13 Nisan 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Nisan 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri yazmak sana daha iyi gelebilir. Yazılı iletişimde daha iyi olabilirsin. Bir şeyleri okumak, yazmak ve öğrenmek sana daha iyi gelebilir. Zihnini bu yönde açman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını kuvvetlendirmek için harekete geçmelisin. Esneme hareketleri, ufak egzersizler ve evinde yapabileceğin şeyler sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında kendine güveneceksin. Yolunda gitmeyen şeyleri değiştirme azmini içinde bulacaksın. Eğer sevdiğin birisi yoksa yeni bir insan ile tanışman veya onu merak etmen olası.

Para

Maddi konularda yeni fikirler edinebilirsin. Ancak bu fikirleri nasıl gerçeğe dönüştüreceğin de önemli olabilir. Bugün parasal anlamda nasıl adımlar atacağına karar vermek sana çok şey kazandırabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Taşınma, ev işleri, değişim ve dekorasyon gibi şeyler düşünüyorsan bugün bu konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Yaşadığın alanı daha iyi bir hale getirmek veya kendin için farklı bir yer bulmak senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel hareketleri artırmak için evinin konforunu düşünmen gerekebilir. Sadece spor salonlarında bir şeyler yapılmadığını kendine kanıtlaman gerekecek. Bugün kendine iyi bir plan çizebilirsin.

Aşk

Gerçekler can acıtabilir. Ancak gerçeklerden kaçınmak daha büyük yaralar bırakır. Bugün sevdiğin kişiyle yolunda gitmeyen şeyleri bir kenara itmemelisin. Bir şeyleri açıkça konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda bir şeylere istediğin kadar yetememen, yeni bir kaynak bulmana vesile olabilir. Eksiklerini gidermek için yeni adımlar atabilir, tasarruf planları geliştirebilirsin. Bugün paran azsa eğer, daha fazlası için güzel yollar bulabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeyleri halletmek için daha fazla iletişim kurman gerekebilir. İnsanlarla bol bol telefonlaşabilir, onlarla bir şeyleri telefondan halletmeye çalışabilirsin. İletişimin birçok şeyi çözdüğünü göreceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir rutine sahip olmak vücudun için önemli olabilir. Hem zihinsel hem de bedensel bir bütünlük için harekete geçmelisin. Aktif bir hayat, sağlıklı egzersizler ve iyi bir dinlenme sana iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebilir, onun sana karşı hislerini öğrenebilirsin. Bir şeylerin yoluna girmesi için daha fazla çaba gösterebilirsin. Aşkta kendini güzel etkilere açman gereken bir gündesin.

Para

Bugün parasal konularda pratik olmalısın. Eğer bir şey işine yaramıyorsa o zaman onu gözden çıkarabilmelisin. Gereksiz mevzularla vakit kaybetmek yerine sana bir şeyler kazandıracak konulara odaklanman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Kaygıları geride bırakıp geleceğe yönelmek senin için önemli olacak. Maddi anlamda geçmişte kalan konulara fazla düşmemelisin. Bir şeylerden ders çıkarıp yoluna devam etmek senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon ihtiyacın olan bir şey olabilir. Hem kaslarını esnetmek ve hareket kabiliyetini artırmak hem de zihnini boşaltmak sana çok iyi gelecek bugün. Bu konuları araştırmak isteyebilirsin.

Aşk

Aşka neşe katmak sana düşebilir. Sevdiğin kişinin düşük modunu yükseltmek için çaba gösterebilirsin. Onu mutlu etmek için sevdiği şeylere odaklanabilir ve ilişkiniz için harekete geçebilirsin.

Para

Parasal gelişmeler insanın gerçek karakterini ortaya çıkarır derler. Peki sende nasıl bir insan ortaya çıkarırdı? Bugün bunu düşünmen gerekebilir. Yaşanacak gelişmelere nasıl tepkiler vereceğin önemli olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Halletmen gereken işler ve sevdiğin kişilerle vakit geçirmek… İkisinden birisi seçmen gerekebilir. Ve sen işi seçebilirsin. Halledilmesi gereken şeylere odaklanmak ve daha sonrasını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sadece spor salonlarında yaşanan bir şey değildir. Evinin konforunda da yeterince hareket edebilirsin. Bugün internetten sana iyi gelecek hareketler öğrenebilir ve biraz daha aktif olabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini fazla öne atmamalısın. Eğer sevdiğin kişinin mutluluğu için kendinden çok fazla ödün veriyorsan biraz geri çekilip düşünmen gerekebilir. Bugün kendi isteklerine öncelik verebilirsin.

Para

Parasal konularda gerginlik arttıkça, çıkar çatışması yaşayanlar da artar. O yüzden bugün kendi cebindeki paraya dikkat etmeli ve etrafındaki insanlarla arana bu konuda bir mesafe çekmelisin. Bazı şeyleri senin sınırlandırman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Dışarı çıkmak, sevdiklerinle görüşmek için büyük bir istek duyabilirsin. Ancak bunu yapmanın başka bir yolunu bulman gerekecek. Sevdiğin insanlarla bol bol telefon konuşmaları yapabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve yeni şeylere odaklanmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Zihinsel olarak biraz dinlenmeye ihtiyacın olabilir bugün. Bunu halletmek için kendine zaman vermek ve keyifli konulara odaklanmak daha iyi gelecek sana.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanmaya başlayabilirsin. Bu kişi ile alakalı ilk olarak öyle düşüncelerin olmasa da zamanla seni saran bir yanı olabilir. Ona bir şans vermek seni mutluluğa götürebilir bugün.

Para

Maddi konularda kendini biraz rahat bırakmak ve bir şeyleri resmiyete dökmemek senin için daha iyi olabilir. Eğer ilgilenmen gereken bir iş varsa ciddi ve büyük kararlar almadan, sakince günü değerlendirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün aynada gördüğün insan ile barışamayabilirsin. Kendini iyi hissetmeyebilir ve huysuzluk edebilirsin. Bütün bu negatif enerjinin nereden geldiğini bulman gerekecek. Biraz kendine zaman ayırman her şeyin üstesinden gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gerginlik ve stres sende ağrılara sebep olabilir. Kas ağrılarının önüne geçmek için esneme hareketleri yapmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün. Zihnini boşaltmak da bu gerginliğe iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşmen olası. Bu fikir ayrılıklarını uzatmamalı ve yapıcı davranmaya çalışmalısın. Eğer ona söyleyecek güzel bir şeyin yoksa, o zaman bir şeyleri söylememen daha iyi olabilir bugün.

Para

Stresin seni çok fazla etkilemesine izin vermemelisin. Maddi konular ile alakalı kendini kaygı içinde bulabilirsin. Ancak bu kaygılarla kararlar almak seni üzebilir. Kendine biraz zaman tanımak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Yarım kalan işleri bitirmek isteyebilirsin. Ancak ilk adımın ne olması gerektiğini karıştırabilirsin. Bir şeylere odaklanman zorlaşabilir. Bu etkiyi üstünden atmak için kendine biraz zaman vermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen ve negatif düşünceleri kafandan atman gerekecek bugün. Kan dolaşımını artırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için biraz hareket ve bol nefes sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranıza biraz zaman ve alan girmesi size daha iyi gelebilir. Birbirinizden biraz uzak kalmak, aranızdaki hislerin kuvvetlenmesine ve birbirinize verdiğiniz kıymetin artmasına vesile olabilir. O yüzden bugünü kendinize ayırmalısınız.

Para

Çok fazla işle uğraşıp iyi sonuç alamadığını düşünüyor olabilirsin. Bu durumu eşitlemenin tek bir yolu var, o da gününe eğlence katmak. Çalışmaya biraz ara vermek ve kafana göre bir gün geçirmek daha iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Toplum içerisinde dikkat çeken birisi senin de dikkatini cezbedebilir bugün. Bu kişiyi tanımak, onun fikirlerini öğrenmek senin için önemli olabilir. Kendini bu kişiye yakın hissedebilir ve gününü onu anlamak için geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını duymak için onu dikkatlice dinlemen gerekecek. Ağrı ve sızılara dikkat etmeli, vücuduna yaramayan şeyleri tüketmeyi kesmelisin. Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişkin hakkında önemli kararlar almak için doğru bir zaman olmayabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Aşk ve ilişkiler konusunda mutluluk, biraz daha zaman isteyebilir senin için.

Para

Birikim yapmak ve zor günlere hazırlıklı olmak önemli olabilir. Bunu sadece maddi olarak düşünmemelisin. İleride zorda kalırsan nasıl bir şeyler elde edebileceğini, yeteneklerini geliştirerek de bu konulara hazırlıklı olabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yapacağın konuşmalar senin için önemli olabilir. O yüzden ilgini çekebilecek ve bir süredir görüşmediğin insanlarla iletişime geçebilirsin. Sevdiklerinle iletişimde olmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafında çok fazla stres oluşturucu faktör olabilir. Bunlara karşı önlem alman gerekecek. Kendine zaman ayırmak, kişisel hijyene özen göstermek ve halledilmesi gerekenleri zamana bölmek daha iyi gelebilir sana.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabileceğin bir ruh halinde olabilirsin. Aranızda bir şeyler daha da yumuşayabilir. İletişiminizin artması ve samimiyetin gelişmesi seni çok mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda biraz esnek davranmalısın. Değişimlere, gecikmelere ve yaşanabilecek farklı şeylere alan tanıman gerekecek. Çok sıkı davranmak veya değişime izin vermemek sana yaramayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

İlgini çekecek bir insan ile tanışabilirsin. Onu tanımak, düşüncelerini öğrenmek seni merak ettirebilir. Bu kişiyle bir arkadaşlık kurmak, onunla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak bir şeyleri aceleye getirmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. Eğer vücudunun ihtiyacı daha fazla uyku ve dinlenmek ise erkenden yatağa girmen gerekecek. Hayatını bir düzene sokmak ve ihtiyaçlarını gidermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kendini yeni etkilere açmak isteyebilirsin. Fiziksel özelliklerine daha fazla odaklanabilir, kendini birilerine beğendirmek isteyebilirsin. Bu tür konularda enerjin daha yüksek olacak.

Para

Bir şeyleri bugünden halletmeye çalışmak seni yorabilir. Kendine biraz zaman vermek ve aceleci olmamak daha iyi olacak. Maddi konularda hemen bugün sonuç görmeyi istemek seni zora sokabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hiç beklemediğin güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Tabii bu gelişmelere yol açarsan. Eğer değişime kendini açarsan bugün birçok konuda sana iyi gelişme gelebilir. Hayatında bu güzel durumları yakalamak için kendine şans tanımalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak için hareket etmen gerekebilir. Kaslarını kuvvetlendirmek, hareket kabiliyetini artırmak ve enerjini yüksek tutmak senin için önemli olacak. Bütün bunların ortak noktasında bir egzersize başlamak olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni bir etkiyle karşılaşman olası. Bir şeyleri daha farklı bir gözle görmene vesile olacak bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişi ile aranızda romantizm yaşanabilir. Bir şeylere kendini açman gerekecek.

Para

Maddi konularda bir şeyler şu anda sana karışık gelse de ileride neler yapman gerektiğini öğrenmiş olabilirsin. Kendine yeni bir plan ve program çıkarmak ilerisi için daha sağlam adımlar atmana vesile olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel