13 Mayıs 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Mayıs 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

İş ve eğitim konularında etrafındaki insanlardan destek alabilirsin. Kafanın karıştığı konularda destek alabilmelisin. Çevrendeki insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek için de güzel bir yol olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bitki çaylarının etkisi kuvvetlidir. İnsanı sakinleştirir, sindirime iyi gelir ve uyku düzenini sağlar. Bugün bir bitki çayı içmeyi unutmamalısın. Çaydan alacağın güzel etkilerle kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişime daha açık olman gereken bir gün. Herhangi bir meseleden dolayı kendini kapatmamalı ve karşındaki insanla daha fazla şey konuşabilmelisin. Kendini ifade ettiğinde daha güzel ve keyifli bir gün geçirebilirsin sevdiğinle.

Para

Senin kazancın ile alakalı konularda senden dana iyi bildiklerini söyleyenler olabilir bugün. Etrafındaki insanlarla kendi kazancın arasında bir sınır koyman gerekecek. Bugün bu konularda dikkatli olmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Her konuda olumlu hissedeceğin bir gün. Bu yapıcı tavrını bir süredir kafanı kurcalayan mevzuları çözmek için kullanabilirsin. Ayrıca manevi konulara daha da önem verebilir ve daha fazla araştırmalar yapabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Nefes egzersizi gibi konularda daha dikkatli olman gerekebilir. Ciğerlerin yeterince hava alması vücudun geri kalanını da destekler. Bugün açık havada daha fazla durabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile tesadüfi karşılaşmalar veya sevdiğin insan ile planlanmamış buluşmalar için güzel bir gün. Hiç beklemediğin bir anda aşk konularında çok daha şanslı olacaksın.

Para

Para kazanmak için çok fazla emek harcadığını düşünebilirsin bugün. İş hayatın ile normal hayatın arasında bir denge tutturman gerekebilir. Her ne olursa olsun kendi üstüne çok yüklenmemelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Kendine güveninin yükseleceği, her şeye daha pozitif yaklaşacağın bir gün. Bugünün güzel enerjilerini seni mutlu edecek konulara çevirerek çok daha yapıcı olabilirsin. Ayrıca yeni insanlar tanımak için daha rahat olabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hem zihnine hem de vücuduna odaklanman gereken bir gün. Hayatın hızlı aktığı günlerde vücudun dengesini korumak için vücuduna olduğu kadar zihnine de dikkat etmelisin. Seni zihnen yoran mevzuları bir kenara bırakman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi olabileceğin bir gün. Eğer aranızda henüz konuşulmamış konular varsa bugün bunları aradan çıkarabilirsiniz. Sevdiğin kişiye kendini çok daha iyi ifade edebilirsin.

Para

İş ile alakalı konularda parasal kaygılarla kararlar almamalısın. Para kazanmak adına hiç ilgilenmeyeceğin şeylerle vakit harcamanı isteyenler olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiklerine ve ailene daha fazla vakit ayırabileceğin bir gün. Keyifli bir gün geçirmen ve bu günü sevdiklerinle birlikte geçirecek olman sana çok daha iyi gelecek. O yüzden henüz ortada bir plan yoksa, sen bir şeyler düşünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu dinlendireceğin bir gün. Rahat bir yere oturmak ve keyifli bir kitaba dalmak hem vücudunu hem de zihnini dinlendirecek. Bu güzel dinlenme seansına bol bol su içmeyi de katabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda şanslı olacağın bir gün. Eğer bir ilişkin yoksa, yeni bir insanın ilgisini çekebilirsin. Kendine olan güveninin artacağı bir gündesin. O yüzden kendini aşka açık tutmalısın.

Para

Para kazanmak ve kazandığını değerlendirmek konularında kendini çok iyi hissedeceksin. Bu konularda aklına yeni fikirler gelebilir. Bu fikirleri iyi değerlendirerek güzel bir yol çizebilirsin kendine maddi olarak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni hobiler edinebilirsin. İlginin artacağı konularda büyük bir yeteneğin olduğu da ortaya çıkabilir. Kendini çok daha iyi ifade edebileceğin ve seni mutlu eden konularla ilgilenebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımına dikkat etmen gereken bir dönem .Özellikle bugün daha fazla egzersiz ile vücudundaki enerji yükünü atabilir ve çok daha sağlıklı damarlara sahip olabilirsin. O yüzden bol bol hareket et bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı güzel planlar yapabileceğin bir gün. Eğer bir süredir birbirinize vakit ayıramadıysanız bugünü birbirinize ayırmanız sizi çok daha iyi hissettirecek. O yüzden bu görüşmeler için planlar yapabilirsin.

Para

Parasal konularda rekabet içerisinde olduğun insanlara karşı dikkatli olman gerekebilir. Her şeyi kazanmak veya kaybetmek olarak görmemeli ve bu konudaki rekabeti geride bırakan taraf sen olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

İlk görüşte aşka inanan bir insan değilsin. Ancak bugün sen bile şaşırabilirsin olanlara. Aşka karşı duyarlılığın artacak. Bu durum da karşına çıkan bir insana karşı duygular beslemene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dengeli bir hayat tarzı sağlığını çok iyi yönde etkileyecek. Bu dengeyi sağlamak için ufak ufak da olsa bazı adımlar atman gerekiyor. Bugün vücudunu iyi dinlemeli ve seni sıkan bazı sağlık konularını daha ciddiye almalısın.

Aşk

Seni üzen veya kalbini kıran kişilerle karşılaşabilirsin bugün. Bazı konularda senden özür dilenebilir. Aşk konularında seni kıran kişilere vakit ayırmak istemeyeceğin bir gün. Bu kişilerin etkisini çabucak üzerinden atabilmelisin.

Para

Sana iyiliği dokunan insanlara destek olman gerekebilir. Veya daha önceden sana bir yardımı dokunan bir kişiye bugün bir hediye almayı düşünebilirsin. Her şey para demek değildir ancak karşındaki insanı düşündüğünü belli etmek sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiklerine ve çevrendeki insanlara karşı elin açık olabilir bugün. Onlara destek olmak ve dertlerini çözmek istemek gibi konularda bugün daha aktif olabilirsin. İçten gelen bir tavsiye, güzel bir yemek veya bir kahve herkese iyi gelir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygularını bastırmak, bazı şeyleri görmezden görmek insanda büyük strese sebebiyet verir. Bugün bu konularda daha dikkatli olmalı ve duygularının akışını sağlayabilmelisin. Duygularını açtığında kendini daha rahat hissedeceksin ve bu durum da sağlığına iyi yansıyacak.

Aşk

Sen aşk konusunda daha duygulu ve tutkuluyken karşındaki insanın biraz soğuk davrandığını düşünebilirsin. Bu konuda kırgınlıklar yaşamak yerine onunla konuşmayı ve birlikte, baş başa vakit geçirmek için planlar yapmayı deneyebilirsin.

Para

Maddi konularda aldığın kararlar hayatının geri kalanını çokça etkiliyor. Bugün bu etkiyi daha fazla hissedebilirsin. Hem kendine hem de sevdiklerine parasal konularda arka çıkmak sana iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Aşka açık olacağın bir gün. Yeni bir insan ile tanışmak veya sevdiğin kişi ile vakit geçirmek için ayrı bir istek duyabilirsin. Hiç farkına varmadan aşk ayaklarını yerden kesebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Konsantrasyonunu toplaman gerekecek bugün. Dikkat dağınıklığını çözmek için nefes egzersizleri yapman gerekebilir. Zihnini toparlamak için daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir bugün.

Aşk

Duyguların yoğunluğu ile sevdiğin kişiyle arandaki konuşmalarda biraz fazla coşkulu olabilirsin. Bu coşkunun aranızda bazı yanlış anlaşılmalara fırsat vermemesi için dikkatli olmalısın.

Para

Para kazanmak bir şey, sevdiğin şeyden para kazanmak ise bambaşka bir konu. Bu konuda daha sağlam adımlar atabilir ve ilgilerinden para kazanmaya başlayabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün çok çalışacağın ve çalışmalarının da karşılığını alacağın bir gün. Bir süredir üstünde çalıştığın ve emek verdiğin bir şey varsa bugün iyi sonuçlar alabilirsin. O yüzden bugün başarıya açık ol!

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sıkıntılı bir durum karşısında vücudunun verdiği tepkileri düşünmeye çalış. Strese karşı vücudun belli başlı bazı tepkiler veriyor olabilir. Bunlara karşı önlem almak isteyebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki bazı konuları çözmek için önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu konuşmaların yapıcı olması ve birbirinize karşı anlayışlı olmanız size çok daha güzel enerjiler verecek.

Para

Maddi konularda daha ciddi düşünmen gereken bir gün. Sadece günlük harcamalar için değil daha ileriye dönük yatırımlar için de bazı fikirler üretebilirsin. Parasal konularda daha dikkatli olacaksın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye açık olacağın bir gün. Farklı konulara odaklanarak kendini daha iyi hissedebilirsin. İlgileneceğin konuları işine veya eğitimine de yansıtabilir ve çok daha güzel gelişmeler yaşayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı konularda stres yapabileceğin bir gün. Ancak bu stresin vücudunda kas ağrıları olarak birikmesine izin vermemelisin. Bol bol esneme hareketleri yapabilir ve dinlenebilirsin. Böylece kendini çok daha huzurlu hissedeceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki konuşmalara dikkat etmen gerekecek bugün. Karşındaki insana olabildiğince net yaklaşmalı ve dürüstlükten ödün vermemelisin. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısın.

Para

Maddi konularda daha yaratıcı olman gereken bir gün. Bazı harcamaları daha kolay bir şekilde halledebilmen için iç sesini dinlemen gerekecek. Masrafları kısmak için harcayacağın çabaların karşılığını alacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatında bazı güzel değişiklikler yapmak için güzel bir gün. Hayat standartlarını arttırmak için daha fazla çaba sarf edebilirsin. Bugünün enerjisini bazı şeyleri güzelleştirmek için kullanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün tat ve koku alma duyularının keskin olacağı bir gün. Çevreye karşı duyarlılığının artması ile birden fazla koku alabilirsin. Bu durumun seni rahatsız etmemesi için temiz hava almaya çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle çok keyifli vakitler geçirebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbet giderek artacak ve daha derin konular konuşabileceksiniz. O yüzden bugün mutlaka sevdiğin kişiye vakit ayır.

Para

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyeceksin. Ancak maddi konularda bazı şeyleri bugünden halletmen gerekebilir. Bazı şeyleri birikmeden halletmen iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Kendini çok iyi hissedeceğin bir gün. Bu iyi hisler ve güzel enerjiler dış görünüşüne de yansıyacak. Yüksek enerjin sayesinde etrafındaki birçok insanın dikkatini kolaylıkla çekebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için gereken her ne varsa tek tek dikkat etmen gerekiyor. Bugün bu konularda daha dikkatli olabilir ve sağlığını daha da iyi bir hale getirmek için güzel bir egzersiz programı çıkarabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle mesajlaşmalar veya hoşlandığın kişiye internetten ulaşmak gibi konularda daha güzel vakitler geçirebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimi arttırmanız size çok daha güzel ve keyifli vakitler sağlayacak.

Para

Ortaya koyduğun emeğin maddi karşılığını hemen almak isteyebilirsin. Ancak bazı şeylerin karşılığını almak için biraz daha beklemen gerekebilir. Bugün maddi konulardaki beklentilerini düşük tut.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel