14 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnini daha da açabileceksin. Etrafında olan bitene fazlaca odaklanabileceksin. Çevrendeki insanların hislerini ve düşüncelerini görerek adım atmak geleceğin için daha sağlam kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissedeceğin bir gündesin. Enerjini istediğin her konuya yönlendirebileceksin. Ancak fevri davranışlar ve agresifliği göz önünde bulundurarak biraz daha sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Açık havada derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim, aşk konusunda nereye yöneleceğinize etki edecek. Bazı konularda daha dikkatli adımlar atmak ve aranızda gerginlikler oluşmaması için özenli davranman gerekebilir bugün.

Para

Bugün parasal konularda yeni fikirler elde edebilirsin. Kendini daha iyi hissetmek için yaratıcılığa önem vermen gerekecek. Maddi konularda atacağın adımları belirlemek ve yeni stratejiler geliştirmek için iyi bir gündesin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişim daha da artacak bugün. Bu iletişimi nasıl yönlendireceğin önemli olabilir. Özellikle aşk konularında karşındaki insanın fikirleri ve düşünceleri gündemini çok meşgul edebilir. Bazı durumlarda hemen sonuca varmamalı ve biraz zaman tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimler gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. O yüzden bugün dinlenebilmeli ve vücudundaki gerginliği üstünden atabilmelisin. Sağlığını düşünerek hareket etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda negatif olayları üstünden atmak için kendine zaman vermen gerekebilir. Karşı tarafın kendini ifade etmesi için fırsat tanımak, aranızdaki negatifliği atmak için güzel bir adım olabilir. Bu konularda daha yapıcı davranman gerekecek.

Para

Bugün parasal konulara ve işe odaklanmak daha iyi olabilir. Çevrendeki insanların senin dikkatini dağıtmasına izin vermemeli ve işine odaklanmalısın. Kendini iş ve parasal konulara verince daha güzel sonuçlar elde edebilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Aşk konusunda kendini biraz geriye çekmek daha iyi olabilir. Bugün, karşındaki insanın kendini ifade etmesi daha önemli olabilir. Bu tür konularda aceleci davranmamak, aşk ile alakalı içinin daha rahat etmesine vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen genel olarak kendini nasıl hissedeceğini de etkileyecek. Sindirim sistemini yormamak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda karşındaki insanın kendi fikirlerini üretmesine fırsat vermelisin bugün. Büyük beklentiler içerisine girmeden keyifli bir gün geçirmek, güzel bir flörtün hayatına girmesine vesile olabilir.

Para

Parasal konularda daha şanslı olacaksın bugün. Elini attığın konulardan güzel kazançlar elde edebilirsin. Yeni projelere başlamak ve ileriye dönük adımlar atmak için güzel kararlar alabileceksin. Bu güzel şansı iyi değerlendirmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkatini nereye vereceğin önemli olacak. Hangi konuya odaklanırsan o konuda gelişmeler yaşayacaksın. O yüzden keyifli ve güzel şeylere odaklanmak sana daha güzel bir gün geçirmen için fırsat verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini kurman gerekebilir. Hem zihinsel hem de bedensel olarak kendini iyi hissetmek için daha düzenli bir hayat gerekebilir. Bugün kendine biraz daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk konusunda içinden geldiğin gibi davranmak sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında daha keyifli şeyler yaşamak için sıradanlığa değil içinden gelen değişikliğe güvenmelisin. Yeni bir aşk kapıda olabilir.

Para

Daha önceden yaşanan konuları gözlemlemek ve maddi konularda yaşanılan durumları irdelemek ilerisi için daha iyi olabilir. Daha önceden yaptığın gereksiz masrafları görüp bunları hayatından çıkarmak için iyi bir gündesin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk konularına daha fazla odaklanabilirsin. Bazı konuların kendiliğinden gelişmesi için fırsat tanıyacaksın. Bunun yanında kendi istediğin gibi şeyler yaşamak için de yavaştan yer yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Düzenli egzersiz ve yeme planı sana daha iyi gelecek. O yüzden bugünden planlar yapmak sana iyi gelebilir. Eğer sürdürdüğün bir plan varsa bugün bu planı biraz daha çeşitlendirebilir ve gününü hareketlendirebilirsin.

Aşk

Kendini aynada nasıl gördüğün, aşk konusunda da nasıl hissedeceğini belirleyebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekecek özeni göstermek sana daha keyifli bir gün geçirmek için fırsat tanıyabilir.

Para

Yakın bir zamanda çok fazla para harcaman gerekebilir. Veya daha fazla para ile muhatap olabilirsin. Ama bugün işine odaklanmalı ve ileride gerçekleşebilecek durumlar için hazırlık yapmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün adımlarında dikkatli olmalı ve aceleci davranmamalısın. Duygusal konuları içeren mevzularda daha sağlam basman gerekecek yere. Kafana göre çıkarımlar yapıp ona göre hareket etmek yerine aşk konularında karşı tarafın adımlarını beklemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir banyo sana daha iyi gelebilir bugün. Duygusal gerilimleri üstünden atmak ve daha keyifli konulara odaklanmak için bu eylem gerekli olacak. Kaslarını esnetmen ve üstündeki yorgunluğu atman kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün aşk konularında kafan karışabilir. Karşı tarafın hislerini ve duygularını tam olarak onların ağzından duymadan kendi içinde çıkarımlar yapabilirsin. Kalbinin kırılmaması için bu konularda acele etmemen gerekecek.

Para

Maddi konularda ileride yapabileceğin masraflar için bugünden hazırlık yapmalısın. Eğer almak istediğin bir şey için para biriktiriyorsan bu paraya sağlam tutunman gerekecek. Gereksiz masraflardan kaçınmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün işlerinde güzel sonuçlar almaya başlayabilirsin. Bu güzel sonuçlar parasal olarak olmasa da insanlarla arandaki iletişim konusunda daha iyi olabilir. Yaptığın ve emek verdiğin konularda adından söz ettireceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Vücuduna yaramayan gıdaları kesmek için iyi bir gündesin. Eğer neyin sana yarayıp neyin yaramadığını bilmiyorsan, bir profesyonele danışman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında içindeki hisleri paylaşmadan rahat edemeyeceksin bugün. Eğer sevdiğin kişi ile aranızda canınızı sıkan bir mevzu varsa bunu beklemek seni yorabilir. Ancak aceleci olmaman gerekecek.

Para

Bugün kendini işine odaklayabileceksin. Sadece parasal getirisinden dolayı değil, bazı şeyleri istediğin gibi yoluna koymak isteyeceksin. Bu konuda atacağın adımlar sana daha iyi gelecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnini açık tutmalısın. Halletmen gereken sorumlulukların artabilir. Okuman ve imzalaman gereken belgelere özellikle dikkat etmelisin. Bazı işleri halletmeye çalışmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın ile alakalı yeni kararlar alabilir ve bu kararları sınayabilirsin. Kendini daha iyi hissetmek için neler yapman gerekeceğine bakabilirsin. Daha güzel kararlar almak için iyi bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki uyumu artırmak için daha fazla çaba gösterebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbetin artışı, ileride atacağınız adımları da şekillendirecek. Bugünden harekete geçmek iyi olabilir.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek ileride eline geçeceklerin kıymetini daha iyi anlamana vesile olabilir. O yüzden keyifli ve huzurlu bir gün geçirmeli ve para ile kavga etmemelisin. Sahip olduğun şeylere özen göstermek enerjini yenileyecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün birden fazla konuyla ilgilenmen gerekebilir. Özellikle okuman gereken metinlere dikkat etmeli ve dikkatinin dağılmamasını sağlamalısın. Eğer bazı işler dikkatini dağıtıyorsa bunları bir sonraki güne bırakmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeylere odaklanmak sana iyi gelecek bugün. Yeni bir egzersiz, yeni bir tarif, yeni bir esneme hareketi… Daha farklı şeylere odaklanarak sağlığını kuvvetlendirebileceğini göreceksin bugün.

Aşk

Seni artık mutlu etmeyen ilişkileri sonlandırmak isteyebilirsin bugün. Kalbini kıran ve seni üzen kişiyle arana bir mesafe koymak isteyebilirsin. Seni üzen konuları sonlandırmak için iyi bir gündesin.

Para

Maddi konularda beklentilerini kontrol etmen gerekecek. Hemen harcamaya geçmek yerine daha mantıklı davranmak sana iyi gelebilir. Gereksiz yere bütçeni yoracak kararlar almamalı ve gerçek hayata dönmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bir süredir görmediğin bir sevdiğini görmek isteyebilir ve kendine bunun için vakit ayırabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmek isteyeceğin bir gün olacak bugün. Bu enerjiyi daha yapıcı etkiler için kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su içmeli ve derin nefes egzersizlerine odaklanmalısın. Zihninin daha berrak olması için duygusal yüklerden kendini kurtarmalısın. Fiziksel olarak kuvvetini artırmak ve daha rahat nefes almak zihinsel olarak da sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda şansını denemek ve seçenekleri açık tutmak isteyeceksin. Eğer bir ilişkin yoksa etrafında senin ilgini çekmeye çalışan kişilere karşı daha açık olabilirsin. Aşk konusunda güzel sürprizlere açık olman gerekecek.

Para

Yeni şeyler öğrenmek ve parasal açıdan daha farklı bir yol izlemek sana daha çekici gelebilir. Yatırımlar ve harcamalar konusunda elindekini aşmadan güzel bir yol bulmak için dikkatle düşüneceğin bir gündesin. Bugün daha mantıklı kararlar alabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini yazılı olarak daha iyi ifade edebilirsin. Eğer kendini anlatman gereken bir durum varsa yazılı olarak şansını denemelisin. Bazı şeyleri kelimelere dökmek senin için daha kolay olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini fazla yormamak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yorgunlukları gündeminden çıkarmak ve kafanı toparlamaya daha fazla vakit vermek sana kendini iyi hissettirecek. Vücudunun dinlenmesi için fırsat yaratmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki gerginlikleri çözmek için çok fazla çaba sarf ediyor olabilirsin. Bu durumların seni yormaması için kendine biraz zaman tanımalı ve kafanı boşaltabilmelisin. Israr ve inat işe yaramayabilir bugün.

Para

Maddi konularda güzel başarılara kendini hazırlamalısın. Hiç beklemediğin bir anda keyifli gelişmeler yaşayabilirsin. Parasal açıdan emeklerinin karşılığını almak sana çok iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla kuracağın iletişim yeni kararlar almak için seni gaza getirebilir. Hayatın ile alakalı veya belli bir konu ile alakalı daha sağlam adımlar atmak için çevrendeki insanlarla daha fazla iletişim kuracaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su içmek ve açık havada bulunmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Zihinsel ve bedensel bir denge için bu konulara dikkat etmelisin. Yediğin yemek kadar stresin de vücudunda etkisi olduğunu görmezden gelmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi artırman gerekecek bugün. Bazı konularda birbirinizi daha iyi anlamak aranızdaki aşkı artırabilir. Aranızdaki bağı kuvvetlendirecek bir aktivite veya hareket size çok daha iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda gösteriş yapma eğilimin olabilir. Ama bu yola girmek yerine daha alçak gönüllü olmak sana daha keyifli etkiler sunabilir. Sahip olduklarına şükretmek ve gösterişten uzak durmak sana paranın kıymetini bildirecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel