14 Aralık 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Aralık 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Zihnen rahatlayabildiğin ortamlara gitmek senin için daha iyi olacak. Üzerinde bir baskı hissetmemek daha yaratıcı olmak için önemli olabilir. Bu sayede ilerlemek için daha farklı yöntemler keşfetmen olası.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hedeflerine ulaşmak için daha sıkı çalışmaya devam etmelisin. Yaptığın programa sadık kalmak, başarıya daha emin adımlarla yürümek için sana gereken cesareti verecek. İstikrarı sürdürmek seni sonunda başarıya ulaştıracak.

Aşk

Arkadaşlarınla beraber yeni ortamlarda bulunmak senin için iyi olacak. Her zamankinden farklı insanlarla görüşmek yeni bir ilişkiye başlama ihtimalini artıracak. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak.

Para

Daha iyi odaklanıp işlerine yoğunlaşabileceğin ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsin. Dikkatini dağıtacak her şeyden uzak durmakta fayda var. Yürüyüşe çıkmak sana bu konunda yardımcı olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Senin için angarya gibi görünen işlerle daha fazla haşır neşir olabilirsin. Yapılması gerekenler için zamanında önlem almak ileride sıkıntı çekmeni engelleyebilir. Genel olarak programına uygun hareket etmek işlerini daha kolay bir şekilde halletmene yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarla birlikte zaman geçirmeye özen göstermelisin. Onlarla beraber geçireceğin zaman kendini yenilemek için çok yardımcı olabilir. Yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. Bol bol nefes egzersizini de ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanla düşündüğünden daha fazla zaman geçirmen mümkün olacak. Onunla beraberken zamanın nasıl geçtiğini bilememek seni şaşırtmamalı. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için elinden geleni yapmalısın.

Para

Eline büyük paralar ya da bu paraları kazanmak için kullanacağın fırsatlar geçebilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmek için adımlarını dikkatli atmalısın. Girişimlerinde ileriyi düşünmek günü kurtarmaktan çok daha önemli olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Dikkatini dağıtıp seni işinden alıkoyacak insanlara karşı daha temkinli olmakta fayda var. Kendini işine vermeni engellemelerine izin vermemelisin. Bu insanlarla arana mesafe koymak gelişmeni direkt etkileyip senin için daha iyi ortamlar sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konusunda daha istekli olman mümkün. Yeni programlar için uzmanlarla konuşmak yararlı olacak. Bu konuşma, değişikliği sağlamak sana uygun ortamı sağlayabilir. Yemeklerde aşırıya kaçmamaya çalışmakta yarar var.

Aşk

Kendine güvenmekten vazgeçmemelisin. Başkaları ne derse desin, senden hoşlanan insanın yargısına her zaman güvenmekte fayda var. Hareketlerini başkalarının lafına göre düzenlemekten vazgeçmek ilişki konusundaki şansını artıracak.

Para

Uzun zamandır planladığın harcamaları yapmak için fırsat bulabilirsin. Eline geçecek paralar sayesinde alış veriş yapmak cazip gelecek. Paranın hepsini harcamamaya özen göstermelisin. Zor zamanlar için bir kısmını saklamak yararlı olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Kendini gereksiz tartışmaların içinde bulabilirsin. Yanındaki insanları kırmamak için daha dikkatli olmak senin için iyi olacak. Gereksiz tartışmalardan kaçınmak arkadaşlıkların zedelenmesini engelleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmek senin için iyi olacak. Hayatına hareket kattığını bilmek hayattan daha çok keyif almanı sağlayabilir. Yeni egzersiz programları konusunda daha istekli olmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Görüştüğün insanla arandaki olaylar senin için çok hızlı gelişmiş olabilir. Gidişatı biraz yavaştan almak senin için daha iyi olabilir. İlişkinin ilerlemesindeki kontrolü artırmak kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak.

Para

Verdiğin emeklerin karşılığını almaya başladığını görmek senin için keyif verici olacak. Bu zevki sevdiğin insanlarla birlikte paylaşmak isteyebilirsin. Eline geçecek para ile yeni fırsatları değerlendirmek için düşünmeye başlamakta yarar var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Bir arkadaşın sıkıntısı sebebiyle senden yardım isteyebilir. Ona yardımcı olmak senin için önemli olacak. Beraber zaman geçirmek arkadaşlığınızın daha da güçlenmesi için önemli olacak. Sevdiğin insanların yanında bulunmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için yeterli hareketi sağlayabilir. Onlarla birlikte yeni aktiviteler planlayıp bunları uygulamak isteyebilirsin. Yemek konusunda aşırıya kaçmamakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda ufak tartışmalar yaşanabilir. Bu anlaşmazlıkları çözmek için daha istekli olmalısın. Yapıcı konuşmalar sayesinde ufak tartışmaları aşıp aranızdaki ilişkinin sizin için daha da değerli hale gelmesi mümkün olacak.

Para

Eline hiç beklemediğin bir yerden bir miktar para gelebilir. Bu para sayesinde planladığın harcamaları yapmak mümkün olacak. Paranın bir kısmını da gerçekleştirmek için düşündüğün yatırımlar için değerlendirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

İşlerin senin için zor duruma gelmesi seni şaşırtabilir. Altından kalkamayacağın durumları engellemek için bir arkadaşından yardım istemek yararlı olacak. İşlerin istediğin gibi ilerlemesi için daha kontrollü davranmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek kendini geliştirmek için daha iyi fırsatlar verebilir. Yeni etkinliklere katılmayı ihmal etmemekte yarar var. Yediklerine daha çok dikkat etmek senin için daha yararlı olabilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın.

Aşk

Yeni ilişkilere açık olduğunu bilmek yeni insanlarla tanışmak için daha hevesli olmanı sağlayacak. Sosyalleşmek için daha istekli olmakta yarar var. Gireceğin ortamlarda tanışacağın birisiyle yeni bir ilişkiye başlaman mümkün.

Para

Şartlar senin için en uygun hale gelecek. İstediğin yatırımları yapıp beklediğin gelirleri elde etmek mümkün olabilir. Sabırla programını uygulamaya devam etmek senin için iyi olacak. Bu sırada yeni iş fırsatları için kendini açık tutmakta yarar var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Arkadaşlarından gelecek bir haber gününün gidişatını etkileyebilir. Kendini bu habere tamamen kaptırmak mantıklı düşünmeni engellememeli. Senin için en doğru olan sonuca ulaşmak için mantıklı düşünmeye devam edip duygularını kontrol etmekte yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yapılacak işlerin seni boş yere yormasına müsaade etmemelisin. İyice dinlendiğinden emin olmakta fayda var. Egzersiz konusunda yeni şeyler denemek için doğru zaman olmayabilir. Yediklerine daha çok özen göstermek iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla ilgili söylenenlerin ilişkini etkilemesine izin vermemelisin. Aranızdaki sorunları çözmek için daha çok konuşmakta yarar var. Olası sorunlar hakkında yapıcı konuşmalar yapmak daha yararlı olacak.

Para

Para konusunda daha dikkatli olmakta fayda var. İşlerinin maddi karşılığını almak düşündüğünden uzun sürebilir. Bu durumun seni kötü etkilememesi için gereksiz harcamalardan uzak durmakta yarar var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Başkalarını memnun etmek için kendini yıpratmaktan vazgeçmelisin. Sadece kendi mutluluğun için uğraşmak senin için daha iyi olacak. Sen mutlu oldukça çevrendekilere yararlı olma şansın daha da yükselecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini şımartmayı ihmal etmemelisin. Sevdiğin yemeklerle kendini ödüllendirmek, uzun bir yürüyüş yaparak düşüncelerine odaklanmak senin için daha iyi olacak. Kendine daha çok zaman ayırarak günü değerlendirmekte fayda var.

Aşk

Partnerinle daha çok zaman geçirmek için günlük programında ufak değişiklikler yapabilirsin. Aynı fedakarlığı onun da yapmasını sağlayarak aranızda bir uyum oluşturmak ikiniz için de iyi olacak.

Para

Yeni iş imkanları konusunda daha cesur davranmak gelecekte daha iyi paralar kazanmana yardımcı olabilir. Karşına çıkacak fırsatlar konusunda kendine güvenmeye devam etmek önemli olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Ailenle birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Uzun zamandır görüşmediğin aile üyeleriyle bir arada olmak keyifli bir gün geçirmene yardımcı olacak. Geçmiş günler hakkında konuşmak, eski günleri anmak sana keyif verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla önlem almaya çalışmakta fayda var. uzmanlarla görüşerek yeni programlar hakkında konuşabilirsin. Egzersiz programını değiştirmeye çalışmak daha aktif olmana yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın senin için sürprizler yapması seni mutlu edecek. Birlikte daha çok zaman geçirmek için yaptığı önerileri değerlendirirken daha istekli olabilirsin. Beraber geçireceğiniz zaman ilişkinin derinleşmesini sağlayabilir.

Para

Yatırımlarının karşılığını aldıkça yeni işler hakkında daha cesur adımlar atabilirsin. Kendini maddi olarak güvende tutarak yeni fırsatlarla ilgilenmek senin için önemli olabilir. Maddi gücünü korumaya dikkat etmek önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Farklı iş alanlarından yeni insanlarla tanışabilirsin. Bu insanlarla yapacağın konuşmalar kendini geliştirmek için yeni fırsatlar önüne çıkarabilir. Onlarla yapıcı tartışmalara girmekten çekinmemelisin. Yeni şeyler öğrenmek için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla yapıcı tartışmalar içine girmek senin için önemli olacak. Stresten uzak bir şekilde bir şeyler tartışabilmek kendini iyi hissetmek için gerekli olabilir. Aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatını heyecanlandırmak için farklı yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Yeni gezi planları yapmak senin için iyi olabilir. Sevdiğin insanla daha fazla vakit geçirmek aranızdaki ilişkinin istediğin şekilde ilerlemesini sağlayabilir.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için tanıştığın insanlardan yardım isteyebilirsin. Onların bilgisinden ve tecrübesinden faydalanmak kuracağın iş için önemli olacak. Yatırımını makul hale getirmek için önerileri dinlemekte yarar var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Arkadaşlarınla aranda küçük anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bu durumun gününü kötü etkilemesine izin vermemelisin. Yaşanacak anlaşmazlıkların uzun süreli olaması arkadaşlığınızın bozulmasını engellemesi mümkün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sakinliğini korumak için daha dikkatli olmakta yarar var. Aşırı tepkiler vermekten kaçınmak senin için iyi olacak. Stresten uzak kaldıkça kendini daha iyi hissetmen mümkün olabilir. Daha hafif yiyecekler tercih etmek senin için iyi olacak.

Aşk

Eski ilişkilerin sürekli önüne gelmesini engellemen gerekecek. Dikkatinin sürekli eski ilişkilerin sebebiyle bölünmesi hayatına istediğin gibi devam etmeni engelleyebilir. Arkadaşlarından bu konuda yardım isteyebilirsin.

Para

Maddi konularda daha yaratıcı düşünmekte yarar var. Yeni fikirlere daha ilgili olmak senin için iyi olacak. Yeni yatırımlar hakkında daha istekli olmak karşına daha fazla fırsat çıkmasını sağlayabilir. Girişken olmak senin için iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2021 Salı)

Genel

Yapmak istediğin değişiklikler hakkında gelecek yorumları dikkate almak isteyebilirsin. Fikrine değer verdiğin insanları dinlemek senin için güzel şeylerin olmasını sağlayabilir. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmekte yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnen yenilenmek için eline bolca fırsat geçecek. Kendini sıkıntıdan uzak tutmakta yarar var. Sevdiğin arkadaşlarla birlikte zaman geçirmek yenilenmek için uygun ortamı sağlayacak. Egzersiz konusunda daha istekli olabilirsin.

Aşk

Karşına çıkan fırsatları değerlendirmekten çekinmemelisin. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak. Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek ileride güzel bir ilişki yaşamanı sağlayabilir.

Para

İş konusunda gelişime daha fazla önem vermek isteyeceksin. Seni kısıtlayan şeylerden uzaklaştıkça daha özgür davranabilmek sana iyi gelecek. Gelişmek için bu fırsatları değerlendirmek iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel