13 Şubat 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Şubat 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla inatlaşmaman gereken bir gün olabilir. Derdini sana anlatmaya çalışan birileri ile muhatap olabilirsin. Kendini dış etkilere kapatmamak ve bazı konularda yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek en çok ihtiyacın olan şey olabilir. Biraz dinlenmek, kafanı toparlamak ve kendine vakit ayırmak enerjini yenilemene vesile olacak. Sağlığın için kendini çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

İlişkiler konusunda bazı şeyleri ciddi bir bakış açısıyla değerlendirmen gerekebilir. Sevdiğin kişiye destek olmak ve aranızda daha derin konuşmalar yaşanmasını sağlamak ilişkiniz için daha iyi bir etki oluşturacak bugün.

Para

Maddi konularda üzüntülerin ve hislerininin seni yormasına izin vermemelisin. Negatif düşüncelerle parasal konulara odaklanmak sana yaramayabilir. Paranın kıymetini bilerek hareket etmen gereken bir gündesin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Emek isteyecek ve zaman gerektirecek konulara başlamak için güzel bir gün olacak. Eğer bahçende güzel çiçekler açmasını istiyorsan bugünden adım atman gerekebilir. Tek tek hedef belirlemek ve bu hedeflerin üstüne gitmek için iyi bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutininde yapacağın değişimler sana daha iyi gelebilir. Eğer hayatında büyük değişimler görmek istiyorsan rutininde ufak değişimler yapman daha iyi bir başlangıç olabilir. Sağlıklı değişimlere balıklama dalmadan, yavaşça hareket etmen gerekebilir.

Aşk

İlişkiler konusunda 'farklılık' konusu çokça dikkatini çekebilir. Daha sağlıklı bir iletişim için değişim konularına özen göstermen gerekecek. Sevdiğin kişinin negatif gördüğü durumları değiştirerek işe başlayabilirsin.

Para

Bugün maddi konularda büyük beklentilere girmemelisin. Elindekiyle yetinmek ve emeklerine güvenmek daha doğru olabilir. Büyük paralar hesap ederek plan yapmak yerine elindekilere göre bir şeyler düşünmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerle daha keyifli bir iletişimin olabilir. Özellikle aşk konularında kendini daha iyi ifade edebilirsin. Sevdiklerine vakit ayırmak ve güzel sohbetler etmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz programlarına özen göstermen gereken bir gün olacak. Sıkıcı ve sıradan hareketler yerine keyif alacağın bir program düşünebilirsin. Dans, zumba ve eğlenceli grup dersleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kendi iç sesini dinleyeceksin. Yaşananlara dikkatle bakacak ve olanları analiz edebileceksin. Hislerini ve düşüncelerini daha net duyacağın bir gün olacak bugün.

Para

Maddi olarak bazı şeylere bakarken iç sesini dinlemen gerekebilir. Algılarını açık tutmak ve gereken, önemli konulara vakit ayırmak, yeni şeyler öğrenmek parasal açıdan daha iyi gelecek sana. Maddi konularda algıları açmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bazı konularda güzel adımlar atabilirsin. Emek ve uğraş gerektiren konularda sonuçlara varman seni mutlu edebilir. Bu güzel sonuçları kutlamak için gereksiz masraflara girmediğin sürece çok keyifli bir gün geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjini aynı seviyede tutmak ve kendini daha iyi hissetmek için çaba göstermen gerekecek. Bugün yediklerine dikkat ederek enerjini kontrol altına alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle romantik bir ortam oluşturabilir ve keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Aranızdaki muhabbeti artırmak için senin çaba göstermen gerekebilir. Bu emeğin ve karşındaki insanı mutlu etme isteğin gözardı edilmeyecek bugün.

Para

Maddi konularda başkalarının ne düşündüğü çok fazla anlam ifade etmemeli senin için. Kendi emeklerine ve çabalarına odaklanmalısın. Gereksiz yere başkalarının yüzeysel fikirlerini dinleyip kendini üzmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek ve onlar için bir şeyler yapmak istemek sana daha iyi gelebilir. Ancak bütün enerjini başkalarına yardım etmek için harcamamalısın. Kendi istek ve ihtiyaçlarını unutmaman gereken bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek ve kendine yetebilmek bugün senin için önemli olabilir. Atacağın adımlarda ve alacağın kararlarda kendi iç sesini dinlemen gerekecek. Bu iç sesi duyabilmek için biraz meditasyon konularına özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirebileceğin bir gündesin. Onunla mutlu konulara odaklanmak için gereken ortamları senin hazırlaman gerekebilir. Sevdiğin insanı mutlu etmek için çaba göstereceksin bugün.

Para

Maddi konularda kendi şartlarını dikkatle belirlemen gereken bir gün olacak. İhtiyaçlarını belirlemek ve ona göre adımlar atmak için kafanı toparlayabileceksin. Hayatına bir disiplin getirebileceğin bir gündesin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla ortaklaşa yapılacak şeyler sana daha iyi gelebilir. Eğer bazı iş konularında birden fazla insan ile muhatap olman gerekiyorsa güzel sonuçlar elde etmen olası. İletişim yeteneğine güveneceğin bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginlik ve anksiyete gibi konular vücudunda tahmin ettiğinden daha fazla etki bırakmış olabilir. Bugün bu negatif etkileri vücudundan atmak için bir ortam oluşturman gerekecek. Sakin bir ortamda kafanı dinlemek ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kendi isteklerine odaklanman gerekecek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni insanların etkisine kendini açman için güzel ortamlara girebilir ve daha sosyal olabilirsin.

Para

Yeni fikirler geliştirmek ve farklı para kazanma yolları keşfetmek için güzel bir vakit bulabilirsin bugün. Daha sağlıklı kararlar almak ve geleceği düşünerek mantıklı adımlar atmak parasal durumunda değişim oluşturabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Yeni insanlarla tanışmak için güzel bir gün olacak. Farklı ortamlara girmek ve yeni yüzlerle tanışmak sana iyi gelebilir. Güzel arkadaşlıklar kurabileceğin ve iletişimini artırabileceğin bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün olacak. Vücudunun neye ihtiyacı var? Bugün bu soruya cevap arayarak kendine bir iyilik etmiş olacaksın. Sağlıklı kararlar almak ve kendini daha iyi hissetmek için neye ihtiyacın olduğunu belirlemek bugünün görevi olmalı.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızdaki konuşmaları canlı tutmak için iki tarafın da çaba göstermesi gerekiyor olabilir. Aşk konularında daha keyifli konuların gündeme gelmesi ilişkinizi de iyi etkileyebilir.

Para

Maddi konularda ortak iş yaptığın insanlar varsa onlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutmalısın bugün. Parasal olarak etrafındaki insanlarla iyi ilişkiler kurmak, cebine giren ve cebinden çıkan paraları direkt olarak etkileyebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Büyük masraflar için planlar yapmaya başlayabilirsin. Bu durum gereksiz masrafları kısmana vesile olabilir. Ancak ilerisi için büyük adımlar atmanı kolaylaştıracak. Bugün büyük düşünmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli bir hayat tarzı kurmak ihtiyacın olan şey olabilir. Sağlıklı bir hayat tarzı için hayatına denge getirmelisin. Attığın adımdan yediğin yemeğe, her şeyde dengeli davranmalı ve vücudunu gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında çok talepkar olabilirsin. Sevdiğin kişinin bütün ilgisini üstünde görmek isteyebilirsin. Ancak bu hisleri dengelemek ve sevdiğin kişiye alan tanımak aranızdaki muhabbete daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda az ve öz şeylere odaklanmalısın. Çok detaylı düşünmek veya planlar yapmak yerine elinde olan paraya bakarak hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masrafların önüne geçmek için 'evet' veya 'hayır' dan başka bir şey duymamalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, ilerisi için planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Bir yolculuk planlamak veya farklı bir şeye vakit ayırarak dikkatini daha güzel şeylere vermek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını kuvvetlendirmek ve stresin etkilerini üstünden atmak için keyifli egzersizlere odaklanmalısın. Dans dersleri, zumba gibi egzersizler kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha sosyal olmak her ikinize de iyi gelecek. Aşkınızı kuvvetlendirmek için biraz farklı konulara odaklanmalı ve yeni arkadaşlıklar kurmalısınız. Böylece birlikte daha fazla şey öğrenebileceksiniz.

Para

Maddi konularda dikkatli olman gereken bir gün. Yapacağın masrafları iki kere düşünmen gerekebilir. Gereksiz yere para harcamak seni üzebilir. O yüzden harcamaları dikkatle hesaplamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün halledilmesi gereken sıkıcı meselelere özen göstermen gerekebilir. Halledilmesi gereken ufak tefek işleri gündemden çıkarmak ve daha sonrasında rahat etmek sana daha iyi gelebilir. Bugün sorumluluklarına odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yürüyüşler sana daha iyi gelebilir bugün. Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını hareket ettirmek sağlığın için iyi olacak. Bu tür bir hareket sadece kaslarına iyi gelmeyecek, aynı zamanda daha rahat nefes almana da vesile olacak bugün.

Aşk

Yeni bir ortamda keyifli bir sohbete girebilirsin. Aşk konularında kendini yeni etkilere açabileceksin. Güzel bir muhabbet ve flörtle başlayan bir durum bir aşka dönüşebilir.

Para

Bugün yeni fikirlere sıfırdan başlaman gerekebilir. Para ile alakalı konularda dikkatli bir strateji kurmak ve hedeflerine odaklanmak sana daha mantıklı adımlar attırabilir. Elin hemen paraya gitmeden, bazı şeyleri kafanda çözebilmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün senin için yoğun bir gün olabilir. Bu yoğunluk sadece uğraşman gereken konularda değil aynı zamanda düşüncelerinde de olabilir. Bu yoğunluğu aşmak için fiziksel aktiviteye daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aldığın vitaminlere dikkat etmelisin. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğine ve vitaminleri aldığına emin olmalısın. Bugün yediklerine dikkat ederek vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri almasını sağlamak sana düşecek.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile ortak işlere girişmek ve birbirinizi desteklemek daha iyi bir enerji yaratabilir. İlişkinizde ortak olarak bir şeyler yapmak size çok daha iyi gelecek bugün. O yüzden birlikte vakit geçirmek için zaman ayırmanız gerekebilir.

Para

Gereksiz masraflardan çekinmelisin bugün. Sadece rahat hareket ediyor olmana odaklanarak gereksiz yere para harcamamalısın. İleriyi düşünmek ve sırf para harcamış olmak için masrafa girmek sana iyi gelmeyebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendi hayatına daha rahat odaklanabilirsin. Değişim görmek istediğin konularda daha hevesli olacaksın. Bazı konularda adım atmak daha rahat olabilir. Bu güzel enerjiyi sağlığın için kullanmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün duygusal bütünlüğün de en az fiziksel bütünlüğün kadar önemli olabilir. Sağlıklı kararlar almak ve kendini daha iyi hissetmek için bu dengeye özen göstermelisin. Duygusal yükleri üstünden atmanın bir yolunu bulmalısın bugün.

Aşk

Bugün aşk konularına daha farklı bir bakış açısıyla bakabileceksin. Sevdiğin kişinin hislerini, düşüncelerini daha net görmek için bir fırsat bulabilirsin. Bugün aranızda yaşanacaklar ilişkinizde önemli bir yer tutabilir.

Para

Bugün maddi konuları bir kenara bırakarak keyifli şeylere odaklanabilirsin. Sevdiğin insanlarla vakit geçirebilir veya sana daha iyi gelecek şeylere öncelik verebilirsin. Bu durum parasal gerginliği üstünden atmana vesile olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel