14 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ekim 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim seni daha mutlu edebilir bugün. Bazı konularda ortak kararlar almanız ve birbirinize öncelik vermeniz gününüzün daha güzel geçmesini sağlayabilir. Enerjini yenilemek için sevdiğin kişilere özen göstermelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için güzel adımlar atmak bugün daha kolay olabilir. Yeni tarifler denemek, yeni egzersizlere odaklanmak, farklı olana ilgi göstermek sana çok daha sağlıklı bir enerji katacak bugün. Kendini daha iyi hissedeceğin bir gündesin.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insanla tanışman mümkün. Eğer hayatında birisi varsa, sevdiğin kişi ile birlikte farklı konulara odaklanarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni etkiler söz konusu.

Para

Maddi konularda rahat olmak isteyeceğin bir gün Kazanç ve masrafları düşünmeden günü olduğu gibi yaşamak isteyebilirsin. Sorumluluklarına dikkat ettiğin sürece kimseye hesap vermek zorunda olmadığını kendine hatırlatman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Aşk ve ilişkiler konusuna öncelik verebilirsin bugün. Nasıl bir duruma dahil olduğunu anlamak ve olayları gözlemlemek için kendine zaman tanıman gerekecek. İçinde bulunduğun aşk mevzularını değerlendirmek için geri çekilmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak her şeyden önce gelebilir bugün. Bazı konuları kendi içinde hazmetmek için zamana ihtiyacın olabilir. Zihnini dinlendirmen gereken bir gündesin. Bugün kendine vakit ayırmak sana iyi gelecek.

Aşk

Eğer aşk ve ilişkiler konusunda bazı şeylerin hızlıca ilerlediğini düşünüyorsan bugün bu konulara vakit ayırmak ve dikkatle düşünmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri gözardı etmemelisin bugün.

Para

Bugün etrafında parasal konularda güzel kazançlar sağlamak için fırsatlar bulabilirsin. Ancak atak olmalı ve bu fırsatların peşine düşmelisin. Ekmeğinin peşine kendin düşmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Romantik bir gelişme ile karşılaşabilirsin bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insanın etkisi seni sarabilir. Gün içerisinde önceliğin bu aşk mevzuları olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım ve hijyen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Hem mikroplara karşı önlemini almak hem de aynada gördüğün kişiden memnun olmak için kendine zaman ayırarak bakım ve temizlik konularını ön plana alabilirsin.

Aşk

Hiç beklemediğin güzel gelişmelerle karşılaşman mümkün bugün. Aşk konularına daha fazla kafa yoracağın ve kendini bu konularda daha iyi ifade edeceğin bir gündesin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmeli ve aşk hayatını hareketlendirmelisin.

Para

Maddi konularda alacağın kararlarda dikkatli olmalısın. Duygusal sebeplerden dolayı kararlar almamalı ve paranı ani duygu değişimlerine göre harcamamalısın. İleride pişman olacağın masraflardan uzak durman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün hem arkadaşlarınla hem de sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirebilirsin. Bazı konularda içinin daha rahat etmesi, insanlarla arandaki iletişime yansıyacak. Sevdiklerinle keyifli bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve güzel bir egzersiz programı ayarlamak için başka bir zamanı beklememeli ve bugünden harekete geçmelisin. Bazı şeyleri ertelemek hiç başlamamana sebep olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirebileceksin bugün. Aranızda daha güzel ve neşeli bir muhabbet olabilir. Birbirinize duyduğunuz sevgiyi daha fazla dile getirebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak ve onlardan da aynı desteği beklerken dikkatli olmalısın. Maddi konularda arkadaşlık ve iş ilişkisini ayırt edebilmeli ve kimle ne iş yapacağına dikkatle karar vermelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün heyecanlı ve güzel haberler alabilirsin. Çevrende daha güzel bir etki görmen olası. Bu güzel etkilerin hayatının farklı alanlarında geçerli olmasın daha açık fikirli ve rahat olman gerekecek. Kendini hayatın akışına bırakman iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sana yaramadığını düşündüğün yeme programlarını değiştirmek, farklı bir egzersiz programına ilgi göstermek ve genel olarka hayatının akışına etkisi bulunan şeyleri değiştirmek sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığın için daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimini çok kuvvetli tutman gerekecek bugün. Çok konuşmak değil ancak anlamlı olmak ve birbirinize karşı gösterdiğiniz değeri tam olarak ifade etmek önceliğiniz olabilir bugün.

Para

Maddi konularda fırsatlara açık olman gerekecek. Açık fikirli olmak ve karşına çıkan konulara hemen "olmaz" dememek sana güzel getiriler sağlayabilir. Emek vermeden ekmek olmadığını görmelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Gelecekte eline daha fazla para geçmesi için bugünden adım atman gerekebilir. Sadece harcamalara değil, birikimlere ve kazançlara da özen göstermen gerekecek. Bugün önceliği maddi konulara verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi enerjini artırmak için dikkatli tercihler yapman gerekebilir. Gün içerisinde daha enerjik hissetmek isteyebilirsin bugün. Bunun için hem yediklerine hem de içtiğin su miktarına dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Eğer bir ilişkin yoksa farklı bir etki görebilir ve aşkı hissedebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile aranda daha yapıcı etkiler olabilir. Bugün birbirinizle daha rahat anlaşacaksınız.

Para

Harcadığın her kuruş önemli olacak bugün. O yüzden gereksiz gördüğün masraflara karşı dikkatli olman gerekebilir. Harcadığın paraya dikkat etmeli ve kendini zor durumda bırakmamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yaşayacağın güzel gelişmeler, daha fazlasını istemene sebep olabilir. Yaşayacağın güzel şeyler ve göreceğin gelişmeler sana daha iyisi için, daha fazlası için ilham verebilir. Yeni fikirlere kendini açabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkatini toplamak, stresi azaltmak ve zihnini rahatlatmak sayesinde gerçekleşir. Bugün sağlık konularında önceliği zihinsel durumlara verebilirsin. Kafanı dinlemek ve rahat bir nefes almak strese karşı önlem almanı sağlayabilir.

Aşk

Dikkatini iş ve parasal konulara vermek sevdiğin kişiye istediğin kadar zaman ayıramamana sebep olabilir. Ancak ikinizin de kendi hayatına odaklanması, birbirinize verdiğiniz değeri görmenizde faydalı olabilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda biraz daha ağır hareket edeceksin. Aceleci olmamak daha dikkatli olmanı sağlayabilir. Parasal konularda sana gereksiz yük olan masrafları kısma fırsatı bulabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Eğer son zamanlarda bazı projelere çok fazla zaman ayırıyorsan bugün bunların sonucunu görebilirsin. Kariyer ve başarılar konusunda etrafındaki insanların seni fark edeceğini göreceksin. Emeklerinin boşa gitmediğini görmek sana daha fazlası için ilham verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını ön plana alarak atacağın adımlar ve alacağın kararlar daha yapıcı olabilir bugün. Kendine daha fazla dikkat etmek isteyebilir ve daha sağlıklı tercihler yapabilirsin. Diyet ve egzersiz konularına özen gösterebileceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye destek olmak ve onu güzel şeylere yönlendirmek aranızda daha güzel bir etki oluşmasına vesile olabilir. İkinizi de ilgilendiren konularda yapıcı davranacağınız bir gün olacak bugün. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisiniz.

Para

Ulaşması zor hedefler koyarak yaratıcılığını sınayabilirsin bugün. Sadece günlük ve sıradan kazançlar düşünmek yerine ilerisi için vizyonunu genişletmen gerekecek. Sana imkansız gelen şeylere odaklanabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün hayatın ile alakalı önemli kararlar alabilirsin. Bazı önemli insanlarla önemli şeyler konuşabilir ve bir karar alarak yoluna nasıl devam edeceğini şekillendirebilirsin. Ne istediğine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kilo kaybetme konularında aceleci olmaman gerektiğini hatırlayabilirsin bugün. Sağlıklı ve istikrarlı bir değişimin, hızlı sonuçlardan çok daha kıymetli olduğunu gözlerinle görmen gerekecek.

Aşk

Yeni bir insan ile iletişim kurman mümkün bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda seni heyecanlandıran yeni bir etkiyi hayatına sokmak ve bu konularda daha fazla vakit harcamak enerjini yenilemeni sağlayabilir.

Para

Bugün iş ve maddi konularda farklı bakış açısı sahibi olmanın faydasını görebilirsin. Olaya olması gerektiği gibi yaklaşmamak daha güzel sonuçlar sağlamanı kolaylaştırabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün algılarını açık tutmalı ve etrafta olan bitene dikkat etmelisin. Maddi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Hayatında değişmesini istediğin konularda, alacağın kararlarda dikkatli davranman gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve kaslarını hareket ettirmek, ağrı ve tutulmalara karşı önlem alman için iyi bir başlangıç olabilir. Bu konuda yapabileceğin bir diğer şey de stresten olabildiğince uzak kalmak olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak isterken farklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Başka şeylere öncelik vermen aranızda bir soğukluk girmesine sebep olabilir. Bunun önünü almak için iletişim konularına dikkat etmen gerekecek.

Para

Bugün parasal konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Maddi konularda bazı şeyler senin için önem kazanacak. Eline ne kadar para geçtiğine daha fazla dikkat edeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Beklenmedik gelişmeler, planlarını bozabilir belki ancak sana daha farklı düşünmek için de bir şans tanıyabilir bugün. Etrafında olan bitene dikkat etmek ve neler yapabileceğini görmek için biraz daha yaratıcı olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık konularında dikkatli davranacağın bir gün. Sana yarayan gıdaların tüketimini artırabilir, sana yaramayan alışkanlıklarından kurtulmak için daha akıllıca tercihler yapabilirsin. Kendini çok daha iyi hissedeceksin bugün.

Aşk

Eğer sevdiğin kişi ile arandaki mevzular seni çok fazla yoruyorsa kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bazı konularda kafanı toparlamak için zamana güvenmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile aranızdaki durumu aceleye getirmemelisin.

Para

Bazı şeyleri aceleye getirmemeli ve dikkatli davranmalısın bugün. Parasal konularda atacağın adımlar da buna dahil. Maddi konularda daha dikkatli davranmak ve sonuç elde etmek için acele etmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Evde huzurlu ve keyifli bir ortam sağlamak işte de sana fayda sağlayacak. İnsan ilişkilerinde daha yapıcı davranman ve sıkıntıları çözmeye odaklanman birçok konuda sözünün geçmesini sağlayabilir bugün. Sevdiklerine daha fazla vakit ayırman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayacak. Erken kalkıp erken uyumak, gün içerisinde enerjini daha kontrollü kullanabilmeni ve daha az yorulmanı sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli aktivitelere odaklanmak size daha iyi gelecek bugün. İkinizin de içini sıkan mevzuların gündeme gelmesi ve aranızda daha yapıcı bir muhabbetin oluşu birçok konuda yol almanıza vesile olacak.

Para

Gelecekte sahip olmak istediğin şeyler için bugünden kendine hedef koyabilirsin. Maddi konularda ileride nasıl bir gelişme görmek istiyorsan bugünden karar alman gerekecek. Bu kararları almak daha sağlam adımlar atmanı sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel