14 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün önceliği sevdiklerine vermen daha iyi olabilir. Maddi konularda yaşanan gerilimleri bir kenara bırakmak ve keyifli bir vakit geçirmek için sevdiklerinle plan yapmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün vücuduna karşı nazik olman gerekecek. Ağır egzersizler sana iyi gelmeyebilir. Daha sakin ve rahat bir gün geçirmek sağlığın açısından daha iyi ve rahatlatıcı olabilir senin için.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir bugün. Bu kişi ile muhabbet etmek ve onu tanımaya çalışmak senin de enerjini etkileyecek. Güzel muhabbetlerle aşk konularına girebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda senin yerine karar vermeye çalışanlara karşı çok dikkatli olmalısın. Senin aldığın kararları uygulamayan veya arkandan iş çevirenlere karşı çok büyük bir dikkat göstermen gerekebilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün farklı bir yerden alacağın telefon veya uzun bir zamandır görmediğin birisi ile yapacağın bir konuşma sende aydınlanma etkisi oluşturabilir. İş ve kariyer konularında yeni fırsatlar karşına çıkabilir bugün. Öğreneceğin farklı konular hayatında değişime gitmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı ve diyet sana daha iyi gelebilir. Günlük yaşamında değişime gitmen ve farklı şeyler denemen sağlığına daha güzel etkiler katabilir. Vücuduna iyi gelmeyen egzersiz ve yemekleri kesmek için iyi bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda yaşanan gerginlikleri sonlandırmak için karşına bir şans çıkabilir. Aranızdaki iletişimi daha iyi bir hale getirmek isteyebilir ve bunun için bir adım atabilirsin bugün.

Para

Bugün önemli maddi sorumlulukları yerine getirmen gerekecek. Bu sorumlulukları aradan çıkarmak, parasal konularda daha rahat etmeni sağlayabilir. Maddi konularda daha rahat hareket edebileceksin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hem seni hem de sevdiklerini etkileyen bir haber alman mümkün. Etrafta bir gerilim oluşabilir. Bu gerginliği çözmek sana düşebilir. Yaşanan olayları dikkatle gözlemlemek ve ona göre adım atmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek isteyeceğin bir gün olabilir. Daha taze sebzeler tüketmek ve daha organik beslenmek gündeminde olabilir. Seçtiğin gıdalarda özenli olmak, sindirim sistemine daha iyi gelecek.

Aşk

Seni sıkan bir ilişkin varsa, bugün bunu sonlandırmak isteyebilirsin. Seni mutlu etmeyen konulardan uzaklaşmak ve kendine vakit ayırmak daha iyi gelebilir. Ayrılıktan korkmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda beklediğin gelişmeler biraz gecikebilir. Ancak bu durum sana sıkıntı yaşatmamalı. Para kazanmak ve istediğin hedeflere ulaşmak konusunda doğru yoldasın. Sadece kendine biraz zaman tanıman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebilirsin. Duyacağın yeni bilgiler veya araştıracağın konular, fikrinin olduğu bazı konuları değiştirmene sebep olabilir. Daha önceden doğru bildiğin şeyleri değiştirmek, bakış açına da yansıyacak bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gün. Hastalıklara karşı önlem almak ve hijyen konularına özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Bol bol su tüketmek ve vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri almak da bu önem sürecini pekiştirecek senin için.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir bugün. Birbirinizi yanlış anlamaya çok açık olabilirsiniz bugün. Birbirinize karşı seçtiğiniz kelimelere özen göstermeniz bu gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir bugün.

Para

Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Bu güzel gelişmeler gününün daha güzel geçmesini sağlayacak. Parasal anlamda daha rahat edeceğin bir gündesin. Bu güzel günde istediğin maddi kararları daha rahat alabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların senden çok fazla beklentisi olabilir bugün. Kendini sürekli olarak birilerinin işi için koştururken bulabilirsin. Bu konuda insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresin etkisini üstünden atmak bugün senin için önemli olabilir. Hem yorgunluğu üstünden atmak hem de zihnini boşaltmak için bugün kendine vakit ayırmalı ve vücuduna karşı biraz daha nazik olmalısın.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Bu kişinin her zaman hoşlandığın insanlardan biraz farklı olması muhtemel. Bu kişinin kişiliği seni kendine daha fazla çekebilir. Aşkta farklı etkilere açık olman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda başkasının sana söyleyecekleri ile hareket etmemelisin bugün. Para harcamak için seni ikna etmeye çalışanlara şüphe ile yaklaşmalı ve kendi kararlarını kendin almalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Kalabalık ortamlarda bulunman gerekebilir bugün. En başta keyifli başlayan bu güzel ortam sonradan seni biraz gerebilir. Duygusal gerilimlere karşı dikkatli olmalı ve kendini fazla yormamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırmak ve bol bol nefes egzersizleri yapmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün. Vücudunda oluşan gerilimi azaltmak için hem nefes egzersizlerine hem de esneme hareketlerine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında keyifli bir gün seni bekliyor olacak. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile güzel muhabbetler edebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni bir insandan etkilenmen olası. Aşkta güzel gelişmelere açık olmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda pozitif düşüneceksin. Bu yapıcı durumun kontrol altında tutulduğundan emin olmalısın. Hayallere dalmak ve her şeyin iyi olacağına inanmak seni ileride zora sokabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Elektronik cihazlar etrafında dikkatli olman gereken bir gün. Özellikle iletişimini sağladığın cihazların bozulma ihtimali olabilir. Her şeye karşı hazırlıklı olmalı ve elektronik cihazlara güvenirken iki kere düşünmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zaman yönetimini iyi yapmak ve sorumluluklarını bir planla bölmek, gereksiz yere yorulmanı engelleyerek vücuduna daha dikkat etmeni sağlayabilir. Bir iş planı hazırlayarak kendine bir iyilik yapabilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Bu kişiyi tanımak istemek ve onunla aranda güzel bir iletişim olmasını istemek kalbinin daha hızlı atmasını sağlayacak. Ancak bazı şeyleri zaman bırakmayı öğrenmen gerekebilir bugün.

Para

Normalde halletmekten keyif aldığın sorumluluklar bugün sana bir yük gibi gelebilir. Bazı işleri halletmek ve harcamalara dikkat etmek seni biraz yoracak. Önemli kararlar almak için acele etmemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatında bazı değişimler olabilir. İş veya çevre ile alakalı yeni gelişmeler, senin de kendi hayatın için farklı adımlar atmana vesile olabilir. Değişime ve yeniliklere kendini açmak, gününün daha iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz programını değiştirmek ve seni biraz daha zorlayan bir programa geçmek daha iyi olabilir. Bu konularda yeniliğe gitmek sana kendini daha iyi hissettirebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler oluştuysa, bu durumu düzeltmek için ilk adımı senin atman gerekebilir. Karşındaki insana ne kadar değer verdiğini göstererek olaya girebilirsin bugün.

Para

Çevrendeki insanlar için para harcaman gerekebilir bugün. Onlara olan sevgini göstermek için bazı harcamalara girişebilirsin. Ancak abartıya kaçmamalı ve masraflarda dikkatli olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bir süredir görmediğin bir arkadaşınla konuşabilirsin bugün. Aranızdaki muhabbet, gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. İnsanlarla daha keyifli konuşmalar yapabileceğin bir gündesin. Bu güzel enerjiyi sevdiklerine ayırmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Midene dikkat etmen gereken bir gün. Ağrıları ciddiye almalı ve gerekirse bir doktora görünmekten çekinmemelisin. Midenin ağrımaması için en başta sindirim sistemini yormayacak gıdalar tüketmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye bir şeyler öğretmek sana daha iyi gelecek bugün. Onun da ilgisini çeken bir konuda başı çekerek bir şeyler göstermek, aranızda daha güzel bir dinamiğin gelişmesini sağlayabilir bugün.

Para

Bugün harcamalara dikkat etmen gerekecek. Paranı tam olarak neye harcadığına bakabilir ve bir liste çıkarabilirsin. Gereksiz gördüğün şeylerin üstünü çizme ve bir bütçe oluşturarak bu bütçeye uyma vakti gelmiş olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Kendine kısa dönem hedefleri koyabilirsin. Üç aç içerisinde gerçekleştirmek istediğin şeylere odaklanmak ve kendine yeni listeler yapmak, odağını vereceğin yeni şeyleri hayatına sokmak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yeni bir diyete başlamak isteyebilirsin. Vücudunun ihtiyacı olan bütün besinleri aldığından emin olmak için bir profesyonele danışmak daha iyi gelebilir. Yediklerine dikkat etmeye başlayacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

Bugün bağımsızlığına düşkün olabilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiye vakit ayırmak senin için zor olabilir. Günü onunla birlikte geçirmek zorunda değilsin, sadece onu unutmadığını belli eden bir mesaj atman yeterli olacak bugün.

Para

Hedeflerine ulaşmada herkesten farklı bir yol izlemen gerekebilir. Etrafındaki insanlara aldığın kararları açıklamak yerine kendine güvenerek adım atman ve kendi gidiş yoluna güvenmen parasal konularda daha iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni gelişmeler seni gafil avlayabilir. Etrafında olan bitenle ilgilenmek seni biraz yorabilir. Ancak yaşanan gelişmelere ayak uydurmak için kendine biraz zaman tanımak, daha güzel sonuçlar almanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günün stresini üstünden atmak önceliğin olmalı. Bir süredir etrafında yaşanan durumlar sende strese sebep oluyor olabilir. Stresin vücudundaki etkilerini azaltmak için bol bol esneme hareketleri yapman gerekecek bugün.

Aşk

Seni artık eskisi kadar mutlu etmeyen bir ilişki içerisindeysen bugün bazı şeyleri bitirmen gerekebilir. Negatif etkileri üstünden atmak ve kendine daha fazla vakit ayırmak aşk konularında ihtiyacın olan etki olabilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda risk alman gerekebilir. Bazı gelişmeler ve olaylar, paran ile alakalı risk almanı gerektirecek. Kendine güvenerek adım atman ve nerede duracağını bilmen önemli olabilir senin için.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi gününün daha neşeli geçmesini sağlayabilir. Arkadaşlarınla veya sevdiğin kişiyle keyifli muhabbetler yapabilir ve enerjini yükseltebilirsin. Sosyal konular sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri veya koşu gibi egzersizler, vücudunda biriken stresi atmak için faydalı olabilir. Hem kan dolaşımını artıracak hem de daha rahat nefes almanı sağlayacak egzersizlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel muhabbetler yapabileceğin bir gündesin. Eğer hayatında kimse yoksa, yeni bir insan ile tanışabilir ve bu sohbetleri onunla yapabilirsin. Aşkta güzel etkiler seni bekliyor bugün.

Para

Parasal konularda gidiş yolunu değiştirebilirsin bugün. Yeni şeyler öğrenmek ve yatırım konularına vakit ayırmak maddi konularda sana daha fazla şey katabilir. Bugün maddi konulara özen gösterebileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel