14 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ekim 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün çok hassas olduğunu fark edebilirsin. Kendini fazla üzmemek için etrafına biraz soğuk ve tepkisiz kalmak yararına olacak. Olaylara yaklaşımın mantıklı ve duygulardan uzak olduğu sürece daha az üzülmen mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak aşırı tepkiler vermekten kaçınmakta yarar var. İnsanlarla mümkün olduğunca az iletişime girmek senin için yararlı olacak. Bitki çayı içerek kitap okumak iyi gelebilir. Temiz hava almayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı seni memnun etmeyebilir. Bunu düzeltmek için harekete geçmeyi düşünebilirsin. Sevdiğin insanla daha fazla zaman geçirmek ilişkinin seyrini değiştirecek. Aktiviteleri buna göre ayarlayabilirsin.

Para

Eline geçecek yüklü bir para seni şaşırtabilir. Harcamalarını rahatça yaptıktan sonra kalanı ileride kullanmak üzere değerlendirebilirsin. Birikim yapmak gelecekte kendini daha güvende hissetmene yardımcı olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Çevrende dikkatini dağıtacak olaylar olabilir. Tadilat, komşu gürültüsü gibi olayları fazla ciddiye almaman senin için iyi olacak. Kendine sessiz bir yer bulup işlerini halletmek senin için daha yararlı sonuçlanacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir ortamda kafanı dinlemek isteyeceksin. Herkesten ve tüm sıkıntılardan uzak bir şekilde kendinle baş başa kalmanın tadını çıkarmakta yarar var. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Seni tüketecek ilişkilerden uzak durmak yararına olacak. Sürekli veren taraf olmak seni duygusal olarak da yoracak. Kendin için en iyi olanı seçip onda ısrar etmek geleceğin için daha iyi olacak.

Para

Yaratıcılığın sayesinde yeni iş imkanları üretme şansın yüksek. Bunları hayata geçirmeden önce değerlendirmeni iyi yapmada yarar var. Sana destek olacak arkadaşlarla birlikte yeni işlere girmek senin için daha iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bir yakınının sıkıntılarıyla ilgilenmek senin için öncelikli olabilir. Onun sorunun çözmesine yardımcı olmak kendini de iyi hissettirecek. Sorunun seninle ilgili olmadığını bilmek, çözüm konusunda daha rahat davranmana sebep olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yakınınla birlikte dertleşmek, günlük olaylar hakkında konuşmak sana daha makul gelebilir. İçini fazla karartmamaya dikkat etmelisin. Dışarı çıkıp neşelenmeyi unutmamakta fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber vereceğiniz kararlarda dikkatli davranmak ikiniz için de iyi olacak. İkinizin de yararına olacak seçimleri yapmak için iyice konuşmanız, düşünmeniz gerekebilir. İlerisi için mantıklı seçimler yapmak iyi olacak.

Para

İş ortamında alınması gereken ortak bir karar konusunda anlaşmazlık yaşanabilir. Herkes için iyi olacak en akıllıca çözümü tercih etmek için ısrarcı olabilirsin. İşi yokuşa sürmeden çözüme ulaştırmak mümkün olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek için bütün işlerini tekrar ayarlamak isteyebilirsin. Onlarla zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Sorumluluklarını ertelemek yerine programında değişiklik yapmak daha yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni yoran insanlardan uzak durmak için acele etmen gerekebilir. Enerjisiyle seni yoran, söyledikleri kafanda çınlayan insanların yanında durmasına izin vermemelisin. Gün içinde daha hafif yiyecekler tercih etmek yararına olacak.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak için kendini zihnen buna hazırlaman gerek. Aklındaki şüpheler, geçmişle ilgili düşünceler ileriye doğru gitmene engel olabilir. Eskiyi tam olarak bitirmeden yeni bir ilişkiye başlamamak senin yararına olacak.

Para

Beklenmedik harcamalarla karşılaşmak moralini bozmamalı. Daha tedbirli davranarak günü planladığın gibi geçirmek mümkün olacak. Gereksiz harcamalardan uzak durmak ileride daha rahat etmene yardımcı olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Ev temizliği konusunda daha hassas davranmak isteyebilirsin. Yaşadığın yerin temiz olması moralini de yükseltecek. Temizlik yaparken kimyasallardan uzak durmakta yarar var. Ailenle birlikte daha çok zaman geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yaptığın iş yüzünden çok yormamaya dikkat etmelisin. Bulduğun fırsatları dinlenmek için kullanmak sana iyi gelecek. Hareketsiz kalmak yerine ara ara yürüyüş yapmak senin için iyi olacak. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Yeni ortamlara girmek için daha istekli davranman gerekecek. Yeni insanlarla tanışmak ileride bir ilişki yaşayacağın insanla tanışmana sebep olabilir. Sosyal olarak aktif olman, ilerideki şanslarını artıracak.

Para

Harcamalarını yapmak konusunda bir sıkıntı yaşamayabilirsin. Ama yine de ileriyi düşünüp savurgan davranmamakta yarar var. İleride karşına çıkacak sürpriz harcamalar için hazırlıklı olmak senin için önemli olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Aileden birinin hasta olması seni fazlasıyla meşgul edebilir. Ona yardımcı olmak için elinden geleni yapmak isteyeceksin. İşlerinde yardımcı olmak, sıkıntı çekmemesi için çabalamak seni fazlasıyla meşgul edecek. Kendi sağlığına dikkat etmeyi unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına ve temizliğine daha fazla dikkat göstermen gerekebilir. Yanında bulunan insanların buna özen göstermemesi canını sıkmamalı. Sen tedbir için üstüne düşeni yapmaya devam etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın zor zamanlarında yanında olmak, ilişkinizi güçlendirecek. Beraber zaman geçirmek, zor zamanlarda yardımcı olmak ilişkinin boyut değiştirmesini sağlayacak. Değişimlere hazır olmakta fayda var.

Para

Beklenmedik bir olay yüzünden iş yükün artabilir. İşlerini yetiştirmekte sıkıntı çekmemek için düzenli çalışmayı ihmal etmemekte yarar var. Sorumluluklarını zamanında yerine getirmek sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün içinden bir şey yapmak gelmeyebilir. Kendini zorlamak yerine dinlenmeye çalışmak daha yararlı olacak. Karamsarlıktan uzak kalmaya çalışmak senin için önemli olacak. Olumlu taraftan bakmaya devam etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik konusuna daha çok dikkat etmek gerekecek. Tedbiri elden bırakmamak, hastalık konusunda önemli bir tedbir olacak. Egzersizi ciddiye almak senin için yararlı olacak. Hayatına daha çok hareket katmayı düşünebilirsin.

Aşk

Karşına sana kafa olarak uygun bir insan çıkabilir. Onunla zaman geçirmek için programını tekrar düzenlemek gerekecek. Birlikte daha çok zaman geçirmek birbirinizi daha iyi tanımanıza sebep olacak.

Para

Bir arkadaşın işi konusunda senden yardım isteyebilir. Ona yardımcı olmak iş konusunda bilgilerini tazelemene sebep olacak. Onun sayesinde ileride işine yarayacak bir fikir üretmen mümkün olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeylere başlamak için gereken cesareti toplayacaksın. Hayatında değişiklik yapmak için uzun zamandır beklediğin fırsatı bulmak, ileriye doğru adım atmana fırsat verecek. Arkadaşlarından yardım istemek işini kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendinle daha çok baş başa kalmak için gereken düzenlemeleri yapmak isteyeceksin. Sessiz ve sakin bir ortamda işlerine odaklanmak, seni mutlu edecek. Küçük egzersiz hareketlerini ihmal etmemek senin için önemli olacak.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerinin karşılanmaması seni üzmemeli. Beklediğin insanla şimdi karşılaşamaman ileride karşılaşma ihtimalini yok etmeyecek. Yeni ortamlara girmeye devam etmek şansını artıracak.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha cesur girişimlerde bulunabilirsin. Daha çok risk alıp kazancını artırmayı hedeflemeyi tercih etmek isteyeceksin. Sıkı çalışmaya devam ettikçe ilerleme kaydettiğini göreceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Hayatın seni seçimler yapaya zorlaması seni heyecanlandırmalı. Karşına çıkacak yeni şansları, insanları düşündükçe yapacağın seçimler daha da önemli bir hal alabilir. Aklını geride kalanlara yormak yerine geleceğini şekillendirmeye çalışmak daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stres ve kaygıdan uzak durmak için çabalaman gerekebilir. Sakin kalmak için meditasyon yapmak yardımcı olacak. Fırsat buldukça açık havada dolaşmak sana iyi gelecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta yarar var.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak için yeni ortamlara girmeye özen göstermelisin. Sosyalleşmek, romantik bir ilişki yaşama ihtimalini artıracak. İleride seni mutlu edecek ilişkiye kavuşman mümkün olacak.

Para

Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Senin için en iyi olacak seçeneği belirlemek için arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Onların objektif yargısı sayesinde doğru karara daha çok yaklaşman mümkün olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Yarım bırakmak zorunda kaldığın işlere dönme şansın olacak. Kontrol edemediğin olaylar hakkında çok düşünmeye yer bırakmamakta fayda var. İşlerine devam ederken olayları akışına bırakmak sana daha yaratıcı olma imkanı verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha dikkatli olmakta yarar var. Alışkanlıklarını gözden geçirip, önlemlerini artırmak gerekebilir. Egzersiz konusunda bir uzmana danışmak daha yararlı olacak. Gün içinde bol su içtiğinden emin olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın insanla istediğin kadar konuşamamak canını sıkmamalı. Bu fırsatı daha iyi analizler yaparak değerlendirebilirsin. Karşına çıkacak ilk fırsatta kendinden daha emin şekilde konuşmak senin için daha mümkün olacak.

Para

Uzun zamandır uğraştığın işlerin sonuç vermesine çok yaklaştın. Sabrını koruyarak çalışmaya devam etmek geleceğin için iyi olacak. İleride iş konusunda daha çok fırsatla karşılaşmak, gelirini artırmak için yeni imkanlar çıkaracak önüne.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Olayların seni zorlamasına izin vermemelisin. Şartlar ne kadar zor olursa olsun sakin kalmak senin için daha iyi olacak. Sakin kalmak, daha iyi düşünmeni sağlayarak en mantıklı çıkış yollarını bulmana yardımcı olacak. Dikkatini başka şeylere yöneltmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini rahatlatmak için daha çok dikkat etmek isteyebilirsin. Açık havada uzun yürüyüşler yapmak senin için iyi olabilir. Havaların soğumasının seni kötü etkilemesine izin vermemelisin. Daha hafif yiyecekler tercih etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanı en zor anında yanında görmek seni sevindirecek. Aranızdaki ilişkinin bu şekilde daha da derinleşmesi mümkün olacak. Birbirinize verdiğiniz değerin artması, ileride ilişkinizin boyut değiştirmesine etkisi büyük olacak.

Para

Beklediğin bir haberin gelmesi, aklındaki işin gerçekleşmesine imkan verecek. Senin için yeni olacak bu olay için yanında güvendiğin insanların olması önemli olacak. Sürekli danışabileceğin insanların yanında olması gelecek için önemli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini işlerine vermek için biraz zorlaman gerekecek. Gelecek hakkında hayal kurarken kendini kaptırmamaya dikkat etmekte yarar var. Planlarını gözden geçirip programına uymaya çalışmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Üretkenliğini tetikleyecek ortamlarda bulunmak senin için daha iyi olacak. Kendini rahat hissettikçe yeni fikirlerin ortaya çıkması seni bile şaşırtacak. Fiziksel olarak daha hareketli olmak isteyebilirsin. Hayatına daha çok hareket katmak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla istediğin kadar sık görüşememek canını sıkmamalı. İkinizin de hayatını idare ettirmesi, düzene sokması gelecek için iyi olacak. Bir süre uzaktan görüşmek, gelecekte daha iyi şartların oluşmasına yardımcı olacak.

Para

İş hakkında yeni fikirler üretmek için uygun zamanı ve ortamı bulman olası. Kendini bu kadar üretken bir durumda bulmak seni daha çok risk almak için cesaretlendirebilir. Fikirlerinin arkasından gitmek geleceğin için iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel