13 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeylere daha fazla odaklanabileceksin. Hayatında yenilikler isteyebilirsin. Yeni bir iş, yeni arkadaşlar, yeni bir ev… Büyük değişim isteyen konulara odaklanmak adına daha fazla çaban olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi bir günlük rutin, yarın sahip olmak istediğin enerji için faydalı olabilir. Bir şeyler için bugünden hareket etmek sende çok daha iyi bir etki oluşturacak. O yüzden bir şeyleri ertelememelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli etkilere kendini açabilirsin. Mutluluğu içinde hissedebilirsin. Sevmek ve sevilmek seni bambaşka bir noktaya koyabilir. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Para

Maddi açıdan ileride neler yapabileceklerine odaklanmak isteyebilirsin. Yeni bir konu için para biriktirmek, masrafları kısmak ve tasarrufa odaklanmak senin için daha iyi olabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün güzel sürprizlere kendini açman gerecek. İyi bir telefon haberi, bir anda karşına çıkacak bir fırsat, seni çok mutlu edecek bir gelişme… Evren sana bugün güzel dileklerini iletmenin ilginç yollarını bulabilir. O yüzden enerjini yüksek tutmalısın!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve biraz hareket etmek sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Vücuduna özen göstermeli ve toksinleri vücudundan atmak için güzel yollar bulmalısın. Bol su tüketimi ve hareket, enerjinin yükselmesini sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak ikiniz için de iyi olabilir. Aşkın sana güzel sürprizler getirmesi olası. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Bugün parasal açıdan kendini daha iyi hissedeceksin. Seni mutlu etmesi için eline büyük paralar geçmesi gerekmeyebilir. Genel olarak ruh halin, maddiyat açısından daha rahat olabilir. Bu güzel enerjinin keyfini çıkarmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Güzel kalabalıklara girebilirsin bugün. Birden fazla yeni insan ile tanışma imkanı bulabilirsin. Arkadaşlıklar ve gönül işlerine daha fazla vakit ayırabilir, kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir kan dolaşımı sağlamak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kendin için iyi ve sağlıklı adımlar atman gerekebilir. Kendine göre bir egzersiz programı belirlemek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha yapıcı etkilere kendini açabilirsin bugün. Sağlıklı adımlar atabilir, iletişim konularını kuvvetlendirebilirsin. Aşkın sana getireceği şeylerle uyum içerisidne olacaksın bugün.

Para

Maddi açıdan bir şeylerin istediğin gibi gitmediğini düşünebilirsin. Hatta üstünde gereksiz bir şanssızlık olduğunu düşünebilirsin. Bu konularda negatif düşünmemek ve yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Rüyaların sana çok şey anlatabilir bugün. Her gördüğün detayı dikkatlice hatırlamalısın. Bilinç altının senin için sakladıkları şeyleri görmen ve hayatın sana verdiği mesajları algılaman sende çok daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini artırmak, stres ve gerginliğin etkilerini üstünden atmaya yarayabilir. Daha sağlıklı bir iletişim, zihnini boşaltmana ve kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. O yüzden bu konulara özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha cesur olman gerekebilir bugün. Açık sözlü olmak, dürüst davranmak sana daha çok şey katabilir. Eğer sevdiğin kişiyle aranda iletişim konusunda sıkıntılar varsa bunları çözmeye odaklanabilirsin.

Para

Üretkenliğe özen gösterdiğinde daha keyifli sonuçlar görmen olası bugün. Bir şeylere odaklanmak ve çabalarını artırmak, sonuçlarını daha büyük bir keyifle almana vesile olacak. Maddi açıdan kendini daha rahat hissedebileceksin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün güzel gelişmeler görebilirsin. Beklediğin bir konu çözüme ulaşabilir. Uzun zamandır dilediğin bir konu seni mutlu edebilir. Güzel sonuçlar görmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmen gerekebilir. Bol bol vitamin almak, taze sebze ve meyve tüketmek sana daha iyi gelecek. Ayrıca bol su tüketimiyle vücudunda biriken toksinleri atman kolaylaşabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle daha fazla vakit geçirme fırsatı bulabilirsin bugün. Aranızdaki iletişimde artış yaşanabilir. Karşı tarafın düşüncelerini ve hislerini anlamaya çalışmak sana daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konulara kafanı boşaltarak odaklanman gerekebilir. Parasal açıdan yeni kararlar alman gerekebilir bugün. Bu kararları sakin bir şekilde alman ve bir şeyleri baştan düşünmen gerekecek. O yüzden sakin kalmak her şeyden önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Ortaya koyacağın emeklerde daha dikkatli olabilirsin bugün. Çıkardığın iş, yaptığın konuşma, detaylı konular hep daha düzenli ve güzel olabilir. Düşünceli hareketlerin ve ortaya koyduğun çaba insanlar tarafından takdir görebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu hareket ettirmek sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak için esneme hareketlerine özenebilirsin. Kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek vücudunda daha rahat hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak kararlar almak ve birlikte keyif alacağınız ortamlara girmek size daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimin daha sağlıklı bir hale gelmesi için biraz çaba ve fedakarlık gerekebilir. Orta yolu bulmalısınız bugün.

Para

Bugün parasal konulara bakış açın bir sürü şeyi kolaylaştırabilir. Maddi konularda kendine güvenerek hareket etmek ve strateji ile adım atmak sana daha iyi gelecek. Hesabını bildiğin sürece bir şeylerden negatif etkilenmeyeceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Sosyal ortamlara girmek sana daha çok şey katabilir. İnsanlarla iletişim kurmak, onların bakış açılarını görmek, kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Kendi içinde yaşadığın negatif sarmaldan çıkmak için sevdiklerinle vakit geçirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Daha önceden vücudunda biriken stres ve gerginlikleri azaltmak, üstünden etkilerini atmak için hareketlerinde dikkatli davranmalısın. Derin nefes alıp vermek, vücudunun kontrolünü ele almana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba göstermen gerekebilir. Eğer karşıdaki insana olan hislerinden eminsen o zaman daha sağlam adımlar atman gerekecek. Aşk konusunda biraz daha baskın hareket etmen gerekebilir bugün.

Para

Büyük bir kar elde etmek için aşırıya kaçarak hareket etmek sana istediğin sonucu vermeyebilir. Eğer parasal açıdan amaçlar ve planlar doğrultusunda gider ve daha fazlasını elde etmeyi hedeflemezsen çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafında olan bitenden daha rahat ilham alabilirsin. Eğer bir adım atacaksan bu adımın sana yakışması için ekstra çabalara girebilirsin. Hayatında olan bitene daha uyumla ve güzel dileklerle yaklaşacaksın. Bu güzel enerji sana çok şey katabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini biraz hassas hissetmen olası. Etrafa karşı algılarının açılması hem iyi hem de kötü şeylere karşı empatini artırabilir. Gün sonunda yaşanan her şeyi hazmetmek için kendine zaman tanımayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilirsin bugün. Aşk konuları seni daha mutlu edebilir. Aranızdaki uyum artabilir ve birbirinize karşı bakışınız daha da derinleşebilir. Aşkta keyifli etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Maddi açıdan karşına çıkabilecek negatiflikleri pozitife çevirebileceksin bugün. Parasal açıdan emeklerin ve beklentilerin güzel sonuçlar verebilir. Negatif bir durumla karşılaştığında sakin kalman sana çok şey getirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Sosyal ortamlara girmek, sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Gireceğin ortamlar maddi açıdan seni yormayacaksa eğer, sevdiğin kişilere daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Zamanını nasıl yöneteceğine sen karar vereceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım ve özen konuları gündeminde olabilir. Kendine bakmak, aynadaki kişiyle barışmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir bugün. Her zamankinden daha özenli olmak, ruh haline de çok iyi gelebilir.

Aşk

Bir şeyleri içine atmak sana yaramayabilir. Sevdiğin kişiye karşı dürüst olman gerekecek. Eğer hoşlandığın ancan açılamadığın birisi varsa ona nasıl hissettiğini ifade etmen gerekebilir bugün.

Para

Parasal açıdan hızlı hareket etmek sana yaramayabilir. Bazı şeyleri zamana bölmek daha iyi olacak. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa uygun zamanı kollaman gerekebilir bugün. Aceleci olmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Dik durmak, kendine güvenmek ve sesinin duyulmasını sağlamak sende çok daha iyi bir etki yaratabilir. Sevdiğin kişilerle vakit geçirebilir ve sosyal konulara daha fazla zaman ayırabilirsin. Sağlam duruşun, gününün enerjisini belirleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için derin nefes egzersizleri ve yürüyüşler sana iyi gelebilir. Her zamankinden biraz fazla yürümek sana daha iyi gelecek. Asansör yerine merdiven, otobüs yerine yürüyüş senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin seni hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak kendini ifade etmek ve isteklerini dile getirmek kafanın daha rahat olmasına vesile olacak. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda konuşmalar yaşanacaksa dürüst olmak senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda hedefler koymak ve yeni planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Ancak elindekini artırmanın daha sağlam bir yolunu bulmalısın. Sadece hayallerle ve beklentilerle hareket etmemelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün etraftan ilginç bilgiler alabilirsin. Haberler, yaşananlar dikkatini daha da çekebilir. Olaylara pozitif yaklaştığın sürece kendin için daha güzel kararlar alabilir, çevrene daha fazla uyum sağlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için egzersiz ve hareketlere özen göstermen gerekebilir. Stres ve gerginlik oluşturan mevzuları çözmek için hareket sana daha iyi gelecek. Adımlarını sıklaştırman ve biraz fazla hareket etmen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda acele etmemelisin. Hızlı kararlar almak seni sonradan zora sokabilir. Tutamayacağın sözler vermek sevdiğin kişiyle aranı açabilir. O yüzden aceleci olmamak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda harcamalara yönelik hareketlerinde dikkatli olman gerekebilir. Bir harcamayı hemen, o anda, o saniyede yapman gerekmeyebilir. O yüzden acele kararlar almamalı ve masrafları biraz bekletmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendine yeni hedefler koymak isteyebilirsin. Olaylara negatif bakmadığın ve maddiyatı gözünde büyütmediğin sürece elde etmek isteyeceklerinle alakalı çok daha keyifli adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi egzersiz ve harekete odaklaman gerekebilir. Daha aktif bir hayat tarzı, vücudunun kendini toplamasını ve daha sağlıklı etkileri bünyesinde barındırmasını sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda bulutların üstünde hissedebilirsin kendini. Gerçekliğe odaklanmak yerine hayallere dalabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konusunda hayaller kurmak daha tatlı gelebilir.

Para

Maddi konularda hevesinin kırılabilmesi olası bugün. Ancak bu durum, geleceğin ile alakalı hemen bütün gemileri yakman anlamına gelmiyor. Kendini biraz geriye çekmek ve tasarrufa odaklanmak toparlanmanı kolaylaştırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel