14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün desteğini isteyen insanlarla karşılaşabilirsin. Bu kişilere çözüm üretmen, ortamlardaki değerini artırabilir. Bazı konuları baştan savma bir şekilde değil de derinden çözmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gereken bir dönem olabilir. Hem bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek hem de vücudunun işleyişine destek olması adına daha dikkatli olmalısın. Vitamini bol sebze ve meyveler tüketmen gerekebilir.

Aşk

Bugün daha derin konular gündeme gelebilir. İletişiminizi netleştirmeniz ve iki tarafın da nerede olduğunu görmesi gerekebilir. Bu konularda öncü olman gerekecek.

Para

Etrafındaki insanlardan daha fazla risk almış olabilirsin. Bu durum seni gerebilir. İş ve maddiyat konusunda ortadaki emeğini gözardı edip endişelere kapılmaktan kendini korumak sana düşebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün alacağın bazı haberler, yeni gelişmelere vesile olabilir. Alacağın bir haber ile yeni bir adım atabilir, yeni bir başlangıca girebilirsin. Daha güzel ve keyifli bir etki seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şeker tüketimine dikkat etmen gerekebilir. Fazla şeker tüketimi gün içerisindeki enerjini alıp götürebilir. Bunun önüne geçmek için yediklerinde daha seçici olman gerekecek.

Aşk

Yeni arkadaşlıklar, sohbetler, aşktan daha öte bir durum olabilir senin için. Kalbini yeni dostluklara açmak ve samimi iletişimler kurmak aşka bakış açını da değiştirebilir.

Para

Bugün yapıcı etkilere kendini açman gerekecek. Sadece bir şeylere söylenmemeli, sonuç üretebilmelisin. Bunun için maddi sonuçlara değil de içinde bulunduğun durumlara odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendince bir şeyler yapmak isteyebilir, kendine göre aktiviteler seçebilirsin. Keyfine göre seçeceğin bu aktivitelerde sana katılmak isteyenler olabilir. Bir şeylerde paylaşımcı olman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini toplamana vesile olabilir. Vücudunun sıvı tüketimini artırmasının faydasını göreceksin. Enerji açısından ve daha rahat hareket etmek açısından daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek ve ona daha fazla ilgi göstermek için güzel bir gün olabilir. Onu mutlu etmek için bir zaman ayırmak sana da mutluluk olarak dönecek. Birbirinize vakit ayırmalısınız.

Para

Bugün bir şeyleri ilerletmek, sonuca odaklanmaktan daha iyi olabilir. Maddi açıdan emeklere odaklanman gerekecek. Parasal sonuçlar yerine ortadaki emeğe odaklanmak seni mutlu edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün işe güce çok fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Aklındaki tek konu iş ve maddi konular olabilir. Ancak bu konularda dengenin önemini kendine öğretmen gerekecek. İş kadar diğer konuları da gözden geçirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için iletişimini düzeltmen gerekebilir. Yangına körükle gitmemek, yapıcı taraf olmak sana daha iyi gelebilir. En başta kendini germemen gerekecek.

Aşk

Bugün iletişim ile çözemeyeceğin sorun olmayabilir aşk konusunda. Sevdiğin kişiyle içinizi sıkan konularda daha rahat iletişimler kurabilirsiniz. Seçtiğin kelimeler daha etkili olabilir bugün.

Para

Bugün kendini iyi hissetmek için keyifli konulara odaklanmak paradan daha iyi sonuçlanabilir. Sadece paranın keyfini yerine getirebileceği algısını kırmalısın. Diğer konulara odaklanmak paradan daha güzel sonuçlar verebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Tek istediğin evde sakin bir gün geçirmek iken halletmen gereken birden fazla iş olabilir. Çok yoğun bir günden geçebilirsin. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için kendine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Kendince biraz zaman geçirmek ve enerjini yenilemek için biraz çaba göstermen gerekecek. Sağlığına öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün ilginç konuşmalara dahil olabilirsin. Sana ilgisini belli eden kişiler gündeme gelebilir. Daha güzel iletişimlerle kendini aşka açman olası.

Para

Her şeyi para için yapmadığını hatırlaman gerekebilir bugün. İş ve sosyal konulardaki gelişmelerin sonucunu sadece paraya bağlamamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün çok yoğun bir gün olabilir. İletişim açısından sürekli meşgul olabilirsin. Telefonlar hiç susmayabilir. Bu konular seni biraz yoracak gibi ancak insan ilişkilerini bir yola koymak sana düşebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri yoluna koymak için zaman planlamasını iyi yapman gerekebilir. İşlerini bir düzene oturtmak ve kendine dinlenecek vakit bırakmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün arkadaşların sana çöpçatanlık yapabilir. Seni ilginç bazı insanlarla tanıştırabilirler. Bu etkilere kendini açmak ve bir şeylere hemen hayır dememek seni daha mutlu edebilir.

Para

Yaşananlar için sorumluluk alman gerekebilir. Attığın adımlar, aldığın kararlar maddi durumunu derinden etkiliyor olabilir. Bu konularda daha dikkatli olmak ve sorumluluğunu bilmek sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Dürüstlüğü seviyorsun ancak dürüstlük ile densizlik arasındaki çizgiye dikkat etmen gerekebilir bugün. Doğruları söylemek için kalp kırmamak daha önemli olabilir. Kime ne söylediğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün başkalarına odaklanmak yerine kendi sağlığına odaklanman gerekecek. Kendi ihtiyaçlarını öncelikli tutmak sana daha iyi gelebilir. Başkalarına vakit ayırdığın kadar kendine de vakit ayırmalısın.

Aşk

Bugün bir süredir vakit ayıramadığın kişiye vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha sakin bir gün geçirme isteğin olabilir. Birbirinize ayıracağınız zamanın kıymetini bileceksiniz.

Para

Bugün maddi konularda bir şeyler istediğin gibi ilerlemese de yine de rahat davranabileceksin. Bir şeyler en uç noktada olmayabilir senin için. Sahip olduklarınla yetineceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Birden fazla insanın sana ulaşmaya çalıştığını görmek seni şaşırtmamalı. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutman gerekebilir bugün. İletişim kanallarını açık tutmak ve onlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz fazla hassas olabilirsin. Her şeye aşırı tepki veriyor olabilirsin. Bunun sebebi, sabrının zorlanması ve stres kaynaklarına çok daha yakın olman olabilir. Bugün meditasyon gibi konulara yönelmen gerekecek.

Aşk

Bugün yapacağın konuşmalar karşı tarafı harekete geçirici olabilir. Bu kişi sevgili de olsa ufak bir flört de olsa senin onayını kazanmaya çalışabilir. Bu etkiden mutlu olabilirsin.

Para

Herkes gibi sen de bu ekonomik durumda ne yapacağını bilemiyor olabilirsin. Durum analizi yapmak ve olan biteni görmek için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bugün gözlem yeteneğini konuşturmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bağımsız olmak isteyeceksin. Yapmak istediğin planlarda, harcamak istediğin zamanda… Kendine göre kararlar almak ve kendince bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

COVID-19' un etkilerini es geçmemen gerekecek. Gereken önlemleri almak ve sevdiklerinin de bu önlemlere uyduğundan emin olmak sana düşebilir. Bu konuyu daha ciddiye alabilirsin.

Aşk

Bugün aşk için güzel bir gün olacak. Kendini bu konuda daha net ifade edebileceksin. Eğer hayatında bir aşk yoksa bile bu konulardaki netliğin güzel etkileri sana çekebilir.

Para

Ufak olsa bile risk alırken dikkatli olman gerekebilir. Bir şeyleri iki kere düşünmelisin. Söz konusu olan parasal durum olunca bazı riskleri iki kere düşünmek senin için daha doğru olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birçok işi yoluna koyabilirsin. İş ve aşk konularında mantıklı kararlar alabileceksin. Sosyal konularda sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Bir şeyleri daha net görmek için çaba gösterebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Bir analiz yapıp hayatında neleri değiştirmen gerekeceğini düşünmen lazım. Bugün bu konuları düşünmek için biraz geri durman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onunla güzel zaman geçirmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konularında algıların daha açık olacak. Hareketlerine netlik katabileceksin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bir şeyleri kendine saklamak isteyebilirsin. Yapacağın masrafları herkese duyurmanın alemi olmayabilir. Bir şeylerde daha alçak gönüllü olmak sana fayda sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bazı şeyleri oluruna bırakmanın önemini görebilirsin. Bazı konularda daha net gelişmeler görmek istesen bile her şeyi kontrol edemeyebilirsin. Onun yerine keyfine göre bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları öncelikli olabilir. Neleri tükettiğini görüp bunları değiştirmek, alışkanlıkları yıkıp daha sağlıklı kararlar almak zor olsa da bugünün önceliği olacak. Sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Daha pratik davranacağın bir gün olabilir. Seni mutlu etmeyen şeyleri hayatından çıkarmaya daha yakın olabilirsin. Bu şey bir sevgini kötüye kullanan bir insan da olabilir. Bu konularda kendine öncelik vereceksin.

Para

Maddi konularda kendi hızınla hareket etmek istesen de çevresel koşulları gözardı edemeyebilirsin. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak, ona göre hareket etmek için çevre ile uyum içerisinde olman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri daha net görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Kendi hislerini daha iyi anlayacak ve bunları es geçmeyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konuları gündeminde yer edinebilir. Daha sağlıklı ve ferah bir ortamda bulunmak için ortamını temizlemen gerekebilir. Hijyen, bir çok şeyin daha iyiye gitmesine vesile olabilir bugün.

Aşk

Yeni ilişkiler başlatmak için güzel bir gün olabilir. Direkt olarak büyük ve uzun vadeli bir ilişki olmasa da insanlarla olan muhabbetini artırabilir ve flörtleşmeye daha yakın olabilirsin.

Para

Bugün keyfine göre masraflar yapmak isteyeceksin. Ve bunu yapabileceksin de. İstediğin şeylere vakit ayırmak ve keyfince paranı harcamak sana çok daha iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel