13 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Mayıs 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Kendine olan güvenin artabilir, olaylara daha rahat yaklaşabilirsin. "Ben bunu hallederim" tavrı baskın olabilir. Bu tavrı olumlu bir şekilde üretkenliğe dönüştürmeli ve boş boş hayaller kurmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kilo almış olabilirsin. Bu kilolar gözüne çok batıyor olabilir. Ancak her şeyi yoluna koymanın sağlıklı bir yolunu bulmalısın. Kilo vermekten çok sağlığını düşünerek hareket etmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında önceden yaşananlar gündeme gelebilir. Daha önceki ilişkilerde yaşananların gündeme gelmesi seni biraz yorabilir. Aşk konusunda daha önceki hatalara düşmemek için bu zaman yolculuğunu yapman gerekecek.

Para

Maddi açıdan güzel gelişmeler görmek için hayallere dalabilirsin. Ancak hayallerden uyanmadan onları gerçekleştiremezsin. Bir şeyleri nasıl yoluna sokacağını düşünmek daha iyi olabilir. Aksi takdirde sadece düşünüp geçtiğin hayallere üzüleceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Yaratıcı olmak daha iyi getiriler sunabilir sana. Sadece maddi olarak düşünmemelisin. Farklı konularda farklı düşünmek sana çok daha iyi gelecek. Hayatında bir çok alanda daha pozitif olabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rahatlamak, içinde bulunduğun ortamdan keyif almak hem zihnini hem de bedenini daha iyi bir noktaya getirebilir. Sağlıklı hareket edebilmek için zihnini boşaltacağın bir alana sahip olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyi düşündüğünü gösteren hareketlerde bulunmak senin için önemli olabilir. Daha sağlıklı bir iletişim kurmanız aranızda daha iyi etkiler oluşturacak. O yüzden bugün bu konulara özen göstermelisin.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler beklemek seni hayal kırıklığına uğratabilir. Bir şeylerin zaman istediğini, bazı konuların zamanla geliştiğini kendine hatırlatman gerekecek. Maddi açıdan sabırlı olmayı öğrenmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatında yeni bir dönem başlıyor olabilir. Bu aralar alacağın kararlarda ve atacağın adımlarda dikkatli olmalısın. Bir şeyleri gözlemlemek ve ileride nasıl hareket edeceğini kestirmek daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını optimal bir seviyede tutman gerekecek. Bir şeyleri çok geç olmadan göz önünde bulundurmalısın. Sağlıklı hareket edebilmek için ağrıların oluşmasından önce harekete geçmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda bazı tartışmalar olabilir. Önemli olan bu tartışmalardan sonra nasıl hareket edeceğiniz. Yapıcı olmak ve sıkıntıları çözmek, kin tutmamak en önemli konular olabilir.

Para

Bir şeyleri sonlandırmak, bitirmek zor gelebilir bugün. Ancak işlerini halletmek için bir çare bulman gerekecek. Maddi açıdan daha iyi hareket edebilmen için işlerini yoluna koymalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini açmana vesile olacak ortamlar yaratmalısın. Biraz şükretmek, kafanı dinlemek ve daha keyifli konulara odaklanabilmek için bu ortam senin ihtiyacın olabilir. Zihnini toplamak için buna ihtiyacın olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için plan ve program yapman gerekebilir. Yediklerine özen göstermek sende daha iyi bir enerji yaratacak. Bir şeyleri planlamak ve yediklerine özen göstermek daha iyi bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insana ilgini tam anlamıyla belli etmiyor olabilirsin. Karşındaki kişi, senin hislerinden emin olamıyor olabilir. Bugün ona karşı hislerini bir nebze daha açman gerekecek. Karşındaki insanı uzaklaştırmamalısın bugün.

Para

Talih ve bereket farklı konularda da hayatına girebilir. Sadece maddiyatı düşünmemelisin. Bugün parasal konulara daha az odaklanman sende çok daha iyi gelişmeler ortaya çıkarabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Değişime kendini açmak senin için zorlayıcı bir etki olabilir. Ama bugün bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için kolları sıvaman gerekecek. Daha önceden yaşanan negatiflikleri çözmek için sağlıklı düşünebilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha sağlıklı kararlar alabilirsin bugün. Evinin rahatlığında yapabileceklerin önemli olabilir. Tembellik etmemeli ve egzersiz rutini oluşturmalısın kendine.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yaşanan negatifliklerin temeline inebilirsiniz bugün. Bir şeyleri daha net görebilmek ve aranızda daha iyi bir iletişim sağlamak için sıkıntılarla yüzleşmeniz gerekecek.

Para

Maddi konuları gurur meselesi yapmamalısın. Her inişin bir çıkışı olduğunu düşünerek hareket etmen gerekecek. Maddi açıdan bir şeylerin eksik kalması sende fırtınalar koparmamalı. Bir şeylerde dikkatli olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek ve zihnini yeni konulara açmak için iyi bir gün. Kendini daha farklı konulara açmak, negatifliklerden uzaklaşmana vesile olacak. Kendini çok daha iyi hissedeceğin şeylere vakit ayırabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini açmak için odaklandığın konularda değişim yapman gerekebilir. Stres ve gerginlikle odaklandığın şeylerden bir nebze de olsa uzaklaşmak sana iyi gelecek. Bugün keyifli bir gün geçirmeye çalışmalısın.

Aşk

Kendini ifade etmede zorlansan da sevdiğin kişiye karşı iletişimini daha da artırma isteği duyacaksın. Bir şeyleri yoluna koymak için sağlıklı iletişimler kurabilirsiniz. Aşk konusunda konfor alanından çıktıkça daha mutlu olabilirsin.

Para

Yapacak bir şeyin kalmadığında aklına parasal kaygılar düşüyor olabilir. O yüzden kendini meşgul tutmak ve iyi şeylere odaklanmak daha iyi bir seçenek olabilir. Üretken olmak, çevrene destek olmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla iletişiminde daha farklı bir nokta yakalayabilirsin. Samimiyet seni daha fazla sarabilir. Daha önceden yüzeysel muhabbetler ettiğin kişilerle arkadaşlık açısından daha samimi olma fırsatı bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Ev hayatına bir denge getirmek, hem zihnini boşaltmaya hem de fiziksel enerjini doğru şeylere yönlendirmeye yarayabilir. Evini temiz ve ferah tutmak iki konu için de önemli olacak. Bugün ev temizliği önemli bir konu olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi kendinden uzaklaştırıyor olabilir misin? Farkına varmadan söylediklerine, yaptıklarınla karşı tarafı istenmiyor gibi hissettirebilirsin. Bugün kendi davranışlarını gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Esnek olmak önemli bir durum. Özellikle de maddi konularda. Karşına bir anda çıkabilecek aksiliklerle başa çıkmak adına dikkatli hareket etmen gerekebilir. Maddi esnekliğini artırman sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Eskiden kullandığın ancak artık eline bile almadığın eşyaları temizlemek için iyi bir gün. Bugün temizlik yapabilir ve etrafında fazlalık yapan şeyleri hayatından çıkarabilirsin. Hem zihnini hem de evini boşaltman mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla iletişimini artırmak zihnini boşaltmanda faydalı olabilir. Sadece negatif şeyleri anlatmak için de değil, seni mutlu eden şeyleri anlatmak da sana iyi gelecek. Stresin etkilerini üstünden atmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında gerçekçi olman gerekecek. Hayallere dalarak olmadık şeyler beklemek yerine elinde var olan durumu değerlendirmen önemli olabilir. Güzel gelişmeler için gerçekçi kalman şart.

Para

Bugün özgüveninle hareket etmek sana iyi gelecek. Ancak hareketlerinde ölçülü olman gerekebilir. Bir şeyleri kutlamak isterken abartmamalı ve paranı harcarken dikkatli olmalısın yine de. Onun dışında bütün keyifler senin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün seni durdurmak kolay olmayacak. İsteklerini yerine getirmek için güzel bir enerji bulabilirsin. Sadece gereksiz konularda kendini kaybetmemeli ve pozitif olmalısın. Ani kararlar almadan ve kendini zora sokmadan keyifli bir gün geçirmen mümkün bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konuları senin için çok önemli olabilir. Hem kendi vücudun için hem de evinin temizliği için dikkatli olman gerekecek. Sağlıklı bir ortam yaratmak ve kendini daha iyi hissetmek için temizlik şart!

Aşk

Yanlışlarını görmüyor olabilirsin. İlişkin konusunda yanlış giden şeyin suçlusunu karşı taraf olarak görüyor olabilirsin. Ama bugün iğneyi kendine batırma zamanı. Bu ilişki konusunda daha sağlıklı ve objektif bir analiz yapman gerekecek.

Para

Gösteriş yapmak için yanlış bir zaman olabilir. Harcamalarınla, sahip olduklarınla insanlara kendini kanıtlama isteği pek doğru bir zamana denk gelmeyebilir. Bugün sahip olduklarına sessizce şükretmek daha iyi bir etki oluşturabilir sende.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İstediğin şeyleri konuşabileceğin bir gün olabilir. Bazı konularda daha rahat hareket edebilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaştıkça hem işlerinde hem de insan ilişkilerinde yapıcı olmaya daha hevesli olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Tembellik etmemen gereken bir gün bugün. Egzersiz konularında bir şeyleri boşvermemelisin. Eğer bir egzersiz programı yapmaya niyetlendiysen bunun sonunu getirmelisin. Tembellik en büyük düşmanın olabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak, hislerinde değişime sebep olabilir. Bu kişinin bilmediğin yönlerini görmek sende bir "acaba" yaratacak. Şüpheleri yok etmek için birbirinizi tanımak çok önemli olabilir.

Para

Yeni şeylere geçmek için iyi bir gün olabilir. Maddi olarak sana daha iyi gelir getirecek şeylere odaklanmak adına ufkunu genişletmelisin. Yeni şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnin çok açık olacak. Halletmen gereken işleri kolaylıkla halledebileceksin. Ancak bu süreçte bir şeylere fazlaca takılmamalı ve güzel şeylere odaklanmayı kendine hatırlatmalısın. Bu enerjiyi takıntılarla geçirmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak tefek egzersizler sende daha iyi bir etki yaratabilir. Ev içinde yapabileceğin egzersizlere odaklanman gerekecek. Hem esneme hareketleri hem de ufak egzersizler, enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini artırmak için çabalara girişebilirsin. Kendini ifade etmeye daha fazla yoğunlaşabilir ve bu konularda daha sağlam hareket edebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda senin adımların baskın olacak.

Para

Maddi açıdan yaşananların insanlarla ilişkilerine negatif yansımasına fırsat vermemelisin. Maddi olarak yaşananları gün sonunda kapatıp kendi hayatına odaklanabilmelisin. İş ve dostluğu ayrıt etmen gereken bir gün olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İsteklerini gözlerinle görmek ve hayatına bir gidişat sağlamak için sabırsız olabilirsin. Etrafında gördüğün güzel gelişmeler seni gaza getirebilir. Ancak tepkilerinde dikkatli ve sakin olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Beslenme biçimine dikkat etmen gerekecek. Kendini bu konuda kandırıyor olabilirsin. Yediklerine dikkat ettiğini düşünüp vücuduna yaramayan gıdalar tüketiyor olman olası. Bugün canını sıksa da bu konularda dikkatli kararlar alman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında gelgitli hareketlerle karşılaşman olası. Bu tür konularda kendini çok zorlamamalısın. Bir şeyleri akışına bırakmak ilişkiler konusunda daha rahat düşünmene vesile olabilir.

Para

Maddi açılardan sürprizlerle karşılaşacağın bir gün olabilir. Parasal olarak beklenmedik gelişmeler görmen olası. İş başındayken değil de başını çevirdiğin anda bu gelişmeleri görmen de olası. O yüzden keyifli bir gün geçirmeye bakmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel