14 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Aralık 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün netlik kazandıracağın konular olabilir. Senin nasıl bir tavır sergileyeceğin bazı konularda önemli olacak. Dikkat etmek ve neler söylediğine özen göstermek değişim yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Temizliğe özen göstereceğin bir gün olabilir. Yaşadığın veya çalıştığın alanları temizleyebilirsin. Özellikle virüse karşı önlemleri artırmak sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Aşkta ne istediğini bileceksin. Ve bu istediğin hayatında yoksa eğer bunu zorlamayacaksın. Bir şeyleri kendi haline bırakmayı öğrenmen gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda kafanda bir şeyler daha da netleşebilir. Geleceğin ile alakalı daha doğru kararlar alabilirsin. Maddi açıdan daha mantıklı kararlarla geleceğine odaklanabileceksin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi kararlarını alman ve özellikle de iş konularına odaklanman gerekecek. Maddi konularda kendi imkanlarınla hareket etmelisin. Kararlarınla kendini yükseltmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde tükenen enerjini kontrol etmek için biraz daha egzersize odaklanman gerekebilir. Esneme hareketleri, ufak yürüyüşler sana daha iyi bir kan dolaşımı sağlayabilir. Bugün sağlığına vakit ayırabilirsin.

Aşk

Nostalji yapman olası bugün. Ama geride kalan aşkları düşünürken bu aşkların neden geride kaldığını da kendine hatırlatmayı unutmamalısın. Bazı şeylerin boşuna geçmişte kalmadığını hatırlaman gerekecek.

Para

Halledilmesi gereken işleri günün erken saatlerinde çözmek sana daha iyi gelebilir. Dikkatli hareket edebilmek için işlerini erkenden bitirmelisin. Günün ilerleyen saatlerine iş bırakmaman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri sonlandırmak isteyebilirsin. Kafanda bir şeyleri yakabilirsin. Sakin kalmak ve büyük tepkiler vermemek zor olabilir. Yine de elinden geleni yapmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmalısın. Etrafındaki insanlar bir şeyleri boş verse de senin dikkatli olman gerekecek. Başkalarına göre değil, kendine göre önlemler almalısın.

Aşk

Aşk konusunda kafana yatmayan bir durum varsa bununla direkt olarak yüzleşebilirsin. Kendini daha net ifade edebilir, sınırlarını daha net çekebilirsin. Bugün kimse seni manipüle edemeyecek.

Para

Yeni bir iş konusunda kendini daha şanslı hissedebilirsin. Eski projeleri bitirmek, yenilere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. İçine sinmeyen konuları sonlandırabileceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sana yakın birisinden rahatsız olabilirsin. Bu kişinin sözleri, tavırları, düşünceleri seni rahatsız edebilir. Bu durumdan kaçınmak için biraz daha kendince vakit harcaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Kendi alanında sakin bir gün planlayabilirsin. İnsanlarla daha az muhatap olmak bu gerginlikleri azaltabilir.

Aşk

Büyük beklentilerle kendini yormaman gereken bir gün olacak. Gereksiz yere beklentilere girip kalbini yormamalısın. Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmen gerekebilir.

Para

Parasal mevzularda insanlarla arana bir mesafe çekmen gerekecek. Kişilerin gelip sana yorucu ifadeler kullanmasına izin vermemelisin. Gereksiz konuşmalardan uzak kalmak sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün uzlaşmacı bir tavır takınmak sana daha iyi gelebilir. Her ne kadar çevrendekiler senden böyle bir şey beklemese de senin kendi sözlerini kontrol etmen fark yaratacak. Sakin kalmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Strese karşı önlem alman gerekecek. Seni geren konularla arana mesafeler koymak, daha sakin bir gün geçirmek, stresin fiziksel etkileri olan ağrıları aşmana vesile olabilir. Dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşkta istediğin gibi gelişmeler görmemiş olman bir şeylerin hep böyle kötü gideceği anlamına gelmiyor. Bugün sakin bir şekilde günü geçirmek ve yarınlarda daha iyi şeyler göreceğine inanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda daha yapıcı olabilirsin. Ortak alınması gereken sorumlulukları yönetebilirsin. Herkesin üstüne düşen görevi yerine getirdiğini görmek seni memnun edebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi doğrularını konuşmaktan kaçınmamalısın. Eğer içine sinmeyen bir mevzu varsa bunu dile getirebilmen gerekecek. Bir şeyleri içine atmamalı ve direkt olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemlerini artırmalısın. Hem mesafeye hem maske kurallarına hem de hijyene daha fazla uyman gerekecek. Çevrendekiler bir şeyleri boşlasa bile senin dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki meseleler tam istediğin gibi gitmeyebilir. Bunu dile getirmeli ve bir şeyleri içine atmaktan kaçınmalısın. Karşındaki insana nasıl hissettiğini ifade etmen gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendi isteklerine odaklanman gerekebilir. Parayı kendine harcamayı tercih edebilirsin. Eğer senden beklenen masraflar varsa bu durum pek içine sinmeyebilir bugün. Kendini zorlamamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün fikirlerini ifade ederken herkes bir kenara kaçabilir. Kimse seninle tartışmayı göze alamayabilir. Ama bu durum nezaketi elden bırakman anlamına gelmiyor. Biraz daha nazik olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gereken bir gün olabilir. Şekerli gıdaları kesmek ve içecek olarak da suyu tercih etmek sende daha net ve iyi bir enerji yaratacak. Şekerle kendi bünyeni yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmak zor olabilir. O yüzden bir şeylerin üstüne fazlaca gitmemelisin. Yoluna girmesi gereken konuları bir gün bekletmek dünyanın sonu olmayabilir.

Para

Maddi konularda dediğim dedik tavır sana para kaybettirebilir. Sadece kendi istediğini görmek, onu da şimdi, hemen görmek seni zora sokabilir. Biraz bir şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün geleceğini planlamada başarılı olacaksın. Bir şeyleri daha iyi bir biçimde yoluna koyabilirsin. Alacağın kararlar daha net ve başarılı olabilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak ve keyifli bir yemek yemek bütün enerjini değiştirebilir. Sevdiğin bir yemeği yapmak için mutfağa kendin girebilirsin. Güzel yemekler hazırlamak ve sıcak sıcak karnını doyurmak enerjini artıracak.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri oluruna bırakmanın senin için daha iyi olabileceğini düşünebilirsin. Çünkü ne kadar zorlasan da bir şeylerin tıkandığını göreceksin. O yüzden bırak, ne oluyorsa olsun bugün.

Para

Maddi olarak kendini, kendine kanıtlayacağın bir gün olabilir. Çok daha güzel kararlar alabilir, iyi sonuçlar elde edebilirsin. Eline güzel paralar geçebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni başlangıçlar için iyi bir gün olabilir. Daha güzel kararlar alabilmek için kafanı boşaltabileceksin. Yeni bir proje, yeni bir dostluk sana daha iyi gelebilir. Kendini güzel etkilere açmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli vakitler geçirmek, eğlenmek, gülmek bütün enerjini değiştirecek. Daha güzel şeylere odaklanmak ve hayatından keyif almak için pozitif olmalısın. Mutlu olacağın şeylere odaklanman önemli olabilir.

Aşk

Aşkta yeni ve büyük beklentilere girmeden önce dikkatli davranman gerekecek. Karşındaki insanı tam olarak tanımadan onun hakkında beklentilere sokmamalısın kendini.

Para

Yeni bir iş veya proje için güzel haberler alabilirsin. Algılarını bu yönde daha açık tutabilirsin. Beklenmedik bir gelişme seni iş konularında daha mutlu edebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün içine sinmeyen şeyleri dile getireceksin. Bazı insanları gafil avlayabilirsin. Senden böyle bir tepki beklemeyenlere karşı net olmak seni öne geçirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı dikkatli olman gerekecek. Zihnini boşaltmak ve stres içerikli konuları çözüme kavuşturmak daha uzun vadeli bir çözüm olabilir. Bugün bir şeylerin üstüne gidebilirsin.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen konuları dile getirmen olası. Normalde "hoş karşılar" dedikleri ne varsa bugün sana bunlar batabilir. Daha net ve direkt olarak kendini ifade edebileceksin.

Para

Maddi konularda kendi kararlarının arkasında durabilirsin. Paranın kıymetini görebilir ve başkaları istedi diye çarçur etmeyi bırakabilirsin. Parasal konularda net sınırlar çizebileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir arkadaşın veya bir sevdiğin ile anlaşmazlıklar yaşaman olası. Kendini tam olarak ifade edemeyebilirsin. Bir şeyleri zorlamamak sana daha iyi gelecek. Sakin kalmak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman gerekebilir. Özellikle de hijyen ile alakalı konularda. Yaşam alanını temiz tutmak ve virüse karşı önlem artırıcı hijyenik maddeler kullanmak önemli olabilir.

Aşk

Aşka vakit ayıramayabilirsin. Veya aşka vakit ayırsan da kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Bir şeyleri zorlamaman senin için daha iyi olabilir. Sakin bir gün geçirmeye gayret göstermelisin.

Para

Parasal konularda kendi kararlarının arkasında durmalısın. Başkasının planlarıyla hareket etmemen gerekecek. Kendi ihtiyaçlarını kendin gidermelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sanata daha fazla odaklanabilirsin. Sana ilham verecek şeylere odaklanmak sende çok daha farklı bir etki yaratabilir. Zihnini yeni şeylere açman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz dinlenmen ve zihnini boşaltman sana daha iyi gelecek. Keyif alacağın konulara vakit ayırman ve kendince bir gün geçirmen bütün enerjini yenileyebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak için güzel sözler söyleyebilirsin. Zihnini ilham alacağın şeylere açabilecek ve bunu da hoşlandığın kişiye ifade edebileceksin.

Para

Maddi açıdan kendini fazla yormayacağın bir gün olabilir. Sahip olduklarına şükredebilir ve günü kapatabilirsin. Büyük masraflara girmemek daha doğru olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel