdiğin kişinin sana karşı tavırlarından hoşlanmıyorsan bugün bunları ifade edebilir ve içindekileri dökebilirsin.

Para

Maddi konularda kendini geri çekip düşünmek için zaman tanıman sana daha iyi gelebilir. Bugün yeni adımlar atmak veya harcamaları planlamak yerine kafanı toparlamak için kendine zaman tanımalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel