14 Haziran 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Haziran 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjin yükselebilir. Bu güzel enerjiyle eksik kalan şeyleri giderebilirsin. Ancak etrafındaki insanların da senin hızına yetişmesi için onları zorlamamalısın. Bugün kendine odaklanman yeterli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakıma özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Hijyen ve bakım seni çok daha iyi bir ruh haline sokabilir. Hem kendini daha iyi hissetmek için hem de mikroplarla savaşmak için bugünü değerlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir vakit geçirmek bir şeylere daha iyi gelebilir. Ancak bunun için çok ısrarcı hareketlerden kaçınmalısın. Güzel fırsatların sana kendiliğinden gelmesi seni daha mutlu edebilir.

Para

Başkalarının sana olan borcunu düşünmek seni gereksiz yere üzebilir. Bu borçların ne zaman geleceğini gözlemek yerine kendi kazançlarına ve hedeflerine odaklanmalısın. Başkalarının sana olan borcu bir günde kapanacak gibi olmayabilir zira.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Özel konuları gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. İsteklerini, önceliklerini elden geçirebilirsin. Genel olarak hayatında bir şeylerin daha iyi gitmesi için çok daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz egzersiz sana daha iyi gelebilir. Ev içinde yapabileceğin hareketlere odaklanabilirsin. Ufak ufak da olsa bir rutin oluşturmak bünyene çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Değişime ayak uydurmak aşk konularında içinin ferahlamasına vesile olabilir. Eğer son zamanlarda aşk konularında yüzün gülmediyse, bugün bu konularda değişim için kendine bir kapı açabilirsin.

Para

Yeni şeyler denemek, farklı şeyler öğrenmek istiyorsan ucuza kaçmamalısın. Maddi olarak kendini bu tür etkinliklere hazırlamak önemli olabilir. İsteklerini gerçekleştirmek için elini kuvvetlendirmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün eğlenceli şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Komik bir film izleyebilir, seni eğlendiren şeylere vakit ayırabilirsin. Gülmeyi unutan yüzüne bu gülümsemeyi eklemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeylerle inatlaşmamak, değişime ayak uydurmak, zihnini boşaltmanı kolaylaştırabilir. Daha sakin ve huzurlu bir gün geçirmek için bir şeyleri yokuşa sürmemelisin bugün.

Aşk

Aşk konularında riskler seni bekliyor olabilir. Karşındaki insanı anlamadan bir adım atman ileride başının ağrımasına sebep olabilir. Bugün atacağın adımlarda neyi riske attığını görmen gerekecek.

Para

Maddi olarak birikime özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sadece kazanmak değil, kazandığını sağlam bir biçimde değerlendirmek de senin için önemli olacak. Parasal olarak kendini güvenceye almalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün yarım kalan işleri halletmek, bitirilmesi gereken şeyleri düşünmek ve eksikleri gidermek için iyi bir gün olabilir. Son zamanlardaki meşguliyetinden dolayı gözardı ettiğin şeyleri bir yola koymak için çaba gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Negatif etkileri üstünden atabilmek için derin bir nefes alıp hayatına odaklanman gerekebilir. Yoga gibi hem meditasyona hem de fiziksel harekete özen gösteren bir egzersiz sana çok daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onu daha iyi anlamak için iyi bir fırsatın olabilir. Bu kişiyle direkt olarak iletişimini artırabilir ve onun nasıl bir insan olduğunu daha net görebilirsin bugün.

Para

Eğer o ilk adımı atarsan, evren sana güzel gelişmeler sunabilir. Bugün cesaretle o adımı atabilmeli ve maddi olarak kendini daha iyi bir noktaya getirebilmek için çaba göstermelisin. Hiç beklemediğin güzel gelişmeler seni bulabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün dış etkilerin senin hayatında değişimler yaratmasına karşı durmamalısın. Olana bitene karşı durmak, inat etmek güzel duygular oluşturmayabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Başladığın işi bitirmeden duramıyorsun. Ancak bir işi bitirmeden yenisine başlamayı alışkanlık haline getirebiliyorsun. Hayatına bu konuda bir denge getirmek için bugün biraz durulman gerekebilir. Gereksiz yorgunluklara önlem alman gerekecek.

Aşk

Aşkta bir şeyler değişebilir. Hislerin eskisi kadar kuvvetli olmayabilir. Bir şeylere odaklanmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Bir şeylerin devam etmesi için onları zorlamak sana yaramayabilir.

Para

Bazı şeyler kolay görünse de gerçekleştirme aşaması çok emek isteyebilir. Bugün maddi gelişmeler için ekstra çaba göstermen gerektiğini görebilirsin. Parasal olarak ne kadar ekmek koyarsan o kadar köfte alabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Zihnini açman için gereken ortamları kendine hazırlamalısın. Yeni bir şeyler öğrenmek, daha güzel kararlar almak, farklı konulara odaklanmak… Bütün bunlar, içindeki sıkıntıları atman için bir yol olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen gerekecek. Tembellik yapmamalı ve biraz hareket etmelisin. Böylece hem kan dolaşımını artıracak hem de zihnini boşaltmak için bir yol edinmiş olacaksın.

Aşk

Aşk konularında değişimlere hazır olman gerekecek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisi ile karşılaşman olası. Aşk konularında daha baskın hareket edebilir, biraz daha flörtöz davranabilirsin bugün.

Para

Bugün bankadaki paralara dikkat etmelisin. Ne kadar paran olduğunu bilmeli ve ona göre hesap yapabilmelisin. Maddi açıdan daha sağlıklı kararlar alabilmek için nerede ne kadar kuruş paran var, bilmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün hayatındaki insan ilişkileri önemli bir nokta olabilir. Kimle nasıl konuştuğun, olaylara nasıl yaklaştığın önem kazanabilir. Bir şeyleri yoluna koyabilmek için bu tür konularda analiz yapman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için yarını beklememelisin. Bir şeyleri ertelemek sana iyi gelmeyebilir. Vücudunun ihtiyaçlarına bugünden bir çözüm bulabilmelisin. Sağlıklı olmak için göstereceğin çaba boşa gitmeyecek.

Aşk

Aşk konusunda sıkıntılar varsa, bugün kendine odaklanman gerekebilir. Kendi yaptıkların, kendi istediklerin bu konularda bazı şeyleri iki kere düşünmene sebep olabilir. Suçlu aramak yerine çözümü kendinde aramalısın.

Para

Bugün maddi konularda seni bir şeylere ikna etmek isteyenler olabilir. Olayları objektif bir biçimde izlemen ve kendi kararını kendin vermen gerekecek. Maddi olarak önceliklerini iyi belirlemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Dinlenmek için iyi bir gün olabilir. Ama yine de yerinde duramayabilirsin. Sürekli olarak kendini meşgul tutarak kendini fark etmeden yoruyor olabilirsin. Bugün hayatına bir denge getirmek için çaba göstermen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal ve fiziksel kuvvetini iyi bir noktaya getirebilmek için bir şeyleri dengelemen gerekecek. Hayatına bu dengeyi getirmek şart. Bazı şeylere fazlaca yüklenmek seni gereksiz yere yorabilir. Aman dikkat!

Aşk

Aşk konusunda kafan karışabilir. Hem hoşlandığın kişi ile alakalı bir gelişme görmek isteyebilir, hem de bu konularda büyük risklere girmek istemeyebilirsin. Bu duygusal karmaşayı çözmek için kendine zaman ayırman gerekebilir.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası. Sadece parasal kazanç olarak da değil, kendini iyi hissederek işine odaklanman ve keyifli konularla kendini sarmalaman da bugün sana çok iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bazı şeyleri zor atlatman olası. Ama bu atlatılan konularda kendine bir ders çıkarabileceksin. Olan biten şeyler, sosyal konular, bazı durumları iki kere düşünerek hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Vücudunu beslemek için sadece fiziksel düşünmemelisin. Ruhunu beslemeyi de kendine hatırlatman gerekecek. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak, kafanı boşaltacak bir aktiviteye fırsat vermek sana daha iyi gelebilir. Bugün kendin için biraz zaman ayırmalısın.

Aşk

Bugün bazı olaylar, ilişkindeki sıkıntıların tam olarak ortaya çıkmasına sebep olabilir. Ancak burada önemli olan bu sıkıntılara karşı nasıl bir tavır sergileyeceğin olabilir. O yüzden bugün daha sakin kalman gerekebilir.

Para

Maddi konularda bazı şeyler beklediğin gibi gitmeyebilir. Ancak kendini durumlara adapte edebilmeye hazırlamış olman gerekiyor. Bugün kendime maddi açıda bir esneklik kazanmak için şansını zorlaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Eğer hayatında yeni gelişmeler, farklı stratejiler görmek istiyorsan bugünden bu işlere odaklanabilirsin. Yeni kararlar alarak kendini daha iyi bir noktaya getirecek bir adım atabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün mutfağa girebilir, kendin için ve belki de sevdiklerin için bir yemek hazırlayabilirsin. Sağlıklı ve keyifli bir yemek herkesi mutlu edebilir. Bugün bu konularda dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişiyle aranda bazı sıkıntılar varsa bu sıkıntıları çözebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Aranızdaki iletişimi daha sağlıklı bir biçimde artırabilmek için biraz düşünmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda beklediğin gelişmeler tam olarak karşına çıkmasa bile ilerisini düşünerek hareket etmek seni iyi bir yola sokabilir. Olaylara nasıl baktığını değiştirerek daha güzel gelişmeler elde edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişilerle iletişime geçmek sana iyi gelebilir. Arkadaşlarına vakit ayırmak, onlarla ufak da olsa bir sohbet etmek, zihnini açacak. Bazı şeylere daha rahat odaklanmana vesile olacak keyifli gelişmeler görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını gözden geçirmelisin. Yediklerine dikkat etmek, rahat bir ortamda dinlenebilmek ve zihnini boşaltabilmek önemli olabilir. Bugün kendin için sağlıklı kararlar alman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında sürekli olarak vermeye alışmış olabilirsin. Sevgini vermek, ilgini vermek, zamanını vermek… Ama aynı şekilde karşılığını da görmen gerekecek. Bir şeyleri dengelemek önemli olabilir.

Para

Bugün eline beklenmedik bir para geçebilir. Bu keyifli gelişmeyi iyi değerlendirmelisin. Hemen bu parayı çarçur etmek yerine ileriyi düşünerek hareket etmen sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Haziran 2020 Pazar)

Genel

Bugün çevrendekilere yardım etmek için iyi bir gün olabilir. İhtiyaç sahiplerine destek olmak, onların sıkıntılarına yardım etmek seni mutlu edecek. Hemen her şeyi maddi olarak düşünmemeli ve samimi bir dostluğu, desteği göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmek sana iyi gelecek. Fark etmeden kendini susuz bırakmış olabilirsin. Bol bol su tüketerek hem vücuduna enerji katabilir hem de zihnini boşaltmak için bir adım atmış olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin ve keyifli bir vakit geçirmeniz için tutkularınızı birbirinize açmanız gerekebilir. Birbirinize biraz da olsa zaman ayırmak ve ona verdiğin değeri direkt olarak ona gösterebilmen, size çok daha iyi gelebilir.

Para

Bugün kendin için bir masraf yapman gerekecekse iki kere düşünebilirsin. Parasal açıdan kendini daha güvene alabilmek için biraz masrafları kısman gerekebilir. Kendine bir bütçe ayarlamak ve bunun dışına çıkmamak daha iyi olabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel