14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Haziran 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Kendine olan güvenin seni sıkıntılı konulardan kurtarabilir bugün. Kendine güvendiğin müddet bir şeyler daha kolay geçebilir. Bugün bu konularda özenli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Can sıkan mevzular üzerinde çok fazla durmamak ve bunun enerjini düşürmesine izin vermemek sana iyi gelebilir. Dikkatli hareket etmeli ve enerjini neye yönlendirdiğinde seçici olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda canını sıkan konuşmalar yapsan da bir şeylerin açıkça dile getirilmesi seni rahatlatabilir. O yüzden her ne kadar can sıkıcı olursa olsun dürüstlüğü tercih etmelisin.

Para

İşte emeklerinin ardında durmalı, sorumluluklarının kıymetini bilmelisin. Daha mantıklı ve iyi kararlar almak, dik durmak, sağlam gelişmeler çıkarabilir karşına.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Aşk ve duygusal konularda dikkatli olmalısın. Kendini bir şeylere kaptırmamalı, mantığı elden bırakmamalısın. Duygusal kararlar sana yaramayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekeri azaltman bugün iyi olabilir. Enerji dalgalanmalarını kontrol etmen ve sağlığını daha da kuvvetlendirmen için şeker tüketimini azaltmalısın. Paketli yiyeceklerden uzak durman gerekebilir.

Aşk

Bugün nasıl kelimeler seçtiğine, nelerden konuştuğuna özen göstermen iyi olabilir. Sevdiğin kişiyle aranızdaki gerginlikleri engellemek ve özenli davranmak için ani tepkilerden kaçınman gerekecek.

Para

Maddi olarak kendini zorlamaman bugün iyi olabilir. Gereksiz masrafları kısmak bugün öncelikli olabilir. Elin hemen cebine gitmemeli, ilk aklına gelen "yenisini almak" olmamalı.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlar senin baskın enerjinden daha kolay etkilenebilir. Saygı görebilir, kendinden konuşturabilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmeli ve kendini daha da iyi bir noktaya getirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına ekstra özen gösterebilirsin bugün. Özellikle de kokuyu engellemek, ağız sağlığını daha iyi noktaya getirmek önceliğin olabilir. Bu konuda gerekirse doktora gitmekten çekinmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana daha da hayranlıkla baktığını görebilir, gururunun okşandığını hissedebilirsin. Kendine güvenmen aşk konusunda güzel gelişmeler getirebilir.

Para

İş konularında sana saygı duyan veya senden örnek alan insanlar çoğalabilir. İş konusunda daha doğru kararlar alabilir, maddi mevzularda kâr elde edebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerini ifade etmeye açık olmalısın. Kendini içine kapatmamalısın. İletişim kanallarını açık tutmak, içinin daha ferah olmasını sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Cildinin sağlığına özen göstermen gerekebilir. Hele de güneşin yüzünü daha sık göstermeye başladığı bu zamanlarda. Güneş koruyucusu kullanman iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında iyi gelişmeler görmek istiyorsan eğer bunun önünü senin açman gerekecek. İletişime ekstra özen göstermeli, direkt olmalısın. Dürüstlük fayda edebilir bugün.

Para

Bugün parasal konularda dikkatli olmanda fayda var. Masrafları kontrol altında tutmak ve paranı biriktirmek daha doğru olabilir. Masrafları biraz kısabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bitmesi gereken veya yüzleşilmesi gereken meseleleri daha açık görebilirsin. Gün içerisinde odaklanacağın konular seni daha mantıklı ve çözüm arayışında düşünmeye itebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlığına dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Kendini fazla yormamalı, enerjini boşa harcamamalısın. Dinlenmek önceliğin olursa kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda aklına yatmayan şeyler varsa eğer bunu dile getirmelisin. Yüzleşmek ve direkt olmak daha iyi olabilir. Aşkta kendini net konuşmaya itmelisin.

Para

Eğer sevmediğin bir iş için çok fazla zaman harcıyorsan bunu değiştirmek isteyebilirsin. İşten ayrılmak, farklı konulara yönelmek gözünü korkutmamalı.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

İstediğin ve görmek istediğin konular için hevesin de artabilir. Eğer ortada emek koyduğun ve karşılık beklediğin bir konu varsa bunun hakkında daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok fazla yormamak ve daha keyifli konulara odaklanmak sana enerji verecek. Eğlenmek, gülmek, sohbet etmek sana daha iyi gelebilir, bunu göz ardı etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle kutlamalar yapabilirsin. Aranızdaki aşk artabilir. Karşındaki insanın seni daha çok sevdiğini, senin de ona daha fazla değer verdiğini fark etmen olası.

Para

Parasal açıdan kendini kuvvetlendireceğin ve etraftan takdir toplayacağın bir gün olabilir. Çevrendeki insanlar senin ne kadar başarılı olduğunu görebilir, emeklerinin sonucunu almana en az senin kadar sevinebilirler.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Hevesli olacaksın bugün. Ve çevrendeki insanlar da senin bu enerjinden faydalanacak. Keyfini yerine getirecek güzel gelişmeleri kendine çekecek, daha iyisine odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen ve yağlı yemekten uzak durman sana daha iyi bir enerji verebilir. Vücudunu yağlı gıdalarla yormamak ve sindirim sistemini hafifletmek senin elinde olacak.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha pozitif gelişmeler görebilirsin. Bu gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Aşkta daha pozitif konular gündeme gelebilir.

Para

Maddi olarak için daha rahat edebilir. Keyfin yerine gelebilir. Hayatında odaklanacağın ve görmek isteyeceğin standartlar için yeni adımlar atabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Dedikodudan uzak durman gerekecek. Etrafındaki insanlarla iletişime girerken bu konuda özenli olman ilerisi için önem taşıyabilir. Çevrendeki kişilerle dedikodudan kaçınmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini zihnen yormamak için egzersize odaklanabilir, stresin etkilerini bu hareketlerle atabilirsin. Fiziksel olarak kendini kuvvetlendirmen zihnine de yarayacak.

Aşk

Aşk konularında direkt olmak sana iyi gelebilir. Lafı dolandırmamak, hoşlandığın kişiyle arana başka insanları sokmamak aşkta daha önem kazanabilir.

Para

İş ortamlarında konuşmalarını dinleyip başkalarına yetiştirenler olabilir. O yüzden ne söylediğine veya kiminle konuştuğuna çok ama çok dikkat etmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındakilere destek olmak önceliğin olabilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanların yanında olmak, onların sıkıntılarını çözmede yardımcı olmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Çevrendeki insanların sağlığını düşünmen olası. Özellikle de virüs konularında önlemlere ekstra özen gösterebilir, bunu ciddiye alabilirsin. Bu konuda sadece kendini düşünmeyeceksin.

Aşk

Sevdiğin kişinin derdini dinlemek, ona destek olmak aşkınızı artırabilir. Ama bunu yaparken müdahaleci bir tavırla değil de, sadece destek olarak gösterebilmelisin.

Para

Bugün paylaşımcı olabilirsin. Parasal konularda zorda olan kişilere yardımda bulunabilirsin. Paranı sadece kendine değil, sevdiklerin için de harcayabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Sen bir şeyleri açıklamaya çalıştıkça karşındaki insanlar olayları daha farklı boyutlara taşıyabilirler. O yüzden bir şeyleri zorlamamak en iyisi. Kendini sürekli açıklamak zorunda gibi hissetmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketerek vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Özellikle de güneşin altında daha fazla vakit geçiriyorsan kendini koruman gerektiğini unutmaman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini beğendirmek için olmadığın biri gibi davranmamalısın. Bu konuda karşı tarafı memnun etmeye çalışmak işe yaramayabilir. Kendin olmak en iyisi.

Para

Kendi parasal kararlarını kendin almalısın. Başkasından destek veya onay beklememen gerekecek. Kendi işini kendin görmen daha iyi bir sonuca vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine güvenecek ve inanacaksın. Bu enerjinin boşa gitmemesi gerek. İşlerinde de sosyal konularda da adımlarını daha sağlam atmalı, kendinden söz ettirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırmalı ve dikkatini dağıtmamalısın. Aşıda sıranın sana gelmesini beklerken kendini korumaya alman gerektiğini unutmamalı, daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha güzel iletişimler kurabilirsin. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa onunla aranda harika bir iletişim başlatabilirsin.

Para

Bugün ortaya koyacağın emeklerin karşılığını daha baskın bir biçimde alabilirsin. Güzel kazançlar seninle olabilir. Kendine güvenerek yeni projelere adım atabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün seni o kadar da ilgilendirmeyen konulara karşı biraz mesafe koyman iyi olabilir. Her şeye karışmamalı, kendi işine bakmalısın. Aksi takdirde insanlar bundan rahatsız olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendince biraz zaman harcaman, haftaya daha iyi başlamanı kolaylaştırabilir. Bugün sahip olduğun enerjiyi kendine harcamalı ve biraz daha geri durmalı, zihnini boşaltmalısın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemen iyi olabilir bugün. Çünkü yanlış anlaşılmalara açık olabilirsin. Bazı şeylerin önünü alabilmek için bugün biraz geri durmalısın.

Para

Bugün kendi işini görmen yeterli olacak. Başkasına müdahalede bulunmamak veya onlardan bir beklentiye girmemek maddi olarak daha mantıklı, sağlam adımlar atmanı kolaylaştırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel