13 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak, dikkatle düşünmek ve gelecek ile alakalı plan yapmak senin için daha iyi olacak. Sağlıklı kararlar almak için zihnini boşaltmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için aldığın önlemlere özen göstermelisin. Hasta olduktan sonra tedavi olmak yerine öncesinden önlemler almak sana daha iyi gelebilir. Bünyeni kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

Açık olmamak kabalıktır. Eğer sevdiğin kişiye karşı açık ve net konuşmuyorsan bu durum kabalık olarak anlaşılabilir. O yüzden sözlerinde net ve düşüncelerinde de açık olmalısın.

Para

Almak istediğin şeyler için bir bütçe çıkarabilirsin. Çıkaracağın bu bütçe senin için daha mantıklı olabilir. Plan ve program ile isteklerine ulaşabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

İçine sinmeyen mevzuları düzeltmek adına daha fazla hareket edebilirsin. Daha mantıklı kararlar almak sana iyi gelebilir. Güzel kararlarla yeni girişimler, değişimlere gidebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Soğuk algınlıklarına karşı ekstra özen göstermen gereken bir dönem olabilir. Virüsün kol gezdiği zamanlarda normal grip bile zor gelebilir. Bağışıklığını kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

"Bana ne demek istedi" demek aslında "bana istediğimi söylemedi" demektir. Sevdiğin kişinin bir şeyleri açıkça dile getirmemesi, o şeyi söylemediği anlamına gelmekte. Farklı anlamlar aramamalısın.

Para

Yarım kalan durumları sonlandırmak, resmi belgelerle uğraşmak gibi konular gündeme gelebilir. Bazı şeyleri ortada bırakmamak ve sonlandırmak sana daha iyi gelecek. O yüzden üşenmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Çok bunaldığın bir zaman olabilir ama bu bunalma sürecini aşmak sana bağlı olacak. Bugün nelere odaklandığın tamamen ruh haline yansıyabilir. O yüzden pozitif konular seçmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfağa girip kendin için yemek hazırlamak daha doğru bir karar olabilir. Dışarıdan yemek söylememek sana daha iyi gelecek. Kendin için yemek hazırlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sözlerini detaylıca düşünmek ve altlarında büyük anlamlar aramak sana yarmayacak. Bugün olan biteni olduğu gibi görmek sana daha iyi gelebilir. Büyük detaylara ve analizlere girmemelisin.

Para

Kendin için bir hediye alman gerekebilir. Kendine jest yapabilirsin. Uzun bir zamandır istediğin bir şeyi almak enerjini yenileyebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Çevrendekilere destek olmak için yardım elini uzatabilirsin. Parasal olarak olmasa da destek olmak adına bazı girişimlerde bulunabilirsin. Sevdiklerinin yanında olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çorba içmek sana daha iyi gelebilir. Mutfağa girip bol vitaminli sıcak bir çorba hazırlamak bünyene iyi gelecek. Hem bağışıklığını kuvvetlendirmek hem de kendine dikkat etmek için bu tür yemeklere odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında kafanı kurcalayan mevzuları dikkatle düşünmek için biraz kafanı toplaman gerekebilir. Önce kendi içinde nasıl hissettiğine dikkat etmelisin.

Para

Maddi açıdan çevrendekilere destek olmayı tercih edebilirsin. Sevdiğin insanların sıkıntıda olmaması için cömert olacaksın. Bu konuda güzel kararlar alabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanların senin sözlerini yanlış anlaması olası. Bu yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bir şeyleri iki kere teyit edebilirsin. Kendini ifade etmek için biraz çaba göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek midenin daha da rahat çalışmasına vesile olabilir. Mideni yormayacak gıdalarla beslenmek de bünyeni daha da kuvvetlendirebilir. Bugün ne yediğine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaşadığın anlaşmazlıklar varsa bunları çözmek için açık ve net olmalısın. Bazı konuları görmezden gelmek veya ötelemek sizde zarar yaratabilir. Aman dikkat!

Para

Parasal mevzularda yanlış anlaşılmalarla bazı konuşmaları geçiştirmemelisin. Kendini ifade etmeli ve karşı tarafın da kendini ifade etmesine fırsat vermelisin. Kavga ve küskünlükle paraya odaklanmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

İnsanlarla iletişimine ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kime ne dediğine dikkat etmelisin. Başkalarının laf taşımasına fırsat vermeden açık ve net bir iletişim kurmak önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yere şekerli tüketerek bünyeni yormamalısın. Enerji seviyeni belli bir düzeyde tutmak için şekeri azaltman gerek.

Aşk

Alacağın kararlar aşkta önemli olabilir. Bazı şeyler iki dudağının ucuna bakabilir. Bugün kendinden emin olmak ve hislerine karşı dürüst olmak senin için daha önemli olacak.

Para

Yeni fikirler üretmek daha doğru olabilir. Parasal mevzularda her zaman işe yarayan konular bu sefer işe yaramayabilir. O yüzden farklı düşünmeli ve zihnini açmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Zihnini yeni şeylere açmak zor olsa da bir şeylere bakış açını değiştirebilir. Bazı olaylara takıntılarla yaklaşmanın önüne geçmek için dikkatini farklı konulara vermen gerekecek. Hep aynı şeyler üzerinden kendini yormamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene ve mesafeye özen göstermen gerekebilir. Bu aralar her zamankinden daha dikkatli olman gerekecek. Virüsten korunmak için elinden geleni yapmalısın.

Aşk

Sevgi ve aşk seni daha da sarabilir bugün. Sevdiğin kişiyle mutlu bir an geçirebilirsin. Birlikte alacağınız kararlar ve mutlu ortamlar sana yarayacak.

Para

Bazı işleri bugünden halletmek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda elini kuvvetlendirmek için masrafları yarına bırakmamalısın. Bazı konularda bugünden harekete geçmen sana para kalmasını sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Hayatında düzelmesini istediğin konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymada ve daha güzel kararlar almada zihnin açık olacak. Bir şeyleri halletmek için bugünün enerjisini kullanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir gün için başka zamanları beklememelisin. Kendine bir rutin oluşturmak ve öz disiplinini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmek ve iyi bir egzersiz için vakit ayırmalısın.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen meseleleri gündeme getirebilirsin. Sevdiğin kişi ile aranızda anlaşmazlıklara sebep olan mevzular hakkında daha net olman olası. Açık ve net olmak size yarayabilir.

Para

Parasal açıdan sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı ve yarınları düşünerek hareket etmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Sağlıklı kararlar alıp yeni konulara odaklanmakta hevesli olabilirsin. Ama halihazırda elini oyalayan meseleleri tam anlamıyla çözmen gerekecek. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için biraz düşünmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına ekstra özen göstermen gereken bir dönem olabilir. Özellikle son zamanlarda şeker ağırlıklı şeyler tükettiysen… Dişlerini temizlemeli ve çürük oluşumunun önüne geçmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiden emin olmak için dikkatle düşünmen gerekebilir. Bir adım atmadan önce karşındaki insandan emin olmak isteyebilirsin. Onu tanıyana kadar beklemek daha doğru olabilir.

Para

Halletmen gereken meseleleri çözmeden yeni şeylere başlamak sana fazla vakit kaybettirebilir. Bugün iş yükünü kendine göre ayarlamalı ve bunun dışına çıkmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Gün içerisinde nelere özen gösterdiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeylere gereğinden fazla vakit ayırıyor olabilirsin. Gününü daha mantıkla planlamak için biraz düşünmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uykusuzluk sıkıntısı çekiyorsan eğer bunu aşmak için dikkat etmen gerekebilir. Yatak odanı daha uyunabilir bir hale getirmek, elektronik cihazları erkenden kapatmak ve yatağa erkenden girmek bir nebze de olsa fayda edebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir ortamda bulunmak isteyebilirsin. Ancak ikiniz de bunun için çok meşgul olabilirsiniz. Birbirinizi zorlamamak daha iyi olacak.

Para

Bazı işleri yarım bırakmamalısın. Başladığın projeleri bitirmeli ve parasal mevzuları kaygı haline getirmeden işe odaklanmalısın. Kısa süreli çözümler işe yaramayabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Yeni bir şey öğrenmek için zihnini açabilirsin. Aklını daha farklı konulara vermek sana daha iyi gelebilir. Yeni konulara odaklanmanın etkisi gün içerisinde kendini gösterebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Tarihte hiçbir bahane "ben suyun tadını sevmiyorum" dan daha beter olamaz. Vücudunun en ihtiyaç duyduğu şeye burun kıvırmamalı ve daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Aşk konusunda zihnini ve kalbini dinlendirmen gerekebilir. Her şeye büyük kavgalar ve karmaşalarla yaklaşmamalısın. Biraz yalnız kalmak ve zihnini toplamak sana daha iyi gelecek.

Para

Yarım kalan işleri halletmek için iyi bir gün olacak. Eğer ödenmesi gereken bir fatura varsa bugünden halletmelisin. Parasal mevzuları bugünden çıkarman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Kendince bir gün geçirerek enerji toplayabilirsin. Kafana göre güzel şeylere odaklanmak sende fark yaratabilir. Başka şeylerle kendini germeden önce kendin için enerji toplamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin bünyene daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir bünye için vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Su tüketmekten kaçınmamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle mantıklı konuşmalar yaparak ortak kararlar alman olası. Sürüncemede kalan meseleleri çözüme kavuşturmak, daha mantıklı kararlar almak ilişkinize iyi yansıyabilir.

Para

Bugün tasarrufa gitmek sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan yarınları düşünmek daha doğru olacak. Eline geçen her parayı son kuruşuna kadar harcamamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel