14 Ağustos 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ağustos 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bir arkadaşın senden bazı konularda yardım isteyebilir. Onun işini çözmek gün içinde seni tahmin ettiğinden daha fazla meşgul edebilir. Ama onunla geçireceğin bu zamanı iyi değerlendirmek sana farklı imkanlar da sunabilir. O yüzden bu tür şeyleri ertelememen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün genel olarak egzersiz programında değişiklik yapmayı düşünebilirsin. Daha hafif bir program ayarlamak senin için daha iyi olabilir bu aralar. Sonuçta sıcağın etkilerini de göz ardı etmemen gerekebilir.

Aşk

Aşk, hiç beklemediğin yerlerde ya da zamanlarda karşına çıkabilir bugün. Yeni ortamlara girmekte daha girişken olmalısın o yüzden. Farklı şeyler denemekten, farklı insanlarla iletişime girmekten veya genel olarak günü daha farklı geçirmekten çekinmemelisin.

Para

Bugün uzun zamandır beklediğin bir miktar para eline geçebilir. Bu sayede istediğin bazı harcamaları yapmak isteyebilirsin. İhtiyaçlarını gidermek ve iyi şeylere para ayırmak için iyi bir gün olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Gün içinde daha fazla çok yönlü olman gerekebilir. Aynı anda birçok işi yapmak seni yorabilir belki. Bir sürü insanla görüşüp birden fazla işi aynı anda idare etmeye hazır olman da gerekebilir. Ama bunlar seni germeden daha rahat bir şeye odaklanmaya itecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugünkü hareketlilik seni fazlasıyla yorabilir. Bu konuda kendini biraz korumaya alman gerekecek. Kendine özen gösterdiğin sürece bu hareketlilik sana keyif bile verebilir.

Aşk

Sevdiğin insan seni şaşırtmaya devam edebilir bugün. Yoğun geçen bir günün sonunda yaptığı sürprizler sana kendini daha iyi hissettirebilir. Beraber geçirdiğiniz zaman ilişkinizin çok daha farklı bir hal almasına da vesile olabilir.

Para

Bugünden itibaren maddi olarak kendini rahat hissettiğin bir döneme gireceksin. Gelirinin arttığını görmek seni çok daha mutlu edecek. İçinin rahat etmesi seni çok daha memnun edebilir. Güzel şeyleri kendine çekebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Arkadaşlarınla birlikte olmak kendini daha iyi hissetmene sebep olabilir bugün. Sevdiğin dostlarınla birlikte zaman geçirmek tekrar eğlenebildiğini fark etmene yardımcı olabilir. Güzel ve keyifli şeylere hayatında daha fazla yer açman gerektiğini fark edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini kapalı alanlara tıkmaman gerekecek. Evde dinlenmek ve tembellik yapmak seni bir yere kadar memnun edebilir. Dışarıda daha keyifli zamanlar geçirmek ise bütün bir hafta için sana enerji verecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek sana çok daha iyi gelebilir. Stresten uzak durmak, birbirinize zaman ayırmak çok daha iyi olacak. Aşka odaklanmanın keyfini görebilirsin bugün.

Para

Parasal kaygılar olmaksızın rahat bir gün geçirmek sende farklılıklar yaratabilir. Bir şeyleri yettirmeyi veya ileriyi düşünmeyi kenara bırakabilirsin. Kendine göre, keyfine göre harcamalar da yapabileceksin hatta.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Hayatının gidişatını değiştirmenin çok mümkün olduğu bir gün yaşayabilirsin. Olaylar hakkında daha farklı ve daha olumlu düşünmek senin için önemli olabilir. Karamsarlıktan uzak durmak ve iyiye odaklanmak günün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fırsat buldukça uzun yürüyüşler yapmak senin için iyi olabilir bugün. Güneşin negatif etkilerine karşı hazırlıklı olmak iyi olacak o yüzden. Sıcak havada çok zaman geçirip kendini susuz bırakmadığın sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmeyi planlayabilirsin bugün. O yüzden de yeni aktiviteler hakkında daha fazla düşünmek iyi olacak. İlişkinizi canlandırmak her ikinize de ayrı bir mutluluk katabilir.

Para

Yatırımlarının planladığın gibi gitmesi sana başka şeylerle uğraşmak için zaman yaratabilir bugün. Elde edeceğin paraya değil de zaten var olan kazancını nasıl değerlendireceğine odaklanabilirsin. Kendini bu konularda geliştirmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Ailenden birisi senin yardımına ihtiyaç duyabilir bugün. Ona yardım etmek önceliğin haline gelebilir hatta. Sevdiğin kişilerin yanında olmak, onlara destek olduğunu göstermek genel olarak çok daha önem kazanabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini sık sık dinlendirme imkanı bulmalısın bugün. Meditasyon yapmak rahatlamana yardımcı olabilir o yüzden sana. Bol bol temiz hava almak da sıkıntılardan uzaklaşmana yardımcı olabilir belki. Zihnini boşaltmak önem kazanabilir.

Aşk

Gün içindeki yoğunluğun yüzünden sevdiğin insanla istediğin kadar görüşemeyebilirsin bugün. Ama bunu bir olay haline getirmemeniz gerekecek. Yeteri kadar görüşememek sıkıntı oluyorsa buna yapıcı çözümlerle yaklaşmanız gerekebilir.

Para

Bugün çevrendeki insanlarla paranı paylaşman gerekebilir. O kişilere destek olmak, onların sıkıntılarını çözmek sana daha iyi gelecek. Zira onlar sıkıntıdayken senin rahat davranman en başta senin içine sinmeyebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Kendini yenilemek için rahat ortamlarda bulunmak isteyebilirsin bugün. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için iyi olacak o yüzden. İnsanlarla keyifli şeylere odaklanmak enerjini yenileyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ne tükettiğine, ne kadar hareket ettiğine ve güneşin altında ne kadar kaldığına özen göstermen gerekebilir. Bu tür konularda dikkatli olduğun sürece çok daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında planlar yapmak sana keyif verebilir bugün. Onunla daha çok zaman geçireceğini düşünmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir hatta. Bir arada zaman geçirmenin kıymetini daha fazla görebilirsin.

Para

Maddi açıdan farklı şeyler planlamaya başlaman olası. Eğer bir masraf yapacaksan bunun için önden bazı hazırlıklar yapabilirsin. Kredi kartı harcamalarını düzenleyebilir, borçları kapatabilir ve yeni harcamalar için yer açabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Seni yeni fırsatlarla karşılaştıracak insanlarla tanışabilirsin bugün. O yüzden de yeni ortamlara girmeye devam etmelisin. Tanıştığın insanlarla aranı iyi tutup iletişimi kesmemek sana hiç beklemediğin fırsatlar getirebilir. Sosyalleşmen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına daha çok hareket katmak için kendini zorlaman gerekebilir bugün. Alışkanlıklarında ufak değişiklikler yaparak hayatına hareket katmak kolaylaşabilir hatta. Gün içerisinde daha fazla egzersiz ve hareket için yer açabilirsin.

Aşk

Arkadaşlarından alacağın bir haber kendini daha mutlu hissetmene yardımcı olabilir bugün. Hoşlandığın insanın da seninle aynı hislere sahip olduğunu öğrenebilirsin. Aşkta daha karşılıklı etkiler gündeme gelebilir. O yüzden insanlarla iletişime girmelisin.

Para

Yeni ortamlara girmek yeni insanlarla, yeni fırsatlarla karşılaşmanı kolaylaştırabilir bugün. Hatta bu insanlar sayesinde yeni işlere girişebilirsin. Fırsatlar ve şans senden yana olacak bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün hayatı biraz daha spontane yaşamayı tercih edebilirsin. Kaygılara kapılarak değil, hayatın güzelliklerine fırsat vererek güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Yeni şeyler denemek, yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak senin için çok daha pozitif gelişmeler demek olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini içine kapatmaman en iyisi. Dinlenmek demek, evde boş boş oturup tembellik etmek demek değildir çünkü. Bugün zihnini dağıtmak ve daha iyi şeylere odaklanmak için biraz daha dışarıda zaman geçirebilirsin.

Aşk

Bugün muhabbetinden zevk aldığın bir insanla daha çok zaman geçirebilirsin. Zaman geçtikçe aranızdaki ilişkinin boyut değiştirmesi de mümkün olabilir hatta. Eğlenceli konulardan daha fazla bahsedebilirsin.

Para

Maddi açıdan kafanın rahat ettiği bir gün olabilir. Günü akışına bırakabilirsin. Ve bu akışa bıraktığın gün içerisinde de seni çok zorlayacak maddi durumlarla karşılaşmaman da olası. Para sana zorlayıcı bir etken olarak gelmeyebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün biraz daha yaratıcı olmak isteyebilirsin. Zira karşılaşacağın sorunlarla uğraşırken farklı çözümler denemek olayları başka açılardan gözlemleneme yardımcı olabilir bugün. Kendi bakış açının sınırlarını zorlaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmek ve yeni haftaya başlamadan önce kendi enerjini toplamak önemli olabilir. Kendine zaman ayırmak ve iyi şeylere odaklanmak zihnini boşaltmana vesile olacak. Bugün biraz daha rahat bir gün geçirmeye odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın insanla tahmin ettiğinden daha fazla zaman geçirebilirsin. Ama onunla aynı ortamda bulunmak seni germemeli. Zira bu kişiyle daha fazla zaman geçirip kendini ifade edebileceğin ölçüde bir gelişme ile karşılaşabilirsin.

Para

Maddi konularda kendine göre bazı değişimler yapman gerekebilir. Bakış açını geliştirmek, farklı iş konularına odaklanmak iyi olabilir. İş ve maddiyat konularında gözlemci bir tavır sergileyebilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Hayatına daha fazla hareket katmak senin için önemli bir hal alabilir bugün. Yeni aktiviteler planlayıp bunları gerçekleştirmek senin için iyi olabilir o yüzden. Farklı şeyler öğrenmekten de, denemekten de çekinmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım, ağız sağlığı, cilt bakımı... Bu tür şeyler ihmal etmeye en yakın olduğumuz şeyler olabilir. Mesela dirseklerimiz geri kalan taraflarımızdan daha çabuk kurur. Veya gece dişlerimizi fırçalamadan uyumak bakteri oluşumunu artırır. Bu tür detaylara öncelik vermen iyi olabilir.

Aşk

Bugün karşına hayata bakışını değiştirecek biri çıkabilir. O yüzden böyle fırsatlara açık olmak için insan içine daha çok çıkmalısın. Sosyalleşmek yeni insanlarla tanışmanı sağlayıp önüne yeni aşk fırsatları sunacak.

Para

Bugün genel olarak harcamaların konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Boşu boşuna para harcamak diye bir şey var, kesin. Bu hataya düşmemek için bir bütçe belirleyip ona sadık kalmak önem kazanabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Gün içinde biraz meşgul olabilirsin. Ancak bu meşguliyet seni rahatsız etmemeli. İleriyi düşünerek hareket etmen gerekebilir sadece. Bir programa uyarak hareket etmek meşguliyetleri yoluna koymana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni haftaya başlamadan önce biraz kendine odaklanıp enerji toplamak isteyebilirsin. Kendi ihtiyaçlarına öncelik vermen iyi olabilir. Hatta güzel bir bakım kürü ile cilt sağlığına daha fazla öncelik de verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin insanın sana bazı jestleri olabilir bugün. Seninle birlikte zaman geçirmek için farklı sürprizler yapabilir hatta. Direkt olarak birlikte zaman geçiremeseniz de onun seni düşünerek yapacağı jestler güzel gelişmeleri sana getirebilir.

Para

Bugün para harcamaya daha meyilli olabilirsin. Ancak yapacağın harcamalar gereksiz lükse kaçmayacak. O yüzden de için rahat olabilir. İhtiyaçlarını gidermek, sana iyi gelecek şeyler satın almak iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün tek başına zaman geçirmekten daha çok keyif alacaksın. Sevdiğin şeyleri kendi başına yapmak senin için daha eğlenceli olacak. Yeni bilgisayar oyunları oynamak, yeni dizi ya da filmler izlemek tercihlerin arasında olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zararlı alışkanlıklar hakkında önlem almak senin için önemli olabilir bugün. Sana iyi gelmeyen şeyleri günlük rutininden çıkarman gerekebilir. Eğer çok fazla şeker tüketiyorsan mesela, bu konuda daha özenli kararlar alman gerekebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin insanla birlikte ortak bir gelecek hakkında konuşma imkanın olabilir. Birbirinize hayalleriniz ve istekleriniz konusunda dürüst olmak bir şeyleri daha net görmenizi sağlayacak. Mutluluğa giden yolda ne kadar ortak düşünceniz var görmeniz gerek.

Para

Bugün kafan rahat olacak ve bunun etkisini her yönden hissedebileceksin. Maddi açıdan kendini germeyeceğin ve bir şeyleri oluruna bırakacağın bir gün olabilir bugün. İçinden geldiği gibi davranabileceksin maddi konularda.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel