13 Haziran 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Haziran 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Hissiyatın kuvvetlenebilir bugün. İç sesine kulak vermelisin. İçine sinmeyen konularda acele etme diyorsa o ses, bunu dinlemelisin. Gereksiz yorgunluklardan uzak durmak için kendine inanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal yükleri üstünden atmanın bir yolunu bulmalısın. Zihnini boşaltmak, stresin etkilerini azaltmanda faydalı olacak. O yüzden bugün kendine biraz da olsa vakit ayırmak iyi olabilir.

Aşk

Duygusal olarak kendini ifade etmen zorlaşsa da karşı tarafı anlamak için biraz zaman tanıman gerekebilir. Eyleme geçmekten ziyade, durup düşünmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar ve güzel iletişimler için bugün kendini biraz geri çekmen gerekebilir.

Para

Beklenmedik gelişmeler artık sana aslında bekleniyormuş gibi gelebilir. Bu durum sıkıntılara alıştığını değil, artık bunlarla nasıl başa çıkacağını öğrendiğini gösterir. Esnek olmak ve durumlara göre bütçeni şekillendirmek kolaylaşabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Fikirlerini başkalarına dayatmamalısın. Bir şeyleri kendi içinde tutmanda fayda var. Fikir alışverişi söz konusuysa kendi fikirlerini biraz askıya almak ve başkalarının düşüncelerine kendini açmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve sağlıklı beslenmek enerji seviyeni artırabilir. Kalori yükü olmayan şeylerle de enerjini artırabilirsin. Bugün bu konularda kendini eğitmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

İnsanlarla iletişimini sakin bir biçimde ilerletmek daha önemli olabilir. O yüzden duygusal gelişmelerden çok mantık çerçevesinde düşünmelisin. Biraz kendini geri çekmek de sana iyi gelebilir.

Para

Bugün sevdiğin insanlarla vakit geçirmek için para harcamana gerek kalmayabilir. Ve bu da seni çok mutlu edebilir. Maddi açıdan içinin rahat olması insanlarla daha keyifli bir biçimde konuşmanı kolaylaştırabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Daha önceden kafana yatan planlar bugün o kadar çekici gelmeyebilir. Bugün bir şeylerde adım atmadan önce iki kere düşünmende fayda var. Özellikle geleceğe dönük fikirler ise söz konusu olan, aceleci davranmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Besleyici yemekler yemek hem ruhuna hem de bedenine iyi gelecek. Sana iyi gelecek ve keyfini yerine getirecek yemekler seçmek için çocukluk dönemine gidebilirsin. Eskiden neleri yemeyi severdin, bugün bunlara odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kendini gereksiz yere yoruyor olabilirsin. Bugün kendi hayatındaki olaylara odaklanmak, aşktan daha iyi olabilir. Bu kişiyle alakalı kendini biraz geri çekmen gerekecek.

Para

Kendini yeni fikirlere açmak o kadar kolay olmayabilir belki. Ama maddi konularda kendini bu tür fikirlere açabilmelisin. Bugün alacağın ilhamlar sana maddi açıdan daha iyi adımlar planlamanda fayda sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Duygusal olarak gerginlikler yaşanabilir. İletişim konuları sıkıntıya girebilir. Ancak burada önemli olan kendini nasıl hissettiğini anlamak olacak. Duygularını kontrol almak ve mantığını konuşturmak için zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve dinlenmeye eşit derecede özen göstermelisin. Gün içerisinde enerjinin devamlılığını sağlamak için ikisi de şart. Hem egzersiz yapabilmeli hem de sonrasında vücuduna dinlenmek için süre tanıyabilmelisin.

Aşk

Sağlıklı ve güzel bir ilişki içerisindeysen, iletişime özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Eğer bir ilişkin yoksa, hoşlandığın kişiyi daha iyi anlamak adına onu dinlemen gerekecek. İletişim bugün önem kazanabilir.

Para

Maddi açıdan fazladan para harcamaya bir şeyler bulamasan da gelecekte yapmak istediklerine dair güzel fikirler üretebilirsin. Paraya bağlı kalmadan fikirler geliştirmek sana daha heyecan verici gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Sana ilham verebilen şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Ve böylece daha önceden yolunda gitmediğini düşündüğün konularda daha iyi çözümler bulabilirsin. Kafanı biraz sıkıntılı düşüncelerden kaldırmak ve keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri halletmek için daha iyi bir enerjin olabilir. Ancak bu enerjiyi gereksiz yere harcamamalısın. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek ve sakin bir gün geçirmek zihnin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Birbirinize daha düşkün olabilir, daha fazla sohbet etmek isteyebilirsiniz. Ancak bu isteklerin sizi boğmaması için dengeli bir çizgi çekmeniz gerekecek.

Para

Etrafındaki insanlarla aranda gereksiz yanlış anlaşılmalar oluşmasına izin vermemelisin. Olabildiğince açık konuşmalı ve söz konusu olan para ise iki kere düşünerek hareket etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin daha iyiye gittiğini görmeye başlayabilirsin. Bazı konular daha fazla içine sinebilir. Ancak acele kararlar almamalı ve sakince işlerine odaklanmalısın. Çünkü zihnini dinlendirmen gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelebilir. Eğer aynı evde birden fazla insan varsa, herkese iyi gelebilecek şeyleri pişirmek daha iyi olabilir. Sağlıklı sofralar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa ve bir süredir aranızda bir gerginlik varsa, bugün bu gerginliği zorlamamalısın. İkinizin kendi başına biraz yalnız vakit geçirmesi daha iyi olabilir. Bir şeyleri sakince tek başınıza görmelisiniz.

Para

Etrafındaki insanların sana patronluk taslamasına izin vermemelisin. Kendi maddi gelişmelerini kendin yönlendirmek daha iyi olacak. Sınırlar çizmeyi öğrenmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün ilgilenmen gereken birden fazla mevzu olabilir. Ancak zihnini çok fazla yormamalısın bugün. Bir şeyleri daha iyi idrak edebilmek için sakin olmakta fayda var. Onun dışında keyifli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini yoran şeyleri tek tek belirlemen gerekebilir. Nelere stres yaptığını görmen, aslında çok gereksiz yere kendini üzdüğünü görmeni sağlayabilir. Zihinsel bütünlüğün için bir analiz yapman gerekebilir.

Aşk

Hislerini, düşüncelerini daha sakin bir biçimde iletebilirsin bugün. Sevdiğin kişiyle aranda gerginlik yaratan durumları çözebilmek için sakin kalmak size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün bir şeylere ara vermen gerekecek. Kendini toparlaman ve daha güzel bir enerji kazanman için maddi açıdan kendini geri çekmelisin. Harcamalarda da kazançlarda da dikkatli olman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Rüyalar ve hayaller sana güzel gelecek bugün. Bir şeyler istemek, beklemek ve kendine yeni hedefler koyma açısından daha şanslı olabilirsin. İsteklerini bir düzene koymayı başaracaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun isteklerini belirlemen gerekecek. Neye ihtiyacın var? Sana ne dokunuyor? Nasıl daha iyi hissedebilirsin? Bu sorulara bir yanıt aramak güzel alışkanlıklar edinmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin özelliklerini görmek, onu tanımak sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimde hiçbir şeyi "yanlış anlamışımdır" diye gözardı etmemelisin. Karşındaki insanı tanımak için iyi bir fırsat olabilir bugün.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmek için ufak gözüken ve fazla gelecek vaat etmeyen şeylere odaklanabilirsin bugün. İnsanların gözden kaçırdığı bir konu sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

İsteklerinden vazgeçer gibi olabilirsin ancak bunlardan asla vazgeçmemelisin. Bir şeylerin gerçekleşmesi için daha iyi bir sürece ihtiyacın olabilir. Bunu sağlamak için sakince planlamalar yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerji açısından elinde var olanla idare etmen gerekebilir. Kendini gereksiz yere yorarak bünyeni zayıflatmamalısın. Güzel şeylere odaklanmak ve biraz da dinlenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Bazı şeyler kendiliğinden yolunu bulur. Hisleri ifade etmek için de büyük zorluklara girmemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve içinde tutmamak daha iyi olabilir.

Para

Bugün büyük paralar harcamadan kendini mutlu etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Gereksiz masraflara girerek mutlu olmayabilirsin. O yüzden dikkatli masraflara girerek kendini sevindirmek için biraz düşünmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin değiştiğini görmek sana daha iyi gelecek. Şansının döndüğünü hissedebilirsin. Olana bitene daha rahat ve keyifle bakabilirsin. Güzel gelişmeler görmek seni daha da heveslendirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücuduna denge getirmen gerekecek. Sağlıklı bir vücut ve sağlam bir zihinsel bütünlük için bu denge şart. Yediklerine dikkat etmek, bol bol su tüketmek ve vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Karşındaki insanı tanımak için aceleci olmamalısın. Eğer bu insanın hislerini görmek istiyorsan bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi olabilir. Bu kişiyi arkadaşça tanımak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün maddi açıdan kafanı toparlaman gerekebilir. Gereksiz yere kendini yormamalısın. Biraz geri çekilmek ve parasal durumları gözden geçirmek sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin yoldan çıktığını düşündüysen eğer, bugün bazı şeylerin daha yolunda gittiğini görmen olası. Sakince işine gücüne odaklanmak, geleceğin ile alakalı umutlara yönelmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı bir alışkanlık edinmek için egzersizlere yönelebilirsin. Kendine bir alan tanımak ve egzersiz hareketleri denemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek büyük bir konu olabilir bugün. O yüzden dikkatli konuşmalara girmen gerekebilir. Bir şeyleri zorlamadan kendini ifade etmenin bir yolunu bulmalısın. Aşk ve mutluluk sakince gündemine yerleşebilir.

Para

Bugün kendine zaman ve para ayırmak iyi olabilir. İsteklerini gözden geçirebilirsin. Seni mutlu edecek şeylere para ayırabileceksin bugün. Bu güzel etkiyi dikkatli değerlendirmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Haziran 2020 Cumartesi)

Genel

Geleceğin ile alakalı isteklerinin önünde büyük bir ket var gibi hissediyorsan eğer, bugün bu konularda değişim olabilir. Kısacası, geleceğe daha umutla bakabilirsin. Sadece bu umudu gereksiz yere yönlendirmemeli ve güzel şeylere odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeylere daha sakin yaklaşabilir ve zihnini boşaltabilirsin. Sana gerginlik veren konuları yavaşça ele alarak bir gelişme sağlaman olası. Zihnini boşaltmak daha önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli ve sakin bir gün geçirebilirsin. Bazı planlar istediğiniz gibi ilerlemese de kendinizi mutlu etmek için bir yol bulabilirsiniz. Sakin kalmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan yeni kararlar almadan önce halihazırda gündemde olan masrafları gözden geçirebilirsin. Kendi bütçeni kuvvetlendirmek için neler yapabileceğine dikkatle bakman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel