14 Haziran 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Haziran 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün kendine biraz daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Uzun zamandır ertelediğin bazı alışverişleri yapmak da sana iyi gelebilir. Kendinle ilgili konuları daha fazla ertelememek senin için genel olarak daha iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Seni kötü hissettiren enerji emici insanlardan uzak durman gerekecek bugün. Hayata olumlu tarafından bakıp moralini yüksek tutmak sağlığını da olumlu etkileyecek çünkü. Kimle istişare ettiğine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda olaylar beklediğin gibi gitmeyebilir bugün. Bu durumun geçici olduğunu kendine hatırlatmanda fayda var ama. İleride bazı şeylerin daha iyiye gidebileceğini düşünmen gerekebilir. Her şeyi kestirip atmaman iyi olacak.

Para

Bugün harcama yapmaya daha açık olabilirsin. İhtiyaç ve isteklerin için kesenin ağzını açman olası. Hayat kaliteni artıracağını düşündüğün şeyleri satın alırken iki kere düşünmemelisin. Bir şeyleri kendin için iyileştirmen gerekebilir zira.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün bir şeyler oldukça yolunda gidebilir. Aklındaki projeleri gerçekleştirmek için uygun fırsatları bulabilirsin mesela. Diğer insanlarla iyi geçinmek de işlerinin daha da kolay görülmesine yardımcı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkatin son zamanlarda sık sık dağılıyorsa bunun temeline inmen gerekecek. Gerektiği noktada bir doktora danışman ve dikkat dağınıklığı ile alakalı destek alman gerekebilir. Stres ve kaygıları kontrol altına alman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere açık olmak gerekebilir bugün. Bütün umutların tükenmişken bir anda karşına bir fırsat çıkıp seni oldukça şaşırtabilir. Aşkta biraz da şansına ve kadere güvenmen gerektiğini hatırlayabilirsin.

Para

Maddi konularda sıkıntı yaşama durumunda yeteneklerine başvurmaktan çekinmemelisin, özellikle de bugün. Başta bir işe yaramamış gibi görünse de ilerleyen zamanda senin için büyük farklılıklar yarattığını görebilirsin. Kendi emeklerinin farkına varman gerekecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

İçine gireceğin yeni ortamlarda diğer insanlarla daha fazla bir araya gelmen gerekebilir bugün. Ortak çalışmalar sayesinde daha fazla insanla tanışıp konuşma şansın olabilir hatta. Çevreni genişletmenin yararını ileride çok daha fazla görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini biraz yorgun hissetmen mümkün. Serin ve sessiz bir yerde dinlenmek sana çok daha iyi gelecek. Gün içerisinde ara ara molalar verebilmek sende fark yaratabilir. Günün sonunda da yeterince dinlendiğine emin olmalısın.

Aşk

Karşındaki insanla ilgili yargılarınla aceleci olmaman gerekebilir. Ona kendisini ifade etme şansı vermek, onun bakış açısını duymak dinlemek aşkınız için daha iyi olabilir. Her şeyi tek taraflı düşünmemelisin.

Para

İş ortamında her zamankinden fazla sorumluluk alman gerekebilir bugün. Daha çok sorumlulukla beraber farklı işlerle ilgili çalışmalarda bulunman da olası. Yeni projeler ve fikirlerde çalışmak senin ve kariyerin için farklılık yaratabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanları biraz daha net anlamak isteyeceksin. Onların düşüncelerini, duygularını anlayıp davranış ve tarzını buna göre ayarlamak isteyebilirsin. Empati kurmak insanlarla daha iyi ilişkiler kurmana yardımcı olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün cilt sağlığın için daha özenli davranman gerekebilir. Nemlendirici losyonlar ve güneş kremleri sana çok daha iyi gelebilir. Bugün kendi cildini kurutmaman ve güneşin etkilerini azaltman uzun vadede fayda sağlayabilir sana.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek için etkinlikler planlamak isteyebilirsin bugün. Birlikte geçirdiğiniz zaman daha iyi anlaşmanızı sağlayabilir. İleride daha mutlu olmak için birbirinizi bugünden daha iyi tanımalısınız.

Para

Bir arkadaşın senden yardım isteyebilir bugün. Ona yardımcı olmak senin için başka imkanların ortaya çıkmasına sebep verebilir. Bu sayede hem ağını geliştirebilir, hem de arkadaşınla keyifli bir iş birliği çıkarabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün biraz daha yeni şeyler öğrenme isteği duyabilirsin. Sürekli okuyup araştırma yapmak seni mutlu edecek hatta. Yeni şeyler öğrenmek, yeni fikirler edinmek seni daha da motive edebilir. Yeni ilgi alanları bulmak sana daha çok keyif vererek güne pozitif bir biçimde odaklanmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sevdiklerinle beraber olmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Ailen ve arkadaşlarınla beraber olmak, onlarla beraber aktiviteler düzenlemek seni daha neşeli bir hale sokabilir. O yüzden kendini yalnızlaştırmaman en iyisi.

Aşk

Girdiğin ortamlarda insanlarla konuşmaktan, tanışmaktan çekinmemen gerekecek bugün. Karşına çıkan biriyle daha farklı konuşmalar yaşayabilirsin çünkü. Sana olan ilgisi ileride ona karşı bazı hisler beslemeni sağlayabilir.

Para

Yeni iş fırsatları yaratmakta kendini şanslı hissedeceksin bugün. Üretkenlik sayesinde sürekli yeni bir fırsat yaratmak ileride daha rahat etmeni sağlayabilir bugün. Aklına geleni gerçekleştirmek konusunda geri durmayacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini biraz duygusal hissedebilirsin. Karşılaştığın olaylarda vereceğin tepkilerin aşırı olmamasına dikkat etmen gerekecek o yüzden. Her şeyi kişiselleştirmemek için özenli davranmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için koyduğun hedefleri ciddiye almakta yarar var bugün. Hedeflerine ulaşırken gösterdiğin çaba sayesinde kendini daha zinde hissedebilirsin çünkü. Açık havada daha fazla zaman geçirmek de genel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda başkalarının dediğinden çok kendi hislerini dikkate alman gerekecek bugün. Zira dışarıdan aldığın tavsiyelerle istediğin güzelliklere odaklanman zor olabilir. Kendini daha iyi ifade edebilmen bazen tavırları doğru koymakla da ilgili olabilir.

Para

Maddi konularda sıkıntı yaşamamak için ileriye dönük tasarruf konuları hakkında düşünmen gerekebilir bugün. Alacağın önlemler, ileride daha rahat etmen için önemli bir hale gelebilir. Harcamalara dikkat etmek senin için daha mantıklı ve iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün hayatında bazı yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Seni rahatsız eden fikirlerden ve hatıralardan uzaklaşarak her şeye güzel bir yeni başlangıç yapmak sana daha cezbedici gelebilir. Yeniliklere odaklanmak seni pişman etmeyecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün temizliğe zaman ayırman iyi olabilir. Yaşam alanını daha temiz tutmanın faydasını daha fazla görebilirsin. Gereksiz dağınıklığı kaldırmak zihnen de rahat etmeni sağlayabilir. Mikrop ve düzensizliklerden arınmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin insanın seni gereksiz mecburiyetler altına sokmasına müsaade etmemen gerekebilir bugün. Onu sevmen, onun için kendinden taviz vermeni gerektirmez çünkü. İçine sinmeyen hiçbir şeye sırf o istedi diye evet dememelisin.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirme konusunda eski yöntemler yerine daha modern yolları tercih etmen gerekebilir bugün. Bunun için de bir şeyleri öğrenmen gerekebilir. Günümüzü yakaladıkça girişimlerin daha da gelişip büyüdüğünü görebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün genel olarak içinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Depresyona yenik düşmek yerine harekete geçmek senin için daha iyi olacak ama. Çevrendeki insanlarla ortaklaşa bir şeyler yapmak iyi sonuçlanabilir mesela.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün karamsarlığa yenik düşmemek için daha fazla özen göstermen gerekebilir. Sana yardım etmek isteyenleri elinin tersiyle itmemen senin için daha iyi olacak o yüzden. Açık havada yürüyüş yapmak, arkadaşlarınla zaman geçirmek sana daha iyi bir enerji katabilir mesela.

Aşk

Karşına yeni konuların çıkması seni sevindirecek. Romantik olarak yakınlaşma yaşaman mümkün olabilir bugün. İlişki konusunda bu gelişmeleri görüp de aceleci davranmaman gelecekte daha mutlu olmanı sağlayabilir.

Para

İş konusundaki istikrarını sürdürmek için çalışma düzenini koruman gerekecek bugün. Her ne kadar buna kuvvet bulamasan da var olan işleri yolunda sürdürmek emek isteyebilir. Çevrendeki insanlardan destek alman iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Gün içinde büyük işler başarmak için bir istek belirebilir sende. Bunu hedeflerine ulaşmak için kullanmak isteyeceksin doğal olarak. Karşına çıkacak engelleri aşmak için bu istek sayesinde gereken gücü bulabilirsin. Çabalamaktan vazgeçmemen bugün için en iyisi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Vücudunu daha iyi dinleyip ihtiyaçlarını belirlemekte yarar var o yüzden. Alman gereken önlemleri zamanında almak ileride daha rahat etmeni sağlayabilir, bunu gözden kaçırmamalısın.

Aşk

Bugün karşına beklenmedik şeylerin çıkmasına hazır olman gerekebilir aşkta. Karşına çıkacak biri seni şaşırtabilir çünkü. Senin için beklenmedik olsa da bir şans vermek ve flörtleşmek ileride mutlu olmanı sağlayabilir.

Para

İş konusunda yaptığın tercihlerin sonuçlarını daha net görmeye başlayacaksın. Aklını diğer seçenek ne getirebilirdi diye düşünerek meşgul etmemen gerekecek o yüzden. Tercih ettiğin yolda ilerlemek gelecek ve bundan sonra olabileceklere odaklanmak daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Yalnız başına fazla zaman geçirmek kendini keşfetmek için iyi olabilir bugün. Yeni yetenekler keşfedip bunların üstüne gitmek isteyebilirsin hatta. Hayattan daha fazla zevk almak için kendinle baş başa kalmaktan korkmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dışarıda fazla zaman geçirmek yerine kendi başına takılmak daha makul gelebilir sana genel olarak. Kendi içine dönüp kafanı dinlemek, bitki çayı içip kitap okumak seni daha çok rahatlatabilir. Zihnini boşaltmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Aşk konusundaki arayışına biraz ara vermek, gelecek ile ilgili düşüncelerini daha iyi belirlemene yardımcı olabilir. Tabii öyle bir arayışın varsa... Bir şeyleri kendi haline bırakman ve var olan gerçeklerle yüzleşmen daha iyi olabilir.

Para

Aklındaki para kazanma fikrine herkes senin gibi bakmayabilir bugün. O yüzden fikrini ilk aşamada herkesle paylaşmaman daha iyi olabilir. Gerekli çalışmaları yapıp kendinden emin olduktan sonra bunlardan bahsetmek insanların sana daha farklı bakmasını sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Uzakta olan birinden alacağın bir haber sayesinde çok hareketli bir gün geçirebilirsin bugün. Aldığın habere göre yeni şeyler öğrenmek konusunda da daha istekli olabilirsin hatta. Kendini geliştirmek ve bir şeylere yetişebilmek önemli bir konu haline gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yeme alışkanlığın hakkında önlem alman gerekebilir bugün. Eğer son zamanlarda çok fazla şeker tükettiysen bugünden itibaren kendini bir detoksa alabilirsin. Gereksiz abur cuburları kısman iyi olabilir.

Aşk

Çevrende senden hoşlanan bir insanın varlığından haberdar olman mümkün bugün. Bu insanın seninle ilgilenmesi keyfini yerine getirebilir o yüzden. Ona bir şans verip görüşmek, flörte açık olmak senden bir şey kaybettirmeyecek.

Para

İş fırsatları konusunda daha heyecanlı olacaksın bugün. Her türlü yeniliğe açık olmak karşına çıkan fırsatları değerlendirmekte yardımcı olacak hatta. Yeniliklere daha fazla açık olmak gelecek sana beklenmedik kapılar açabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2022 Salı)

Genel

Günün ağırlığı biraz üstüne duygusallık olarak çökebilir. İnsanlarla durduk yere ağız dalaşına girme ihtimalin de artabilir hatta. Bugün ağzından çıkan kelimelere ekstra özen göstermende fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini yenileme ihtiyacı duyabilirsin biraz. Enerjini sık sık toparlama ihtiyacı duymak kolay yorulmana sebep olabilir hatta. İyice dinlendiğinden emin olmak önemli olabilir. Vücudunu ve zihnini aynı anda dinlendirebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek birbirinizi yeniden keşfetmeniz için iyi bir fırsat olabilir bugün. Ama bu zamanı nasıl yönlendireceğin biraz sana bağlı olabilir. Negatif konuşmalarla birbirinizin kötü taraflarını daha fazla göze sokmamak iyi olabilir.

Para

Maddi konularda aldığın kararları uygulamak için aceleci davranmaman gerekecek bugün. Gerekli araştırmaları yapmadan hareket etmek ileride alacağın sonucu etkileyebilir çünkü. İyi planlamalar yapmak senin için daha iyi sonuçlanabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel