14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ekim 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendi enerjini toplamak biraz zaman isteyebilir. Her zaman kolaylıkla hallettiğin meseleler bugün ekstra çaba gerekebilir. Bir şeyleri zorlamak seni yoracak. O yüzden kendine dikkat etmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Daha fazla su tüketmek zihnini berraklaştırıp enerjini artıracak. Hareket kabiliyetini artırıp daha berrak düşünebilmek için daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin aynen senin gibi düşünmesini beklemek aranızı bozabilir. Bir şeylerin kendi halinde kalması gerekebilir. Karşındaki insanı zorlamamak ve onu manipüle etmemek için biraz kendini geri çekmen gerekecek.

Para

Bugün kendine bazı jestlerde bulunabilirsin. Büyük masraflara girmesen de kendini mutlu edecek şeylere harcamalar yapabilirsin. Biraz daha kendini düşünmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine daha fazla odaklanabilirsin. Daha rahat ve güzel bir ortam oluşturmak, sağlığına odaklanmak gibi konular öncelikli olabilir. Hayatında nelere öncelik verdiğini iki kere düşüneceğin bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal hareketlerin, tepkilerin temeline odaklanmalısın. Bir şeylere neden bu kadar tepki verdiğini görmek için stres kaynaklarına odaklanman gerekebilir. Çözüm odaklı hareket edebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin peşinden koşmak yerine biraz mesafe bırakmak karşı tarafın seni daha fazla merak etmesine fırsat tanıyabilir. Bugün kovalayan değil kaçan taraf olman daha iyi olabilir. İlgini biraz geri çekmen gerekecek.

Para

Fazla para harcamak gündeminde olmayacak. Buna kendini alıştırman gerek. Maddi olarak kendini yormamak ve elindekilerle yetinmek için aynaya bakman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün, günlük işlerini bir kenara bırakıp başka şeylere odaklanmak isteyeceksin. Sorumluluklarını bir kenarda bekletmek ve farklı şeylere odaklanmak daha cazip gelebilir. Bu konuda kendine bir denge oluşturmayı unutmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz daha fazla hareket etmek sana daha fazla enerji verebilir. Kan dolaşımını artıracak hareketlerde bulunman gerekebilir. Daha sağlıklı kaslar ve dolaşım için biraz hareket etmelisin.

Aşk

Bugün aşkı zorlamamalısın. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesine fırsat tanıman gerekecek. Aşk konularında ısrarcı ve zorlayıcı olmak senin için istenmedik sonuçlara sebep olabilir. Bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.

Para

Kendini iyi hissetmek o kadar basit bir şey değildir. Hele de parasal mevzularda. Kendini güvenceye almak ve ileriye daha sağlam bir bakış açısıyla odaklanmak gününün daha iyi geçmesine vesile olabilir. Bunu küçümsememelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini düşüncelere verebilirsin. İnsanlarla iletişimine, aşka odaklanabilirsin. Neyin nerede yanlış gittiğini düşünmek ve çözüm üretmeye çalışmak seni zihnen yorabilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hem kendine hem de sevdiklerinin sağlığına odaklanmak isteyebilirsin. Daha sağlıklı kararlar almak ve geneli düşünmek zor olsa da biraz kendini bu "yeni normal"e alıştırman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar ile bugünü değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün aşk konusunda istediğin karşılığı görmeyebilirsin. Ancak bu durumla barışman gerekecek. Sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda değil. Sadece beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Parasal mevzuların gündemini çok fazla meşgul etmesine fırsat vermemelisin. Bir şeylerin kendiliğinden çözülmesine fırsat vermen gerekecek. Her şeyi kendi kontrolünde çözmeye çalışmak yerine biraz oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün enerjini neye harcadığına odaklanmak ve sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarmak gerekebilir. Bazı şeyleri detaylarıyla düşünmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına öncelik vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini egzersize yönlendirebilirsin. Bu egzersiz seni daha da yoracak bir şey değil de sana daha fazla enerji verecek bir durum olabilir. Esneme hareketleri ve kan dolaşımını artırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arana bazı soğukluklar girebilir. Bunun sebebini göz ardı etmemelisin. Neyin neden bu hale geldiğini sorgulamak, çözüm üretmek için daha fazla çaba göstermene vesile olabilir bugün.

Para

Bugün hedeflerin ve planların öncelikli olabilir. Maddi konularda neler yapacağına, neler başardığına odaklanabilirsin. Ancak kendinden mucizeler beklemenin sebebine odaklanman da gerekecek. Neden normal bir insan beklentilerinden fazlası senden bekleniyor? Buna cevap arayabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla ilişkilerini baştan değerlendirmen gereken bir gün olacak. İşi işte, arkadaşlığı dışarıda bırakman gerekebilir. Etrafındaki insanların senden faydalanmasına izin vermemen için bir şeyleri ayırman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri değiştirmeye çekinmemelisin. Yediğin yemekler, yaptığın egzersizler sana yaramıyorsa eğer değişime gidebilirsin. Daha sağlıklı kararlar almak için kendine vakit ayırabilirsin.

Aşk

Bugün aşktan çok hayranlık söz konusu olabilir. İşine, karizmasına veya genel duruşuna hayran olduğun bir kişiyi düşünebilirsin. Ancak aşk ile hayranlığın farklı olduğunu kendine hatırlatmayı unutmamalısın.

Para

Bugün ufak şeylere odaklanmak sana çok keyifli gelebilir. Ufak jestler, bütçeni yormayacak harcamalar… Bazı şeyler için çok büyük paralar harcamana gerek olmadığını net bir biçimde görebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Uzun zamandır konuşmadığın arkadaşlarına vakit ayırmak veya bir süredir ihmal ettiğin şeylerle ilgilenmek gibi… Dikkatini farklı yöne vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün meditasyon ve yoga gibi şeyler sana daha iyi gelebilir. Hem ruhun hem de bedenin için bir denge oluşturman gerekebilir. Daha sağlıklı hareket etmek için zihnini boşaltarak enerjini yönlendirmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Önemli olan bu anlaşmazlıkları nasıl aşmaya çalışacağınız. Davranışlarının seni neye yönlendirdiğine dikkat etmelisin.

Para

Bugün büyük planlara girip paranı bunlara yatırmamalısın. Planlarda esnek olman gerekebilir. Eğer büyük bir para harcanacaksa ille de bugün diye tutturmaman ileride senin için daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatındaki öncelikleri iyi belirlemen gereken bir gün olacak. Kafana taktığın meseleler için harcadığın enerji seni hasta edebilir. Bir şeylere ara vermeli ve kendi sağlığına odaklanmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmelisin bugün. Eğer harcayacak fazla enerjin varsa bunu sağlıklı egzersizlere yönlendirebilirsin. Eğer enerji azlığı çekiyorsan sebebini öğrenmek için biraz daha dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Bugün kendince bir gün geçirmek aşkta daha önemli olabilir. Eğer bir ilişkin varsa bu kişiye vakit ayırmak yerine kendi düşüncelerine öncelik verebilirsin. İçine sinmeyen şeylerin hesabını görmen gerekebilir.

Para

Bugün para dışında konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Dikkatini para kazanmaya değil de işinde keyif almaya verirsen daha pozitif etkilerle karşılaşabilirsin. Önceliklerini iyi belirlemen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Enerjin artacak ve daha fazla şeye odaklanmak isteyeceksin. Hayatındaki öncelikleri belirleme konusunda daha detaycı olabilirsin. İleriye odaklanarak daha pozitif etkiler görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Daha dikkatli beslenmek, sağlıksız tercihlerde bulunmak yerine mutfağa girip kendin için yemekler hazırlamak daha iyi olacak. Bugün yemek konularını ciddiye almalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebileceğin bir gün olacak. Kendini daha rahat ifade etmen içinin rahatlamasına vesile olabilir. Büyük beklentilere girmeden dürüstlüğe özen vermelisin.

Para

Bugün halledilmesi gereken işlere öncelik verebilirsin. Sorumluluklarını tek tek çözmek isteyeceksin. Yapılması gereken masraflar ve faturalar gün içinde ilgilendiğin esas konu olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatındaki öncelikleri daha iyi ayarlaman gereken bir gün olabilir. Gün içerisinde neye çok fazla vakit harcıyorsun? Enerjini emen esas mesele ne? Bunları düşünmek ve değişimler yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Duygusal tepkiler vermen olası. Bu tepkilerin nereden geldiğini görmek için stres düzeyini kontrol etmen gerekecek. Sana gerginlik veren olaylarla arana bir sınır çekmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbeti daha derinlere götürebilirsiniz. Aranızdaki samimiyet daha da artabilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aşkta daha samimi gelişmeler görmen olası.

Para

Bugün maddi planlarda biraz geriye gidebilirsin. Ancak bu gelgitlere alışman gerekecek. Maddi kazançlar söz konusu olduğunda dalgalanmalara alışman gerek. Hele ki bu ekonomide…
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hareketlerin, davranışların çok göz önünde olabilir. Hem kendin hem de seni sevenler bu davranışları sorgulayabilir. Kendini gözden geçirmek ve bir şeylerin derinine inmek için zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına daha fazla odaklanacağın bir gün olabilir. Daha keyifli bir ruh hali ve rahat hareket kabiliyeti için bazı değişimler yapabilirsin. Meditasyon ve egzersizi birleştiren yoga gibi egzersizlere daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda bazı gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri çözmek için dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerde inatlaşmak yerine çözüm üretmeye odaklanmak aşkta daha önemli olabilir.

Para

Bugün maddi konularda kafanı toparlamak için biraz kendine zaman ayırman gerekebilir. Parasal konularda planlar yaparken başkalarını da hesaba katmak yerine kendi önceliklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Maskeyi önce kendine takman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2020 Çarşamba)

Genel

Fikir ayrılıklarına alan tanıman gerekecek. Her şeyi "benim dediğim gibi olsun" diye düşünmek seni gereksiz yere yorabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmayı ve hayatın akışına çok fazla müdahale etmemeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Fiziksel hareketlerini kontrol etmen ve yorgunluğa sebep olanları değiştirmen gerekebilir. Sırt ağrıları ve genel kramplara karşı önlem almalı ve bu konuyu ciddiye alarak hareket etmelisin. Gerektiğinde doktora gitmekten çekinmemen gerekecek.

Aşk

Bugün ilişkin söz konusu olduğunda bir şeyleri daha ciddiye alabilirsin. Sevdiğin kişiyle aranızda gerginlik oluşturan meseleleri daha sakin bir dille konuşma yoluna gidebilirsiniz. Çözüm üretmeye çalışmalısın, ayak diretmeye değil…

Para

Bugün maddi konuları gözardı etmemelisin. Bir şeyleri ötelemek, reddetmek, görmezden gelmek sana yaramayacak. Hesabını kitabını iyi bilmen gerekebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel