14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 14 Ağustos 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini anlatmak için çok istekli olabilirsin. Nasıl hissettiğini, duygularını, düşüncelerini içinde tutmak istemeyeceksin. Ailen ya da arkadaşlarınla bunları paylaşmak isteyebilirsin. Ya da hislerini yaratıcı şekilde anlatmayı deneyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygularını ve düşüncelerini toparlarken odaklanma konusuna daha çok dikkat etmen gerekecek. Dikkatini toplamak için meditasyon sana yardımcı olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sürprizlere hazır olman gerekecek. Hiç beklemediğin bir anda seninle aynı zevklere sahip olan biriyle karşılaşabilirsin. Yeniliklere hazır olmak gelecekte mutlu olmanı sağlayacak.

Para

Eline geçen parayı gelecek için bir kenarda tutmak ileride daha rahat etmeni sağlayacak. Savurgan davranışların sana zarar vermesini engellemek için çaba sarf etmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Doğru olduğuna inandığın şeyler hakkında ısrarcı olmak senin yararına olacak. Bugün kesin bir getirisini göremeyebilirsin ama gelecekte seni bekleyen olumlu şeyler var. Kendi doğruların hakkında ısrarcı olmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha canlı bir ruh hali içine girmek isteyeceksin. Üzerindeki tembelliğin kalıcı olmasına müsaade etmemelisin. Ufak hareketler bile hayatında değişiklik yaratacak. İstekli davranmak olumlu olmanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber ufak bir gezi yapmak isteyeceksin. Bu gezi sırasında birbiriniz hakkında daha çok şey paylaşma şansınız olacak. Aranızdaki bağın güçlendiğini hissedeceksin.

Para

Umutsuzluğa kapılmak yerine yaklaşımını değiştirmeyi denemek isteyeceksin. Farklı bakış açıları mevcut sorunlarını çözmekte yardımcı olabilir. Bilgisine ve tecrübesine güvendiğin insanların fikrini almak iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır görüşmediğin arkadaşlarından haber almak keyfini yerine getirecek. Beraber bir şeyler yapmak keyfini yerine getirecek. Arkadaşlarınla beraber gelecek hakkında plan yapmayı düşünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha canlı olman gereken bir döneme gireceksin. Sağlıklı alışkanlıklarına daha çok önem göstermen gerekecek. Egzersiz programını yenilemek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte sizi ilgilendiren konuları konuşmak için zaman bulacaksın. Bu konuşmalar aranızdaki bağı güçlendirmenize yardımcı olacak. Olası anlaşmazlıkları oluşmadan önleme şansınız olacak.

Para

Arkadaşlarınla beraber yeni ortaklıklar hakkında fikir alış verişinde bulunabilirsin. Yeni iş fikirleri hakkında üretken bir gün geçirmek sana iyi gelecek. Gelecek ile ilgili plan yapmak için uygun zamanı bulacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla konuşurken kırıcı olmamaya dikkat etmen gerekecek. Herhangi bir tartışmaya girmek yerine yapıcı davranmak isteyeceksin. İnsanlar seninle aynı fikirde olmasa konuşmanda kırıcı olmamaya dikkat etmekte yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yoğun geçecek gün içinde yeteri kadar dinlendiğinden emin olmakta yarar var. Belirli aralıklarla dikkatini dağıtmak işine daha iyi odaklanmanı sağlayacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana yardımcı olacak.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak için şartların oluştuğunu göreceksin. Bu durum seni hoşlandığın insana hislerini açıklamak konusunda cesaret verecek. Kendine güvenmek ve kendinden emin olmak senin için iyi olacak.

Para

İş arkadaşlarınla bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirsin. Onların da fikrini dinlemek işin ilerleyişi açısından yararlı olabilir. Çalışma ortamında düzeni sağlamak için soğukkanlı davranmaya özen göstereceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün ailenle beraber olmak isteyeceksin. Onların yanında olmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Uzun zamandır ertelediğin konuları konuşmak için uygun bir zaman yaratman mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygı ve endişeye teslim olmamak için çaba sarf etmen gerekecek bugün. Aklını meşgul tutmak sana yardımcı olacak. Arkadaşlarınla uzun yürüyüşlere çıkmayı düşünmek senin için iyi olabilir.

Aşk

Uzun zamandır hayalini kurduğun ilişkiye ulaşamamak senin canını sıkmamalı. Her şeyi buna göre planlamak yerine hayatı akışına bırakmak daha iyi olacak. Zamanı gelince şans sana gülecek.

Para

Tanıdığın insanlar sayesinde yeni iş fırsatlarıyla karşılaşman mümkün olacak. İş ortamın sayesinde girişimlerde bulunma şansın artacak. İnsanlarla aranı iyi tutmaya devam etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Aklından geçenleri çekinmeden söylemek isteyeceksin bugün. Doğruları söylemek başkalarını rahatsız etse de kendin için en iyisi bu olacak. Yalan söyleyip insanları kandırmak yerine söylenmesi gerekeni dile getirmek senin için en iyisi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz programını takip etmek için kendini biraz zorlaman gerekebilir. Aktiviteleri daha eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınla beraber egzersiz yapmak isteyebilirsin. Susuz kalmamaya dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek isteyeceksin. Birlikte aktiviteler planlamak aranızdaki ilişkinin boyut atlamasına yardımcı olacak. Birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksın.

Para

Yeni iş fırsatları yaratmak için arkadaşlarınla görüşmek isteyeceksin. Beraber ürettiğiniz fikirlerin peşinden gitmek için harekete geçmek sizin için iyi olacak. Giriştiğiniz işlerin karşılığını ileride alacaksınız.
Başak Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Yeni fikirler ve projeler hakkında kendini çok heyecanlı hissedeceksin. Hayatında ufak da olsa değişiklik olması ihtimali sana çok iyi gelecek. Her türlü yenilik ve değişiklik için öncülük etmek senin için çok yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak yorgun hissedebilirsin. Bunun önüne geçmek için meditasyonu deneyebilirsin. Açık havada yürüyüş yapmak duygusal olarak toparlanmana yardımcı olacak.

Aşk

Hoşlandığın insana karşı hislerini anlatma fırsatını bulacaksın. Duygularında açık olmak senin için yararlı olacak. Kendin hakkında dürüst olmak karşıdaki insanın aklında daha kolay yer etmeni sağlayacak.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda kendini özgür hissedeceksin. Karşına çıkan imkanlar konusunda harekete geçmek için heyecanını kaybetmemek en büyük motivasyon kaynağın olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Hatalarını kabul etmek seni olduğundan güçlü gösterebilir. Yaptığın hataları kabul etmek, geleceğe daha emin yürümeni sağlayacak. Başkalarının seni bu konuda eleştirmesine fırsat vermemek senin için çok önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yorgun hissedebilirsin. Bu yorgunluğun seni tembelliğe yönlendirmesine izin vermemelisin. Enerjini toparlamak için farklı yöntemler denemek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insana hislerini söylemek için özel bir zamanı beklememelisin. İçinden geldiği gibi söylemek senin yararına olacak. Bu sayede ilişkinin derinleştiğini ya da boyut değiştirdiğini göreceksin..

Para

İşlerinin yerinde saydığını düşünebilirsin. Girişimlerinin emin adımlarla büyümesini sağlamanın anlık sahte yükselişlerden daha iyi olduğunu bilmen gerekecek. Planlarına sadık kalmak gelecek için iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Olaylara çok taraflı bakma özelliğin insanların arasından sıyrılmanı sağlayacak. Karşılaştığın durumlarda empati yeteneğin sayesinde kritik kararlar alabileceksin. Başkalarının bu durumu etkilemesine izin vermemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla sıvı tüketmeye özen göstermen gerekecek. Vücudunun yorgun düşmemesi için diyet programını düzenlemen gerekebilir. Çeşitli bitki çayları, alışkanlıklarını korumakta sana yardımcı olacak.

Aşk

Aşkı kendi içinde yaşayıp kendini yormak yerine nasıl hissettiğini anlatmak isteyebilirsin. Alacağın cevaplara hazırlıklı olmak benzer durumlarda daha olgun davranmanı sağlayacak. Kendini ifade etmekten çekinmemelisin

Para

Bir arkadaşın maddi olarak zorluk yaşayıp senden yardım isteyebilir. Seni zora sokmayacak şekilde ona yardımcı olacaksın. Hatta onun için bir iş imkanı bile yaratabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini öğrenmeye açık bulacaksın. Sürekli öğrenecek yeni bir şeyler arayacaksın. Bilgiyi hızlıca işlemek, gün içinde kendin için daha verimli olmana sebep verecek. Bu fırsatı kendini geliştirmek için kullanmak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme içme düzenine dikkat etmen gerekecek. Hazır yiyeceklere bir süre ara vermek sindirim sistemin için iyi olacak. Sebze ağırlıklı beslenmeyi deneyebilirsin. Bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Hayat daha ilerisi için karşına yeni fırsatlar çıkarabilir. Şu anki durumuna bakıp üzülmek yerine gelecek için hazır olmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Gelecekte seni mutlu edecek gelişmeler olabilir.

Para

Yeni iş imkanları konusunda meraklı olduğunu fark etmek keyfini yerine getirecek. Yeni iş fırsatları hakkında bilgiler öğrendikçe yeni girişimler için cesaretleneceksin. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini enerjik hissedeceksin. İçinde bitmek tükenmek bilmeyen bir hevesle sürekli yeni şeylerin peşinde koşacaksın. Bu enerjini her şeyden biraz deneyimlemek yerine bir şeyi çok iyi öğrenmek için kullanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Grup olarak fiziksel aktivitelere katılmak senin için daha yararlı olacak bugün. Arkadaşlarınla beraber etkinliklere katılmak sana hayatta daha aktif olma fırsatı verecek. Daha aktif olmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda eski meseleler seni meşgul edebilir. Çoktan bitmiş bir olayın karşına tekrar çıkması seni üzmemeli. Olaydan aldığın dersler sayesinde daha olgun davranman gerekecek.

Para

İş ortamında fikirlerin ve çözümlerinle ön plana çıkabilirsin. Karşılaştığın sorunları çözümleme yeteneğin sayesinde alt etmek kariyerin açısından çok önemli olacak. Sorumluluk almaktan çekinmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (14 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini üretken bir halde bulman mümkün. Aklına gelen fikirlere yetişememek seni korkutmamalı. Yaratıcılığını kontrol etmek için plan ve program yapmak isteyeceksin. Hayal gücünü serbest bırakmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda zorlandığını düşünebilirsin. Yeni ve daha hafif bir program denemek senin için daha iyi olacak. Sağlıklı alışkanlıklardan hemen vazgeçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın seni ihmal ettiğini düşünebilirsin. Kesin bir yargıya varmadan önce onun durumundan iyice haberdar olmalısın. Karşılaştığı zorluklarla mücadele etmesi için yardımcı olmak isteyeceksin.

Para

Yeni iş fırsatları yaratacağın bir dönemdesin. Aklına gelen fırsatları değerlendirmek için yanındakilerle konuşman gerekecek. Arkadaşlarınla bir ortaklık içine girmek senin için daha iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel